Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.130.378
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
5 godina
offline
Diablo 3

https://us.diablo3.com/en-us/blog/23730897/diablo-3-ptr-272-preview-blog-11-1-2021

 

Eto da nesto napisem u umirucoj temi... Najava nove 25.te sezone koja se poklapa sa 25godisnjicom. Mozda nam udijele neku sirotinju ingame i tako to... PTR starta 4. (sutra) pa cemo nesto vise vidjeti/znati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2021 9:55 (SamoPitam3).
 
2 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Trenutna iteracija soul shardova na PTR-u:

https://i.ibb.co/bgptF25/soul-shards.png

 

EDIT:

Evo, wudijo stavio video:

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2021 11:51 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Update patch-a na PTR-u:

https://us.diablo3.com/en-us/blog/23730897/diablo-3-ptr-272-%7C-now-live-updated-1112-11-1-2021

 

Arachyr promijenjen, a i RoE sad benefita non-fetish pets.

 

Malo promjena i na DH (Cluster Arrow damage dodan na Bombardier Rucksack), Firebird nerfan tako da Mirror Image više neće moći aktivirati isti, ali damage bonusi na setu ostaju isti (a ne smanjeni kao prvotno najavljeno).

 

Svi shardovi za iduću sezonu "preuređeni".

 

Po promjenama, izgleda da čak i čitaju PTR Feedback forume.

 

Eh da, izgleda da od idućeg patch-a, i pet killovi će redovito trigerrirat Occulus prsten na followeru.

Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Diablo 3

Zna li neko kada bi trebala započeti nova sezona? Pretpostavljam početkom decembra?

 

Ovu sam igrao po prvi puta sa WD i nisam baš nešto impresioniran sa Mundunugu setom... Nisam imao sreće sa dropovima ove sezone, tako da cijelu sezonu nisam dobio niti iskoristive anciente za amulete i ringove... 

Sljedeću sezonu me privlače DH i Monki i još nisam odlučio kojeg ću odabrati. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Zna li neko kada bi trebala započeti nova sezona? Pretpostavljam početkom decembra?

 

Ovu sam igrao po prvi puta sa WD i nisam baš nešto impresioniran sa Mundunugu setom... Nisam imao sreće sa dropovima ove sezone, tako da cijelu sezonu nisam dobio niti iskoristive anciente za amulete i ringove... 

Sljedeću sezonu me privlače DH i Monki i još nisam odlučio kojeg ću odabrati. 

 Još se ne zna, ali najava kraja sezone uglavnom je dva tjedna unaprijed. S obzirom da PTR završava ovaj tjedan, očekujemo najavu kraja S24 idući tjedan.

 

Shodno tome se očekuje početak S25 10.12.2021. Ili tjedan dana prije/kasnije.

15 godina
online
Diablo 3

S24 završava 5.12.

 

https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/season-24-ethereal-memory-end-dates/47878

 

Znači, najvjerojatniji početak S25 ili 10-og ili 17.12.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2021 10:05 (TomoR).
Moj PC  
2 0 hvala 4
15 godina
online
Diablo 3

Sezona 25 bi trebala početi 10.12:

https://us.diablo3.com/en-us/blog/23746130/season-25-%7C-the-lords-of-hell-%7C-preview-blog-12-3-2021

 

Najčešće korišteni shardovi na PTR-u su malo oslabljeni koliko vidim.

 

Arachyr 6pc dižu čak na 25000% (od 17500% na PTR-u)

Moj PC  
3 0 hvala 3
13 godina
offline
Diablo 3

Raja, imal ko kakav Djablo3 kljuc da mu je pun kufer..Prodo sam svoj davno jer me onaj RMAH uzeo..

Ono, odigro bi ga, cisto vise turisticki,vidio da ima Necromancer, pa da se prisjetim malo i odmorim od Grim Dawna, ne dam Blizzu kn za nov jer cu mooozda proc SP kampanju jednom s nekromanserom(necu nis farmat..ne da mi se to), isto nikakave lige i to.. cist prolaz..a to nije vrijedno 50 eura..il kolko vec..
Ne treba mi lik,dijelo,godine farminga itd..cist key da malo vozim Nekra po dardani i poslje brze zbrisem battle.spynet s kompa..

Kak se krecu cijene rabljenih, praznih acc key-eva??

 

BTW.

Jel drama uzet rabljeni key, jel Blizz banna itd??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 3

d3 ovaj novokomponovani se ne igra sp, igra nema nikakve ili jako malo veze s onim što je bilo na izlasku d3, cijela igra je koncipirana oko sezona i multiplayera, priča ko takva je meh. Keyevi se vežu uz account, mislim da nemožeš samo odigrat i prodat dalje. Zna na akciji bit 15€ na blizz shopu, pa pricekaj to.

 

Meni je d3 top, sad sam neavno i d2 resurected uzeo, ali me prošlo oduševljenje nakon nekoliko sati gameplay, jedva čekam novu sezonu u d3

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2021 10:05 (MEDO11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3

Pa može odigrati D3 kampanju + Reaper of Souls dodatak, nije loša ako ga to zanima i voli. 

Neka ne uzima vanillu D3, nego obvezno D3+RoS a ako hoće može uzeti i dodatak sa Necromancerom. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
12 godina
offline
Re: Diablo 3

mislim da ju i mora da mu se otključa pravi d3

a kampanje se ni ne sjećam, davno sam je odvrtio

15 godina
online
Re: Diablo 3
MEDO11 kaže...

mislim da ju i mora da mu se otključa pravi d3

a kampanje se ni ne sjećam, davno sam je odvrtio

 Možda ovu sezonu probam (jer je Conquest) proći cijelu kampanju za sat vremena.

 

Raiment sa nekim ludim CDR+RCR-om bi trebao biti dovoljan.

 

Raxxov guide za ovotjedni EU Challenge Rift ako kome treba:

15 godina
online
Diablo 3

Izgleda da ima neki exploit, pa ekipa u nesezoni čisti sa GoD DH puno jače GR-ove nego bi trebali sa svojim gear-om/paragonom.

 

https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/mysterious-god6-dh-bug/48390/19

 

Na Asia serveru sezona već traje, pa sumnjam da će se išta dogoditi sa početkom sezone EU/NA, ali pretpostavljam da će ipak biti neki hotfix.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Izgleda da ima neki exploit, pa ekipa u nesezoni čisti sa GoD DH puno jače GR-ove nego bi trebali sa svojim gear-om/paragonom.

 

https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/mysterious-god6-dh-bug/48390/19

 

Na Asia serveru sezona već traje, pa sumnjam da će se išta dogoditi sa početkom sezone EU/NA, ali pretpostavljam da će ipak biti neki hotfix.

 Jesi probao, moj DH GOD prije eternala je mogao max 133 u nesezoni, a prošlu sezonu ga nisam igrao.

 

Gledam prekjučer sa WD u sezoni natukao 1800 paragona, kada se preračuna i doda u noseason svega 150 paragona više :)

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
online
Re: Diablo 3
boxer kaže...
TomoR kaže...

Izgleda da ima neki exploit, pa ekipa u nesezoni čisti sa GoD DH puno jače GR-ove nego bi trebali sa svojim gear-om/paragonom.

 

https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/mysterious-god6-dh-bug/48390/19

 

Na Asia serveru sezona već traje, pa sumnjam da će se išta dogoditi sa početkom sezone EU/NA, ali pretpostavljam da će ipak biti neki hotfix.

 Jesi probao, moj DH GOD prije eternala je mogao max 133 u nesezoni, a prošlu sezonu ga nisam igrao.

 

Gledam prekjučer sa WD u sezoni natukao 1800 paragona, kada se preračuna i doda u noseason svega 150 paragona više :)

 Probao sam, sa svojim starim set-upom, jači je za prenesene paragone, ali ne kao ovi neki clear-ovi. Mora da je nešto čudno u igri.

 

Probala i ekipa streamera koji imaju puno više paragona od mene, isto ne vide razliku.

15 godina
offline
Diablo 3

Ovosedmični Challenge Rift sa DH Impale je najiritantniji koji sam igrao. 

 

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Ovosedmični Challenge Rift sa DH Impale je najiritantniji koji sam igrao. 

 

 

 Nije najiritantniji, prošao sam ga. Ali, slažem se da je neki sadist to postavio kao CR (ili nije ni sam testirao...)

 

Jedan jedini kojeg nikad nisam prošao bio je onaj od wudijo, sa Shi-Mitzu Fan of Knives. E, taj je bio iritantan. Uz bok njemu bio je još jedan sa nekim WD-om.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.1.2022 12:08 (TomoR).
15 godina
offline
Re: Diablo 3

Ma ima ih raznih, pretežno su neki pokušaji buildova i uglavnom su iritantni, ali ovaj je pravo idiotski jer nema debuff za rukavice pa se uspori na 100%...

Lakše mi krepavati nego ovo. Prešao sam i ja iz 2-3 puta. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
offline
Diablo 3

Nego malo gledam jučer leaderboard i vidim Inna Monk 1. mjesto tip sa 6000+ paragona i završio 150GR za 3.33 minute. 

 

Znači, mjesec i po smo u sezoni i on je natukao 6K paragona?!

 

U 5-6 sezona sam natukao blizu 3.5K paragona a on u mjesec i po dana 6k...

 

Ako nije bot u pitanju, kako je moguće napraviti toliko paragona za tako kratko vrijeme?

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Nego malo gledam jučer leaderboard i vidim Inna Monk 1. mjesto tip sa 6000+ paragona i završio 150GR za 3.33 minute. 

 

Znači, mjesec i po smo u sezoni i on je natukao 6K paragona?!

 

U 5-6 sezona sam natukao blizu 3.5K paragona a on u mjesec i po dana 6k...

 

Ako nije bot u pitanju, kako je moguće napraviti toliko paragona za tako kratko vrijeme?

 Dotični igrač je koristio GoD glitch, i tukao GR149-150 za manje od minute i pol nekih tjedan dana, tu je skupio bar 4,5K paragona, a i inače je grupni igrač. Koliko znam, nitko tko je koristio taj glitch nije pokupio ban.

 

A clear je bio ono, posložilo mu se... A i inače XD clan nije baš poznat po tome da su "čisti".

 

Ovo je clear:

 

Uigrane grupe su inače bez problema skupile 4K paragona ove sezone unutar prva 3-4 tjedna. Imaš hrpu solo igrača koji su skupili više od 3K paragona.

 

Ja igram igru od početka, pa u nesezoni imam jedva 3,7K paragona, da ne bi ispalo...

 

Sad sam u sezoni na 2,4K, ali sam toliko loš da još nisam ni GR148 riješio s monkom...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.1.2022 16:02 (TomoR).
15 godina
online
Diablo 3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Prvi puta u sezoni nabio 2000 paragona...

 

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Svi gemovi max lvl i sve solo gameplay.

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
6 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 3

https://news.blizzard.com/en-us/diablo3/23774698/diablo-3-ptr-2-7-3-preview-blog

 

Najavljena nova sezona. Malo podsjeca na pocetke riftova kada smo imali onaj neki challenge da bi usli u rift (stariji igraci ce se sjetiti toga).

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2022 23:17 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 1
15 godina
online
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Diablo 3

Evo jedan moj  GR 150 SFF Inna Monk...

 

Ove sezone sam po prvi puta od kada igram D3 dogurao i prešao GR 150.

Zbog obaveza nemam puno vremena igrati 10 tak sati sedmično, no opet je ispalo dobro.

 

 

 

Muzika u klipu je NCS release no dobio sam copyright strike...

 

 

Po prvi puta da vidim 2 Pylona jedan do drugog u igri.

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
online
Diablo 3

Prema očekivanjima, ovosezonska tema, Echoing Nightmares postat će dio igre i u nesezoni (nije specificirano da li odmah ili nakon kraja sezone). Također, double bounties do kraja sezone.

 

https://us.diablo3.blizzard.com/en-us/blog/23788296/diablo-iii-celebrates-10-years-5-12-2022

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 3

Znam da nije mjesto, no Diablo: Immortal je gurnut u "Mobilne Igre" dio. Ne znam da li ima smisla u PC Igre otvarati temu.

 

Diablo Immortal može se igrati na PC-u od 2.06; a već sada se može krenuti sa pre-load-om:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo-immortal/23788298/diablo-immortal-your-roadmap-to-hell

Moj PC  
1 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice