Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.131.200
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...

Pisalo je na linku koji je TomoR dao (i na njegovom americkom bratu blizancu od linka), ali su ga popodne editirali i nadopisali - all consoles. Uostalom i na blogu su naveli da kasni patch za PC zbog "problema" , sto znaci da je trebao ici. Nebitno sada. Ocigledno su im konzole vazniji segment trzista. Uz naravno mobitele

Pa, da, ukoliko zarađuju više para na konzolama (a u budućnosti vjerovatno i na mobitelima), logično je da im je to važniji segment tržišta.

Ti ne misliš da je to bitno?

Možda da i ja stavim jednog 

 

 

 

11 godina
offline
Diablo 3

koju klaasu planirrate igrti u novoj sezoni?

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 3

Necu bas imati vremena, ali nakon dugo vremena cu probati DH. Natalya Marauder kombinacija setova sa "RORG" sezonom bi trebalo biti zanimljivo.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3

Ahh, bug. Opet!

 

ZE je očistio sinoć 150 sa LoN wizom i LoN necrom. Ali, sa bugom...

Izgleda da se opet vratio bug iz druge sezone sa Severom. 

 

https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/agqpza/anyone_know_whats_up_with_the_lon_twister_mage/

 

https://imgur.com/a/0p5bU6Y

 

Kako im samo padne na pamet složiti ove kombinacije...

Ako ništa drugo, bar su to pokazali prije starta sezone. Valjda će fixati ovo na vrijeme.

 

15 godina
online
Re: Diablo 3
razermario kaže...

koju klaasu planirrate igrti u novoj sezoni?

 Na NA main će mi biti Barb (tamo samo završim season journey), a na EU idem s Monkom, i cilj mi je skupiti dobar Uliana gear (na nesezoncu imam OK armor, ali oružja su mi meh) i pushati s tim, ali moguće da će ispasti neka Inna kombinacija na kraju (onaj Fist of Az je jako teško dobiti, a onda još da potrefi roll - a nemam/ne koristim bot da farmam bounty-e u "pozadini")

 

@striko ZE konstantno igra i testira sve moguće kombinacije, često ni ne pushaju sa "broken" kombinacijama, nego ih čuvaju u rukavu - ali ovo definitivno liči na Sever bug, opet - ili je jednostavno damage od Sever proc'a toliko pojačan sa LoN (kad LoN pojačava sve) da je skoro pa legit.

 

Uglavnom, očekujem hotfix...

 

Meni pale na pamet neke LoN kombinacije, ali gear mi je toliko raštrkan po stashu i mule-ovima da je to žalosno... A kad počne sezona, ne-sezonski gear i stash vjerojatno neću ni pogledati.

 

Inače, neke stvari bi mogle dobiti još neki buff, evo Zuni jedva riješio 106 (a imam bar 80 augmente i pristojan gear - sa 110% AD i oko 3,5M sheet damage). Dok sam ofrlje složio Shadow DH, bez ijednog augmenta (sa oko 1,88M sheet-a), čak ni kompletno ancient, prošetao se kroz isti 106...

 

Max gemovi su mi i dalje 110, kad sam noob.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.1.2019 10:22 (TomoR).
5 godina
offline
Diablo 3

Ovi u klanu su se sinoc nalili i isli isprobati. Nisu niti znali da jos uvijek streamaju dok isprobavaju exploit .

No, nisu zavrsili grift da ne bi bilo banova. Impale je poprilicno mocan (sinoc sam konacno odlucio da ga probam prvi puta i laganica iz prve 110 sa nekom krnj opremom koja nema niti %impale na helmu), a multishot je i dalje previse "squishy". Imam neki osjecaj kao da odjednom izgubi sav dmg (tamo gore iznad 100) i kao da pucas u zid nekoliko sekundi, jer se nista ne dogadja. Jedino sam prtljao po DHu koliko sam imao vremena. Krenuo sam i M/N build probati, ali nisam imao vremena vise. Koliko sam vidio LON bi se mogao vratiti (star pact wizard je sada baziran na lon-u, ako sam dobro primjetio) na mala vrata. Eto, ako je netko nesto drugo isprobavao, samo neka napise svoja iskustva.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 Na NA main će mi biti Barb (tamo samo završim season journey)

Bok Tomo, koji build preporučaš za Barba i season journey (Haedrigs set pretpostavljam)?

Nisam godinama igrao Barba, a hoću opremiti klase na PS4, prebacio sam se s PC-a.

Imam INT i DEX klase, ova sezona će biti u STR motivu...

Endure...and in enduring grow stronger
15 godina
online
Re: Diablo 3
Pixie_st kaže...
TomoR kaže...

 Na NA main će mi biti Barb (tamo samo završim season journey)

Bok Tomo, koji build preporučaš za Barba i season journey (Haedrigs set pretpostavljam)?

Nisam godinama igrao Barba, a hoću opremiti klase na PS4, prebacio sam se s PC-a.

Imam INT i DEX klase, ova sezona će biti u STR motivu...

 IK HOTA - IK je Haedrig set, ako ti ni ne padnu HOTA stvari možeš i Seismic Slam ili nešto drugo dok ne skupiš (IK buffa sve skillove).

 

 

11 godina
offline
Diablo 3

u kolko pocinje sezona ?

 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
razermario kaže...

u kolko pocinje sezona ?

 

 Trebala bi početi u 17:00 po našem vremenu.

11 godina
offline
Diablo 3

Koji build koristiti za dh u ovoj sezoni, za gr i koji za speed rifts.. Newebie :)

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
razermario kaže...

Koji build koristiti za dh u ovoj sezoni, za gr i koji za speed rifts.. Newebie :)

 GR da najlakše preživiš + damage recimo Shadow Impale i N6M4 (od GR105 nadalje), do GR90-100 speed UE Multishot i dalje je kralj.

 

Bar po onome što sam vidio a i sam isprobao.

15 godina
online
Diablo 3

Ako koga zanima, mislim da je Sunwuko set dungeon najlakši za riješiti mastery na monku, kao korak u season journey:

 

Prvi pokušaj

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Ako koga zanima, mislim da je Sunwuko set dungeon najlakši za riješiti mastery na monku, kao korak u season journey:

 

Prvi pokušaj

 Koji je reward ? 

 

Finger Up :)
15 godina
online
Re: Diablo 3
razermario kaže...
TomoR kaže...

Ako koga zanima, mislim da je Sunwuko set dungeon najlakši za riješiti mastery na monku, kao korak u season journey:

 

Prvi pokušaj

 Koji je reward ? 

 

 Pa, nakon chaptera 4, frame-ovi i ako još netko nije otključao sve, stash tabovi.

 

https://us.diablo3.com/en/blog/22820656/season-16-the-season-of-grandeur-begins-118-12-18-2018#_New_Cosmetic_Rewards

 

A ako masteriraš svih 24 set dungeona (bez onih od Necro-a) dobiješ zmajska krila:

 

15 godina
online
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 83 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 83 - Europe:

 

Na NA neki čudnjikavi Jade WD, ali valjda sam ga samo loše igrao... EU je lagani LoN build.

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

što je u ovoj igri još zanimljivo svima?  stvarno ne shvaćam. imam i ja diablo 3, igrao sam sve likove no dojadila je već i bogu i vragu. kako svi vi možete ponavljati iste stvari svaki dan?

5 godina
offline
Diablo 3

Hahaha.  A tako nesto, ali sto mogu kada mi se POE uopce ne svidja, a ostala konkurencija nikako da izbaci nesto. Sem Grim Dawna, za kojeg moram priznati da je dobar.

No, mislim da tu na forumu jako malo ljudi prtlja iz dana u dan po diablu. Ja sam recimo odigrao 4 dana prosle sezone i nisam ga palio do jedno 7 dana pred ovu sezonu. Drzati ce me desetak dana (po 2-3 sata navecer) i onda opet na hladjenje.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

TomoR tenks još jednom na boostu od neki dan :)

U svega par sati prvi DH build skoro gotov.

 

Njib pitanje, jesu Elusive ring i Chain of shadows negdje specijalni dropovi ili sasvim rendom?

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Ukulele kaže...

TomoR tenks još jednom na boostu od neki dan :)

U svega par sati prvi DH build skoro gotov.

 

Njib pitanje, jesu Elusive ring i Chain of shadows negdje specijalni dropovi ili sasvim rendom?

 Random.

 

Chain of shadows ti je "najlakše" dobiti od Kadale; a Elusive ring upgrade-om žutih ringova u cube-u na legendary.

 

Ali, početak sezone je najgori jer "uvijek fali" Death Breath-ova za "onaj item koji mi treba za build" - evo, na NA sezoni sada "ganjam" Band of Might prsten - bez njega iznad TVIII ginem insta od svega, iako damage imam za ići više. A na TVIII mizerija od DB-ova pada.

12 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 Random.

 

Chain of shadows ti je "najlakše" dobiti od Kadale; a Elusive ring upgrade-om žutih ringova u cube-u na legendary.

 

Ali, početak sezone je najgori jer "uvijek fali" Death Breath-ova za "onaj item koji mi treba za build" - evo, na NA sezoni sada "ganjam" Band of Might prsten - bez njega iznad TVIII ginem insta od svega, iako damage imam za ići više. A na TVIII mizerija od DB-ova pada.

Ne samo death breathova već i gemova prokletih za rollanje mi je usfalilo u par navrata xD 

Ali iskreno se čudim što mi je doslovno u par gr-ova dropalo gotovo sve, totalno se neću bunit obzirom kak me "sreća" služila prošle sezone sa monkom.

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
5 godina
offline
Diablo 3

Sinoc kada sam igrao solo t13 sa multishot DHem nisam niti primjetio da sam prosao rift u manje od 2 minute i time odradio jedan conquest

 

Problem ce mi ocito biti dobiti dobar cold holy point shot. Svasta pada. Cak i ovi sa elemental dmg, ali jos niti jedan sa CHC. Dobar karlei je vec lakse nekako skraftati.

Trenutno sam na MS buildu i cistim 80tke za 3-4 minute da nabijem gemove za augment, ali uskoro (mozda i veceras) namjeravam skociti na impale build ili na N/M build.

Elusive rigns i chain of shadows sam nakupio na gomile. Imam i nekoliko ancienta od svakoga.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.1.2019 11:39 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 84 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 84 - Europe:

 

LoN Crusaderi ovaj tjedan. Prvi pokušaji...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 85 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 85 - Europe:

 

Demon Hunteri ovaj tjedan, riješeno iz prvog pokušaja. NA ima Shadow Impale, EU ima Unhallowed Essence Multishot set-up.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
online
Diablo 3

Ako koga zanima, pojavio se službeno "Diablo: Book of Adria":

https://us.diablo3.com/en/blog/22882128/book-of-adria-a-diablo-beastiary-now-available-2-7-2019

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

https://eu.diablo3.com/en/profile/ExerBM-2113/hero/116427731

 

 

Mogu zavrsiti 104 GR za nekih 10 min. 

 

Sta bi mogo poboljsati za napredak ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 3

A trebas bolju opremu i strongarm bracers. Eventualno u offhand na impale dmg.

 

BTW. Sto si to rollao u beltu na vitality i ostavio grenade dmg ?!?! Armor ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2019 12:11 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...

A trebas bolju opremu i strongarm bracers. Eventualno u offhand na impale dmg.

 

BTW. Sto si to rollao u beltu na vitality i ostavio grenade dmg ?!?! Armor ?

 Hvala na offhand mislis u cube da stavim ? 

 

A nisam nista dirao tek sam dobio, sad cu staviti umijesto vitality armor. 

 

Newbie ... 

Finger Up :)
5 godina
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...
SamoPitam3 kaže...

A trebas bolju opremu i strongarm bracers. Eventualno u offhand na impale dmg.

 

BTW. Sto si to rollao u beltu na vitality i ostavio grenade dmg ?!?! Armor ?

 Hvala na offhand mislis u cube da stavim ? 

 

A nisam nista dirao tek sam dobio, sad cu staviti umijesto vitality armor. 

 

Newbie ... 

 Da, u cube, taj socket u impale dmg. Nadam se da imas matsa, jer bi moglo potrajati. K tome kako imas cold build, gledaj cold na amulet i na offhand takodjer. Impale ima jos i light. build, pa, ako dobijes opremu za to...

I nemoj sad dirati u vitality na beltu (jer ti treba taj vitality), trebao se onaj grenade dmg u nesto zarolati, jer nema nikakve koristi od njega.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2019 13:12 (SamoPitam3).
11 godina
offline
Diablo 3

Cek sad cu pokusati :D 

 

 

Eto jer sad ok ? 

Finger Up :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2019 13:18 (razermario).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice