Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.307
|
čitano: 4.115.198
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo 3
Rider kaže...

Neznam,blizzard zataškava datum sve od malo prije izdavanja,vjerujem ove godine.

Diablo 3 neće prije 2010. kako kaže Blizzard.
Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
16 godina
offline
Diablo 3

Ne znam..   mislim da bi mogao izači i ranije jer je ekipa na Gamespotu već dobila i recenzirala demo inačicu igre:

 

http://www.gamespot.com/pc/rpg/diablo3/news.html?sid=6199215&tag=topslot;title;1

 

 

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

To je vrlo rana beta verzija igre, a puna verzija neće sigurno prije 2010. u dućane.

Internet forumi, revolucija komunikacije, zajedno s ostalim medijima, opterećeni su hrpom šuma u informaciji koja munjevito gubi na kvaliteti. Dekadentno međusobno oglupljivanje prvi je simptom kronične bolesti cyber-društva punog zombija koji hrle ka izvoru najveće buke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo 3
Dado_ZG78 kaže...

Ne znam..   mislim da bi mogao izači i ranije jer je ekipa na Gamespotu već dobila i recenzirala demo inačicu igre:

 

http://www.gamespot.com/pc/rpg/diablo3/news.html?sid=6199215&tag=topslot;title;1

 

 

 Dobili demo?! Samo su ga recenzirali, ne dobili, i to ekipa iz GameSpota, kao i nekolicina ostalih 20.000 posjetitelja BlizzCona :)
U Anheimu se mogla igrati i Diablo3 preBeta, kao i Starcraft2 preBeta.

Slazem se sa kolegom naxeem, od Diabla3 nista bar do 2010.
2008. stoji u znaku WoW:WotLK
2009. u znaku SC2

Znaci samo 2010. i kasnije moze Diablo3 doci na red :)
"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2008 17:57 (Adisuki).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo 3

Nije važno kada izlazi nego glavno je da rade na njemu da če biti Diabla 3.

Zasad imate Diabla 2 pa se zadovoljite njime do 2010 godine.

Zaj*ebali Rusi klimu umjesto ljeta šalju zimu!
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Kad ce vise car svih igara van ? Ima ko kakav informacion ? Smijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Diablo 3

Nema informacija o izlasku jer Blizzard je samo objavio da trenutno radi na igri.

A razlog zašto je Blizzard objavio diablo 3 u takvoj ranoj fazi je jer želi povratne informacije od fanova i ostalih, tako da zna kamo treba usmjeriti razvoj igre.

 

Evo nakon duzeg vremena novi screenshoti su stvarno tamniji i mračniji od onih koji su prvi prikazivani.

 

http://www.gamershell.com/news_62170.html

 

Što znači da Blizzard sluša sve zamjerke i pohvale koje se upučuju prema Diablu 3.

 

Sometime the best defense is to attack!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo 3

Ma ovo je koma više čovjek ništa nezna o Diablo 3.

Kao prvo neznaš točan datum izlaska,

kao drugo neznaš jel če biti mjesečne pretplate a

kamoli minimalnu konfiguraciju za Diablo 3 pogledajte samo novi WoW koja je minimalna konfiguracija a šta če biti za godinu dana

kada če "valjda" izači Diablo 3 pa da sjedneš na guzicu.

Nadam se ono što je autor izjavo za Diabla 3 da je barem to istina.

 

No morat čemo se malo strpiti.

PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO !!!
16 godina
offline
RE: Diablo 3

ajme ljudi,.. pa igra izlazi za minimalno godinu i pol.. neke igre se tolko razvijaju.. kaj bi vi, sve detalje? :D

16 godina
offline
Diablo 3

Totalno sam iznenađen sam sa sobom koliko mi ova igra uopće nije napeta...

Ubijanje miša mi je prestalo biti napeto otkad sam se upozna sa BG.

Ali unatoč tome pratim vijesti, i izgleda da će Blizzard napraviti to kako treba... A oni glupani iz Bathesde su govorili da je ptičja perspektiva stvar prošlosti... Volia bih samo radi njihovih gluposti da D3 rasturi tržište....

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2008 16:12 (J-man).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo 3

Bathesedini i blizardovi RPGovi (Diablo) se nemogu ni usporedjivati totalno 2 razlicite filozofije, pa i zanra...diablo je onaj pravi old school "hek en sleš" i jedva cekam da dodje, nesta cuge hrane, par frendova i peri

P35-DS4 // Q6600 @ 3.5Ghz // Corsair DDR2-1066 // 8800GTX
16 godina
offline
RE: Diablo 3
mislav_01 kaže...

Bathesedini i blizardovi RPGovi (Diablo) se nemogu ni usporedjivati totalno 2 razlicite filozofije, pa i zanra...diablo je onaj pravi old school "hek en sleš" i jedva cekam da dodje, nesta cuge hrane, par frendova i peri

 Stari pročitaj pažljivije moj prethodni post..., nitko nije uspoređiva Bathesdu sa Blizzardom...
Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
15 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo 3

Ljudi od dosade počeo sam igrati Diablo 2 več sam ovaj tjedan natuko 25 sati igranja preko Xfira.Cool

Zato se nadam da če Diablo 3 nas iznenaditi a ne iznevjeriti.

Kao što je neke iznavjerio Age of Conan HA pričali su svašta pa od toga ništa bit če ovo bit če on pa ništa.Neodlučan

PRLJAVI IGRAJU PRLJAVO !!!
16 godina
offline
Diablo 3

Vidim da se pojedinci brinu za hardverske zahtjeve godinu i pol prije izlaska same igre, hm...

Zamislite samo koliko će pojeftiniti danas jaka računala za godinu i nešto. Lako se nadogradi po potrebi s nečim iz mainstream-a Namigiva

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Diablo 3
Adisuki kaže...

 

 

 Dobili demo?! Samo su ga recenzirali, ne dobili,
 Pa kako su ga recenzirali ako ga nisu dobili? Mislio sam dobili na probu, ne za stalno Smijeh
Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo 3
Dado_ZG78 kaže...
Adisuki kaže...

 

 

 Dobili demo?! Samo su ga recenzirali, ne dobili,
 Pa kako su ga recenzirali ako ga nisu dobili? Mislio sam dobili na probu, ne za stalno Smijeh
 A ja sam mislio na to da ga nikako nisu dobili nego su ga samo playtestali mozda 1-2h max na Diablo3 Panelu (Blizzcon).
"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
15 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo 3
J-man kaže...

Totalno sam iznenađen sam sa sobom koliko mi ova igra uopće nije napeta...

Ubijanje miša mi je prestalo biti napeto otkad sam se upozna sa BG.

Ali unatoč tome pratim vijesti, i izgleda da će Blizzard napraviti to kako treba... A oni glupani iz Bathesde su govorili da je ptičja perspektiva stvar prošlosti... Volia bih samo radi njihovih gluposti da D3 rasturi tržište....

 Heh, ova ti je dobra. Iskreno, s jedne strane bih volio da se pojavi "old-school" igra koja bi rasturila tržište i jednom za sva vremena dokazala da igra ne mora biti napravljena u prvom licu i da ne mora biti puna lažnih next-gen inovacija kako bi se dobro prodavala, ali s druge strane ovo je Diablo, a to znači repetitivno i bez puno mozga. Kad bih morao birati između idijotarija iz Bethsede i Diabla teško bih se odlučio što je gore. Eh, kad bi Bioware napravio Dragon Age kako treba, pa kad bi se još igra super prodavala, to bi mi bilo već puno draže. Nažalost po svemu što sam do sada imao prilike vidjeti, ni Dragon Age neće biti lišen zatupljivanja, a kako se stvari razvijaju čini mi se da neću igrati pravi RPG u bližoj budućnosti. Šta da ti kažem kompa,... najbolje da se mi vratimo malo u prošlost pa zavrtimo još koji puta neki od legendarnih RPGova kao Baldur's Gate, Planescape Torment, ili stari dobri Fallout Namigiva
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

E ljudi jel zna tko da li će bit gradova u diablo 3

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Diablo 3
Yakooyordan kaže...

E ljudi jel zna tko da li će bit gradova u diablo 3

 Vjerojatno. Čitao sam da će se postjetiti i stari Tristram.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
16 godina
offline
RE: Diablo 3
Yakooyordan kaže...

E ljudi jel zna tko da li će bit gradova u diablo 3

 trebali bi ostavit koncept ko u d2. više gradova - različite "teme", puno dungeona za nabijanje expa i remixirat stari soundtrack
16 godina
offline
Diablo 3
When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo 3

Kamo sreće. To su one stare taktike retailera da ti privuku pažnju. Za D3 su Blizzardovci rekli da se pojavljuje u neko kasnije vrijeme nakon 2010. godine.

 

E da, na D3 stranici su se pojavile slike ženskih edicija monka i barbariana ^^

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

$60? Pohlepna stoka... Možeš mislit kada to u Europi postane 60€ pa kad skoči u nas na 80€... da, 100€ za igru? HAHHAHAHA

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Diablo je najluđa igra i stvarno se čovik može zabavit s njom

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo 3

Mislim da će se uzimat godišnji odmori kad D3 konačno dođe

15 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo 3

Bit ce to visednevni praznik kod mene Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo 3
Badaboom kaže...

Mislim da će se uzimat godišnji odmori kad D3 konačno dođe

Ili će se padati ispiti, a možda čak i godineSmijeh

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo 3
Paolo2612 kaže...
Badaboom kaže...

Mislim da će se uzimat godišnji odmori kad D3 konačno dođe

Ili će se padati ispiti, a možda čak i godineSmijeh

                    Pa dobro to se podrazumjeva, svi smo to vec prosli!

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

ma znate što tolko ga dugo čekam da mi je se zgadio prošla me je volja za igranjem

stjepwan
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice