Destiny 2

poruka: 496
|
čitano: 96.335
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Destiny 2

kakav domaći klan da je aktivan, hvala

 

morma priznati da sam izgubljen, odigrao sam onaj fre dio do 20lvl i jedva nabio 270+ light level. Dobre puške se perkovima našao.

Sad odjednom je sve na 750 i smeće novo koje dobivam ima veći light ali nikakav perk.

 

Gdje mogu vidjeti aktivne questove to ne kužim, i otkud da krenem, što ej sad pušteno, osiris i warmind samo jeL?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.10.2019 16:34 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Destiny 2

Nisam bas najbolje to sve popratio sto su izveli, ali bolje oruzje sa perkovima (exotics kako to oni zovu) bi trebalo doci sa DLCovima. Forsaken i Shadowkeep. Mislim da nema niti podklasa u F2P verziji. Ako netko moze pronaci link gdje je sve objasnjeno bilo bi lijepo da to stavi. Ukratko kao i vecina f2p igara. Za isprobati dobro, za igrati dalje plati...

 
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Pozdrav Ekipa, jel ima neki HR klan ili ExYu da je ekipa sa naših prostora.

Nisam neki HC igrač ali volija bi sa domačon ekipom zaigrat tu i tamo i volia bi probat Raid koji nikad nisam imao prilike zaigrat.

Na Steam-u sam ToWaRR. 

 

Od igre uzeo san jučer Forsaken.

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Destiny 2
ToWaRR kaže...

Pozdrav Ekipa, jel ima neki HR klan ili ExYu da je ekipa sa naših prostora.

Nisam neki HC igrač ali volija bi sa domačon ekipom zaigrat tu i tamo i volia bi probat Raid koji nikad nisam imao prilike zaigrat.

Na Steam-u sam ToWaRR. 

 

Od igre uzeo san jučer Forsaken.

 davno smo na blizzardu bili frendovi, pa dal nisi ostao u onom nekom domaćem klanu? i ja isto tražim nešto čisto da bude neke ekipe da nešto mogu skupa zapucat.

 avion2208 dodaj 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2019 15:33 (fila2208).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny 2
Ne mogu te naci na steamu, ako mozes ostavi link :P
5 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Ma je bia je jedan klan ali su bili totalno neaktivni.

Sad je ovaj klan di san sad ok ali nemam prijatelja tako da mi je teško napravit neke misije di traži da se napravi sa ekipom iz klana :)

 

Valjda je ovo kod za prijateljstvo :)

https://s.team/p/dtq-gmfm/RBWRWDGB

 

fifa ne mogu te nači pod avion2208

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2019 21:39 (ToWaRR).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Destiny 2

Ja gotovo da i ne igram u zadnje vrijeme tako da nema smisla da stavljam link.

Nego, jel' netko pratio njihov forum ? Naime dijelili su 25 ili koliko vec digital deluxe shadowkeep edicija. Izvlacenje je trebalo biti prije cca. 2 dana. Cak su i napisali u koliko sati. Ljudi su se masovno javljali i nakon toga. Da bi thread odjednom nestao sa foruma, a za dobitnike se nikada nije culo .  Na stranu i to. Mislim da bi im bilo bolje da nisu ni prelazili na steam, jer imam osjecaj da su izgubili i ljude iz supporta. Sve im je nestabilno. Od foruma pa na dalje...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Destiny 2
SamoPitam3 kaže...

Ja gotovo da i ne igram u zadnje vrijeme tako da nema smisla da stavljam link.

Nego, jel' netko pratio njihov forum ? Naime dijelili su 25 ili koliko vec digital deluxe shadowkeep edicija. Izvlacenje je trebalo biti prije cca. 2 dana. Cak su i napisali u koliko sati. Ljudi su se masovno javljali i nakon toga. Da bi thread odjednom nestao sa foruma, a za dobitnike se nikada nije culo .  Na stranu i to. Mislim da bi im bilo bolje da nisu ni prelazili na steam, jer imam osjecaj da su izgubili i ljude iz supporta. Sve im je nestabilno. Od foruma pa na dalje...

 a gle vjerojatno im je sad kaos prvih par dana nakon relauncha na steamu. Koliko vidim imaju prilično veliku igranost (četvrti po igranosti trenutno),  a njihov forum je ionako bio beskoristan, i puno bolje je oslanjati se na njihov reddit page, na kojem vjerojatno i prije budu informacije nego na sl. stranici.

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
16 godina
offline
Destiny 2

Skinuo malih 80gb i probao igru...Isuse prodem tutorial i odmah 4 questa, milijun planeta i svega..pa tko se tu moze snaci??

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Samo pomalo nadoč će :) nemas sta shebat samo igraj i sve bolje oružje i oklop šta dobiješ od questova čuvaj da ne uništiš neki koji valja

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Destiny 2

Ljudi moji.. pitanje i/ili pomoć.

Kakva je ovo igra, šta je ovo? Online FPS? Igram već danima čisto da isprobam GeForce NOW uslugu, lijepo šareno ali možda za nas koji smo odrasli uz DOOM pre prekomlikovano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Destiny 2
Envy kaže...

Ljudi moji.. pitanje i/ili pomoć.

Kakva je ovo igra, šta je ovo? Online FPS? Igram već danima čisto da isprobam GeForce NOW uslugu, lijepo šareno ali možda za nas koji smo odrasli uz DOOM pre prekomlikovano.

  Online MMO, FPS sa RPG elementima. Uz dosta "grindanja". Onako, ukratko

Dosta daleko od "mozak na pasu" doom-a.

 

15 godina
offline
Destiny 2

Znači našao sam nekakvu loptu (da nogometnu) u nekakvoj farmi i 2 sata (i kusur tj. od 22:00) gore dole šutam po nekakvom kvazi-nogometnom igralištu. Jesam li ja lud ili je ova igrica luda?

Hebena 2 sata šutam loptu kao da igram kod malog rođaka PES.

BTW: Ona Evropska mrtva zona mi je top, pogotovo oko one crkve govorim o grafici, sve otišlo prije milenijum u 3 lijepe p... ali kao da se i beton najeo fluora pa sve dreči.. meni lično awesome grafika, vozao se sa onim motorom po ono malo što je betona ostalo.-

Pa onda juče isto u ova doba ganjao sa dvojicom likova nekav Master Mind (bos nekakav) 3 sata i ne možeš ga ubiti, lik se jedan pokupi u 01:00 i odma ode još jedan a jad o04h razvaljuj bosa.. najgore je što kada dođem do nejga treba mi 15 minuta. I nisam odustao dok ga nisam roknuo negdje u samu zoru.

Nemam blage veze o igri ali mi se sviđa.

PS: čitao sam do pola ovog dijela foruma i svi kukaju kako je igra skupa. Šta i kad se plaća ovdje? Jer dok ja dođem da platim nešto možda mi i dojadi ova pucačina.

Znači ništa ne znam. Ne znam šta je PvP, šta PvE, ne znam šta su RAID (osim u System Administraciji). I ne znam šta su one tri ikone kod puške tj kako ih aktivirati. znam da je F kada se napuni ona žuta linija pa mi se iz FPS-a lik pojavi u TPS modu i ispuca par zlatnih metaka.

Ako ovo tko igra nek se javi ovdje. Sorry što kupam kao Maksim po diviziji, ali sutra ću pročitati preostalo ovih stranica što ste pisali.

Uređivano: Kada sam rekao Doom mislio sam na onaj Doom iz 1993. godine. Mada moje skromno mišljenje, jedan je samo kralj: Unreal Tournament.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2020 0:46 (Envy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Destiny 2

ma igra je genijalna, što vizualno što gameplay. Ja sam prestao igrati prije cca 6 mjeseci, nisam siguran što je trenutno uključeno u ovaj free, ali dok sam ja igrao imao sam forsaken ekspanziju, koja otvara još hrpu toga i vjerojatno je možeš naći na nekom pospustu često.

Nažalost zbog nedostatka vremena nisam nikad niti jedan raid odradio, ali i bez njih ima hrpa strikeova (mini raid), nightfalla (teža verzija strikea) i dungeona(mid range raid poput shattered throne).

sa RAID se nemoj opterećivati dok nebudeš max level i odradiš sve ostalo kaj ima za odraditi.

PVP iskreno meni bio jedan od zabavnijih (naravno kad matchmaking radi kako spada), pogotovo gambit mode koji je kombinacija PVP i PVE.

Sam story je također izuzetno zabavan, a imaš i hrpu secret side questova za nova oružja i opremu, pa si i to prouči.

iskreno ne sjećam se neke online igre koja me toliko uvukla u priču kao ova.

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
15 godina
offline
Destiny 2

Ima li geje ovdje kakav Tutorijal da počnem da vidim izpočetka kako šta i gdje.
Moram priznati da si me natjerao na domaću zadaću jutros pa sam skužio da je PvP je Igrač protov Igrača. A PvE Igrači protiv Okruženja.

Kako sam došao do ove igre? Pa probao GeForce Now (GFN) uslugu. Prvo da probam Crossout (sad nešto zeza) pa Fortinet pa onda ovaj Destiny, onako kako su reklmae bile i na GeForce Now. Iako lično po ovom Moj PC stroju sve treba da leti, nešto mi je draž da igram preko GFN usluge, jer je iz početnog razočarenja u sada već oduševljenje. Za 5€ mjesečno iznajmite RTX Quadrovku koja košta $8.000,00. Ali dosta toga o tome nego se vraćam igrici.

Prije svega jedno pitanje? Ako igram preko GFN (Server EU Central 3 [Frankfurt]) da li su na tom serveru samo ljudi sa GFN usluge ili ovi obični iz Stema? [ako netko zna]

Inače grafika mi je premoćna, vuče malo na Unreal Engine 4.0 ali lično mislim da to nije UE 4.0. Mada broj detalja je zapanjujući. Nevjerojatno da na svakome mjestu ima toliko sitnica, možda čak i previše. Za sada toliko odo malo odigrati pa javim opet dojmove.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Destiny 2

mislim da najviše informacija možeš pokupiti na https://www.reddit.com/r/destiny2/ , ima i new players guide, pa vidi.

nisam ni skuzio da ti nije jasno samo značenje PvP i PvE, rano je bilo hehe.

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
12 godina
offline
Re: Destiny 2
Envy kaže...

Ima li geje ovdje kakav Tutorijal da počnem da vidim izpočetka kako šta i gdje.
Moram priznati da si me natjerao na domaću zadaću jutros pa sam skužio da je PvP je Igrač protov Igrača. A PvE Igrači protiv Okruženja.

Kako sam došao do ove igre? Pa probao GeForce Now (GFN) uslugu. Prvo da probam Crossout (sad nešto zeza) pa Fortinet pa onda ovaj Destiny, onako kako su reklmae bile i na GeForce Now. Iako lično po ovom Moj PC stroju sve treba da leti, nešto mi je draž da igram preko GFN usluge, jer je iz početnog razočarenja u sada već oduševljenje. Za 5€ mjesečno iznajmite RTX Quadrovku koja košta $8.000,00. Ali dosta toga o tome nego se vraćam igrici.

Prije svega jedno pitanje? Ako igram preko GFN (Server EU Central 3 [Frankfurt]) da li su na tom serveru samo ljudi sa GFN usluge ili ovi obični iz Stema? [ako netko zna]

Inače grafika mi je premoćna, vuče malo na Unreal Engine 4.0 ali lično mislim da to nije UE 4.0. Mada broj detalja je zapanjujući. Nevjerojatno da na svakome mjestu ima toliko sitnica, možda čak i previše. Za sada toliko odo malo odigrati pa javim opet dojmove.

 

 Mislim da tebi treba objasniti prvo taj tip igranja 

Multiplayer Online, grindanje, farmanje opreme i sve ostalo

A da shvatis sta sve ova igra ima i moze za to ce ti trebati puno vremena.

Ja je igram vrlo dugo i jos nisam skuzio sve stvari, igra je prepuna zagonetki, raznih setova opreme i oruzja.

SinglePlayer ili main story sa side questovima ces preci vrlo brzo, 

posle toga ti ide ponavljanje svega na tezem nivou, skupljanje boljeg oruzja i opreme, kad napucas lika, onda igras strikove, tj to su ti kao neke misije na dosta teskom lvl.u

i onda imas raidove koji su jos tezi i koji znaju trajati po nekoliko sati, ali za to trebas da imas odlican tim ako mislis zavrsiti.

Prvo moras znati da u igri imas tri razlicite klase, tri razlicita skila, to je ono sto si sa F aktivirao kod svog lika, kod svakog od likova je razlicit, i kod svakog od lika imas po tri skila

onda moras poznavati elemente na oruzju i sa kojim elementima pucati na kojeg protivnika, ima tu puno stvari tesko ce ti biti to sve skontati jer vidim da nemas neke osnove iz ovavog tipa igara.

Moj savjet ti je da igras i da se ne trudis da shvatis puno toga, koristi oruzje i opremu sa sto vecim lvl.om i tjt,

ja sam igrao dugo i kad sam pokusao posloziti neki set ili nesto onda sam vidio koliko je igra komplikovana, ne samo zbog setova i opreme, nego zbog nekih zagonetki i osvajanja nekih exoticnih stvari.

15 godina
offline
Destiny 2

Koliko ljudi igra ovo na PCu? Ima negdje neki podatak? Sjecam se da je hype bio ogroman ali je ako se ne varam relativno brzo splasnulo.
Da li se dungeoni i raidovi mogu sa nekim automatskim matchmakingom raditi ili je sve klan/guild?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Destiny 2
smajlee kaže...

Koliko ljudi igra ovo na PCu? Ima negdje neki podatak? Sjecam se da je hype bio ogroman ali je ako se ne varam relativno brzo splasnulo.
Da li se dungeoni i raidovi mogu sa nekim automatskim matchmakingom raditi ili je sve klan/guild?

 Imas na steamu podataka koliko ljudi igra

Samo u timu mozes igrati, nema matchmaking.

15 godina
offline
Re: Destiny 2
Xpider kaže...
Envy kaže...

Ima li geje ovdje kakav Tutorijal da počnem da vidim izpočetka kako šta i gdje.
Moram priznati da si me natjerao na domaću zadaću jutros pa sam skužio da je PvP je Igrač protov Igrača. A PvE Igrači protiv Okruženja.

Kako sam došao do ove igre? Pa probao GeForce Now (GFN) uslugu. Prvo da probam Crossout (sad nešto zeza) pa Fortinet pa onda ovaj Destiny, onako kako su reklmae bile i na GeForce Now. Iako lično po ovom Moj PC stroju sve treba da leti, nešto mi je draž da igram preko GFN usluge, jer je iz početnog razočarenja u sada već oduševljenje. Za 5€ mjesečno iznajmite RTX Quadrovku koja košta $8.000,00. Ali dosta toga o tome nego se vraćam igrici.

Prije svega jedno pitanje? Ako igram preko GFN (Server EU Central 3 [Frankfurt]) da li su na tom serveru samo ljudi sa GFN usluge ili ovi obični iz Stema? [ako netko zna]

Inače grafika mi je premoćna, vuče malo na Unreal Engine 4.0 ali lično mislim da to nije UE 4.0. Mada broj detalja je zapanjujući. Nevjerojatno da na svakome mjestu ima toliko sitnica, možda čak i previše. Za sada toliko odo malo odigrati pa javim opet dojmove.

 

Mislim da tebi treba objasniti prvo taj tip igranja 

Multiplayer Online, grindanje, farmanje opreme i sve ostalo

A da shvatis sta sve ova igra ima i moze za to ce ti trebati puno vremena.

Ja je igram vrlo dugo i jos nisam skuzio sve stvari, igra je prepuna zagonetki, raznih setova opreme i oruzja.

SinglePlayer ili main story sa side questovima ces preci vrlo brzo, 

posle toga ti ide ponavljanje svega na tezem nivou, skupljanje boljeg oruzja i opreme, kad napucas lika, onda igras strikove, tj to su ti kao neke misije na dosta teskom lvl.u

i onda imas raidove koji su jos tezi i koji znaju trajati po nekoliko sati, ali za to trebas da imas odlican tim ako mislis zavrsiti.

Prvo moras znati da u igri imas tri razlicite klase, tri razlicita skila, to je ono sto si sa F aktivirao kod svog lika, kod svakog od likova je razlicit, i kod svakog od lika imas po tri skila

onda moras poznavati elemente na oruzju i sa kojim elementima pucati na kojeg protivnika, ima tu puno stvari tesko ce ti biti to sve skontati jer vidim da nemas neke osnove iz ovavog tipa igara.

(1) Moj savjet ti je da igras i da se ne trudis da shvatis puno toga, koristi oruzje i opremu sa sto vecim lvl.om i tjt,

ja sam igrao dugo i kad sam pokusao posloziti neki set ili nesto onda sam vidio koliko je igra komplikovana, ne samo zbog setova i opreme, nego zbog nekih zagonetki i osvajanja nekih exoticnih stvari.

Malo me igra podsjeća na Unreal 2: Awekening, kad je onaj šerif od planete do planete išao.
Iskreno jedinu RPG igruo koju sam igrao je Dragon Age: Origins, i igrao je danima i danima (mislim da sam pola ljeta uz nju proveo) i kada sam skontao da sam na 30% odustanem. Pa opet nakon nekoliko godina sam htio da ju igram i kada se sjetim šta sve moram da prelazim - odustanem. Dakle što ovo spominjem? Pa zato što u Dragon Ageu nisam puno mario za RPG sustav u igri. Nadograđivalo se kako se nadograđivalo a ja sam išao i mljeo sve pred sobom.

Eh da se vratim na Destiny 2. Nadam se da sam oživio malo temu pa tko ju igra nek se javi da napravimo taj neki Bug klan. Tko me se ne sviđa uvijek može igrati najkompleksniju video igricu za ljudski um Banished.

Dakle da krenem: Što se tiče FPS-anja tu nemam problema. Rulao sam u UT-u tako da mi je koncept ovdje de facto isti. Ali mi se ovdje sviđa kako je lijepo balansirana samo 3 oružja. Kažem "samo" jer ne znam šta još ima od tih kombinacija kao npr F. Ne znam kako one tri ikone pokrenuti niti kako letiti po zraku (što mi je inače idiotarija svoje vrste). Dakle tri oružja 1. Puška sa Zoom nišanom, 2. Flack Canon ili Sačmarica u 3. Rocket Louncer (mada mnogooo moćniji od onog iz Unreala). I to je bilo dok ja nisam otišao da nadogradim. 1. pušku sam nadogradio sa nekom koja prima 36 umjesto 40 metaka. Mnogo je moćnija i Power Level mi je otiša sa 750 na 800 i nešto. Ali drugo oružje aka Flack Canon mi je zamjenjen sa nekim pištoljem jako moćan ali mi iskreno fali ona sačmarica jest da užasno sporo puni čitavih 5 metaka. Srećom ostao je Rocket Louncher.

Ovo pod (1)što sam ti markirao otpilike tako nekako i igram. Ali opet bi volio da ako ima neke priče da ju pratim. Možda sam pogriješio što sam ispočetka preskočio nekakav uvod.

Inače me se doima kada igramo u troje da rokamo nekog bosa koliko brzo se ljudi (barem meni, drugi kukaju) adaptiraju. Ja nisam od onih koji čeka u zasjedi nego ulećem prvi i rokam. Pa na kraju obojica se trude da me ožive sa onim E slovom. Kad se negdje izgubim, vrate se po mene, zanimljivo.. ljudi su tolerantni ovdje. Isto me je mučilo kako ja "stari FPS-aš" na kraju kada sredimo bosa imam lupam: 60 ubistava, a oni obojica preko 100. Skontao sam da je to tog Power Levela. A sumnjao sam na lag, što miša što moje optike što same GeForce Now usluge.

Otvorila mi se još jedna planeta (sledeća će biti IO mjesec) i ta (zaboravio sam ime) posljednja koja mi se otvorila - hm.. nešto nisam baš zadovoljan odnosno ne sviđa mi se. Puno ogromnih cvjetova i šarenila. Zeleno-Narandžasto drvo - nigdje veze.

Provjerit ću malo još na linkovima koje ste mi dali i koje sam pročitao sa ovog dijela foruma. Da ne bi bilo da tražim da mi se sve servira.

Uglavnom, ispravite me ako griješim [obavezno] ova vrsta video igara je nastala po WoW tj. zlatne koke Blizzarda, i sada svatko hoće da na isti način ubire lovu. Pola ovog foruma priča koliko je koštala igra a sada je valjda besplatna a zato se plaćaju te mikrotransakcije. Nešto kontam: kada nitko ne bi kupovao te budalaštine, nego ih fino zarađivao kroz gameplay svima bi bilo dobro. Ovako ja sa 750 Power Levela ispadam štitonoša onoga koji ima Power Level 990.

Opet dopunjavam kako se čega sjetim.

Eh da, još nešto ako igraš ju jako dugo kako da te nađem ili da te dodam u prijatelja?

5 godina
offline
Re: Destiny 2
Envy kaže...


Uglavnom, ispravite me ako griješim [obavezno] ova vrsta video igara je nastala po WoW tj. zlatne koke Blizzarda, i sada svatko hoće da na isti način ubire lovu. Pola ovog foruma priča koliko je koštala igra a sada je valjda besplatna a zato se plaćaju te mikrotransakcije. Nešto kontam: kada nitko ne bi kupovao te budalaštine, nego ih fino zarađivao kroz gameplay svima bi bilo dobro. Ovako ja sa 750 Power Levela ispadam štitonoša onoga koji ima Power Level 990.

Opet dopunjavam kako se čega sjetim.

Eh da, još nešto ako igraš ju jako dugo kako da te nađem ili da te dodam u prijatelja?

 Nije potpuno besplatna. Besplatan je taj pocetak. Tko je kupio forsaken dobio je jos nesto besplatno, a imas i drugi DLC/EXP shadowkeep. Odnosno to bi po njima bio cetvrti exp kak'ti.

Uglavno mozes kupiti te ekspanzije (forsaken i shadowkeep), season passove... Doduse da se uzivati i u f2p verziji za pocetak. Ako te igra privuce lagano kupis ostatak.

16 godina
offline
Re: Destiny 2
Envy kaže...

Dakle da krenem: Što se tiče FPS-anja tu nemam problema. Rulao sam u UT-u tako da mi je koncept ovdje de facto isti. Ali mi se ovdje sviđa kako je lijepo balansirana samo 3 oružja. Kažem "samo" jer ne znam šta još ima od tih kombinacija kao npr F. Ne znam kako one tri ikone pokrenuti niti kako letiti po zraku (što mi je inače idiotarija svoje vrste). Dakle tri oružja 1. Puška sa Zoom nišanom, 2. Flack Canon ili Sačmarica u 3. Rocket Louncer (mada mnogooo moćniji od onog iz Unreala). I to je bilo dok ja nisam otišao da nadogradim. 1. pušku sam nadogradio sa nekom koja prima 36 umjesto 40 metaka. Mnogo je moćnija i Power Level mi je otiša sa 750 na 800 i nešto. Ali drugo oružje aka Flack Canon mi je zamjenjen sa nekim pištoljem jako moćan ali mi iskreno fali ona sačmarica jest da užasno sporo puni čitavih 5 metaka. Srećom ostao je Rocket Louncher.

Koje ikone? Koju klasu igraš? Oružje koristiš prema vrsti neprijatelja i možeš ga nadograđivati, pa malo čitaj karakteristike svakog i gledaj kako se ponaša u borbi. Ne letiš, već skačeš i to možeš nadograditi za duže skokove.

 

Inače sam presta igrat, jer je postala dosadna u 3PM. Izdrža sam par mjeseci, ali ispod tog odličnog grafičkog engina nema ništa posebno što bi me vraćalo da zaigram tu igru.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
15 godina
offline
Re: Destiny 2
SamoPitam3 kaže...
* * *

Nije potpuno besplatna. Besplatan je taj pocetak. Tko je kupio forsaken dobio je jos nesto besplatno, a imas i drugi DLC/EXP shadowkeep. Odnosno to bi po njima bio cetvrti exp kak'ti.

Uglavno mozes kupiti te ekspanzije (forsaken i shadowkeep), season passove... Doduse da se uzivati i u f2p verziji za pocetak. Ako te igra privuce lagano kupis ostatak.

Kada pokrenem igru piše mi Destiny 2 pa ispod Shadowkeep, sad ne znam jesam li u nekom DLC-u ili u osnovi igre.
Mislim da je za nas, koji nemam više ljetnogzimskog raspsta sasvim dovoljno da ipćefimo F2P igru.
 

memulica kaže...
Envy kaže...

* * *

Koje ikone? Koju klasu igraš? Oružje koristiš prema vrsti neprijatelja i možeš ga nadograđivati, pa malo čitaj karakteristike svakog i gledaj kako se ponaša u borbi. Ne letiš, već skačeš i to možeš nadograditi za duže skokove.

 

Inače sam presta igrat, jer je postala dosadna u 3PM. Izdrža sam par mjeseci, ali ispod tog odličnog grafičkog engina nema ništa posebno što bi me vraćalo da zaigram tu igru.

Ikone lijevo od one tri puške. A ispod one lnije za F pucanj.
Inače igram Huter [Human Female], Gunslinger.

Otkrio sam juče Nessus (sledeći je IO) i nije mi se grafički Nessus oduševio. Ja mislim da neću moći ni tih par mjeseci da odigram. Vjerojatno što puno gubim vremena. Nekako sam i mišljenja da ispod jako fobrog engina igra ne nudi nešto posebno (možda nama ne). Mada su sve igre sad valjda takve. Netko igra po 1000 sati, pa ako se izme da je mjesečno 180 sati radni mjesec, onda skontaš da tko god toliko igra zapravo je zaposlen na godinu dana da se igra. Ne želim osuđivati nikako svako ima pravo da svoje vrijeme utroši na što želi.

Nego ima li još ovako grafički impresivnih igara a da nije FPS da ubijam ljude. Može i RTS, jer danas je svtarno teško naći dobru igru. Reći ću me šta me je oduševilo pa otprilike da znam (mada osim ove iznimke offtopica vraćam se na samu temu). World in Conflict me je oduševio. Settlers 7, a posebno platformeri Ori and Blind Forest i Trine serijal pogotovo.

5 godina
offline
Re: Destiny 2
Envy kaže...
SamoPitam3 kaže...
* * *

Nije potpuno besplatna. Besplatan je taj pocetak. Tko je kupio forsaken dobio je jos nesto besplatno, a imas i drugi DLC/EXP shadowkeep. Odnosno to bi po njima bio cetvrti exp kak'ti.

Uglavno mozes kupiti te ekspanzije (forsaken i shadowkeep), season passove... Doduse da se uzivati i u f2p verziji za pocetak. Ako te igra privuce lagano kupis ostatak.

Kada pokrenem igru piše mi Destiny 2 pa ispod Shadowkeep, sad ne znam jesam li u nekom DLC-u ili u osnovi igre.
Mislim da je za nas, koji nemam više ljetnogzimskog raspsta sasvim dovoljno da ipćefimo F2P igru.
 

 Ako nista nisi kupio imas onaj f2p dio. Odnosno imas pristup samo tome dijelu igre. Ima negdje ranije u temi gdje sam napisao sto ulazi u to. Vjerojatno je tamo i najvise igraca, jer je to ipak f2p dio

 

16 godina
offline
Re: Destiny 2
Envy kaže...

Ikone lijevo od one tri puške. A ispod one lnije za F pucanj.
Inače igram Huter [Human Female], Gunslinger.

Otkrio sam juče Nessus (sledeći je IO) i nije mi se grafički Nessus oduševio. Ja mislim da neću moći ni tih par mjeseci da odigram. Vjerojatno što puno gubim vremena. Nekako sam i mišljenja da ispod jako fobrog engina igra ne nudi nešto posebno (možda nama ne). Mada su sve igre sad valjda takve. Netko igra po 1000 sati, pa ako se izme da je mjesečno 180 sati radni mjesec, onda skontaš da tko god toliko igra zapravo je zaposlen na godinu dana da se igra. Ne želim osuđivati nikako svako ima pravo da svoje vrijeme utroši na što želi.

Ikone lijevo su ti Super, Granade, Class ability (tipke F, Q i V). One tri puške su ti zapravo tri vrste oružja (Kinetic, Energy i Power) poredane prema vrsti municije da ti bude lakše. Energy i Power oružja imaju i dodatne elemente poput Void, Solar i Arc. Oni su ti bitni, jer neki neprijatelji su ranjivi na pojedine elemente. Hunter/Gunslinger je odlična klasa i samo piči dalje do kraja.I gra nije teška za naučiti i pohvataš ćeš brzo neke osnovne konce do kraja misija. Onda ti dolaze armor buildovi i bonusi, nadograđivanje opreme, egzotika, itd. Koliko vidim više si casual igrač, pa će uživati mjesecima. I nemoj se strašiti, jer igra ko stvorena za takve casual igrače. Nemaš nikakvog presinga i igraš kako/koliko želiš. Bilo PVE ili PVP.

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
15 godina
offline
Destiny 2

Jesam li ja budala, pitam se cijeli dan, ili je ova igra me hipnotizirala.

Stekao sam dosta prijatelja u Destiny pa svako malo me netko traži da mu pomognem u nekom Questu.

Eh sada što me muči jeste što sam prije igrao i zahtjevalo je onu drugu expanziju sada više ne mogu. Ili mogu ili ne mogu, ne znam ni ja.
Odo rokat još jedno 2 sata.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Destiny 2

Da li netko igra ovu igru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Destiny 2

Zadnjih par dana sam malo prestao, ali inače sam se totalno navukao na Destiny. Sa frendom znam svake večeri igrati. Ili odemo koji Crucible baciti ili igramo neke questove koji nam se čine zanimljivi. Main story od base game sam prošao, sad ganjamo questove za bolji gear. 

 

Igrao sam je i prije, ali tek kad sam počeo sa frendom igrat i kad mi je pokazao neke stvari za koje nisam imao pojma mi je počela bit još zanimljivija.

 

Igra je fenomenalna za napucavanje i opuštanje poslije posla. Upališ, isključiš mozak i uživaš. Minus je što je dosta repetativna (doslovno smo imali situaciju da smo odigrali zadnju misiju iz main story i raid nakon toga je bio identičan, znači ista ta misija), puno raidova se ponavlja, ali kao što rekoh, to je igra kojz ćeš upaliti da se malo opustiš.

 

Definitivni plus je grafički dio. Znali smo po desetak minuta samo stajati i promatrati neke dijelove gore na Toweru kod Zavale prema gradu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Destiny 2
Envy kaže...

Da li netko igra ovu igru?

 Da

 

Igzy20 kaže...

Zadnjih par dana sam malo prestao, ali inače sam se totalno navukao na Destiny. Sa frendom znam svake večeri igrati. Ili odemo koji Crucible baciti ili igramo neke questove koji nam se čine zanimljivi. Main story od base game sam prošao, sad ganjamo questove za bolji gear. 

 

Igrao sam je i prije, ali tek kad sam počeo sa frendom igrat i kad mi je pokazao neke stvari za koje nisam imao pojma mi je počela bit još zanimljivija.

 

Igra je fenomenalna za napucavanje i opuštanje poslije posla. Upališ, isključiš mozak i uživaš. Minus je što je dosta repetativna (doslovno smo imali situaciju da smo odigrali zadnju misiju iz main story i raid nakon toga je bio identičan, znači ista ta misija), puno raidova se ponavlja, ali kao što rekoh, to je igra kojz ćeš upaliti da se malo opustiš.

 

Definitivni plus je grafički dio. Znali smo po desetak minuta samo stajati i promatrati neke dijelove gore na Toweru kod Zavale prema gradu.

 

Da igra je zabavna sve dok ne shvatis da za jednu exoticnu pusku ili neki komad opreme budes morao otegnuti m . . a da bi ih dobio, i onda shvatis da to neces ni koristiti.

Ima sadrzaja ali je END GAME los totalno. . .

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 17:01 (Xpider).
15 godina
offline
Re: Destiny 2
Xpider kaže...
Envy kaže...

Da li netko igra ovu igru?

 Da

 

 

Igzy20 kaže...

Zadnjih par dana sam malo prestao, ali inače sam se totalno navukao na Destiny. Sa frendom znam svake večeri igrati. Ili odemo koji Crucible baciti ili igramo neke questove koji nam se čine zanimljivi. Main story od base game sam prošao, sad ganjamo questove za bolji gear. 

 

Igrao sam je i prije, ali tek kad sam počeo sa frendom igrat i kad mi je pokazao neke stvari za koje nisam imao pojma mi je počela bit još zanimljivija.

 

Igra je fenomenalna za napucavanje i opuštanje poslije posla. Upališ, isključiš mozak i uživaš. Minus je što je dosta repetativna (doslovno smo imali situaciju da smo odigrali zadnju misiju iz main story i raid nakon toga je bio identičan, znači ista ta misija), puno raidova se ponavlja, ali kao što rekoh, to je igra kojz ćeš upaliti da se malo opustiš.

 

Definitivni plus je grafički dio. Znali smo po desetak minuta samo stajati i promatrati neke dijelove gore na Toweru kod Zavale prema gradu.

 

Da igra je zabavna sve dok ne shvatis da za jednu exoticnu pusku ili neki komad opreme budes morao otegnuti m . . a da bi ih dobio, i onda shvatis da to neces ni koristiti.

Ima sadrzaja ali je END GAME los totalno. . .

Ma iskreno igra me u neku ruku fascinira a u neku ruku "pravi budalom".

Igram sinoć od 22 do 02h onaj Raid. Leviathan Raid gdje je ona palača od zlata. Prvo sam sat i pol ubijao čuvare na početku ulaza u palaču.  Pa onda na vrhu opet čuvari. Jedno 45 minuta čekaj da se napuni bomba pa rokni jednog, pa mijenaj oružja dok ne skontaš koje najbolje paše a sve sam to radio sam samcat nigje nikoga da mi pomogne i plašio se da me ne obiju i ponovo da ne moram one čuvare ubijati. A valjda samo treba proći kraj njih.

I onda ulazak u palaču (Pa 20 mintua hodao k'o gluho krme dok nisam skontao kako se ulazi) i tu počinje prava lambada. Ubijem ja onog jednog sa tri žute crte i uzmem relikviju ali gde ju zabosti - pojma ne'am.

A onda deja vu iz Serious Sama dole gdje je ona čaša onih medvjeda izašlo je ako nije 4-rocifren broj.. ubijaj ubijaj ubijaj.. pa nakon 500tina njih ubijeni oni mene ubiju i onda se ja pitam: hoću li nastaviti tamo odakle sam ih ubijao ili ću ponovo morati. Danas mi po dana ode. Nema nikoga da mi pomogne.

Inače ne patim na te neke egzotic oružja i sl. čisto sam Casual igrač vjerujem da mi je pola tutoriala još ostalo otvoreno.

Milion nekkavih opcija, planeta, questova ovog onoga, izgleda da su trpali šta god da im se svidjelo.

Iskreno nemam pojma kakav je početak igre pa vjerojatno neću se ni zamarati sa krajem igre a nekako mi igra djeluje kao da nema ni početka ni kraja samo eto prelaziš - ubijaš - diviš se grafici, reload pa ponovo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice