Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.130.466
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Diablo 3

Evo, sa kašnjenjem, CR-ovi ovog tjedna (iako pretpostavljam da ih je većina već riješila  ).

 

CR 51- Europe:

 

CR 51 - Americas:

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

Prvi puta igram season, moze li mi netko pojasniti vidim da krecem od nule, dali trebam sve cetiri chaptera rijesiti da bi dobio nagradu za odredenog lika? Dali mi se taj lik brise kada zavrsi sezona?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ne, ne moras uopce rjesavati chaptere.

Mozes samo peglati po (G)riftovima.

 

Ovdje mozes vidjeti sto ti je potrebno za dobivanje nagrada:

https://d3resource.com/journey/

 

Lik se ne brise i pretvara se u non-sezonski lik na kraju sezone (stvari koje si skupio dobit ces ingame mailom tako da niti oni ne propadaju).

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

CR 52 - Americas:

 

CR 52 - Europe:

 

Američki je puno lakši, i da, Ged je najljepši 

 

S14 Speed Demon:

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Američki je puno lakši, i da, Ged je najljepši 

Konacno da netko prizna. Ne kuzim, zar je tako tesko izreci ocito?

 

TomoR kaže...

 

S14 Speed Demon:

Uf, ti magovi su brutalni. Po meni je Speed Demon drugi najtezi conquest nakon 6 setova.

Imam osjecaj kao da su conquesti puno laksi ovaj put - gemovi do 65 i GR75 solo (za guardiana trebas 70 gemove!) ide samo po sebi i a avarice mi se cini puno laksi nego prije (napravio ga slucajno, nekad se radila priprema po Corvusu).

 

 

 

 

 

 

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Ged kaže...

Uf, ti magovi su brutalni. Po meni je Speed Demon drugi najtezi conquest nakon 6 setova.

Imam osjecaj kao da su conquesti puno laksi ovaj put - gemovi do 65 i GR75 solo (za guardiana trebas 70 gemove!) ide samo po sebi i a avarice mi se cini puno laksi nego prije (napravio ga slucajno, nekad se radila priprema po Corvusu). 

 Fora je da nisu ni magovi glavni u ovom buildu, nego golem, imam Golem hlače u cube-u, sa In-Geom sam ih aktivirao na svakom elite pack-u 

15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 53 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 53 - Europe:

 

Trebalo mi je par pokušaja ovaj put...

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ne znam iz kojeg ste vi pokušaja riješili prošli CR, ali ja sam se s njim neubičajno namučio 

Endure...and in enduring grow stronger
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ne znam zasto, ali ovaj CRift mi je bio jedan od laksih. Par savjeta za one koji se muce:

 

1) pogledati Tomov video i zapamtiti polozaj elita tj. put kuda ici

2) numlockati blast (paziti samo, numlock ne radi kad je pritisnuta tipka misa - bar je tako kod mene)

3) castati bubble radi dmg-a

4) upaliti na pocetku rifta sve buffove

 

Voila.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ehh, wizz je bio stvarno lagan. 

Ali svi smo se  bunili na prethodnog, sa barabom. Ja sam jednog završio (neuspješno)  do kraja i 3-4 krenuo igrati pa odustajao na drugoj-trećoj eliti.

 

Inače, imamo novi bug sa demonom. 

Bar se nadam da je bug, a ne exploit. Igrači uredno završavaju  120+ i streamaju rekorde, ne čini mi se da očekuju ban.

 

Lako se nađu i upute i videa, ako neko želi pokušavati... Neću ih stavljati ovde 😃

15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 54 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 54 - Europe:
Oba su laka ovaj tjedan, s time da je EU zabavniji. Riješena oba u prvom pokušaju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo 3 - Greater Rift Tips & Tricks Seasonal/GR Non-Season Pushing

 

Evo i linka na monster progression:

http://www.warpath.eu/

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 55 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 55 - Europe:

 

Američki zabavniji ovaj put.

Moj PC  
3 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Nisam igrao u Diablu godinu dana, počeo sam igrati path of exile. Ponekad mi nedostaje D3, ima li nešto promijenjeno na bolje?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 56 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 56 - Europe:

 

Obadva lagana, prvi pokušaji.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Bit će Diablo strip, pretpostavljam da to ne bi imalo smisla ako ne namjeravaju nastaviti franšizu.

 

https://www.newsarama.com/41022-blizzard-s-diablo-charges-into-comics-with-in-continuity-tales.html

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 57 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 57 - Europe:

 

Obadva neka čudna LoN multishot izroda. Trebalo mi par pokušaja za oba. Američki praktički nema movement skill-ove pa je dodatno naporan zbog toga.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 58 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 58 - Europe:

 

Zanimljivo različiti ovaj put.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Diablo 3

Igra je u stanju u kakvom već je. CR su objektivno gubljenje vremena (lakše odvrtiti bounty u publicu). Ono što je zanimljivo je HC u ovoj sezoni. I inače je to najzanimljiviji dio igre.

Quin je tu, vratio se. Eggman, leviathan, oogieboogie... Posebno je zanimljiv quin koji će pokušati sa monkom otići u sezoni gdje nitko toliko u HC nije išao. Odnosno ići će na rizik sa COE.

Već su svi pukli (sahranili) sa nekoliko HC likova. Isto tako namjerava sa masom karaktera ući barem u top 10. Sve to namjerava dok izlazi i ekspanzija za WoW. Možda nema promjene za same SC igrače (ali to je ionako dosadniji dio igre), ali HC sezona je itekako zanimljiva.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2018 1:00 (Seronja nezauzet).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Seronja nezauzet kaže...

Igra je u stanju u kakvom već je. CR su objektivno gubljenje vremena (lakše odvrtiti bounty u publicu). Ono što je zanimljivo je HC u ovoj sezoni. I inače je to najzanimljiviji dio igre.

Quin je tu, vratio se. Eggman, leviathan, oogieboogie... Posebno je zanimljiv quin koji će pokušati sa monkom otići u sezoni gdje nitko toliko u HC nije išao. Odnosno ići će na rizik sa COE.

Već su svi pukli (sahranili) sa nekoliko HC likova. Isto tako namjerava sa masom karaktera ući barem u top 10. Sve to namjerava dok izlazi i ekspanzija za WoW. Možda nema promjene za same SC igrače (ali to je ionako dosadniji dio igre), ali HC sezona je itekako zanimljiva.

 Igra je, sto se mene tice, mozda ne mrtva ali na aparatima sigurno. Vec sam vise od nekoliko puta razmisljao da je deinstaliram ali sam je ostavio jer tu i tamo odigram par riftova kad bas ne znam sta bih drugo. Kao npr. sada kad se rano probudim i ne mogu vise spavati.

A HC bas i nije neki problem ako se bas ne puca na sam vrh liste. Prosle sezone sam se upisao na listu, i to u gornji dio, sa svim likovima osim crusadera. I nisam ni jednom zalegao! Doduse igram poprilicno ziceraski ... a i HC ipak igra manje ljudi pa to vjerojatno i nije bas neki uspjeh.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2018 3:48 (Eld).
5 godina
protjeran
offline
Diablo 3

Ja manje-više pokupim u sezoni nagrade i to je to. Do slijedeće sezone. Godine su se nakupile i više se ne uživa u igrama.

Mislio sam konkretno na HC sezonu koja se malo probudila nakon što se quin vratio, ali po onoj staroj - jedna lasta ne čini proljeće.

I naravno da sam mislio na top mjesta (mada svaka čast na HC igranju, ma o kojem se god mjestu na LBu radilo). Danas se nije baš teško upisati na LB. Upadaju ljudi i sa ~1500 paragona. I na LB izvan sezone.

Naravno tu govorimo o solo igranju, a ne o 'šlepanju' . Sretno svima koji igraju i do čitanja.

 

 
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Diablo 3

https://www.twitch.tv/videos/292320937 

 

E svaka mu čast (Quinu). Mada je koliko čitam 'fishao' naveliko.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ahh, šta da kažem, DOŠLEPAO sam se do 142 (u 4) u ne-sezoni 

Živjelo ŠLEPANJE 

 

 

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 59 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 59 - Europe:

 

Lagani barb riftovi ovaj put, pogotovo EU.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

The Future of Diablo

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 60 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 60 - Europe:

 

EU set-up malo čudno kombinira skill-ove s itemima. Zbog Deathwish dmg bonusa probajte Arcane Torrent i meteore "bacat" istovremeno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

D3 dolazi na Nintendo Switch:

Diablo III Nintendo Switch Trailer

 

A Special Message from Mike and Reggie

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 61 - Americas

 

Diablo III: Challenge rift 61 - Europe

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Na azijskom serveru dvije grupe su očistile GR150...

 

Ovo je "lošiji rezultat". Nakon ovog ima i očišćeno za 12:29. GR151 "ne postoji"

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice