Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.194.879
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Moj plan:

u srijedu 09.12. obavit preload svega i ići spavat odmah nakon što bebač ode u krevet (oko 21:30h) u dnevnom boravku na kauču kraj kompa, navinut budilicu za nekih 4h ujutro i odigrat prva 3-4 sata igre (kreacija lika i početak malo..) u četvrtak prije posla 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Moj plan:

u srijedu 09.12. obavit preload svega i ići spavat odmah nakon što bebač ode u krevet (oko 21:30h) u dnevnom boravku na kauču kraj kompa, navinut budilicu za nekih 4h ujutro i odigrat prva 3-4 sata igre (kreacija lika i početak malo..) u četvrtak prije posla 

 Blago tebi, moj ide u 23:59h. 

 Tko zna kad budu dostavili fizičke kopije igre?!

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
x18x05x kaže...

 Blago tebi, moj ide u 23:59h. 

 Tko zna kad budu dostavili fizičke kopije igre?!

 Ovo i mene zanima. Ako recenzije budu dobre planiram uzeti iz Sancta Domenice. Jel' oni šalju igru na dan release ili? Zna netko? 

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
x18x05x kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Moj plan:

u srijedu 09.12. obavit preload svega i ići spavat odmah nakon što bebač ode u krevet (oko 21:30h) u dnevnom boravku na kauču kraj kompa, navinut budilicu za nekih 4h ujutro i odigrat prva 3-4 sata igre (kreacija lika i početak malo..) u četvrtak prije posla 

 Blago tebi, moj ide u 23:59h. 

 Tko zna kad budu dostavili fizičke kopije igre?!

 

trebali bi u četvrtak, sve te ozbiljnije trgovine se uvijek itekako potrude da taj dan bude kod kupca igra. Meni je svaka igra koju sam preorderao (fizička) stigla na sam dan relesea

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2020 13:43 (Cansee).
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...
x18x05x kaže...

 Blago tebi, moj ide u 23:59h. 

 Tko zna kad budu dostavili fizičke kopije igre?!

 Ovo i mene zanima. Ako recenzije budu dobre planiram uzeti iz Sancta Domenice. Jel' oni šalju igru na dan release ili? Zna netko? 

 Fizičke kopije su već odaslane masi trgovina (globalno) tako da vjerujem da će biti od četvrtka dostupne isto kao i digitalna verzija.

Lijep pozdrav ;)
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...

Može li se ova igra igrati na 720p rezoluciji?

Nije fejmanje samo pitam pošto sam vidio zahtjeve i tamo se navodi 1080p rezolucija pa mi nije bilo jasno je li minimalna zahtjevana rezolucija ili zahtjevi za tu rezoluciju?

 

Naravno, sta mislis na kojoj rezolucije renderiraju konzole, osobito PS4 non-pro i XBS.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Sa mojim poslom gdje radim i prve,druge i trece smjene,i vikende i blagdane a nisu mi dali godisnji uzeti u 12tom mjesecu,nisam mislio da cu se puno Cyberpunka naigrati bar ne onako kako treba.
Ali eto bar nesto dobro od ove corone pa smo zatvoreni do minimalno 15tog a vjerovatno i do 21voga u najgorem slucaju imam 4 dana za igrati Cyber kako treba i koliko zelim.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wack kaže...

Sa mojim poslom gdje radim i prve,druge i trece smjene,i vikende i blagdane a nisu mi dali godisnji uzeti u 12tom mjesecu,nisam mislio da cu se puno Cyberpunka naigrati bar ne onako kako treba.
Ali eto bar nesto dobro od ove corone pa smo zatvoreni do minimalno 15tog a vjerovatno i do 21voga u najgorem slucaju imam 4 dana za igrati Cyber kako treba i koliko zelim.

 Eto uživaj onda najmanje prva 4 dana u Night Cityju... što bi ja dao da mogu tako... 

Lijep pozdrav ;)
10 godina
offline
Cyberpunk 2077



Eto ga trailer za Photo Mode izgleda fanasticno i kolicina opcija je odlicna.

 
2 0 hvala 4
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ja sam narucio iz UK zbog onih dodataka tako da sumnjam da će doci do Božića 😄 taman kad stigne ps5
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Nice... pa kad vec radimo igru, da napravimo i Photoshop/Paint.Net unutar igre

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wack kaže...



Eto ga trailer za Photo Mode izgleda fanasticno i kolicina opcija je odlicna.

 Eto već vidim da će samo na prtljanje po tom otići par sati... 

Lijep pozdrav ;)
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
Envy kaže...

Može li se ova igra igrati na 720p rezoluciji?

Nije fejmanje samo pitam pošto sam vidio zahtjeve i tamo se navodi 1080p rezolucija pa mi nije bilo jasno je li minimalna zahtjevana rezolucija ili zahtjevi za tu rezoluciju?

 

Naravno, sta mislis na kojoj rezolucije renderiraju konzole, osobito PS4 non-pro i XBS.

 PS4 vrti igre u 1080p u 99% slučajeva. Kakvih 720p...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja više ne mogu... Sad kad sam vidio da će osim standardnih skillove biti i "TES" sistem, da razvijaš skill za oružja koja često koristiš i da su traileri nabrijani akcijom čisto za marketing, a svi vele da je igra više kao open-world Deus Ex s puno atmosfere, immersive sim elemenata i alternativnih načina pristupa, hype je van kontrole. Na poslu gledam countdown svako malo "ajd to brže malo" :D
PC je spreman, nisam samo siguran dal sam ja ili ću imati drhtavicu kad krenem istraživati svaku uličicu. Pješice. Šteta samo što nema kupovanja nekretnina do DLC-a pa da mogu bit masno bogat korporativni tip. With blackjack and hookers...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
antimadridista kaže...
Čitatelj kaže...
Envy kaže...

Može li se ova igra igrati na 720p rezoluciji?

Nije fejmanje samo pitam pošto sam vidio zahtjeve i tamo se navodi 1080p rezolucija pa mi nije bilo jasno je li minimalna zahtjevana rezolucija ili zahtjevi za tu rezoluciju?

 

Naravno, sta mislis na kojoj rezolucije renderiraju konzole, osobito PS4 non-pro i XBS.

 PS4 vrti igre u 1080p u 99% slučajeva. Kakvih 720p...

Nikada nisam imao niti jednu konzolu (mislim na PS i XboX) i nekada davno igrali smo PES 4.0 (sad na čemu se to igra.. ne znam). I jednom samo samo sjeo u CH kod druga da mi pokaže šta je to taj God of War... mlatio jedno sat vremena onih mačevima i sjekirama.. i pitam lika šta ti je ovdje zanimljivo... priča on svašta a ja se za glavu hvatam.

Imam 2 NEC-a pa ću tu dok druge poslove radim igrati na 1280x Nešto.. to ako bude WIde scr onda 720p.

Mislim.. ja preko evo samo da pogledam... 108.8 sati igranja Destiny 2.

Zabava je zabava.. ne mora biti sve u Hz ili RT-u. 

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Lovac kaže...

PC je spreman,

 Ja bi RTX 3060 Ti 

Ali morat ću na ovom dok ne nabavim karticu... 

4 godine
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ma super ce biti! :p

 

In a recent earnings call with shareholders, Cyberpunk2077 developer CD Projekt RED explained that they see the multiplayer as a standalone product rather than a separate mode.

 

 

The question was asked in chat with what the team’s plans were regarding multiplayer modes. President and Joint CEO, Adam Kicinski, replied,

“So, first, we don't call it modes. It's a separate dedicated production, a big production. And we plan -- we think about it as a standalone product. Obviously, it's not entirely standalone as it comes from the universe of Cyberpunk and is very much related to the concept of single player Cyberpunk we -- I came up with.”

He continued, explaining that it’s actually a separate production process with its own team,

“But from our perspective, it's -- is another independent production and independent team of people works on it. And there's -- I said already we are not focusing right now on talking too much about other future products, products that are to be released after Cyberpunk. So please be with us in the first quarter of next year when we plan to share some strategy update. And I believe Cyberpunk multiplayer will be possible.”

 

 

Wall of text -> https://seekingalpha.com/article/4391610-cd-projekt-s-otglf-ceo-adam-kicinski-on-q3-2020-results-earnings-call-transcript

 

 

Vjerojatno ciljaju ljude koji zele igrati samo multiplayer da uzmu dodatnu lovu.  Sto ce na kraju biti nitko ne zna, ali eto glavno da je hype tu :) 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
x18x05x kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Moj plan:

u srijedu 09.12. obavit preload svega i ići spavat odmah nakon što bebač ode u krevet (oko 21:30h) u dnevnom boravku na kauču kraj kompa, navinut budilicu za nekih 4h ujutro i odigrat prva 3-4 sata igre (kreacija lika i početak malo..) u četvrtak prije posla 

 Blago tebi, moj ide u 23:59h. 

 Tko zna kad budu dostavili fizičke kopije igre?!

 moja sa 16 mjeseci kad zaspe prije 01:00 nigdje kraja sreći  

TheVeka
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
TheVeka kaže...
x18x05x kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Moj plan:

u srijedu 09.12. obavit preload svega i ići spavat odmah nakon što bebač ode u krevet (oko 21:30h) u dnevnom boravku na kauču kraj kompa, navinut budilicu za nekih 4h ujutro i odigrat prva 3-4 sata igre (kreacija lika i početak malo..) u četvrtak prije posla 

 Blago tebi, moj ide u 23:59h. 

 Tko zna kad budu dostavili fizičke kopije igre?!

 moja sa 16 mjeseci kad zaspe prije 01:00 nigdje kraja sreći  

 Barem zna pričati pa ti nije dosadno. Moj ima 4 mjeseca, sad naučio ispuštat zvukove, zavija kao vuk. No, bude i on gejmer kao ćale. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
SuperHeroj kaže...

Ma super ce biti! :p

 

In a recent earnings call with shareholders, Cyberpunk2077 developer CD Projekt RED explained that they see the multiplayer as a standalone product rather than a separate mode.

 

 

The question was asked in chat with what the team’s plans were regarding multiplayer modes. President and Joint CEO, Adam Kicinski, replied,

“So, first, we don't call it modes. It's a separate dedicated production, a big production. And we plan -- we think about it as a standalone product. Obviously, it's not entirely standalone as it comes from the universe of Cyberpunk and is very much related to the concept of single player Cyberpunk we -- I came up with.”

He continued, explaining that it’s actually a separate production process with its own team,

“But from our perspective, it's -- is another independent production and independent team of people works on it. And there's -- I said already we are not focusing right now on talking too much about other future products, products that are to be released after Cyberpunk. So please be with us in the first quarter of next year when we plan to share some strategy update. And I believe Cyberpunk multiplayer will be possible.”

 

 

Wall of text -> https://seekingalpha.com/article/4391610-cd-projekt-s-otglf-ceo-adam-kicinski-on-q3-2020-results-earnings-call-transcript

 

 

Vjerojatno ciljaju ljude koji zele igrati samo multiplayer da uzmu dodatnu lovu.  Sto ce na kraju biti nitko ne zna, ali eto glavno da je hype tu :) 

 vise imam filing da im je taj multyplayer jos u teskom razvoju i daleko od izlaska pa se izvlaci s tim da je to kao poseban proizvod. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Pa vecinu ljudi ni ne zanima MP. Inace bi igrali COD i one djecje igre, gdje se skace iz avioncica i onda svi na jednoj mapi udaraju lopatama, bez mozga.

(ne znam kak se zove, al necak je lud za tim, ko i svaki klinac od 13 godina)

 

Mene vise zanima kad ce izaci Season Pass, i hoce li biti fizicka verzija, kao i kod W3.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
TheVeka kaže...
x18x05x kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Moj plan:

u srijedu 09.12. obavit preload svega i ići spavat odmah nakon što bebač ode u krevet (oko 21:30h) u dnevnom boravku na kauču kraj kompa, navinut budilicu za nekih 4h ujutro i odigrat prva 3-4 sata igre (kreacija lika i početak malo..) u četvrtak prije posla 

 Blago tebi, moj ide u 23:59h. 

 Tko zna kad budu dostavili fizičke kopije igre?!

 moja sa 16 mjeseci kad zaspe prije 01:00 nigdje kraja sreći  

 

bome nije to sjajno. moj sin ima godinu i 6 mjeseci, svaki dan najkasnije do 21:00 spava ko beba. Kćer mi je 3 tjedna stara, ona većinom spava, tako da mi je navečer vrijeme za gaming. Dva sata se sigurno mogu iskombinirat, a kad izađe cyberpunk idem tjedan dana na godišnji, tako da će se moći igrati.

 

U svakom slučaju, mora ih se na to spavanje prilagoditi, jebiga ako ode spavati u 17 h onda naravno da neće dokasno zaspati. Moj oko 13h ide na spavanje i tako sat i pol, do 8 pol 9 kupanac, klopa i on je do 9 tabla

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 

U svakom slučaju, mora ih se na to spavanje prilagoditi, jebiga ako ode spavati u 17 h onda naravno da neće dokasno zaspati. Moj oko 13h ide na spavanje i tako sat i pol, do 8 pol 9 kupanac, klopa i on je do 9 tabla

 Upravo to, tak i naša nekak isto... 

Lijep pozdrav ;)
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...
Cansee kaže...

 

U svakom slučaju, mora ih se na to spavanje prilagoditi, jebiga ako ode spavati u 17 h onda naravno da neće dokasno zaspati. Moj oko 13h ide na spavanje i tako sat i pol, do 8 pol 9 kupanac, klopa i on je do 9 tabla

 Upravo to, tak i naša nekak isto... 

Moj malo ubije oko popodne oko 1:30 do 3... i navecer oko 21:00 je u zemlji snova opet  Idealno za igranje... po mogućnosti da i žena zaspi s njim, milina 

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...

Moj malo ubije oko popodne oko 1:30 do 3... i navecer oko 21:00 je u zemlji snova opet  Idealno za igranje... po mogućnosti da i žena zaspi s njim, milina 

 To je to :)

Lijep pozdrav ;)
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

 

bome nije to sjajno.

 Slažem se ali... Ima, jebiga, svakakve djece. Moj mali (3g) nije nikad problema imao sa spavanjem - kad bi ga legli u roku pol sata bi u pravilu zaspao, bez nina nana i ostalih uspavljivanja. I više manje, uvijek u iste sate ali, mala moja (sad će 1g) e to je terror za zaspat... Nema šanse, niš joj ne pomaže dok od ispcrpljenosti ne zaspe... Krenemo je uspavaljivat u 15: da bi zaspala oko 16:30 npr. Šou program, i onda bude budna do cca 23-24 jer se spavala do 19:00h. Trudimo se mijenjat joj tu naviku ali ne ide... Ne da se mala Đana.

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Cansee kaže...

 

bome nije to sjajno.

 Slažem se ali... Ima, jebiga, svakakve djece. Moj mali (3g) nije nikad problema imao sa spavanjem - kad bi ga legli u roku pol sata bi u pravilu zaspao, bez nina nana i ostalih uspavljivanja. I više manje, uvijek u iste sate ali, mala moja (sad će 1g) e to je terror za zaspat... Nema šanse, niš joj ne pomaže dok od ispcrpljenosti ne zaspe... Krenemo je uspavaljivat u 15: da bi zaspala oko 16:30 npr. Šou program, i onda bude budna do cca 23-24 jer se spavala do 19:00h. Trudimo se mijenjat joj tu naviku ali ne ide... Ne da se mala Đana.

 

e jebiga, tko zna kak će meni biti s mojom

12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ekipa, odakle ćete uzeti igru. Trebalo bi s GOGa jer sva lova ide njima, ali ne želim provest tjedan dana čekajući da se igra skine. Navodno su GOG i Epic spori, a Steam najbrži. Kakva su vaša iskustva? Gdje se najviše isplati?

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Svakako s GoG-a, jer su jucer jos jednom dali 30% bon za CDPR Store.

 

Jedvom je vec bio kod, a sad je evo vec drugi put - steta sto se ne moze naruciti ona jakna za 100€ plus popust,

jer sve drugo sam vec pribavio.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
ikolic kaže...

Ekipa, odakle ćete uzeti igru. Trebalo bi s GOGa jer sva lova ide njima, ali ne želim provest tjedan dana čekajući da se igra skine. Navodno su GOG i Epic spori, a Steam najbrži. Kakva su vaša iskustva? Gdje se najviše isplati?

 

meni je uvijek najlogičnije uzeti igru direktno od developera, odnosno ako developer ima svoju aplikaciju onda uzmem kod njih, tako da bi ti svakako preporučio GoG. Meni se sve kod njih uvijek normalno skidalo, i bit će preload koji dan ranije, tako da vjerujem da će se sve skinuti kako treba. Al ti kako hoćeš naravno. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice