Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.203.645
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

I tu jos nemas ni ekspanzije, jedna kraca od 10€ za 30-40 sati igranja,

i jedna za 15€ sa 50-60 sati igranja - uglavnom kao svi COD-ovi du sad skupa, po duzini, pa i duze.

 Al nisu rekli da će za base igru trebat cca 50 sati gameplaya? Kako sad ovo? Mislim super ako da ali mi nema baš smisla...

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

50 za ekipu koja odigra ide od misije do misije odigra priču i ciao. Ali za tipove poput mene koji će ganjati svaki side quest, koji će ući u svaku ulicu i proći svaki kutak. Bit će tu više od tih 50 sati. I za Witchera 3 ti ne treba više od 35 sati ako ideš samo odigrati igru. A ja sam u prvom prelasku skupio oko 150.

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

50 za ekipu koja odigra ide od misije do misije odigra priču i ciao. Ali za tipove poput mene koji će ganjati svaki side quest, koji će ući u svaku ulicu i proći svaki kutak. Bit će tu više od tih 50 sati. I za Witchera 3 ti ne treba više od 35 sati ako ideš samo odigrati igru. A ja sam u prvom prelasku skupio oko 150.

 Upravo to...  za open world igre mi u pravilu treba bar duplo nego što kažu da završim jer obožavam exploration i ne volim samo slijediti main story. 

Lijep pozdrav ;)
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...
BeLLicus kaže...

50 za ekipu koja odigra ide od misije do misije odigra priču i ciao. Ali za tipove poput mene koji će ganjati svaki side quest, koji će ući u svaku ulicu i proći svaki kutak. Bit će tu više od tih 50 sati. I za Witchera 3 ti ne treba više od 35 sati ako ideš samo odigrati igru. A ja sam u prvom prelasku skupio oko 150.

 Upravo to...  za open world igre mi u pravilu treba bar duplo nego što kažu da završim jer obožavam exploration i ne volim samo slijediti main story. 

 a ja se jednostavno zanesem i zaboravim na glavnu priču. ako su side kvestovi dobri. pa odem sa likom 10 levela iznad priče... :D

11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Mogu li nas više nahype-ati???

 

 

 

Ovo za replayability mi se jako jako sviđa...  kombinirano s life pathovima garantira minimalno 3 unique iskustva 

 Dragon Age Origins vibe.

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Da li je netko uzimao igru preko vpn-na ? Koje se cijene kreću ?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Mislim da za GOG nema veze, cijene su svuda iste, eventualno Steam ima regionalne razlicite cijene.

 

Makar CDPR kaze - radije piratizirajte nego da kupujete sa krivih trzista ili drugih marketa,

koji su nabavili kljuceve uradenim karticama itd.

 

Jednom kad igra bude na popustu i tebi dostupna, onda kupi. Bolje nego se zayebavat sa VPN-om,

pa ti jos banaju kljuc na Steamu i popusis svu lovu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Za PS4 je 340kn u Indiji 😄
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Imate za 40 oira na cdkeysu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
morbida kaže...

Da li je netko uzimao igru preko vpn-na ? Koje se cijene kreću ?

 

Ma najiskrenije bolje piratiziraj nego uzimati preko tih polulegalnih shopova. Igra je drm free i bit će odmah prvi drugi dan na torrentima zicer. Naigraj se kolko želiš a onda kad bude popust ako ju opet budeš htio igrati kupiš preko GoGa ili Steama.

 

 

11 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

I witcher 3 je bio najpiratiziranija igra u jednom trenutku, a opet se prodavala ko vruća kifla, da bude stvar bolja i danas se prodaje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2020 15:41 (Jarvan).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...

I witcher 3 je bio najpiratiziranija igra u jednom trenutku, a opet se prodavala ko vruća kifla, da bude stvar bolja i danas se prodaje.

 witcher se prodavao ko lud jer su svi znali da će pare od toga ić na razvoj cp2077. nije to bilo bez razloga.

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Sad kad imam grafu lakse je cekat igru 😁

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
ranko091 kaže...
Jarvan kaže...

I witcher 3 je bio najpiratiziranija igra u jednom trenutku, a opet se prodavala ko vruća kifla, da bude stvar bolja i danas se prodaje.

 witcher se prodavao ko lud jer su svi znali da će pare od toga ić na razvoj cp2077. nije to bilo bez razloga.

 tako je kad si posten ne treba ti nikakav denuvo ili bilo kaj slicno

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...

I witcher 3 je bio najpiratiziranija igra u jednom trenutku, a opet se prodavala ko vruća kifla, da bude stvar bolja i danas se prodaje.

 Pa kako ne kad su je kupili j cobani poput mene.pravi rvat katolik koi bi samo nesto djabe, dao 50 eur na igru.tolikk o tome i denuvo i torrentima i svemu

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

Sad kad imam grafu lakse je cekat igru 😁

 

 

Congrats!

 

Ja igru uzeo na gog-u cim se pojavila prednarudzba... i isao biti "mudar" pa prodao grafu u nadi da cu odmah uloviti 3080, na kraju ulovio govn* 

Sricom usipo sam prednaruciti PS5 i igru za PS4, cekat ce me oboje 19.11. za preuzimanje, racunam bolje i to nego sad opet ici na 2080 Ti.

 

Jos se nadam da cu uspiti nabaviti 3080 do izlaska igre, u tom slucaju mozda obradujem nekoga ko je propustio prvi val prednarudzbi za PS5. 

 

 

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
ranko091 kaže...
Jarvan kaže...

I witcher 3 je bio najpiratiziranija igra u jednom trenutku, a opet se prodavala ko vruća kifla, da bude stvar bolja i danas se prodaje.

 witcher se prodavao ko lud jer su svi znali da će pare od toga ić na razvoj cp2077. nije to bilo bez razloga.

 Nemojmo sad biti nepravedni prema Witcheru 3...  ta igra itekako zaslužuje tržišni uspjeh 

Lijep pozdrav ;)
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Mislim da prodaja W3 nije dolazila u pitanje - jer ocjene su rekle svoje, igra je bila

hit i medju konzolama, i pored relativno malo kvalitetnih RPG-ova (a da nisu JRPG na poteze),

stvarno je uspjeh bio zagarantiran.

 

Konzole su u prve dvije godine imale 60% ukupnu prodaju W3, no kasnije, kako su godine prolazile,

PC je dosao na svoje - em ljudi imaju snazniju konfiguraciju, em na GoG-u i Steamu svako malo neka akcijska prodaja.

 

A kako se jaki marketing sa Cyberpunkom radi, ako igra bude upola dobra kao sto se ocekuje,

bit ce najprodavanija igra i u 2020. i u 2021.

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Bit ce ovo najpiratiziranija igra nakon GTA5, sigurno će biti yogurt verzija vec na dan izlaska
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Bit ce ovo najpiratiziranija igra nakon GTA5, sigurno će biti yogurt verzija vec na dan izlaska

 pa nece nit trebat nikakav yogurt, ako je DRM free

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
To i mislim bit ce prvi dan na torrentu jer nema zaštitu. Vjerujem da ce vecini ljudi prvi playthrough biti preko torrenta.
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Čak i da ti se ne sviđa setting i žanr ili bilo što vezano za igru, bilo mi bi žao piratizirati nešto u što je očito uloženo toliko truda i vremena. Igra sa toliko detalja, u izradi 6-7 godina ili više. Nema šanse da bi tako nešto ikad piratizirao. 

 

Evo ja osobno nemam pojma hoće li mi se igra svidjeti. Cijeli taj setting, još uvijek nisam siguran jel to moj "cup of tea". Ali svejedno ću kupiti igru.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Novi Datum 10.12.2020.

www.youtube.com/TerabitTV
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 17:59 (Mitohondri).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Odgođeno za 10.12.2020... Sry ovo je već previše. No dobro bar ću AC: Valhalla igrati odma day 1 stignem je odigrati za mj dana :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 17:57 (BeLLicus).
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Mitohondri kaže...

Novi Datum 12.10.2020.

 to smo prošli već xD

OT: sad nas već zajebavaju

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 17:57 (blackdevil).
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

12.10.? znači igra je vani pola mjeseca :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Jebalo vas američko formatiranje datuma, još gledam kakav 12. 10. kad je danas već 27. 10.
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

Bit ce puno ljutih ljudi

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ja sam se slučajno sjebo zbog posta kolege iznad haha. 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
picajzla0707 kaže...
Jebalo vas američko formatiranje datuma, još gledam kakav 12. 10. kad je danas već 27. 10.

 nisam skuzio, bio je copy/paste

www.youtube.com/TerabitTV
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice