Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.818
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Koliko god je Project Red imao dobar status i povjerenje igraca, ovo sto rade je bezobrazno i sad ce svi traziti dlaku u jajetu kad igra izade, ocekivat ce se da igra savrseno radi a nece i svi ce ju popljuvati jer sigurno ce imati problema nakon izlaska. Ja im necu lipe dat dok ju neispeglaju, i namjerno cu ju skinuti s neta a kupiti tek na ps5
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Oko čega se vi nervirate majko mila, stvarno nema težih stvari pogotovo u ovo vrijeme. Jebla vas odgoda da vas jebla.

Moj PC  
11 9 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Takodjer po nekim saznanjima, radi se na boljoj integraciji u Stadia-u i GFPlay (il kak se vec zove, onaj stream od nedivije).

Da se ne mora igra kupovat 5x, radi ae na integraciji Steama i GoG-a na te servise.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Tko bi njih ozbiljno shvatio nakon ove odgode. Nemas više šta odgađati nakon sto je igra postala gold. Ovo je samo dokaz da bi dobili ogroman day one patch i da nešto ne štima. Ono sto sad rade je day one patch kojeg pokusavaju ubaciti u igru jer se srame priznati da ce igra imati ogroman dayone patch. Zamislite, odgode igru par puta kad ono day one patch od 20 GB. E o tome se tu radi.

Pa igra je prije 3 tjedna postala gold i na otišla na umnožavanje, i dalje ćeš dobiti day one patch. Jedino ako sad sve 'napržene' fizičke verzije ne bace u smeće, i nova runda umnožavanja, a to smisla nema.

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Znače li ta tri tjedna toliko? Meni osobno to nije strašno, dapače, odgovara mi jer vjerujem da ću uspjeti nabaviti novu grafičku a i imam mjesec dana za ac valhalu. Ono što je problem je krajnja neozbiljnost CDPRa. Nisu morali nikakav datum davati, doslovno do dana današnjeg nismo morali imati release date. Jel ih netko možda prisiljavao na to? Ali kad dođe vrijeme za to onda moraš biti siguran u neke stvari. Kad sam zadnji put provjerio Elden Ring nije imao datum, Dying light 2 nije imao, ni Half Life 3 nije imao. Ovo cimanje lojalne vojske fanova, to je čisti bezobrazluk, ne mora mi to nitko ni reći ni tumačiti, sve je očito. 

 

Čitao sam malo komentare po društvenim mrežama, ljudi su im odlično objasnili neke stvari. Kulturno, bez nekog psovanja i ragea, kao što sam ja reagirao, nego baš normalno. Mnogi od njih su uzeli godišnji odmor za to, za što imaju puno pravo i to je meni skroz normalno. Na riječ CDPRa su to napravili i popušili kitu. 

 

Svaka čast Vanditu, ako si stvarno poništio preorder, svaka čast. Ja bi isto to mogao, ali neću se zavaravati, htjet ću igrati igru i to će biti jače od mene. Ali puna podrška ekipi Jack Sparrowa i karipskog otočja, samo rokajte 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cryogenic kaže...

Oko čega se vi nervirate majko mila, stvarno nema težih stvari pogotovo u ovo vrijeme. Jebla vas odgoda da vas jebla.

 

a šta ti genijalac, oko čega bi se trebali nervirati? kojeg si đavla dolazio na ovu temu ako misliš da su ovo pizdarije? idi na forum o globalnom zatopljenju i gladi u svijetu i koroni pa se bavi važnijim stvarima i tamo popuj

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cryogenic kaže...

Oko čega se vi nervirate majko mila, stvarno nema težih stvari pogotovo u ovo vrijeme. Jebla vas odgoda da vas jebla.

 Kojih to težih stvari? Misliš na ovu fejk prehladu što vlada? 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cryogenic kaže...

Oko čega se vi nervirate majko mila, stvarno nema težih stvari pogotovo u ovo vrijeme. Jebla vas odgoda da vas jebla.

 

Vidi ne radi se uopce o nerviranju nego cisto o principu. Ja sam prosle sedmice uzeo dan godisnjeg u petak jer mi je trebao doci racunar ujutro, da bi me ljudi nazvali i rekli da ne mogu dobiti racunar do ponedjeljka. Otkazao sam narudzbu odma, i slozio im na suportu takav mail da me regionalni sef te firme zvao popodne, i uz izvinjenje nudio mi 10% popust i da prihvatim racunar u ponedjeljak, a to je cirka 1200 kuna...neka reko hvala.

 

Zbog takvih stavova kao sto je tvoj pisaju se po kupcima svi, ispada onaj koji svoje novce odvaja zadnja rupa na svirali jbt, cuj nervirate se, kad te neko vuce za nos naravno da to nervira pa makar bile i banalne stvari nekima.

 

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

delay me je zbilja iznenadio. nisam ovo ocekivao, ponajprije jer je nekoliko puta receno da je release 19.11., ali i cinjenica da je marketing forsirao taj datum. da je kojim slucajem odgoda vezana uz poliranje igre, ok, sve pet, napravite je sto je moguce bug free, mislim da nitko ne bi nista rekao lose vezano za tu tematiku. medutim, kada mi delay dode zbog toga jer zele release na 9 platformi (a sjetimo se da ima je kao primarna platforma, sto su nekoliko puta apostrofirali) onda zbilja moram kazati kako su nenormalni. tu su me vrhunski razocarali. ti je sve sto imam kazat. 

sto se tice vracanja prednarudzbi, mislim da dosta ljudi pretjeruje. prvo, nitko vas nije tjerao da prednarucite. osobno sam prednarucio onog trenutka kad je keanu prezentirao igru na E3 i uopce ne namjeravam bilo sta otkazati. drugo, ako i kojim slucajem sacekate pravi release date, opet ce te je kupit jer malo je vjerojatno da ce netko od vas bojkotirati ovu igru. prema tome, to pnistavanje u sustini ne znaci nista. kratko receno, pucanj u prazno. smirite strasti i odigrajte u meduvremeno nesto drugo.

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...

Kako je luda ova ekipa moddera....

 

 

Sick

 Izgleda ko na PS4 Pro, razlika minimalna

Potpis:
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

 

Svaka čast Vanditu, ako si stvarno poništio preorder, svaka čast. Ja bi isto to mogao, ali neću se zavaravati, htjet ću igrati igru i to će biti jače od mene. Ali puna podrška ekipi Jack Sparrowa i karipskog otočja, samo rokajte 

 

 

 

Poništio. Nisam uopće ni ljut ni razočaran. Jednostavno sam s ovom odgodom stekao dojam da proizvod neće biti onakav kakav očekujem da bude prvi dan kada ga zaigram i otkazao sam narudžbu. Simple as that. Ako pak igra izađe ove godine i vidim da je super, da je ispolirana bez bugova, odmah ću idući dan otići i kupiti je. 

 

 

 

Obi Wan kaže...

sto se tice vracanja prednarudzbi, mislim da dosta ljudi pretjeruje. prvo, nitko vas nije tjerao da prednarucite. osobno sam prednarucio onog trenutka kad je keanu prezentirao igru na E3 i uopce ne namjeravam bilo sta otkazati. drugo, ako i kojim slucajem sacekate pravi release date, opet ce te je kupit jer malo je vjerojatno da ce netko od vas bojkotirati ovu igru. prema tome, to pnistavanje u sustini ne znaci nista. kratko receno, pucanj u prazno. smirite strasti i odigrajte u meduvremeno nesto drugo.

 

Zašto je pretjerivanje? Igra je proizvod od koje imaš očekivanja. Ja sam prednaručio kada je definiran datum 19.11. Ja računam da će mi proizvod tada stići na adresu. Danas je utvrđeno da neće. Meni je to dovoljan razlog. Novac za Cyberpunk ću potrošiti na nešto drugi, Ghost of Tsushima recimo. 

 

Nadam se da su u CDPR-u svjesni da će im ljudi secirati igru do najmanjeg pixela, a i internet je puno toksičije mjesto nego je bio kada je izašao Witcher 3. 

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...

 

Zašto je pretjerivanje? Igra je proizvod od koje imaš očekivanja. Ja sam prednaručio kada je definiran datum 19.11. Ja računam da će mi proizvod tada stići na adresu. Danas je utvrđeno da neće. Meni je to dovoljan razlog. Novac za Cyberpunk ću potrošiti na nešto drugi, Ghost of Tsushima recimo. 

 

Nadam se da su u CDPR-u svjesni da će im ljudi secirati igru do najmanjeg pixela, a i internet je puno toksičije mjesto nego je bio kada je izašao Witcher 3. 

budi faca pa nemoj uopce igru igrat, bez obzira kad izasla. cisto iz principa.

It is not who you are, it is who you know.
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ajde plačljivci jedni, ko civilizirana djeca u vrtiću kad im se uzme igračka, bijes, vrijeđanje itd, de fiju, dabogda odgodili do 2077.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 21:55 (Cryogenic).
Moj PC  
2 6 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Umjesto da ste napravili pre order za Star Citizen.
 
8 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

budi faca pa nemoj uopce igru igrat, bez obzira kad izasla. cisto iz principa.

 

Pa ako ne budem zadovoljan viđenim naravno da neću. 

 

Vidim više vas pati moje otkazivanje narudžbe nego mene. 

 

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

 

prvi put kad su odgodili igru mislio sam ma ok, ima smisla nek si uzmu vremena

 

drugi put sam bio dosta nezadovoljan, al kad sam se malo sabrao jasno mi je bilo da žele ispolirati što je više moguće, tu je i next gen, ajde i to ok

 

treći put je odgađaju 24 dana prije izlaska, dan nakon što su nekima preko službenog profila na twitteru rekli da je izlazak sigurno 19.11.

 

smrdi u pm. de mrsmith pitaj tog kolegu šta se tamo događa. Sad kad mi je malo sleglo, ovo zapravo izgleda jako loše za samu igru

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Mislim da krivo shvaćate zašto su ljudi zabrinuti. Nije problem čekati 3 tjedna više. Problem je što ovo sad brine u kakvom je igra zapravo stanju. Već je sve bilo spremno za release, igra je ušla u gold ima mjesec dana, ogroman marketing za taj datum i sve. I sad odjednom odgoda. Znači da tu nešto očito ne štima. 

 

Znam da u ovoj temi stalno ismijavate konzole, govorite da vas nije briga i slično. Ali jedan PS4 koristi preko 100 milijuna ljudi. Stvarno bi bilo žalosno da igra izađe u pokvarenom stanju za toliku bazu igrača. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...

Mislim da krivo shvaćate zašto su ljudi zabrinuti. Nije problem čekati 3 tjedna više. Problem je što ovo sad brine u kakvom je igra zapravo stanju. Već je sve bilo spremno za release, igra je ušla u gold ima mjesec dana, ogroman marketing za taj datum i sve. I sad odjednom odgoda. Znači da tu nešto očito ne štima. 

 

Znam da u ovoj temi stalno ismijavate konzole, govorite da vas nije briga i slično. Ali jedan PS4 koristi preko 100 milijuna ljudi. Stvarno bi bilo žalosno da igra izađe u pokvarenom stanju za toliku bazu igrača. 

 

o istim stvarima ovog trena razmišljam, nešto slično sam napisao u postu iznad

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
antimadridista kaže...

Mislim da krivo shvaćate zašto su ljudi zabrinuti. Nije problem čekati 3 tjedna više. Problem je što ovo sad brine u kakvom je igra zapravo stanju. Već je sve bilo spremno za release, igra je ušla u gold ima mjesec dana, ogroman marketing za taj datum i sve. I sad odjednom odgoda. Znači da tu nešto očito ne štima. 

 

Znam da u ovoj temi stalno ismijavate konzole, govorite da vas nije briga i slično. Ali jedan PS4 koristi preko 100 milijuna ljudi. Stvarno bi bilo žalosno da igra izađe u pokvarenom stanju za toliku bazu igrača. 

 

o istim stvarima ovog trena razmišljam, nešto slično sam napisao u postu iznad

 Još nismo vidjeli niti jedan gameplay sa konzola, a igra je u goldu mjesec dana. Jasno mi je da žele pokzati igru na najvišim mogućim grafičkim postavkama pa koriste PC. Ali tu očito nešto ne štima sa ovim verzijama za konzole. A za to nikako nemaju opravdanje. 7 godina rade na igri uz 5 odgoda.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 23:09 (antimadridista).
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ma tesko da su konzole problem, gotovo nemoguće. Konzole su jednak hardware dok je pc raznolik.
Mislim da je problem Stadia, Sigurno su dobili "izdašnu novcanu potporu" da ju Osposobe za Stadiu ili ps5, e to bi vec bio problem odraditi. Ili Stadia ili PS5, trenutne konzole i pc ne.
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ja igru necu ni igrat vjerojatno ali me zivcira ovako ponasanje developera a jos vise me zivcira odobravanje ovakvog ponasanja developera od strane igraca. Kao to je normalno i ok. Ne nije.

U svijetu bi trebalo postojat nesto sto se zove rijec i obraz.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Eto sad moram otkazati godišnji i pokušati ga premjestiti prije Božića ali nikako ne mogu naštimati da budem skroz od izlaska (10.12. valjda sad) na g.o. jer je preblizu Božić... 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Uzeo jedinih 7 dana godisnjega za nista ne mozes reci da je igra u gold fazi garantivati 19ti kao release date i onda se posrati na milione fanova koje odvratno ponasanje. 

 
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Iskreno mi je žao zbog vas koji ste uzeli godišnji, ne znam šta bi rekao. Ideš se tjedan dva izdivanit, odmorit od života, uživat u igri i slobodnom vremenu, ono baš hedonizam, i onda ti ga ovako ušilje. Jadno, bijedno, nepristojno, bezobrazno, sve najgore.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Eto sad moram otkazati godišnji i pokušati ga premjestiti prije Božića ali nikako ne mogu naštimati da budem skroz od izlaska (10.12. valjda sad) na g.o. jer je preblizu Božić... 

 Ista stvar

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Ma tesko da su konzole problem, gotovo nemoguće. Konzole su jednak hardware dok je pc raznolik.
Mislim da je problem Stadia, Sigurno su dobili "izdašnu novcanu potporu" da ju Osposobe za Stadiu ili ps5, e to bi vec bio problem odraditi. Ili Stadia ili PS5, trenutne konzole i pc ne.

Da si čitao moj post ranije, imao bi info iz prve ruke (CP dev, lead animator). Kaže da je zbog konzola i optimizacije.

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pridružjem se "godišnjacima". Još da je prvi put... Kako su putovanja otpala zbog covida; GO sam prilagodio C2077, pa otkazali i tako još 2x.
Krajnje neozbiljno, a kladim se da igra neće biti smooth day 1. I ne razumijem zašto ne izdaju za PC kako je planirano, pa nek onda peglaju za konzole ta 3 tjedna. Baš šamar.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Hvala, sad sam vidio, ali nevjerujem da misli na trenutne konzole, to nebi bio uzrok odgode nakon golda, sigurno rade na optimizaciji za next gen, to bi bilo opravdano. Uzeti par tjedana vise i izbaciti igru i na current gen i next gen.
Nekako mi nevjerojatno zvuci da im treba vise vremena za optimizaciju na trenutnim konzolama, i da se radi o 0 day patchu pa za 20ak dana bi ga napravili ako je vec igra gold. Mjesec i pol dana za patch je puno, ocito se radi o velikom problemu.
3 godine
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Ponovit cu komentar koji sam ostavio na fejsu - Jedino sto je meni faktor je to koliko ce ta igra podsvjesno visoka ocekivanja sebi postaviti. Toliko je puta odgođena da ce ljudi ocekivati savrsenstvo epskih proporcija i svaki ce bug gledati trostruko zlobnije zbog silnih delayeva zbog kao kontrole kvalitete. I meni je u cilju da bude sto bolja al ovo ce im se obiti o glavu :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

ajme kolko developera igara  i proroka na forumu, svi sve znaju i to još unaprijed, nisam znao da je hrvatska puna takvih nobelovaca, naprosto nevjerojatno, pustite ljude na miru, peglaju igru za sve konzole i jos na kraju za pc, nimalo lak posao, prestanite balavit.

Moj PC  
0 3 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice