Diablo 4

poruka: 1.933
|
čitano: 501.170
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Diablo 4
rokonja kaže...

  Koja je to ludnica za "Vragom". A ja to nisam baš igrao a volio bi probat i ako mi se ne svidi do kada i na koju foru mogu napravit refundaciju love? I što je najbolje uzet od ove tri vrste Diabla?

Refund ti je malo nezgodan kod Blizzarda. Ako si igrao "previše" neće ti odobriti refund - a to previše nigdje ne piše koliko je :) Pa eto, čisto da računaš da je moguće da ga nećeš dobiti.

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
Re: Diablo 4
mrsmith kaže...
rokonja kaže...

  Koja je to ludnica za "Vragom". A ja to nisam baš igrao a volio bi probat i ako mi se ne svidi do kada i na koju foru mogu napravit refundaciju love? I što je najbolje uzet od ove tri vrste Diabla?

Refund ti je malo nezgodan kod Blizzarda. Ako si igrao "previše" neće ti odobriti refund - a to previše nigdje ne piše koliko je :) Pa eto, čisto da računaš da je moguće da ga nećeš dobiti.

 Ma neces ga ni trazit, kad skuzis da ti je kao "dosadan", brajko, najvjerovatnije si vec 200 sati satro tak da, you got your's money's worth.

 

BTW.

Krenuo s Nekrom, cudno mi je malo(ne mislim negativno, cak dapace, pozitivno),ima sustava koji su mi potpuno nepoznati, a uspio sam shrvat WH40K Martyr koji je definitivno najkompleksniji ARPG ikad napravljen i to eksponencionalno.

Zmotalo me kak u jednom trenu ode onaj Lorath s konjem tam negdje, a u drugoj sekundi nit ne znam odkud ja se borim s nekom Neyrelle i trazim joj mater i Lilith po Black Lake-u, a izgleda mi da jos nisam rijesio quest da u opce dodjem do Black Lake-a..

Fali mi poveznica, nit ne znam kak sam zapoceo taj quest, jest, ruku na srce, bio sam neispavan i odigro pol igre u bunilu, al opet...

 

Poanta je, ocu ga igrat ko CRPG, a ne ko ARPG, ne znam jel ima smisla..

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2023 13:08 (EpicFailGuy).
14 godina
offline
Re: Diablo 4
lobotomac90 kaže...

I ja isto jučer izguštao do 18 lvl, igra mi je baš pun pogodak, nadam se da će me držati što duže samo jer mi nažalost svaka igra dosta brzo dosadi zadnjih godina.

Igram ranged roguea sa mišem i tipkovnicom naravno, težinu sam stavio Veteran i relativno je lagano za igrati. 

U planu je također polako igrati, iako ću malo više forsati main questove u početku da dobijem konja što prije, jer vidim da ima ekipe što je ladno došla na 50 lvl kada su dobili konja, jer su radili side stvari stalno 

 Konj ti je tek u 4. actu, moze se nakon prvog acta odma ic u 4. al nije bas najblize..

za vas sta igrate "polako" predlazem t2 pogotovo ako vec imate iskustva s ARPG igrama.

ja san isa relativno brzo i vise/manje forceae main quest ali pratia actove te dosa na konja oko 34. lvla

15 godina
online
Re: Diablo 4
EpicFailGuy kaže...

Poanta je, ocu ga igrat ko CRPG, a ne ko ARPG, ne znam jel ima smisla..

Nema :D

 

Neke stvari su bez potrebe i djeluju ubacene samo radi wow elementa ili nekakvog neocekivanog twista.. a totalno su glupave. Bas mi ne drze vodu, barem uz trenutnu pricu.

Mozda se razlog razjasni u ekspanzijama doduse.

 

Spoiler: Primjerice kad Nyrelle izgubi ruku.. Ono, hello?! Horadrim, roka magije, potione, sve zivo.. a ne moze jebeni ugriz od drowneda srediti.. totalno wtf. Čemu to?! Ili kad Donana ubije mrtvac sa stupa, ista stvar... daj me ne jebi.

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Zikko kaže...

 Konj ti je tek u 4. actu, moze se nakon prvog acta odma ic u 4. al nije bas najblize..

 Ne mozes jer za doc u act 4 moras rjesiti 2. i 3.

Potpis:
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Necto kaže...
Zikko kaže...

 Konj ti je tek u 4. actu, moze se nakon prvog acta odma ic u 4. al nije bas najblize..

 Ne mozes jer za doc u act 4 moras rjesiti 2. i 3.

 nisan siguran u to, znan da san paralelno rjesava 2. i 3. act, nemogu se sitit za 4.

15 godina
online
Re: Diablo 4
Zikko kaže...
Necto kaže...
Zikko kaže...

 Konj ti je tek u 4. actu, moze se nakon prvog acta odma ic u 4. al nije bas najblize..

 Ne mozes jer za doc u act 4 moras rjesiti 2. i 3.

 nisan siguran u to, znan da san paralelno rjesava 2. i 3. act, nemogu se sitit za 4.

Act1/2/3 questove dobijes od starta odmah, usporedno. Ali mislim da za 4. moraš riješiti ove ranije.

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
online
Diablo 4

Evo zavrsio kampanju i taman na zadnjem questu dingam lv50 

Odradio onu prvu capstone dungeon da otkljucam Tier3. Sad cu polako ciscenje svih zona da pokupim sve renown nagrade, pa onda laganini dalje.

Mislim dalje igrati na Tier3 zbog boljih dropova, a i "napetije" je 

 

Prva 4 acta sam odradio na Tier1, zadnja 2 na Tier2.

Flurry Rogue, fest zabavan za igrati.

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Diablo 4

Moze neki link/video na neke osnove za novi d4 jer ja ovo nis ne kuzim majkemi(barb), lik u statsima odma ima 4 oruzja, skillovi isto nis ne kuzim, gdja šta stoji, gdje su potioni za health ovo ono, s cim udaram, sto je free, gdje sta treba stojati znaci skroz sam zbunjen?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 4

Ovdje ima dosta korisnih informacija za nove i one koji se vracaju nakon duze stanke. 

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 4

Ekipa,

preporucam da budete van interneta i svega ostalog. Pobajte sami napraviti svoj utisak na igru itd..

 

Ovo je prvi ARPG gdje ne gledam tude buildove, reviewe itd.. Sve sto sam trebao saznati sam vidio prije releasea.

Sada je pun internet bug exploita za EXP i ostalih smeca..

 

Svaki drugi video ima naslov Busted, OP itd...

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2023 17:49 (toxic).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Boris grozni kaže...

Moze neki link/video na neke osnove za novi d4 jer ja ovo nis ne kuzim majkemi(barb), lik u statsima odma ima 4 oruzja, skillovi isto nis ne kuzim, gdja šta stoji, gdje su potioni za health ovo ono, s cim udaram, sto je free, gdje sta treba stojati znaci skroz sam zbunjen?

 napravi join na naš klan pa cu ti kasnije navecer kada upalim igru objasniti sve..

Ništa nije komplicirano.

Bnet: mNik987#2148
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Danas citam da su kao nest sjebb Barbarina i da je s njim kao teze igrat.A sve ssm D igre roko kao Barbarin/Warrior.

I jel ima kaka klosarska fora da se igra kupi jeftinije? Kolko vidim obicna verzija je 70e
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 4
R3nchi kaže...
Danas citam da su kao nest sjebb Barbarina i da je s njim kao teze igrat.A sve ssm D igre roko kao Barbarin/Warrior.

I jel ima kaka klosarska fora da se igra kupi jeftinije? Kolko vidim obicna verzija je 70e

 Njet , jedino ako hoces za XBOX preko argentine dode oko 55 eura .

14 godina
offline
Re: Diablo 4
Ma za Pc sam mislio .
3ku sam bio uspio ubost Box verziju za nekih 50e.
Al to je bilo pitaj boga kad .
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
mtv kaže...

Dakle ja sam jedan od staraca koji je igrao D1... ono...

Počeo sam D4 na W2 baš iz razloga da igram polako i gurnem njušku svuda, igra kao takva je sasvim OK težina još bolja, taman me roknuo neki boss ... ono čista uživancija, build je moj samostalan (druid lvl 17), a ne neka od preporučenih kopija (BEST/MAX/TURBO/UBER/SUPER DMG i slično). 

Ima nešto u tome da sam pomalo otkrivaš koji je build ili kombo je baš po tvom guštu, nisam ljubitelj da samo protrčim kroz sadržaj i igru u cijelosti (bar dok ne prođem cijelu kampanju, polako). 

Igra je neloša, istina za pare koje smo svi platili i mora biti. Dobra je stvar baš u tome da se igra prilagođava tvom LVL-U, nisam siguran kako to radi kad je party npr. lvl 10 i lvl 30 ?? (ako netko zna ili isprobao molim odgovor).

 

Već sada vidim laganih 100+ sati igre tako da...  

 

Ja sam isto metuzalem iz D1. Nijedan video nisam pogledao o buildovima, niti me zanimaju. Sve frca od clickbaita novokomponiranih influencera... "MUST HAVE BARBARIAN BUILD", "DO NOT DO THIS", "DO THIS"... odjebite. Igram po volji, isprobam, refundam skill, probam drugi.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Q-Tip kaže...
mtv kaže...

Dakle ja sam jedan od staraca koji je igrao D1... ono...

Počeo sam D4 na W2 baš iz razloga da igram polako i gurnem njušku svuda, igra kao takva je sasvim OK težina još bolja, taman me roknuo neki boss ... ono čista uživancija, build je moj samostalan (druid lvl 17), a ne neka od preporučenih kopija (BEST/MAX/TURBO/UBER/SUPER DMG i slično). 

Ima nešto u tome da sam pomalo otkrivaš koji je build ili kombo je baš po tvom guštu, nisam ljubitelj da samo protrčim kroz sadržaj i igru u cijelosti (bar dok ne prođem cijelu kampanju, polako). 

Igra je neloša, istina za pare koje smo svi platili i mora biti. Dobra je stvar baš u tome da se igra prilagođava tvom LVL-U, nisam siguran kako to radi kad je party npr. lvl 10 i lvl 30 ?? (ako netko zna ili isprobao molim odgovor).

 

Već sada vidim laganih 100+ sati igre tako da...  

 

Ja sam isto metuzalem iz D1. Nijedan video nisam pogledao o buildovima, niti me zanimaju. Sve frca od clickbaita novokomponiranih influencera... "MUST HAVE BARBARIAN BUILD", "DO NOT DO THIS", "DO THIS"... odjebite. Igram po volji, isprobam, refundam skill, probam drugi.

Potpisujem u potpunosti. Pun mi je kufer nametanje moras ovo moras ono. Igram kako zelim i gotovo.

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2023 20:28 (toxic).
6 godina
offline
Re: Diablo 4
Evo da ja nešto napišem...Titan Quest je bezveze u odnosu na Diablo...ono udavilo me od nezanimljivosti i dosade...blago vama ja još moram D3...onda D2r...i onda D4:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Vjerojatno 3 ili 4 puta respecao svog necroa, ali sam našao što mi je fun i dosta učinkovito. WT3 igram na lv56 ko zezanciju. Ono boss room, samo stojim na sredini i ni barrier mi ne padne. Danas riješio i world bossa prvi puta. Jako mi se dopada što i side/fetch questovi imaju jako fino napisan side story. Atmosfera je baš prva liga u igri. Dojam mi kvare PvP zone pa samo protutnjim ako mi je neki quest marker ili sl. tamo  Igrom slučaja sam imao par full dana samo za D4 pa zapravo nisam ni žurio, a isto preporuka svima. Kao što ekipa veli, pustiti internet, sve se može ;) Helltide 20min igrate i XP samo ide (plus dobre šanse za sacred legendary loot), pa onda nightmare dungeon. A jednom kad u paragonima unlockate bonus % dmg ili armor/resiste... samo idete kao nož kroz maslac.

Nadam se da će doći neka paladin klasa u budućnosti, ono 1h/shield s aurama pa da idemo od nule fino po onom snijegu.

spašavaju dupe spašavaju dupe
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.6.2023 0:13 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
HCMAA kaže...
Evo da ja nešto napišem...Titan Quest je bezveze u odnosu na Diablo...ono udavilo me od nezanimljivosti i dosade...blago vama ja još moram D3...onda D2r...i onda D4:)

 Oooo, dobar je meni i Titan Quest... i tu sam utukao par stotina sati...

 

\o/\o/

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Igram sa barbarinom i misljenja sam da je nekako sa njime najteze levelanje? Napredak mi je spor sto mi ne smeta ali mislim sa drugim klasama ide puno lakse
Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Druid i Barb se čine najsporijima, ali po svemu viđenom late game postanu bolesni.
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Tako je bilo i u D2.. barb najtezi za dici ali kad skupis gear sve melje
Intel 80286
14 godina
offline
Re: Diablo 4
@kant meni je titan quest odličan,al sam zaglavio na mapi,jer nr znam gdje trebam ic.. :-( Pre rijetko sam ga igrao .Inace jedini hack and slash poslje diabla koji mi se svidio.. I moram priznat da citajuci ovu temu i ostale disblo teme qurca ne kuzim koji q ljudi pisu... sta je W1 w2, gildovi i sl ... ja kupim igru,izaberem Barbarina, trudim se zavrsim SP i to je to . .. Cobanski al jbga
R33mba#2892
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4

Titan Quest je meni najdraži arpg ikada. I sada mi je ikona na desktopu.

12 godina
offline
Diablo 4

TQ je bombetina od igre.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Diablo 4

Dvoumim se da li da uzmem diablo 4 ili ne, jer mi je igrica naspram path of exile jako spora u clearanju mobova. gledao sam par streamova i jedino end game barbarian whirlwind ima solidan clear.

Jel i vama igrica nekako spora u clearanju mobova?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Mr.Natural kaže...

Dvoumim se da li da uzmem diablo 4 ili ne, jer mi je igrica naspram path of exile jako spora u clearanju mobova. gledao sam par streamova i jedino end game barbarian whirlwind ima solidan clear.

Jel i vama igrica nekako spora u clearanju mobova?

Mrvu je sporija. Al reći ću ti ovako. Path of Exile sam obrisao jer mi nakon ovog ni lore ni levelanje (sretno na endgameu tko ne koristi guide) više ne "šmekaju", a vremena za oboje nemam.

TQ fanovi: Grim Dawn. Ali ozbiljno. TQ samo bolji gameplay + imate Forgotten Gods ekspanziju koja je ljubavno pismo Titan Questu. Al nakon D4, nemojte mi đavla zapostavit!

Inače u žanru tko želi zabavan i atmosferičan single player: Torchlight 2 (bivši Blizzard North, treba li što dodati?), Grim Dawn, The Incredible Adventures of Van Helsing (na žalost mislim da ima tehničkih problema danas pa morate workaround za neke reze i sl. EDIT: Ipak sve ok, koristiti DX9, AA off i modove ovim redom: 1 - Enhanced 2 - Quest fixes 3 - Prometheus koji rade samo fixeve i rebalance)

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.6.2023 14:03 (Lovac).
16 godina
offline
Diablo 4

Konačno liznuo 50 lvl, i sada ove nove paragone lvl kurca ne kužim!

 

U la laaa!!!

 

\o/\o/

 

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

Mozda nekom pomogne ako vam ne radi gamepad u D4 na PC-u.

Iskljucio sam bluetooth u winsima  i sad mi radi xbox 360 wireless gamepad sa receiverom.

Prvo sam uradio svjezu instalaciju win11 i isao po sistemu eliminacije kako bi pronasao uzrok.

Do lvl 64 sam koristio mis+tipkovnicu.

 

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice