Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.693
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
ikolic kaže...

Ekipa, odakle ćete uzeti igru. Trebalo bi s GOGa jer sva lova ide njima, ali ne želim provest tjedan dana čekajući da se igra skine. Navodno su GOG i Epic spori, a Steam najbrži. Kakva su vaša iskustva? Gdje se najviše isplati?

 

meni je uvijek najlogičnije uzeti igru direktno od developera, odnosno ako developer ima svoju aplikaciju onda uzmem kod njih, tako da bi ti svakako preporučio GoG. Meni se sve kod njih uvijek normalno skidalo, i bit će preload koji dan ranije, tako da vjerujem da će se sve skinuti kako treba. Al ti kako hoćeš naravno. 

A cuj, bit će navala. Znamo da Epic ne može handleati promet (kad je GTA V bio besplatan sustav im je tjedan dana bio praktički nedostupan). Za GoG ne znam. Budem vidio što budu ljudi pisali o download speedu 8.12. pa onda odlučim.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 10:13 (ikolic).
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Skines sa torrenta GOG verziju i instaliras - nije bitno od kud je installer, ako ti se neda cekati, torrent ce sigurno imati max brzinu,

a svima ce installer biti jednak - i bit ce vidjiv pod GOG racunom, ako si kupio igru na GOG-u.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Na steamu igra rastura sa prodajom, čak i za vrijeme velikog salea gdje su hrpe igara bile na finim popustima igra je držala prvo mjesto. ikolic imaš par stranica iza anketu, negdje 60% ekipe će uzeti sa goga 40% sa steama, možda netko sa epica... Ali uglavnom ili Gog ili Steam... 

Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Na steamu igra rastura sa prodajom, čak i za vrijeme velikog salea gdje su hrpe igara bile na finim popustima igra je držala prvo mjesto. ikolic imaš par stranica iza anketu, negdje 60% ekipe će uzeti sa goga 40% sa steama, možda netko sa epica... Ali uglavnom ili Gog ili Steam... 

Vjerojatno će te brojke biti 20% s GOG-a, 10% sa Steama i 70% sa torrenta... nažalost.

It is always darkest just before the dawn.
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Pa dobro, al kad tad ce se netko odlucit za kupnju - recimo kad bude na popustu za 35-40€, ili nize, nebitno,

broj pirata ce padati s godinama. Osobito MP, gdje ce morati biti original.

 

A i konzole mislim da nisu razbijene, tj. PS4 mozda, al XBO i nove jos nisu. Tu ce 99% biti originali.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Bitne novosti 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 11:04 (Jack Sparrow).
Moj PC  
19 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Captain Jack, neces se moci sakriti od MTAC-a

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Captain Jack, neces se moci sakriti od MTAC-a

 neka dođu,nadogradio sam se

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Krenuli su

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

bamboozled

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
BeLLicus kaže...

Na steamu igra rastura sa prodajom, čak i za vrijeme velikog salea gdje su hrpe igara bile na finim popustima igra je držala prvo mjesto. ikolic imaš par stranica iza anketu, negdje 60% ekipe će uzeti sa goga 40% sa steama, možda netko sa epica... Ali uglavnom ili Gog ili Steam... 

Vjerojatno će te brojke biti 20% s GOG-a, 10% sa Steama i 70% sa torrenta... nažalost.

 Na balkanu možda, u civiliziranim državama nema šanse, švabe ne znaju šta je torrent, njima je 60 eura kikiriki, isto kao u sjevernoj europi te Americi, vjeruj mi torrent ti je za prosječnog balkanca, ja osobno nisam skinuo igru 8 godina sa torrenta to sam radio kao srednjoškolac kad imaš 100kn mj za dzeparac i to je to. Ali naravno na veliko se kod nas odatle skidaju igre i šta je tu je ali u velikoj većini zemalja torrent je debelo zabranjen a i ljudi imaju odlične plaće i nema potrebe za time. Vjerujem da će igra srušiti neke rekorde po prodaji. 

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...
mrsmith kaže...
BeLLicus kaže...

Na steamu igra rastura sa prodajom, čak i za vrijeme velikog salea gdje su hrpe igara bile na finim popustima igra je držala prvo mjesto. ikolic imaš par stranica iza anketu, negdje 60% ekipe će uzeti sa goga 40% sa steama, možda netko sa epica... Ali uglavnom ili Gog ili Steam... 

Vjerojatno će te brojke biti 20% s GOG-a, 10% sa Steama i 70% sa torrenta... nažalost.

 Na balkanu možda, u civiliziranim državama nema šanse, švabe ne znaju šta je torrent, njima je 60 eura kikiriki, isto kao u sjevernoj europi te Americi, vjeruj mi torrent ti je za prosječnog balkanca, ja osobno nisam skinuo igru 8 godina sa torrenta to sam radio kao srednjoškolac kad imaš 100kn mj za dzeparac i to je to. Ali naravno na veliko se kod nas odatle skidaju igre i šta je tu je ali u velikoj većini zemalja torrent je debelo zabranjen a i ljudi imaju odlične plaće i nema potrebe za time. Vjerujem da će igra srušiti neke rekorde po prodaji. 

kad imas vpn mogu ti stavit soli na rep, bez obzira odakle skidas. a to da je u njemackoj 60€ nista, apsolutno.

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nadam se da će biti dobra prodaja igre jer bi htio da ima što duži support i što više naknadnog sadržaja 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Pa vjerujem da su za PC vec prodali hrpu u 2019. i 2020. prije izlaska igre.

A u 2021. ce vjerovatno biti konzole broj 1 - jer dolaze nove-stare konzole,

nova djeca ce dobiti svoju prvu konzolu, i kad tad ce htjeti igrati nesto bolje

od FIFA-e ili COD-a.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pitanje.PC fizička verzija je samo digital download? Da li se što uopće dobiva s tom verzijom, neki dodaci i sl.?

Iskreno do prije mjesec dana nisam ni obraćao pažnju na ovu igru a hype je velik... ali lutajući po yt i po viđenom ovo se mora odigrati.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...
* * *

 Na balkanu možda, u civiliziranim državama nema šanse, švabe ne znaju šta je torrent, njima je 60 eura kikiriki, * * *

Malo offtipica.. ali u CH sam vidio da zadnjih par dana prije plaće ogromna većina ljudi doslovce preživljava sa jedno 5-6 rapa u novčaniku kada je "visok datum" u pitanju.

Nije ti ni u njemačkoj baš tako bajno kao što misliš. Ukoliko ne trošiš pametno, vjeruj mi nije isto generacija koja je otišla 70-tih napravila djecu ili dobila unučad i ova nova generacija koja je sada sa ovim egzodusom otišla.

Uglavnom 60 € puno ili ne, piratizirat će se... o yeah.. i u USA i CH apsolutno svugdje.

Sada nazad na temu.. je li ovo čisto Single Player igra za jednog igrača?

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Da
-
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
vrinho kaže...

Pitanje.PC fizička verzija je samo digital download? Da li se što uopće dobiva s tom verzijom, neki dodaci i sl.?

Iskreno do prije mjesec dana nisam ni obraćao pažnju na ovu igru a hype je velik... ali lutajući po yt i po viđenom ovo se mora odigrati.

 

je samo digital download, ali za razliku od većine, ovu igru možeš kupiti na PCu u fizičkom obliku, samo ti je u kutiji kod za skidanje na GOGu

 

https://www.zelda.hr/igre/pc-igre-u-dolasku/cyberpunk-2077-pc

 

uz igru dobiješ i mapu i još neke stvari, nije loše nimalo. ako voliš takve stvari ovo je dobro

10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ono sto me malo brine je to da ljudi koji su ranije dobili Cyber i igraju ga bez day 1 patcha,kazu da ima bugova mali milion,koliko ih je moguce bilo fixati u zadnjem delaju od samo 3 sedmice to je upitno.
Znam da ce biti bugova i sa patchem kao i sa vecinom igara pogotovo ove velicine i mogucnosti izbora ali ipak nakon toliko godina pravljenja i cekanja nadam se da nece biti game breaking bugova.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Igrat će se pirat ko i Witcher 3, dok ne dođe GOTY izdanje sa svim pokrpanim problemima i sl., onda se kupuje. Nema šanse da dam 500 kn za nekaj kaj će biti funkcionalno za godinu dana.

Nema šanse da prednaručim, ili kupim po izlasku pa se onda ljutim na CDPR jer igra jedva radi.

 

Tako je sa 90% igara zadnjih 10 godina, i "savršeni" Witcher je bio neigriv dosta dugo dok ga nisu pokrpali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja narucio s mall.hra 380 odnosno 400 sa dostavom, ali tek 15.12 pise da ce dostaviti, ne znam kakvu oni shemu imaju, no dobro pricekat ce se

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...

Igrat će se pirat ko i Witcher 3, dok ne dođe GOTY izdanje sa svim pokrpanim problemima i sl., onda se kupuje. Nema šanse da dam 500 kn za nekaj kaj će biti funkcionalno za godinu dana.

Nema šanse da prednaručim, ili kupim po izlasku pa se onda ljutim na CDPR jer igra jedva radi.

 

Tako je sa 90% igara zadnjih 10 godina, i "savršeni" Witcher je bio neigriv dosta dugo dok ga nisu pokrpali.

 
Sorry ali nisi u pravu W3 sam igrao od prvoga dana izlaska sjecam se da je bilo par bugova i problema ali nista game breaking kao sto ti navodis da je bio neigriv naprosto nije ni blizu istine.

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Wack kaže...

Ono sto me malo brine je to da ljudi koji su ranije dobili Cyber i igraju ga bez day 1 patcha,kazu da ima bugova mali milion,koliko ih je moguce bilo fixati u zadnjem delaju od samo 3 sedmice to je upitno.
Znam da ce biti bugova i sa patchem kao i sa vecinom igara pogotovo ove velicine i mogucnosti izbora ali ipak nakon toliko godina pravljenja i cekanja nadam se da nece biti game breaking bugova.

 

sad zamisli ti koliko je bilo samozavaravanje datum 16.04. za izlazak. Gledano iz ove perspektive, mislim da je prilično očito da su stavili taj datum iako su bili svjesni da su nikakve šanse da igru tada isporuče.

 

Vidit ćemo kad igra izađe, sebično se nadam da je manje bugovito na PCu nego na konzolama.

 

U svakom slučaju zaista ne vidim zašto su jurili sa datumima i sa izlaskom. Nisu morali nikakav datum davati 2019., mogli su ove godine reći da izlazi Q2 ili Q3 2021. i super

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nisam toliko osjetljiv na bugove ako mi isti ne ruše samo iskustvo igranja, tj crasha se igra te ne mogu misije preći zbog nekih bugova... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2020 13:58 (BeLLicus).
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...

 

 

Tako je sa 90% igara zadnjih 10 godina, i "savršeni" Witcher je bio neigriv dosta dugo dok ga nisu pokrpali.

 Meni bogami nije bio neigriv... Ne sjećam se ni jednog buga, čak ni sa Roachom nisam imao problema. Je da sam palio i gasio šterike umjesto otvarao baula ali bože moj... Ništa strašno i ovo što ti tvrdiš je malo pretjerano

Sve Vas Volim
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Jarvan kaže...

 

 

Tako je sa 90% igara zadnjih 10 godina, i "savršeni" Witcher je bio neigriv dosta dugo dok ga nisu pokrpali.

 Meni bogami nije bio neigriv... Ne sjećam se ni jednog buga, čak ni sa Roachom nisam imao problema. Je da sam palio i gasio šterike umjesto otvarao baula ali bože moj... Ništa strašno i ovo što ti tvrdiš je malo pretjerano

 

meni je isto generalno sve bilo ok, jedino su me te svijeće nervirale, paljenje i gašenje

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Realno Cyberpunk ako i bude malo bugovit na početku bit će zanimljivo istraživat mapu i upoznavat svijet dok se ne speglaju bugovi pa onda igrat questove i sl. Ima opcija uvijek 

Navodno je samo vozit okolo po Night City-u i okolici doživljaj za sebe..  

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Igram W3 (kao i W1/W2) od Vanilla releasea do zadnjeg patcha - kod mene bas i nije bilo bug-ova,

eventualno par vizualnih zbog pozicioniranja i spawnanja NPC-a - primjerce, na isto mjesto

spawna se tri konja, i oni pomicu samo glavu, pa ispadne izglitchani konj s tri glave.

 

Al nista zbog cega bi rekao "e sad ovo ne mogu igrati". U usporedbi sa South Park TSOT, koji je u startu bio odlican i pokrpan,

dok njegov nastavak FBH je izasao skrsen, igra je freezala, crashala na desktop (vise nego HZD), combat nije radi kako spada,

spelovi nebalansirani itd. Trebalo im je pol godine da dovedu igru u stadij da je igrivo.

 

Tak da, eto, ima toga svuda - al pregura se. Vjerujem da ce ovo biti jedno stabilno i igrivo iskustvo.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

U trenutku izlaska TW3 sam bio taman između recomended i minumum .. za 1080p u medium detaljima, ali AMD grafa je bila problem (jebo ih hairworks).

 

Bez obzira na detalje i rezoluciju imao sam katastrofalne frame dropove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ja sam igrao witcher 3 od pocetka, s tim da sam ga presao 9 puta i nikad nisam naletio na gamebreaking bug. Sto se tice sekundarnih questova, bugova je bilo, al opet, nista strasno. Pada mi na pamet quest The price of honor gdje je bio problem, tj bug, otvoriti chest u kojem se nalazila ogrlica , tj dowry, kako bi je zarucniku vratija. Tu se chest nije htio otvorit pa nisi moga imat taj nekakav closure, al to je u principu razina cijele problematike; opcenito nebitno ali tebi kao igracu bitno.
It is not who you are, it is who you know.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice