Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.120.865
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
online
Diablo 3

Diablo 3 Patch 2.6.4 RARE Behind the Scenes Developer Interview!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Malo sam bacio oko na PTR!

 

Naravno, to je Blizzard, ima OGROMAN bug. 

 

Onaj najavljeni buff koji je trebao biti "samo na sezoni", nalazi se i na ne-sezoni. Tako da sada svi koriste samo 5 komada seta i dodatni legendarni komad opreme na sebi.

 

Sve je sa time određeno, pa se u biti ne može previše znati. 

 

Ali, DH je dosta pojačan (vjerovatno i previše). N6M4 kombinacija (sa dodatnim prstenom - zbog buga) već je na solo 127. Ali, Impale DH je dosta dobar, moći će služiti kao zamjena za necra, završili su 136 na PTR u 4 jutros, sa Tal rasha wizom za trash kilera i DH za boss kilera.

 

Monk isto ide jako visoko... Inna 6/Rainment 2 generator build sa Shenlongicama je isto 127 solo.

 

Barb je uredno pojačan, sve ide visoko, već ih ima 125 solo.

 

Wizz je sada Tal Rasha umjesto firebirda.

Crus - 124 sa Rolandom, sa Sweep attackom. Niko ne igra (bar zasada) LoN condemn crusa, on bi mogao (možda) ići i više od Akhan crusa.

WD ide visoko i Arachir Firebats I jade doc 

 

Ja sam se malo zabavljao sa Impale DH solo - 115 (bez da sam bio ogreban) na NS SC: I 101 solo sa MS demonom na NS HC.

A sa HoTA Immortal king barbom, 110 NS SC i 104 NS HC. To je sve bilo iz prvog pokušaja, bez traženja dobre mape...

 

Ovo nije baš reprezentativno, jer (više/manje) svi koriste bug i rade kombinacije sa dodatnim komadima opreme. A i većina tih prvih su sa 6-7 000 paragona tako da... 

 

 

Što se tiče izmjena meta grupa, za push, firebird ispada a Tal rasha ga mijenja. To je po meni super stvar.

 

Za boss kilera, ne vjerujem da će DH biti dobar preko 140 

Mi smo prekjučer, nakon 2 mjeseca pokušavanja (i nekih 1300 ključeva), završili 144 na ne-sezoni  - u grupi od četiri. Necro (thorns) je sa relativno niskih 4400 paragona ubio Blightera za 1:40. Nažalost, ispao je nesporazum, pa niko nije snimio video rekorda 

Možda će DH biti jak, ali, stvarno ne vjerujem da će to moći tako brzo odraditi. Iako je to bio najbolji bos, pojavio se 2 minute do kraja, i krenuli smo ga ubiti za XP, nismo se nadali prolazu...

 

Ovaj novi dio sa pokazivanjem primala, dobro je riješeno. Nije mi palo nikako u igri, ali, vidi se i u gradu crvena zraka kad je primal na podu.

 

 

Rekord Rekord
Primal Primal
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
online
Diablo 3

Diablo 3 Season 16 Wings Haedrigs Conquests Portrait Patch 2.6.4

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

LEAK: Diablo 4, "Embrace the Darkness," BlizzCon Gameplay Demo & Teaser 
Announcement Intended

 

Izgleda uvjerljivo...

 

EDIT:

Link na članak - https://kotaku.com/the-past-present-and-future-of-diablo-1830593195

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 10:33 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Diablo 3

Hmm, izgleda da sam loš prognozer.

Očišćen je 145 (10:39) u 4 na PTR.  Tal rasha wizard za trash i  Demon hunter (cold) kao ubojica bossa 

Naravno, svi u grupi koriste PTR bug sa RoRGom.  To im daje 40-50% veći DMG, ali, i bez tog buga bi DH mogao ubiti bosa na 150 u razumnom vremenu.

A i 6492 paragona pomaže 

 

 

Ja sam stigao (na HC, 1883 paragona) do solo 107 sa Shadow demonom, i ide to lako  i više.

Wizarda nisam (još) pokušavao, za igranje s njim je potrebna koncentracija, a nije mi se dalo "mučiti"  

 

DH se (izgleda) vraća na velika vrata. A pošto je najlakši za igranje - od svih DPS klasa - ekipa bi trebala biti sretna 

 

PTR145 PTR145
145DH 145DH
107HC 107HC
107DH 107DH
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Tal rasha je star pact kao i fb? Mrzim taj build, od svih ikad njega jedino nisam i odbijam igrati. Da se hocu muciti jeo bi cavle. :D

 

Koji build vidis kao solo no 1 (kao sto je crus danas)? Ili su svi tu negdje?

 

Poznavajuci bliz, ove brojke ce se jos dosta promijeniti do izlaska...

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Ged kaže...

Tal rasha je star pact kao i fb? Mrzim taj build, od svih ikad njega jedino nisam i odbijam igrati. Da se hocu muciti jeo bi cavle. :D

 

Koji build vidis kao solo no 1 (kao sto je crus danas)? Ili su svi tu negdje?

 

Poznavajuci bliz, ove brojke ce se jos dosta promijeniti do izlaska...

 

Ah, fora u tome šta se svi veselimo Tal rashi umjesto Firebirda, je igra u 4 na 140+

 

Taj setup uništava i nas suporte (sa sitnim paragonima ) i prave DPSove sa 6-7-8 K 

 

 

Problem firebirda je šta svi stavljaju Black hole za dodatni DMG, i onda se miče jedan od skilova koji "pali" elitu. Umjesto toga, treći skil se svodi na čekanje proca wizza i paljenja elite sa Firebird revive meteorom.

Pa ako se elita makne, i nije se zapalila, onda slijedi brzo samoubojstvo wiza i čekanje na oživljavanje (jer se sve radi u hrpi od 50ak mobova, najmanje), i ponovni pokušaj "proca".

A Firebird ne koristi ni teleport, pa ako zaglavi na pogrešnom mjestu slijedi nevolja dok se pozicionira na elitu. Ukratko, katastrofa... Čak i čavli zvuče bolje 

 

 

Tal rasha (ili ukratko, u budućnosti T(al)rash(a)) može odmah raditi DMG bez tih mukotrpnih priprema. To je OGROMNI plus.

 

A i za solo će biti moćan, jer su prošlu sezonu rješavali sa njim na USA HC 117 solo   Možda i on  dođe na SC na 130 solo... Zasad je na 126, ali to je korejac sa 7800 paragona.

 Po tvrdnjama nekih wizarda, i Delsere bi mogao biti dobar.

 

Ostali, hm, Marwan (monk-streamer) je očistio na PTR 130 solo sa monkom - Inna6/R2 + Shenlongice, ali sa RoRG bugom. Svejedno, vjerovatno će ići neki nerf. Ostalo niko ni ne igra. Toliko je ovaj jači.

 

DH - solo se najbolje drži N6M4 - 129 (isto sa bugom). ALi svi setovi su jako dobri.

 

Raekor barb bi trebao ići više, sad je na live 125, ali, ili ga najbolji barbovi ne žele igrati, a i ima sitnih problema sa charganjem jer PTR server ima 150-200 latencije, pa  niko nije napravio ništa sa njim. 126 je odrađen sa I6R4 setupom (i bugom) - i 7800 P.

WW barb - usprkos bufu - bit će samo za T13  

 

Crus  - 125 sa Rolandom, ima potencijala.

 

WD - ide dosta dobro Arachir, ALI  Jade doc je bolj - 127 (bug opet...). Zuni je opet za zaborav.

 

Necra više-manje niko ni ne igra.

 

 

LoN WDa od prije nekoliko sezona su ubili, sada usprkos 5 puta većem DMG za LoN, ne radi. Fixali su bug koji je dizao DMG od Spirit Barragea.

Možda LoN condemn fire crus bude dobar, bar za neke brze 120 kao trash kiler, jer ima 6500% buf od ancient legova, i 2 puta po 800% za condemn.

 

I svi se nadamo nekom rješavanju rat runova, možda sa suport monkom, 2×Tal rasha5/VYr3, i Shadow DH za bos kilera.

Neki su na PTR riješili 104 za 5 minuta, sa 700-800 paragona, ima nekog potencijala za super brze runove.

 

EDIT: Stavljeni su najnoviji brojevi 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 22:35 (striko).
15 godina
online
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 75 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 75 - Europe:

 

Obadva lagana, prvi pokušaji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 76 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 76 - Europe:

 

Carnevil na NA i squishy Jade na EU.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Pomaknut je kraj S15 te najavljen početak S16:

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20770676889

 

S15 završava 6.1.2019; S16 planirani početak je 11.01.2019. 

 

Možda bude još koja iteracija PTR-a onda... 

Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
online
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 77 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 77 - Europe:

 

Crusader ovaj tjedan. Laganini.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
online
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 78 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 78 - Europe:

 

Ovaj tjedan imamo DH, oba su malo teža za završiti na vrijeme (bar meni bila). Kratke upute u opisima videa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Pomaknut početak S16 na 18.1.2019 + novi patch notes:

https://us.diablo3.com/en/blog/22820656/season-16-the-season-of-grandeur-begins-111-12-18-2018

 

LoN ide na 750%! Ostalo manje više isto kao na PTR. Innu su malo smanjili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 79 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 79 - Europe:

 

Necromanceri ovaj tjedan. Američki je relativno lagan, igra se kao "klasični" Skeletal Mage. EU je Pestilence Lancer - no nema Zodiac-a tako da je zapravo jako ranjiv i treba dobro paziti kada i kako koristiti Land of the Dead.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 80 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 80 - Europe:

 

Malo Barbova za prijelaz u Novu!

 

Svima Vam Sretna Nova i nadajmo se unaprijeđenom Diablu!

 

Moj PC  
2 0 hvala 3
16 godina
offline
Diablo 3

Hvala, Tomo

Sretna Nova i tebi i svim forumašima  

Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
online
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 81 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 81 - Europe:

 

Neki čudnjikavi Arcane Orb Wizardi ovaj put, pogotovo ovaj ne EU (ili ga samo nisam skužio igrati kako treba)

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

Patch, live? Ništa još? Era je trebala završiti 8.1. prema Blizzardovoj objavi, a završetkom ere, obično je išao i patch. Od Blizza ni traga ni glasa zašto sve kasni. Boli ih ona stvar. Očito su mobitelima previše okupirani...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ukratko, neće da kažu zašto Era nije završila, ali vjerovatno su zaboravili na to. I zadnja sezona u Koreji je završila 7 sati kasnije od najavljenih 17:00.

Novi datum za završetak leadeboard ere je 14.1 A sezona starta 18.1. Znači, patch je između.

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20770676889

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.1.2019 9:58 (striko).
10 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Jel se isplati farmati death's breathse (i neš sitno crafting matse) na ovu foru: složiš lika bez AoE spellova (i bez petsa), a u Kanai’s Cube, u armour slot, staviš Spaulders of Zakara (tak da ne moraš trošit $ na popravke) pa u Vaultu, u sobi di je Greed, ubijaš samo treasure gobline i skupljaš matse, kad G., nakon nekog vremena, prestane summonat gobline, pustiš da te ubije pa se ress pred ulazom i onda ponavljaš tu šemu?

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 3

Mislim da je to presporo. WoL monk, sage's set i klasicni riftovi. Jos, ako te zadesi rift sa gomilom goblina...

 
1 0 hvala 1
15 godina
online
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 82 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 82 - Europe:

 

Dva lagana monk Challenge rifta za početak sezone. Nisam ih završio (ali ima ohoho vremena za RG kill - a to bili prvi pokušaji). Ako imate namjeru igrati sezonu od početka, savjetujem si da čuvate CR za početak iste, i odigrate ga nakon što kreirate sezonca.

 

Također, s obzirom da se dobiju blood shardovi ovdje možete vidjeti šta se može rollati kod Kadale za lakši početak sezone na lvl 1 (pretpostavljam da većina koja je na ovom forumu to zna, ali neka se nađe):

http://d3planner.com/game/55235/kadala (odaberete si klasu i stavite lvl 1, monk npr. može dobiti Gungdo gear na lvl 1)

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 3

Malo je napisati da se Blizzard pogubio. Pa koja im je to fora resetirati LB, a ne staviti odmah i novi patch koji je na cekanju ?

Ne bi niti primjetio da u klanu nisu ganjali visoke griftove i iskakali sa rekordima kao nasi politicari iz pasteta.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Patchiranje/maintenance na EU počinje u 7 večeras, trebalo bi trajati oko 1 sat:

https://eu.battle.net/support/en/article/breaking/21898767

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 3

Diablo III - All Consol. Mislim da su konzole naknadno napisane, odnosno da dopodne nisu bile navedene. Bojim se da nista od PC-a, ali uskoro cemo vidjeti.

 

Nevjerojatna je kolicina glupih poteza kod Blizzarda u posljednje vrijeme.

 

 
1 1 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Na konzolama je patch 2.6.4 live, za PC Blizz je javio da ima nekih problema...

 

https://twitter.com/Diablo/status/1085270832832602112

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 3

No comment oko patcha. Vidi se da im je diablo zadnja rupa na svirali. Doduse, nakon "gasenja" HGC HOTS-a dali su anketu i HS igracima sa vrlo delikatnim pitanjima.

 

Kako je krenulo opet ce dati patch na isti dan kada zapocnu sezonu. I to u petak, naravno pred vikend.

Pa, ako se opet ponovi neki exploit kao svojevremno sa DH i Necrom, samo treba exploitati, jer banova ionako nece biti

RIP Blizzard

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2019 23:05 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...

No comment oko patcha. Vidi se da im je diablo zadnja rupa na svirali. Doduse, nakon "gasenja" HGC HOTS-a dali su anketu i HS igracima sa vrlo delikatnim pitanjima.

 

Kako je krenulo opet ce dati patch na isti dan kada zapocnu sezonu. I to u petak, naravno pred vikend.

Pa, ako se opet ponovi neki exploit kao svojevremno sa DH i Necrom, samo treba exploitati, jer banova ionako nece biti

RIP Blizzard

 

Gle, patch je išao kao i uvijek.

 

Ovaj put (po meni) nije postojao nikakav problem.

 

 

UVIJEK PRVO IDE PATCH ZA KONZOLE, i to cijelom svijetu odjednom. Tako je i napisano - patch u 20:00 CET (za sve KONZOLE).

 

Nakon toga, obično kasno popodne (po kalifornijskoj vremenskoj zoni) ide patch za USA (PC) server, i onda uskoro iza toga ide EU i Azija - i patch je obično ujutro kod nas.

 

Tako je i bilo.

 

Nije bilo NIGDJE napisano da kod nas u EU patch stiže na PC u 20:00 sinoć.

 

Po mom mišljenju, nije uopće bilo nikakvog problema kod Blizza ovaj put, i nije bilo problema sa patchom. ALi, kad su vidjeli da je bijesna gomila sama zaključila kad patch dolazi, i kad su počeli sa bakljama i vilama kretati prema Blizzu, izmislili su kašnjenje patcha...

 

 

Da se vratimo na svijetlije teme, 110 i 115 sa solo DH (shadow set) iz prvog pokušaja. Nisam uspio iz 3-4 puta na 120, pa sam odradio solo 118 - opet iz prvog pokušaja.

 

Ovo je "solo friendly" patch, bar zasad, dok ne krenu nove "mete".

 

 

 

Solo DH Solo DH
5 godina
offline
Diablo 3

Pisalo je na linku koji je TomoR dao (i na njegovom americkom bratu blizancu od linka), ali su ga popodne editirali i nadopisali - all consoles. Uostalom i na blogu su naveli da kasni patch za PC zbog "problema" , sto znaci da je trebao ici. Nebitno sada. Ocigledno su im konzole vazniji segment trzista. Uz naravno mobitele

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.1.2019 11:31 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice