Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.307
|
čitano: 4.115.410
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Smeće{#}

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Koje je oruzje najbolje za DH-a za archery passive..nervira me to uzasno,nemogu se odlucit

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

nesto m ring sa ah J***NO nemogu vijerovat od svih sranja meni nestane ring od 100+m sa ah !sta reci ?sta ucinit osim plakati ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

bit ce ti vraceno nocas ili sutra ujutro, i meni su jucer nestale sa ah vile ward i bile vracene u roku par sati.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
intexuz kaže...

Koje je oruzje najbolje za DH-a za archery passive..nervira me to uzasno,nemogu se odlucit

 

A najbolje i najjače što možeš nabaviti je mantivcore s dva socketa sa što većim DPS, ali to košta. 

Ja dok to ne nabavim,  imam manticore s jednim socketom s 1230dmg 190dexa i 130vit, s time idem kad imam tanka ispred sebe na velikim MP, i mogu izbjegavati lagano neprijatelje onda imam dobar dmg, a i sam na nižim mp gdje svi padaju od jednog dva udarca s ball of lightning
A kad idem sam na veći mp, 6, 7, 5 ponekad onda imam calamity koji ima jako veliki att speed i life steal od 2.9% i dps oko 1250.

 

I to sve jako dobro šljaka

Đuro#2155,
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

ne znam da li ste zamijetili ali nekako mi se cini da su cijene osle gore (pretpostavljam jer su se ljudi vratili sa skijanja pa se pojacala aktivnost na gold AH). Bar koliko sam vidio na itemima za barbara.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

kud nije dex il str vredile bi puno onda

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

tak i ja kod svakog itema

 

kud nije crit chance a ne pickup radius

kud nije crit damage a ne bonus to health globes

kud nije attack speed a ne reduced lvl req

 

{#}

 
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

čini se solidan amulet

 
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

Netko za party, farmanje na mp3+.

Ne da mi se samome.

Azriel#2673

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Grozni kaže...

čini se solidan amulet

Da sam ovo zna prije, nebi svog kupia. Slični su, al sigurno ne bi ti to proda za 10m pa je sve u redu :D

Prodajem Origin account sa Battlefield BC2 deluxe edition i BF3 + Back to Karkand. Cijena 250kn, Više info preko privatne poruke!
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

bok ljudi, ja sam novi ovdje, tj, na reboot forumo sam redovit, ali cuo sam za ovo, pa pomislih : zasto ne ? samo me zanima, posto nisam dobro gearan, dal bi mi netko mogao dati kakav gear za dha, samo ne zelim da mislite da sam dosao ovdje moljakati gear :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
chufta kaže...

bok ljudi, ja sam novi ovdje, tj, na reboot forumo sam redovit, ali cuo sam za ovo, pa pomislih : zasto ne ? samo me zanima, posto nisam dobro gearan, dal bi mi netko mogao dati kakav gear za dha, samo ne zelim da mislite da sam dosao ovdje moljakati gear :D

lik je tu dosao stekat gear hahahahha

l<l<l<l<l<l
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
chufta kaže...

bok ljudi, ja sam novi ovdje, tj, na reboot forumo sam redovit, ali cuo sam za ovo, pa pomislih : zasto ne ? samo me zanima, posto nisam dobro gearan, dal bi mi netko mogao dati kakav gear za dha, samo ne zelim da mislite da sam dosao ovdje moljakati gear :D

Postaj profil možda se nešto nađe..

13 godina
offline
Re: Diablo 3
intexuz kaže...
chufta kaže...

bok ljudi, ja sam novi ovdje, tj, na reboot forumo sam redovit, ali cuo sam za ovo, pa pomislih : zasto ne ? samo me zanima, posto nisam dobro gearan, dal bi mi netko mogao dati kakav gear za dha, samo ne zelim da mislite da sam dosao ovdje moljakati gear :D

lik je tu dosao stekat gear hahahahha

 

Hahahaha
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Grozni kaže...

čini se solidan amulet

za koliko ga prodajes?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
domac1986 kaže...
Grozni kaže...

čini se solidan amulet

za koliko ga prodajes?

 na ah su bili slični malo lošiji za 300mil minimum..ak neprodam za dobre novce onda ću seb ostavit jer paše mom barbu

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

pa ja sam sličan postao malo višlje i svi mi tvrde da je oko 50 mil. Moj nema dmg, ali ima ostalo slično. Po meni vrijedi bar 250 mil. Par dana na AH gledam i na RMAH tamo je najjeftiniji bio 40€ mislim. Btw meni na barbu daje 17k dmg vise.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2013 10:05 (dragunovx).
13 godina
offline
Diablo 3

Dobar dan, žao mi je što se samo ovako ubacujem, ali me interesira jedna informacija, koju precizno ne mogu napiknuti na netu. Uglavnom može li se sa jednog accounta obrisati sav sadržaj, heroji, gold i sve se resetirati? Pri kupnji korištenog accounta bi to bilo veoma poželjno. Hvala

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
dragunovx kaže...

pa ja sam sličan postao malo višlje i svi mi tvrde da je oko 50 mil. Moj nema dmg, ali ima ostalo slično. Po meni vrijedi bar 250 mil. Par dana na AH gledam i na RMAH tamo je najjeftiniji bio 40€ mislim. Btw meni na barbu daje 17k dmg vise.

 da..average dmg jako podiže cjenu i dps

13 godina
neaktivan
offline
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

do danas nijedan legendary od nove godine , i evo dropaju 2 u 10 min , hellrack i balefire caster. Iako neigram dh bitno je da su dropali

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Miron-2191/hero/8579943
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

 

Disleksija?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
kuleee kaže...

Dobar dan, žao mi je što se samo ovako ubacujem, ali me interesira jedna informacija, koju precizno ne mogu napiknuti na netu. Uglavnom može li se sa jednog accounta obrisati sav sadržaj, heroji, gold i sve se resetirati? Pri kupnji korištenog accounta bi to bilo veoma poželjno. Hvala

Nažalost ne iz nekoliko razloga, ali najbitniji je taj da je kupnja korištenog accounta službeno zabranjena, no neslužbeno, uvijek budi u kontaktu sa osobom od koje kupuješ radi mogućih nesporazuma ili problema sa Blizzardom/accountom.

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
12 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
xhopeon kaže...
kuleee kaže...

Dobar dan, žao mi je što se samo ovako ubacujem, ali me interesira jedna informacija, koju precizno ne mogu napiknuti na netu. Uglavnom može li se sa jednog accounta obrisati sav sadržaj, heroji, gold i sve se resetirati? Pri kupnji korištenog accounta bi to bilo veoma poželjno. Hvala

Nažalost ne iz nekoliko razloga, ali najbitniji je taj da je kupnja korištenog accounta službeno zabranjena, no neslužbeno, uvijek budi u kontaktu sa osobom od koje kupuješ radi mogućih nesporazuma ili problema sa Blizzardom/accountom.

o čemu ti pričaš totalne gluposti ... ako želiš možeš počistit akaunt , izbrisat sve heroje , poklonit sve golde i sve prodat vendoru ili dati nekom i sve je prazno onda , možeš mijenjat ime , mail sve ako kupiš od nekog , samo nekužim zakaj bi brisao heroje i gold trebat če ti ;):)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Sepultribe kaže...

o čemu ti pričaš totalne gluposti ... ako želiš možeš počistit akaunt , izbrisat sve heroje , poklonit sve golde i sve prodat vendoru ili dati nekom i sve je prazno onda , možeš mijenjat ime , mail sve ako kupiš od nekog , samo nekužim zakaj bi brisao heroje i gold trebat če ti ;):)

O čemu TI pričaš? O brisanju svega, da, to se može na taj način, ali resetiranje svega (uključujući i achievemente, recepte, sate igre) se ne može, na to je čini mi se ciljao pitanjem.

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
12 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
xhopeon kaže...
Sepultribe kaže...

o čemu ti pričaš totalne gluposti ... ako želiš možeš počistit akaunt , izbrisat sve heroje , poklonit sve golde i sve prodat vendoru ili dati nekom i sve je prazno onda , možeš mijenjat ime , mail sve ako kupiš od nekog , samo nekužim zakaj bi brisao heroje i gold trebat če ti ;):)

O čemu TI pričaš? O brisanju svega, da, to se može na taj način, ali resetiranje svega (uključujući i achievemente, recepte, sate igre) se ne može, na to je čini mi se ciljao pitanjem.

daj malo čitaj kaj je pital pa to je normalno da nemože ačivmente obrisat kao u i svakoj igri to svatko zna ko igra dugo igre online

11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pozdrav ljudi :)
Počeo sam razmišljat da se vratim igranju diabla 3 koji sam prestao igrati par dana nakon sto je izašao onaj Infernal Machine patch. 
Sad zanimalo me najviše može li mi neki pro preporučit šta da najprije upgradeam na svom monku pošto sam podosta izvan toka :P 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Chipi-2492/hero/16651365


 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 3
Nekigmaz kaže...

Pozdrav ljudi :)
Počeo sam razmišljat da se vratim igranju diabla 3 koji sam prestao igrati par dana nakon sto je izašao onaj Infernal Machine patch. 
Sad zanimalo me najviše može li mi neki pro preporučit šta da najprije upgradeam na svom monku pošto sam podosta izvan toka :P 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Chipi-2492/hero/16651365


 

Počni prvo od...SVEGA!

http://eu.battle.net/d3/en/profile/AFARON-2891/hero/420352
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
To mi je jasno :P
Koji je item najgori da ga zamijenim, imam 300k trenutno na raspolaganju :/
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice