Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.700.488
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

2011. stiže nova igra pod imenom Dota 2 od Valve corporation-a, tvoraca Half-Life, Counter-Strike, Team Fortress,  Left 4 Dead. Sve detalje možete pročitati ovdje (trenutno stranica treba neko vrijeme da se učita, jer je velika zainteresiranost igrača Dota-e) .

Moj PC  
6 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Dota 2

http://www.giantbomb.com/news/valve-announces-dota-2-out-next-year/2633/

Evo neki podaci o igri. Htio napravit temu, al me kolega preduhitrio :D. Kako god ovo bi mogao biti veliki hit.

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Dota 2 ?

.

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2010 15:00 (ivan dragi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

eo i članka na našim web gaming stranicama

link

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2010 12:44 (fighterZu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Da li netko zna kada izlazi igra i dali se placa?

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2011 12:46 (NoobCrusher).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pozdrav ekipa,

vidim po internetu da je velika većina nas jako zainteresirana za bilo kakav komad informacije vezano za dotu 2, al Valve stedi s njima od trena kada je najavio igru, pa sve do sada, pola godine kasnije. Uglavnom, tu sam zbog dvije stvari. Prva je ta da vam kazem kako moj kolega trenutno vodi sajt za dotu 2, te samim time, posto pratim sve informacije kroz zadnjih 6 mjeseci, mogu reci da sve upucuje na to da ce Valve pricekati sa bilo kakvim velikim informacijama prije onog full kull eventa u San Diegu kroz par mjeseci gdje ce prezentirati trailer/demo javnosti. Prije toga i dalje možemo ocekivati informacije na kapaljku te nam samo preostaje nagađati što će i kako će biti. Jedna od zadnjih informacija je vezana uz jedan švedski sajt koji je ponudio mogućnost pre-ordera dote 2 po cijeni od 60-ak dolara, makar se po tom pitanju mora biti strašno skeptičan jer informacija i dalje nije potvrđena od strane Valve-a, kojeg smo kontaktirali prije par dana, makar voditelji tog šv sajta garantiraju da je sve ispravno. :/ who knows, we will see.
Druga stvar je vezana uz "reklamicu" tog istog portala koji je na sceni od 10 mj prosle godine, tj. od samih početaka dote 2. Moram nas ovim putem i pohvaliti domaćoj ekipi kako trenutno vodimo najveci i najaktivniji fan site na svijetu, uz jos par fan siteova konkurencije koji nas bezuspjesno pokusavaju prestici jos od prosle godine :)
Ugljavnom, osjećajte se slobodnima zaviriti na naš sajt, jer gotovo svakog tjedna imamo obicaj smisliti neki novi i zanimljiv topic za razglabanje. Trenutno raspravljamo o tome koliku količinu krvi i pokidanih udova možemo očekivati u doti 2, s obzirom da svi znamo da Valve može napraviti jako uvjerljive kečap - scene (l4d itd);
Eto, toliko od mene (nas). Vidimo se na portalu i slobodno se javite adminu sajta da ste dosli do portala preko ovog posta pa ce nas domace vjerojatno docekati malo specijalnija dobrodoslica :)

 

Linkich - http://www.dota2portal.org/

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.4.2011 2:54 (dota2portal).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dota 2
14 godina
offline
Dota 2

evo na steamu

 

http://store.steampowered.com/app/570

 

Beta

Valve is targeting this fall for a large scale beta.

LoL Nick (EU): hRay
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Valve organizira Dota 2 turnir.

Link

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

ko kaze da se gaming ne isplati. Milionce u dzep {#}

I see noob people
15 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Frozen Hell kaže...

ko kaze da se gaming ne isplati. Milionce u dzep {#}

Isplatit će se jednom od njih, eventualno više njih ako bude još nagrada, opet velika većina ide doma bez ičega.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
thuglife kaže...
Frozen Hell kaže...

ko kaze da se gaming ne isplati. Milionce u dzep {#}

Isplatit će se jednom od njih, eventualno više njih ako bude još nagrada, opet velika većina ide doma bez ičega.

najbolje da svima daju po milion...

 

pa jarane, ovo je super prilika za nekog. nije njihova obaveza da ikome daju ni dolar jedan, a kamoli milion... ko je najbolji, isplatit ce mu se...

I see noob people
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Pitao si tko kaže da se gaming ne ispali, očekivao sam da češ shvatiti iz odgovora, očito nisi, većini se neisplati, jer se ulaže u platformu, igre i ostale, a ništa materijalno se ne dobija zauzvrat, osim nekakve psihičke satisfakcije.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

vidim da neznate.. MYM , EHOME , ggnet itd..

to su sve teamovi od 10+ ljudi znaci nece jedan dobit 1 mil $ , nego svi podjele..

a npr. MYM to vam je team koji ima 50+ ljudi imaju team za Dotu , CS , Starcraft itd..

[url=http://bfbc2.statsverse.com/stats/ps3/crofck007/][img]http://bfbc2.statsverse.com/sig/clean5/ps3/crofck007.png[/img][/url]
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Jedva cekam , pa do 6,7 ujutro ;)

švšvš
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...

vidim da neznate.. MYM , EHOME , ggnet itd..

to su sve teamovi od 10+ ljudi znaci nece jedan dobit 1 mil $ , nego svi podjele..

a npr. MYM to vam je team koji ima 50+ ljudi imaju team za Dotu , CS , Starcraft itd..

 

Ali nagradu nece dobiti team koji igra CS nego team koji igra Dotu..

13 godina
offline
Dota 2

Jedva cekam Gamescom.

 

Ovo je cudo da jos ni jedan jedini screenshot iz igre nije procurio, Valve dobro cuva Dotu.

Bang!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Dota 2

Wallpaper s mnoštvo heroja

LoL Nick (EU): hRay
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

volia bi da dota postigne nekakav uspjeh, ali teško

tu je heroes of newerth koji je pljunuta originalna dota samo s boljon grafikon s nekim novim herojima i league of legends koji je pojednostavljen do bolji i već je sada među najigranijim igrama na svitu. (ima registriranih oko 16 milijuna i aktivnik oko cca. 2), i prosječno starta više od 10 gejmova svake sekunde

i obe igre su besplate

tako da mislim da dota 2 nema šanse za neki dugoročni uspjeh

 

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
Moj PC  
2 6 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Cerina15 kaže...

volia bi da dota postigne nekakav uspjeh, ali teško

tu je heroes of newerth koji je pljunuta originalna dota samo s boljon grafikon s nekim novim herojima i league of legends koji je pojednostavljen do bolji i već je sada među najigranijim igrama na svitu. (ima registriranih oko 16 milijuna i aktivnik oko cca. 2), i prosječno starta više od 10 gejmova svake sekunde

i obe igre su besplate

tako da mislim da dota 2 nema šanse za neki dugoročni uspjeh

 

Jbg ja kupujem {#}

 

Uz to da imam HoN legacy acc i 400 winova na lolu.

LoL acc THCJoshi
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Cerina15 kaže...

volia bi da dota postigne nekakav uspjeh, ali teško

tu je heroes of newerth koji je pljunuta originalna dota samo s boljon grafikon s nekim novim herojima i league of legends koji je pojednostavljen do bolji i već je sada među najigranijim igrama na svitu. (ima registriranih oko 16 milijuna i aktivnik oko cca. 2), i prosječno starta više od 10 gejmova svake sekunde

i obe igre su besplate

tako da mislim da dota 2 nema šanse za neki dugoročni uspjeh

 

Sa imenom "Dota 2" o uspjehu ne moramo ni pricat

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
M_dipl. kaže...

Ljudi moji, igru radi Valve i zove se Dota. Uspjeh je zagarantiran, a vjerojatno i kvaliteta.

ma možda i doživi nekakav 'mega' uspjeh ali teško

opet će league of legends bit par puta igraniji od toga

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
online
Re: Dota 2

Evo moja ekipa igra LOL aktivno, i baš sam neki dan po prvi puta s njima zaigrao tu igru. Kada sam vidio koliko tu balave djece ima i šta se svašta piše u chat, odmah sam odustao....

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

pa da, kad si vjerovatno tek napravia acc i bia lvl. 1 i igra s ostalima tog levela

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
online
Re: Dota 2
Cerina15 kaže...

pa da, kad si vjerovatno tek napravia acc i bia lvl. 1 i igra s ostalima tog levela

  Svejedno me igra nije privukla, a za DOTU 2 sam siguran kakva god bude da će mi odgovarati kao i svaka igra od VALVE-a i sigurno ću je kupiti makar igrao 10 minuta. Valve je valve.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ranko Kukumar kaže...

Evo moja ekipa igra LOL aktivno, i baš sam neki dan po prvi puta s njima zaigrao tu igru. Kada sam vidio koliko tu balave djece ima i šta se svašta piše u chat, odmah sam odustao....

Eh kad se sjetim kako sam bio naivan i nastavio igrat uza sve to sa onim "ahh to su ti rani lvl-i" i krenuo do lvl-a 30 s nadom da se tad susrecu igraci koji su zeljni dobre zabave i ozbiljnije partije bez spamanja i gluposti. I tako sam veselo po prvi put krenuo na ranked, zavrsio partiju, izasao iz igre i oslobodio 1gb na racunalu. To upravo govori da je LOL igra u kojoj mozes doc do lvl-a 30 sa jednostavnim jurisanjem neprijatelja pored turreta ne cuvsi za last hit i jos uz to "Omg you noobs killing me 5vs1 wow your so pro omg gg" Bez uvrede ali LOL je igra u kojoj mozes biti "IN" igraci je kao recimo Serious Sama. LoL ima ogromnu igracu zajednicu 50% njih nema ni 13 godina.

14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

onda reci da samo kupuješ igru radi valvea {#}

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Dota 2

To je jedna od onih igara koji mi tolko digne tlak da mi dođe da bacim kompjutor van kroz prozor a i community im je u kur*u.

 

Govorim o LoLu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.8.2011 20:57 (Unworthy_For_Life).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Dota 2
Cerina15 kaže...

onda reci da samo kupuješ igru radi valvea  {#}

  Da. Inače ne kradem igre sa torrenta, onda probam samo što je free (kao LOL) ili ne igram nikako. Stoga ću vjerovatno uzeti Dotu 2 nakon izlaska kada padne cjena i probati.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
14 godina
offline
Dota 2

to je problem Free modela igre, što svaki može uci i igrati i k tome LoL ti kupovinom s pravim novcem nedaje nikakvu prednost u partiju/igri. Ja npr. vidim da 90% igraca nezna last hittat, dok ja cekam i udarim, jer sam to naucio u DotA-i.

LoL Nick (EU): hRay
Moj PC  
6 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice