Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.121.632
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
5 godina
offline
Diablo 3

Bolje. Samo taj impale ti ide do 15%.  Na ovom offhandu ti se bas i ne isplati ganjati zbog %fire dmg, ali na anc. boots bi ga mogao lagano naterati na 15%. Impale jos mozes imati i na helmu u kombinaciji sa CHC-om.

Za belt, pokusaj chain of shadows pronaci. Za shoulders bi trebao ganjati CDR da smanjis cooldown za vengeance. Ti si tu kako vidim rolao dex u visi dex. Tu ti dmg za fan of knieves gotovo nista ne znaci, jer ga primarno koristis kao armor.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2019 14:08 (SamoPitam3).
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...

Bolje. Samo taj impale ti ide do 15%.  Na ovom offhandu ti se bas i ne isplati ganjati zbog %fire dmg, ali na anc. boots bi ga mogao lagano naterati na 15%. Impale jos mozes imati i na helmu u kombinaciji sa CHC-om.

Za belt, pokusaj chain of shadows pronaci. Za shoulders bi trebao ganjati CDR da smanjis cooldown za vengeance. Ti si tu kako vidim rolao dex u visi dex. Tu ti dmg za fan of knieves gotovo nista ne znaci, jer ga primarno koristis kao armor.

 

 Ti si tu kako vidim rolao dex u visi dex. Tu ti dmg za fan of knieves gotovo nista ne znaci, jer ga primarno koristis kao armor, 

 

 

Ovo te nisam skonto na sta mislis ? 

Finger Up :)
5 godina
offline
Re: Diablo 3
razermario kaže...

 Ti si tu kako vidim rolao dex u visi dex. Tu ti dmg za fan of knieves gotovo nista ne znaci, jer ga primarno koristis kao armor, 

 

 

Ovo te nisam skonto na sta mislis ? 

 Govorim o shouldersima. Pretpostavljam da si na njima rollao dexterity u visi dexterity. Trebao si fan of knieves u CDR.

Ne znam zasto ostavljas te skillove koje ne koristis u tom buildu. Isto ti je i sa Aquila gdje si ostavio companion damage.

Nisu svi ancienti nuzno bolji od onih koji to nisu. Ukoliko dosta gines utrpaj diamonde u opremu.

15 godina
online
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 86 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 86 - Europe:

 

Necromanceri ovaj tjedan, NA lagani Inarius Skeletal Mage build, EU, Rathma Mage build koji ima problem s preživljanjem. Oba builda furaju Skeleton weapon i offhand, pa probajte uvijek imati "naciljanog" moba za više DPS-a. Sretno.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

I kada ce Diablo IV???

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Lol, hrpa ekipe se na mom videu i forumima žali da im je EU Challenge Rift pretežak.

 

Šta bi da su dobili onaj Wudijo rift (lik je igrao FoK Shi-Mitzu, a umiralo se svake 3 sekunde)? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 3
Kant kaže...

I kada ce Diablo IV???

 Službeno se ništa ne zna. 

Postoje glasine da su već 2 puta ispočetka počeli radit D4, i da je trebao bit predstavljen na Blizzconu lani, ali pošto Blizzard "mora" imat demo kod predstavljanja, a demo nije bio spreman, ništa za D4 nisu rekli. Ponavljam da su to glasine!

Ove godine neće izaći sigurno, a sumnjam da će bit najava za D4 ovu godinu. Prije se nadat D2 remasteru kroz iduće godine, mada je i to upitno

Dobra vila mi je ispunila dvi zelje, treci put nisan moga
16 godina
offline
Re: Diablo 3
overdice kaže...
 Prije se nadat D2 remasteru kroz iduće godine, mada je i to upitno

Hmm, vjerovatno neće biti ništa od remastera D2.

Jedina opcija je remade, a opet je upitno koliko bi tvrdokorni HC fanovi pristali da plate tako nešto.

 

 

12 godina
online
Re: Diablo 3
striko kaže...
overdice kaže...
 Prije se nadat D2 remasteru kroz iduće godine, mada je i to upitno

Hmm, vjerovatno neće biti ništa od remastera D2.

Jedina opcija je remade, a opet je upitno koliko bi tvrdokorni HC fanovi pristali da plate tako nešto.

 

 

 Meni osobno je to trenutno jedino za sto bih dao novce Blizzardu, i jedino sto vjerujem da bi bili u stanju dobro odradit... Bas igram Path of Diablo mod (HC) za D2 i nevjerojatno je kolko je ta igra i dan danas bolja nego D3 i sve slicne igre. Samo sto zbilja treba updejtanu rezoluciju, ali izvan toga je potrebno vrlo malo da opet zavlada svijetom :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Diablo 3

Obican D2 sa LODom je dan danas aktivan i broji desetke tisuca igraca, ima uvijek servera i jos je uvijek jednako dobar, igram ga skoro svaki dan :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Lol, hrpa ekipe se na mom videu i forumima žali da im je EU Challenge Rift pretežak.

 

Šta bi da su dobili onaj Wudijo rift (lik je igrao FoK Shi-Mitzu, a umiralo se svake 3 sekunde)? 

Zbog takvih i imamo diabla kakav je on danas. Pojednostavljen do boli, a jos uvijek je i ovakav nekome tezak. Inace, taj EU CR je stvarno lagan (bas ga veceras prosao iz prve i niti jednom poginuo).

Valjda su naucili na rathma speed no brain build, a kod ovoga glavna snaga ne lezi u mage-ovima.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 0:03 (SamoPitam3).
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Minneyar kaže...
striko kaže...
overdice kaže...
 Prije se nadat D2 remasteru kroz iduće godine, mada je i to upitno

Hmm, vjerovatno neće biti ništa od remastera D2.

Jedina opcija je remade, a opet je upitno koliko bi tvrdokorni HC fanovi pristali da plate tako nešto.

 

 

 Meni osobno je to trenutno jedino za sto bih dao novce Blizzardu, i jedino sto vjerujem da bi bili u stanju dobro odradit... Bas igram Path of Diablo mod (HC) za D2 i nevjerojatno je kolko je ta igra i dan danas bolja nego D3 i sve slicne igre. Samo sto zbilja treba updejtanu rezoluciju, ali izvan toga je potrebno vrlo malo da opet zavlada svijetom :)

 

Prema tvrdnjama Davida Brevika (tvorca Diabla 2, za one koji ne znaju), originalni kod D2 je izgubljen. Morali bi raditi cijeli Diablo 2 ispočetka. 

 

A ako ga krenu raditi, neće napraviti samo update grafike.

A već minimalne promjene u igri će odbiti najzagriženije fanove. A ako ne naprave te neke stvari, neće privući ove nove casualse. Dakle lose/lose situacija.

Neki ljudi, na primjer, žele hostile button, i takozvani pvp. A drugi (i ja osobno) ne žele hostile button, i vjerovatno neće kupiti igru ako će to imati. Ja osobno, ako se pojavi, i AKO bude imala hostile button, MOŽDA je kupim kad bude na 50%+ sniženju.

 

Da ne spominjemo D2jsp stranice, a Blizzard je ALERGIČAN na ekipu koja zarađuje stvarne pare prodavajući iteme iz njihove igre. Pa je mala šansa za ikakav trade u igri.

 

A za casualse, ako ne bude duped itema i botova, i tradea, nikad neće doći do high end runa, koje padaju rjeđe nego cosmic wing u D3. Pa neće imati strpljenja za dugotrajni grind...

 

Tako da, po meni, neće biti ništa od D2 remakea 

 

 

 

Rodić kaže...

Obican D2 sa LODom je dan danas aktivan i broji desetke tisuca igraca, ima uvijek servera i jos je uvijek jednako dobar, igram ga skoro svaki dan :)

 

 

I da, za desetke tisuća igrača im se ne isplati raditi (praktički novu) igru 

16 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...
TomoR kaže...

Lol, hrpa ekipe se na mom videu i forumima žali da im je EU Challenge Rift pretežak.

 

Šta bi da su dobili onaj Wudijo rift (lik je igrao FoK Shi-Mitzu, a umiralo se svake 3 sekunde)? 

Zbog takvih i imamo diabla kakav je on danas. Pojednostavljen do boli, a jos uvijek je i ovakav nekome tezak. Inace, taj EU CR je stvarno lagan (bas ga veceras prosao iz prve i niti jednom poginuo).

Valjda su naucili na rathma speed no brain build, a kod ovoga glavna snaga ne lezi u mage-ovima.

 

 

Eh, ne znam da li se (bar većina) bune na ove buildove iz tvojih videa, Tomo, ili na one buildove iz neuspješnog ovotjednog Challenge rifta. 

Blizz kao Blizz, ako i nema bugova u igri, uspjet će ih napraviti 

 

Ovotjedni Challenge rift sa necromancerom (EU i USA) su iskopirali iz OVE sezone (sa grandeur buffom).

Ali, potez dostojan genija je bio to da u challenge riftu taj buff nije bio aktivan, i onda su ljudi igrali sa setovima od 5 komada, i hrpom nedostajućeg damagea 

Tako da je u USA bilo par ljudi koji su završavali taj CR za 30+ minuta.

I kad su (konačno) uvidjeli grešku, kopirali su neke nove runove za Challenge rift, ovaj put sa aktivnim RoRG buffom. Naravno, nigdje nisu napisali ništa o svojoj grešci. I onda se neki ljudi bune na taj početni Challenge rift. Ali, nažalost,  ima sigurno i onih koji se bune na CR iz tvojih videa.

 

 

 BTW, taj Wudijov rift je bio ono što bih volio  vidjeti opet. Odnosno, ne baš to, ali bilo bi lijepo kad bi stavili neke od GRiftova iz top 10 solo rekorda. Možda, samo možda, bi onda sve one neznalice koje samo haluciniraju o botovima i paragonima, bez kojih bi oni bili u top 5,  shvatili da ipak ima i skila u D3 

 

P. S. Ne mislim da nema botova u igri, i da ne treba banirati botere, ali, manje mi smetaju oni nego tzv milenijalci. Milenijalci koji žele dobiti sve na poklon odmah pri prvom logiranju, i misle da oni moraju biti broj 1 na leaderboardu samo zato što su instalirali ovu (ili bilo koju drugu) igru.

5 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

 

 BTW, taj Wudijov rift je bio ono što bih volio  vidjeti opet. Odnosno, ne baš to, ali bilo bi lijepo kad bi stavili neke od GRiftova iz top 10 solo rekorda. Možda, samo možda, bi onda sve one neznalice koje samo haluciniraju o botovima i paragonima, bez kojih bi oni bili u top 5,  shvatili da ipak ima i skila u D3 

 

P. S. Ne mislim da nema botova u igri, i da ne treba banirati botere, ali, manje mi smetaju oni nego tzv milenijalci. Milenijalci koji žele dobiti sve na poklon odmah pri prvom logiranju, i misle da oni moraju biti broj 1 na leaderboardu samo zato što su instalirali ovu (ili bilo koju drugu) igru.

 Wudijo je odradio ovu HC sezonu. Drugu noc, odmah na pocetku sezone, je sahranio svoja 3 HC lika i dovidjenja. Vise ga nema.

On jednostavno igra stil APP. Probao je bez Awareness-a doci na top 1 i tako je i zavrsio. Prvi puta je poginuo zbog greske servera (to se mora napisati), a druga dva puta je sam kriv jer nije imao strpljenja. Mada mi se kod njega svidja to sto igra solo od pocetka do kraja i tu mu skidam kapu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 11:26 (SamoPitam3).
15 godina
online
Re: Diablo 3
striko kaže...

 

 

Eh, ne znam da li se (bar većina) bune na ove buildove iz tvojih videa, Tomo, ili na one buildove iz neuspješnog ovotjednog Challenge rifta. 

Blizz kao Blizz, ako i nema bugova u igri, uspjet će ih napraviti 

 

Ovotjedni Challenge rift sa necromancerom (EU i USA) su iskopirali iz OVE sezone (sa grandeur buffom).

Ali, potez dostojan genija je bio to da u challenge riftu taj buff nije bio aktivan, i onda su ljudi igrali sa setovima od 5 komada, i hrpom nedostajućeg damagea 

Tako da je u USA bilo par ljudi koji su završavali taj CR za 30+ minuta.

I kad su (konačno) uvidjeli grešku, kopirali su neke nove runove za Challenge rift, ovaj put sa aktivnim RoRG buffom. Naravno, nigdje nisu napisali ništa o svojoj grešci. I onda se neki ljudi bune na taj početni Challenge rift. Ali, nažalost,  ima sigurno i onih koji se bune na CR iz tvojih videa.

 

 

 Koliko znam samo je NA ovotjedni CR bio "zbagiran", pa su stavili drugi build. Zapravo, nigdje nisam pročitao/čuo da je bio isti problem i na EU. Doduše, ovo je valjda jedan od rijetkih tjedana da sam odigrao u utorak ujutro, a ne u ponedejljak čim su se pojavili. Do tada su stavili ove koje se "može proći".

 

A ekipa se žali da je ovotjedni EU pretežak (taj u mojem videu) i da ga ne mogu proći nakon više od 20 pokušaja.

 

 

12 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...
Minneyar kaže...
striko kaže...
overdice kaže...
 Prije se nadat D2 remasteru kroz iduće godine, mada je i to upitno

Hmm, vjerovatno neće biti ništa od remastera D2.

Jedina opcija je remade, a opet je upitno koliko bi tvrdokorni HC fanovi pristali da plate tako nešto.

 

 

 Meni osobno je to trenutno jedino za sto bih dao novce Blizzardu, i jedino sto vjerujem da bi bili u stanju dobro odradit... Bas igram Path of Diablo mod (HC) za D2 i nevjerojatno je kolko je ta igra i dan danas bolja nego D3 i sve slicne igre. Samo sto zbilja treba updejtanu rezoluciju, ali izvan toga je potrebno vrlo malo da opet zavlada svijetom :)

 

Prema tvrdnjama Davida Brevika (tvorca Diabla 2, za one koji ne znaju), originalni kod D2 je izgubljen. Morali bi raditi cijeli Diablo 2 ispočetka. 

 

A ako ga krenu raditi, neće napraviti samo update grafike.

A već minimalne promjene u igri će odbiti najzagriženije fanove. A ako ne naprave te neke stvari, neće privući ove nove casualse. Dakle lose/lose situacija.

Neki ljudi, na primjer, žele hostile button, i takozvani pvp. A drugi (i ja osobno) ne žele hostile button, i vjerovatno neće kupiti igru ako će to imati. Ja osobno, ako se pojavi, i AKO bude imala hostile button, MOŽDA je kupim kad bude na 50%+ sniženju.

 

Da ne spominjemo D2jsp stranice, a Blizzard je ALERGIČAN na ekipu koja zarađuje stvarne pare prodavajući iteme iz njihove igre. Pa je mala šansa za ikakav trade u igri.

 

A za casualse, ako ne bude duped itema i botova, i tradea, nikad neće doći do high end runa, koje padaju rjeđe nego cosmic wing u D3. Pa neće imati strpljenja za dugotrajni grind...

 

Tako da, po meni, neće biti ništa od D2 remakea 

 

 

 

Rodić kaže...

Obican D2 sa LODom je dan danas aktivan i broji desetke tisuca igraca, ima uvijek servera i jos je uvijek jednako dobar, igram ga skoro svaki dan :)

 

 

I da, za desetke tisuća igrača im se ne isplati raditi (praktički novu) igru 

 Sto se mene tice niti ne trebaju raditi novu igru, neka mi samo svakih 6mj resetiraju ladder i ja sam zadovoljan :)

12 godina
online
Re: Diablo 3
striko kaže...

 

Prema tvrdnjama Davida Brevika (tvorca Diabla 2, za one koji ne znaju), originalni kod D2 je izgubljen. Morali bi raditi cijeli Diablo 2 ispočetka. 

 

A ako ga krenu raditi, neće napraviti samo update grafike.

A već minimalne promjene u igri će odbiti najzagriženije fanove. A ako ne naprave te neke stvari, neće privući ove nove casualse. Dakle lose/lose situacija.

Neki ljudi, na primjer, žele hostile button, i takozvani pvp. A drugi (i ja osobno) ne žele hostile button, i vjerovatno neće kupiti igru ako će to imati. Ja osobno, ako se pojavi, i AKO bude imala hostile button, MOŽDA je kupim kad bude na 50%+ sniženju.

 

Da ne spominjemo D2jsp stranice, a Blizzard je ALERGIČAN na ekipu koja zarađuje stvarne pare prodavajući iteme iz njihove igre. Pa je mala šansa za ikakav trade u igri.

 

A za casualse, ako ne bude duped itema i botova, i tradea, nikad neće doći do high end runa, koje padaju rjeđe nego cosmic wing u D3. Pa neće imati strpljenja za dugotrajni grind...

 

Tako da, po meni, neće biti ništa od D2 remakea 

 

 

 

To su i za WoW Classic govorili, da je nemoguce rekreirati i da je sve izgubljeno, a cim su skuzili da postoji ogroman demand, odjednom su i nasli nacina. Taman i da moraju ispocetka, nije da im fali ljudi/ resursa za to. Blizzard North je uspio a bio je sto puta manji nego sto su sada. Neke promjene bi bile cak i pozeljne - auto gold pickup recimo, reusable potioni i tako neki cisto QoL.

 

Prvi put cujem da je Hostile button nekome problem. Igram od 2001. igru i nikad nisam imao problem s tim iako ne PvPam. Postoje mehanizmi protiv toga - ne mozes proglasiti rat pa odmah u town portal i koknut nekoga. Mora bit konsenzualno tako da ne kuzim u cemu je problem. A na Softcoreu je uz to i "koga briga" faktor taman i da umres. Ali su zato PvP dueli u Actu 1 bili prezabavni, nesto sto Diablo 3 nikad nije i nece dobiti i hrpa ljudi ne zna sto propusta time.

 

D2jsp ni meni nije drag, kao ni druga mjesta za trade izvan igre, ali jednostavnim omogucivanjem nekog normalnog mehanizma unutar igre mislim da bi vecina ljudi ipak radije koristila to nego se zezala s d2jsp. Trenutno je to jedina opcija jer u igri nema nikakvog drugog mehanizma za trade, pa su svi primorani to koristiti ili igrati self-found.

 

Za HR bi def trebalo buffati droprate s obzirom na odsutnost MH/ botova. Kao sto su u Path of Diablo napravili, vise nije eksponencijalni skok u rijetkosti vec linearni - sasvim ih je moguce pronaci normalnom igrom/ MFanjem.

 

Tako da ono svi problemi koje navodis su imaginarni ili vrlo lako rjesivi.... a sto se tice publike, svi koji su ikad igrali Diablo 3 bi bar probali D2 remaster, pogotovo posto je igra (s pravom) i dalje na glasu kao najbolja u D2 fransizi. D3 igra mozda 0.1% ljudi koji su kupili igru, a i njima dosadi tjedan dana nakon ladder reseta; vjerojatno ce cak i ona abominacija od Diablo Immortala bit itekako uspjesna jer ljudi zele nesto novo, a kamoli tek D2 remaster.

 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 11:11 (Minneyar).
15 godina
online
Diablo 3

Diablo III: Challenge rift 87 - Americas:

 

Diablo III: Challenge rift 87 - Europe:

 

Barbovi ovaj tjedan. Ni jedan nije pretežak; iako NA ima neki čudni LoN; EU ovaj puta ima Whirlwind set (Wrath of the Wastes) i "ugodniji" je za igranje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Pozz svima !

 

Nov sam na forumu ali sam fan diablo od I-III

Igram na ps4 i rado bi s nekime se savjetovao oko igre jer su velikje razlike u igri na relaciji PC - PS4

molim ako tko igra na ps4 da mi se javi 

 

igram s wizardom

 

hvala

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

pozz, jel ima tko problema sa fps-om u igri, zna mi padat do 20 kad su tri cetri igraca na ekranu??

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Diablo 3
bumer kaže...

pozz, jel ima tko problema sa fps-om u igri, zna mi padat do 20 kad su tri cetri igraca na ekranu??

 To je stara stvar. Iskljucite area damage tko ga ne koristi (support) pa ce ici malo brze.

16 godina
offline
Diablo 3

Tužna vijest, gasi se jedna od poznatijih fan stranica o Diablu - Diablofans 

 

https://www.diablofans.com/news/49102-diablofans-says-farewell

 

Postojeći članci i buildovi idu u arhivu, svemu dosada napisanom će se moći pristupati i dalje, ali, ništa novo se više neće moći dodavat/pisati. 

21.3. je zadnji dan 

Moj PC  
0 0 hvala 2
5 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

Tužna vijest, gasi se jedna od poznatijih fan stranica o Diablu - Diablofans 

 

https://www.diablofans.com/news/49102-diablofans-says-farewell

 

Postojeći članci i buildovi idu u arhivu, svemu dosada napisanom će se moći pristupati i dalje, ali, ništa novo se više neće moći dodavat/pisati. 

21.3. je zadnji dan 

 Ne znam sto je tu tuzno i neocekivano. Diablo je mrtav vec godinama, samo su konacno i oni to shvatili. Pa i zadnji patch je obican powercreep.

Na kraju krajeva vise se nitko niti ne bori protiv botova. Zapravo, ako imas IQ veci od zlatne ribice, te ne botas u publicu i ne ganjas solo top cca 50 mozes botati do sudnjeg dana.

Mogao je blizzard ugasiti 32bitnu podrsku kao u hotsu i barem botanje unisititi...  Ali nije... Sada im najveci promet na serverima rade upravo oni koji botaju. To sve govori o tome koliko je Blizzard nisko spao. HOTS prakticki ugasili, diablo 3 im vecinom botovi igraju, sc2 su napravili f2p, pokusavaju vratiti vanilla WoW. Nekada naveliko obozavan blizzard north koji je slusao one od kojih je zivio se pretvorio u obicnu prasinu.

16 godina
offline
Diablo 3

Sezona 16 će biti duuuga.

Završava 12.5. 

A razlozi su - PTR i  novi patch 2.6.5 koji trebaju biti tu za sezonu 17 

 

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20771057397

 

Još malo power creepa za nas kojima se to sviđa (dobro, ne baš toliko, ali to donosi PROMJENE), i još maaalo razloga za plakanje ostalima 

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Diablo 3

Diablo 3 je užasno dosadna igra. Ulogirao sam se da vidim ima li kakvih promjena (zadnja sezona koju sam igrao bila je deveta ili deseta - za vrijeme dh/necro exploita) i ništa značajno.

 

Paragon sistem koji potiče diskriminaciju - to jest, ako ne igraš 0-24, ili nemaš prijatelje koji će te boostat - nemaš što raditi u high tier riftovima, budući da nisi dovoljno jak i nitko ne želi sa tobom igrati (unatoč max opremi).

Smiješan drop rate itema. Ancient unikati padaju kao po traci, unatoč tome što postoji recept za rollanje istih + gemblanje specific itema koristeći rift shardove.

Ako želiš high riftove moraš igrati strogo određene buildove i klase. Dakle barb, monk kao supportovi + wizzard za damage su nekakva osnova - ništa drugo ne funkcionira.

 

Sve u svemu, loše balansirana igra sa potpuno krivim pristupom end gejmu. Skroz promašen koncept.

End gejm bi trebao biti određen opremom koju imaš - eventualno skillom, a ne brojem paragona koji su u suštini vrijeme provedeno u igri.

Svaka klasa bi trebala u određenom trenutku, pod uvjetom da ima maksimalnu opremu, moći igrati max riftove. (i to ne samo u support ulozi).

 
3 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Challenge rift 88 - Americas:

 

Challenge rift 88 - Europe:

 

Tal Rasha Wizardi ovaj put, ako nisam krivo vidio, NA ima samo 3 elementa, ali svejedno dosta lako za odigrati oba. Prvi pokušaji.

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Diablo 3

Još s power creepa nadolazi znači. 

 

Več sad je suludo - čim dobiješ cijeli UE set, s dovoljno resista, bar 2 gema, i OK Yangom i Dead Man's Legacyem (i.e. rollana disciplina), o trenu možeš rješavati GR 100, il barem 95, s tek malo opreznijom igrom. Nabirat bi i 15 paragona po Griftu. 

 

Suludo, glupo. 

Apoc
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 3
pavlovs_dog kaže...

Diablo 3 je užasno dosadna igra. Ulogirao sam se da vidim ima li kakvih promjena (zadnja sezona koju sam igrao bila je deveta ili deseta - za vrijeme dh/necro exploita) i ništa značajno.

 

Paragon sistem koji potiče diskriminaciju - to jest, ako ne igraš 0-24, ili nemaš prijatelje koji će te boostat - nemaš što raditi u high tier riftovima, budući da nisi dovoljno jak i nitko ne želi sa tobom igrati (unatoč max opremi).

Smiješan drop rate itema. Ancient unikati padaju kao po traci, unatoč tome što postoji recept za rollanje istih + gemblanje specific itema koristeći rift shardove.

Ako želiš high riftove moraš igrati strogo određene buildove i klase. Dakle barb, monk kao supportovi + wizzard za damage su nekakva osnova - ništa drugo ne funkcionira.

 

Sve u svemu, loše balansirana igra sa potpuno krivim pristupom end gejmu. Skroz promašen koncept.

End gejm bi trebao biti određen opremom koju imaš - eventualno skillom, a ne brojem paragona koji su u suštini vrijeme provedeno u igri.

Svaka klasa bi trebala u određenom trenutku, pod uvjetom da ima maksimalnu opremu, moći igrati max riftove. (i to ne samo u support ulozi).

Nista novo.

 

Igraj path of exile ili diablo 2, sve je bolje od wow diablo simulacije zvane Diablo 3 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
11 godina
offline
Diablo 3

Ma jučer sam ponovno krenuo D3 - novu sezonu pa zato rant razočaranja. Prijatelj me boostao nekih sat vremena - napunio 70. level i sakupio 550 paragona. Praktički sam samo hodao za njim i zajebavao se po skajpu.

Grift bossovi mi dropali cijeli jade harvest set pa sam riješio tier 60 solo grift čisto da mogu otključat torment 13. Mislio sam da će mi se dat igrat, ali kurac.

 

Kaj se Patha tiče, čekam novu sezonu sad za desetak dana.

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Diablo 3
pavlovs_dog kaže...

Ma jučer sam ponovno krenuo D3 - novu sezonu pa zato rant razočaranja. Prijatelj me boostao nekih sat vremena - napunio 70. level i sakupio 550 paragona. Praktički sam samo hodao za njim i zajebavao se po skajpu.

Grift bossovi mi dropali cijeli jade harvest set pa sam riješio tier 60 solo grift čisto da mogu otključat torment 13. Mislio sam da će mi se dat igrat, ali kurac.

 

Kaj se Patha tiče, čekam novu sezonu sad za desetak dana.

 

 Sto je najgore, za razliku od prijasnjih sezona tema ove sezone cak i nije losa. Nesezona je valjda svima dosadila osim botovima . Tesko mi je povjerovati u to da tamo postoji netko iznad 3K paragona, a da ne bota. Ziva dosada.

Path sam instalirao 3-4x i isto toliko pokusavao, ali jok. To mi je jos i gore od ove nakarade od diabla 3. Jedino Grim Dawn ulazi u obzir dok ne izadje nesto.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice