Dark Souls 3

poruka: 640
|
čitano: 78.423
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
Bakaluar kaže...
Point-X kaže...

Pozdrav. Dali je samo do mene ali igra radi dosta loše. FPS je posvuda High wall of Lotric je koma. Ima li kakav fix provjereni ili ?

 

Hm, meni dok sam ju igrao (prije 2 mj) je radila odlicno. Tada sam imao gtx 760. Za koji dan bi mi trebala doci 1070, pa probam i javim. Nisu valjda nesto zas**** s novim patchevima.

 Ne znam. Ali ja na svojoj konfi ne mogu dobiti stabilni FPS kamo li 60 locked. 

8 godina
offline
Dark Souls 3

Ja igrao jučer navečer, meni radi normalno ...

 

lp

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Point-X kaže...

 Ne znam. Ali ja na svojoj konfi ne mogu dobiti stabilni FPS kamo li 60 locked. 

 Ja mislim da je do FX procesora...

Meni je FPS posvuda, od 40 - 75...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
doktor1 kaže...
Point-X kaže...

 Ne znam. Ali ja na svojoj konfi ne mogu dobiti stabilni FPS kamo li 60 locked. 

 Ja mislim da je do FX procesora...

Meni je FPS posvuda, od 40 - 75...

 Isto je i moje mišljenje. Stvarno su FX-ovi truba. Nadam se da Zen bude konkurentan i seriji ako ne ode ja na intel.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dark Souls 3
Point-X kaže...
doktor1 kaže...
Point-X kaže...

 Ne znam. Ali ja na svojoj konfi ne mogu dobiti stabilni FPS kamo li 60 locked. 

 Ja mislim da je do FX procesora...

Meni je FPS posvuda, od 40 - 75...

 Isto je i moje mišljenje. Stvarno su FX-ovi truba. Nadam se da Zen bude konkurentan i seriji ako ne ode ja na intel.

 Ako taj FX stvarno držiš na 3.5Ghz failo si u startu. FX proc se isključivo, u gamingu, kupuje jer se se OC.a na min 4.0 ili 4.2 prosjek.
Sve ispod toga je fail... Digni mu množitelj barem na 4Ghz i dobiti ćeš znatno bolje rezultate.

live and let live
16 godina
offline
Dark Souls 3

Nabavio igru, sve lijepo radi čak sam i kontrole relativno brzo pohvatao i onda wipe barem 10 puta na prvom bossu i odmah izgubio volju za igrom.

 

lol ako je prvi boss toliko sheban kakvi su onda ostali :D

 

Znao sam da je igra hardcore, ali ovo je nešto više od toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls 3

Prvi boss me nije ni tako, u biti je najjednostavniji skoro u igri, s razlogom je prvi. Ali to je već stvar višegodišnjeg iskustva sa DS serijalom.

 

Što se tiče vječite rasprave KB+M ili controller, svakom nešto paše, ja sam si na KB+M podesio savršenu situaciju, meni je to idealno, frend me nemre dobit nikako sa dualshock controllerom, koliko god se kune u njegovu superiornost. Sa druge strane je li stvarno još uvijek bitno ko sa čime igra i kako? Ako nemate miša koji se može programirat po vašim željama i ne želite si dat truda podesit komande kako vam paše, uzmite neki controller i derite sa defaultnim postavkama, ugl su dobre, ukoliko ga igra prepozna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dark Souls 3

hteo bih poceti igrat igre iz soul series jer sam presao bloodborne i super je igra...

 

gledao sam malo po youtube i prvi i drugi dio me uopce ne privlace dok je treci slican dosta sa blooborne

 

jeli moram odigrati prva dva dijela da bih pohvato pricu  ili je svaka igra za sebe

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dark Souls 3
GSP kaže...

hteo bih poceti igrat igre iz soul series jer sam presao bloodborne i super je igra...

 

gledao sam malo po youtube i prvi i drugi dio me uopce ne privlace dok je treci slican dosta sa blooborne

 

jeli moram odigrati prva dva dijela da bih pohvato pricu  ili je svaka igra za sebe

 Nisu za sebe nego su donekle povezane, no mozes igrat samo DS3 ili preskakat.

DS1 je cista majstorija level dizajna i steta je ne odigrat ju. 
DS2 smara i po meni je to najlosija souls igra. 

Po meni mozes odma na DS3 ic, al kad tad odigraj DS1.

11 godina
offline
Re: Dark Souls 3

Svakako odigraj Dark Souls 1. Vjerojatno najbolja igra po dizajnu levela i najbolji Dark Souls općenito.

 

Dark Souls 2 je meni nadraža u DS serijalu, zato jer je više High Fantasy nego Dark Fantasy.

 

Darks Souls 3, iako odličan, meni najlošija igra jer ne donosi ništa novo u serijal.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 18:48 (DeniZg).
12 godina
offline
Dark Souls 3

Subjektivnost na stranu, donjela je više nego DS2... DS2 level dizajn je očajan, bossevi su ili neki vitezi ili rehash ds1 ili covetous demon koji je izprogramirao ferovac na wc-u. 

Ds3 je bar donio nešto raznovrsnije bossfightove, LVL up na pola healtha kod bosseva je imao dotad samo Bloodborne, special weapon attackove, manu za castanje spellova itd sitnica. Nije revolucionaran, ali bogte DS2 je mlaćenje likova u oklopima 30 sati+ u rehashanim DS1 levelima koji nisu približno dobro dizajnirani i ubačeni u svijet kao DS1. 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dark Souls 3

nisam neki fan souls igara, a prva 2 mi nekako lose izgledaju spram trećeg tako da preskačem....budem se malo preko youtube upoznao i odmah na treci

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dark Souls 3

Znam da je mišljenje većine da je DS2 najlošiji, pa neću puno o tome.

Samo ću reći da je imao najraznovrsnije buildove i najbolji PvP.

 

Dark Souls 3 je po mehanikama prekopirani Demon's Souls, obučen u grafički dizajn Bloodborna.

Firelink Shrine i još neki leveli (ne želim spojlati) su gotovo isti kao u Demonsu.

Ne kažem da je to loše, ali stvarno sam imao osjećaj kao da sam to već sve odigrao prije.

PSN - DeniZg80
7 godina
protjeran
offline
Dark Souls 3

Iz nekog razloga je dvica i meni najdraza igra u serijalu. Iako da sada netko pocinje rekao bi mu da odigra 3 i gotovo. Mislim da cu istalirati i ja igru, tricu, uvjek me povuce kada pomislim na souls igre da se jedno 2-3 sata fightam po svijetu. 

Eye In The Sky
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Dark Souls 3
Ds2 je moja prva souls igra. Nikad neću zaboraviti prvi susret s Persuerom,onaj njegov badass ulazak u borbu, muzika i ona crna aura oko njega. Dan danas se naježim, iako ga sad pobjedim bez da me takne.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls 3

BTW dok traje ova rasprava, došao je DS1 remastered - high details grafika, 60 fps, milina... barem koliko sam vidio po filmićima. Doradili su i rebindanje nekih keeva za igrat, ne znam radi li kako treba bez modova, ali ionako sam imao vlastitu shemu kako to igrat pa mi nije toliko bitno i osobno me grafika nije smetala.

DS1 ima daleko najbolji level dizajn i kad ne čitaš walkthrough, već igraš solo i prvi put sam skužiš kako se leveli povezuju, kad dugo hodaš u nekom smjeru i vratiš se nazad na firelink, kada upoznaš svijet.... mrak.

Da ne spomenem neke perverzije poput snajpera u Anor Londo-u ili Blighttownu... nema ničeg perverznijeg, strašnijeg ili općenito više frustrirajučeg nego kad prvi put to solo prolaziš be guidea.

 

Dvica.... meni se svidjela, iskreno, stvarno ju volim, ali prema 1 i 3 je "meh"... što i dalje znači da je prema ostalim AAA modernim naslovima savršenstvo... samo DS 1>>> 3>2>>>>>>>>>> sve ostalo (neću bloodbourne spominjat jer za PC nema, pa nije neka usporedba, imate temu za konzole pa ko ih ima, tamo možete... pa onda i Deamon Souls koji je daleko ispred svog vremena i svega ostaloga i zaslužuje zasebnu temu).

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Dark Souls 3

hoće frend iz razreda da igra trojku ali mu teska igra...jel ima kakav mode da ucini igru lakšom?na nexusu nevdim nist

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dark Souls 3

nek uzme drugu igru

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Dark Souls 3

Na žalost (ili sreću nama ostalima) ovo je jedini ispravan put - neka uzme drugu igru.

 

Dark Souls serijal je tu da testira tvoje živce i spoobnost igranja.

 

Iz poćetka je izuzetno teška igra, djeluje nepravedno do razine da ti je nestvarno da netko može raditi takvu igru bez da uvede opciju "easy-normal-hard" , pa da "običan" puk može igrat i uživat. Ali onda, ako ti je serijal napet, uhvatiš se toga i postane lakše. Svakim korakom, svakim poraženim neprijateljem postane sve lakše i lakše i u jednom trenu postane najbolja igra na svijetu.

 

Ne mogu to drugačije opisat nego upravo ovako. Igra je vrlo duboka sa vrlo "jednostavnim" načinom pričanja priče, gdje djeluje da priče ni nema, komandi koje su iste, a savršeno različite ovisno o oružju, oklopu.... koje koristiš.

 

Možep si do najsitnijih detalja mijenjati gameplay, ovisno o opremi koju nosiš, a da podržava tvoj preferirani stil igranja, do razine koja je neusporediva sa bilo kojim drugim naslovom.

 

Ali NEMA easy mode! Nadam se da nikada neće ni imat!

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dark Souls 3

Najlakše će mu biti ako bude igrao s nekim u co-opu.

U 3 zapravo boss-ovi uopće nisu teški kada ih igraš u coopu.

 

Praise the sun
15 godina
offline
Dark Souls 3

Pa ništa nije teško ako igraš u co-upu, možeš gotovo 100% igre preć na taj način - nađeš nekoga tko zna igrat i stalno mu postavljaš summoning sign da dolazi u tvoju igru. Jedino čemu to kad ti onda on prelazi igru?

Igrao sam tak sa frendom iz fore, neko vrijeme smo jedan drugoga pozivali u igru da si prelazimo djelove. Dobijaš nagrade za pomoć, u dvoje je lakše prelazit, više eksperiancea dobivaš... ali nama su to bili razlozi. Neki bossevi su u stvari i teži u dvoje, barem u mom iskustvu.

 

Uvijek imaš neutrala / NPC-eva koji ti pomažu oko boseva ako pratiš njihovu priču i nalaziš summoning sign prije određenih bosseva - ako preskočiš negdje kasnije ne možeš nastaviti priču, isto ako nisi pričao sa njima ne možeš ih zvati u pomoć.

 

Dark Souls je jedna od rijetkih igara koja zaista "nije za svakoga" i ako vam se ne sviđa težina, ne kužim zašto forsirat? To je ko da želite vozite bicikl Zagreb-Dubrovnik jer vam se čini fora, ali vam je teško pedalirat i onda platite frendu da vam stavi bicikl na prikolicu i vozi vas istim putem Zg-Dubrovnik dok vi sjedite na biciklu na prikolici - nema smisla i nije poanta.

 

Ili želite doživjet tu igru, ili ne... ne razumijem, nijedan TD na moje komentare neće to promijeniti. Jedino što mogu shvatit je da ne želite da vam invadaju svijet pa da onda ugasite "online" dio i prelazite sami. Svi djelovi gdje bi trebalo biti češćih invazija od strane igrača su na ovaj ili onaj način napravljeni da ako ste offline dobi ćete neki oblik NPC invazije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Dark Souls 3

Da ko Sekira se vidlo tko zna igrat, a tko ne :) Nema pomoci sve moras sam hehe

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Dark Souls 3

Kupljeno, ja sam se jednostavno zaljubio u FS igre. Ta misterija kad ne znaš gdje se nalaziš, kad se bojiš otvorit iduća vrata jer ne znaš što te čeka. A gameplay i level desing u njihovim igrama su fantastični, igram većinom sve nove naslove zadnjih 10tak godina i jednostavno jbš više igre koje te vuku za ruku i nemaš pravog izazova nigdje. Sada dok je pauza do novih naslova taman se posvetit DS3 o kojem realno ne znam ništa jer nisam igrao ni jedan nastavak iza sebe imam platiniranog Sekira i Bloodoborne tako da samo jako haha :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Dark Souls 3

Vrhunska igra,u prvi dio sam ulupao oko 800 sati u drugi dio par stotina a i u ovaj treci isto tako par stotina.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Dark Souls 3

Evo ja počeo danas, odigrao 2 sata, pola od toga sam čitao i učio što je što. Riješio sam prvog bossa, skužio kako trošit Soulse što je isto kao i Insight u BB, naravno uvijek vječna pitanja što dizati od statistika? Vigor podiže HP jel, što je jako bitno, Endurance je stamina opet jako bitno, šta sa ostalima Dexterity,Faith,Luck, šta sa ovom plavom linijom između HP i stamine? Koliko je zapravo bitno korištenje spellova i magije u DS? Ono doslovno ne znam ništa u vezi igre pa neka me neko malo uputi. Znači kod one ženske upgrejdam statse a kod onog blacksmitha oružja, vidio sam da ima upgrejd pomoću gemova pa koliko je to zapravo korisno, refined gem,fire gem itd, jer vidio sam da refined čak spušta pshys attack...

 

Za sada dojmovi da je igra dosta sporija od Sekira i BB, character je dosta tromiji, igram sa Mercenery, pa ne možeš ovdje baš biti agresivan kao u BB recimo nego baš moraš dodge attack 2 do 3 puta i bježi. Shield sam odma maknuo. Vjv je što nosiš teži armor manje dmga primaš ali si sporiji i trošiš više stamine pri udarcu... Ja sam više osoba za neke light armore ako tako što postoji... I da što se tiče novih oružja i novih armora to ću sve naći kroz igru jel? Jbg igra je dosta kompleksna gnjavim sa pitanjima ali bar u neke osnove da me uputite :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dark Souls 3

Zasto si odigrao prvo BB i Sekiro pa tek sad Soulse?

Dali si igrao Demons Souls? Od njega je sve krenulo........

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Dark Souls 3
MEGATAMA kaže...

Zasto si odigrao prvo BB i Sekiro pa tek sad Soulse?

Dali si igrao Demons Souls? Od njega je sve krenulo........

 Nezz jednostavno se tako potrefilo. Nisam igrao demonse.

9 godina
offline
Dark Souls 3

Da ne pogledam neke stvari na netu fulao bih 850 ilusion wallova i 650 hidden pathova, a samim time i velik dio igre i te optional area kojih ima more... Došao sam do Irithyll dungeon 10 bosseva je palo za sada :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2020 14:04 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dark Souls 3

Ja igram igre na nacin da prekrenem svaki kamen pa u globalu tesko nesto fulam... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Dark Souls 3

Zašto je morao igrati Souls prije Sekira i Bloodbornea? Te igre nemaju veze jedna s drugom. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice