Empire-Total War

poruka: 109
|
čitano: 31.960
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Empire-Total War
nemozes onako samo odabrat naciju u radit sto oces, nego samo moras osvojit ovaj grad u toliko poteza, nema one slobode iz medievala II
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
14 godina
neaktivan
offline
Empire-Total War

Pa možeš osvajat ko i do sada, stvarno te ne razumijem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Empire-Total War
u napoleonu imas samo egipatska, europska i mislim talijanska kampanja, i nema ono samo kliknes single player, grand campaign, odaberes naciju i igras...
nego, zapela sestra da to igra, al oce s cheetevima, nema joj dosta florina, i trazim joj a, ali ima samo kako otkljucati achivmente, jel zna neko rijesit, krv ce mi popit...
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
14 godina
neaktivan
offline
Empire-Total War

Imaš i kampanju koalicije, možeš igrat za Englesku, Prusiju, Rusiju i Austriju, i tu osvajaš kak hoćeš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Empire-Total War
znam, ali samo u italiji, egiptu i onda u europi...
jel zna neko za cheateve, tu stoji iza mene pita jel sam naso
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
14 godina
neaktivan
offline
Empire-Total War

Ne samo u italiji, egiptu...miješaš Napoleonovu kampanju i Kampanju Koalicije.

Neznam za šifre ne koristim ih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Empire-Total War
ma ni ja al sestra bez sifri sa engleskom nebi ni indiju porazila...
Samo su dvije stvari beskonacne, svemir i ljutska glupost, a za svemir i nisam posve siguran...
14 godina
neaktivan
offline
Empire-Total War

Nek odma na početku otvori trgovinu s kime god može, nek ne pravi odmah vojsku, neka samo pravi zgrade koje su za ekonomiju, trgovinu itd. neka pravi obavezno farme i one industrijske zgrade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Empire-Total War

I kakva je igra?

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Empire-Total War

Imam Igricu Empire total war i mogu reci da je fenomenalna ali je nažalost više ne mogu igrati jer sam izgubio instalacijski kod. Molio bih da mi neko kaže ili napiše na forumu instalacijki kod da je mogu opet igrati. 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Empire-Total War

hahaha evo sad ce ti neko dati key................samo sto nije...i kak si izgubio key ako se key aktivira prek steama gdje se ujedno i igra ??

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Empire-Total War

Ne znam to je mom malom napravio bratić koji živi u inozemstvu. Klinac je obrisao igricu i sad bi opet da je igra. Tražili smo po kutiji, u cd-u, ali nismo našli ne znamo je li čak igrica original.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Empire-Total War

I Ima li tko key?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Empire-Total War

Pa steam sejva key nakon prve instalacije, tako da se kasnije netreba unositi. :)

Vidim da hoćeš nekog pokrast.

Я умираю, но не сдаюсь!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Empire-Total War

prodam ti ja igru (steam acc) imam samo tu igru gore...

ako si u blizini kc, vž doma možemo se dog pa ti dam i kutiju sa DVD-ima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Empire-Total War

pozdrav da li netko igra empire total war beta multiplayer campaign i da li zna moželi se riješiti problem sa bitkama jer dok igram s prijateljem kada napadamo možemo odabrat samo "auto resolve" nemožemo se boriti i to je jako glupo pa ako netko zna da li rješenje postoji bilo bi super...............HVALA POZDRAV 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Empire-Total War

uzeo igru preko humble bundle i pokrenem ju namjestim postavke al u igri su slova mutna, mala i jedva se vide, rezolucija je ko na svim drugim igrama. kak to riješiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Empire-Total War
To ti je najbagovitija total war igra ever. Nista na njoj nije cudno. Jest da mi je igra ko igra super, zamisao, koncepcija, ali ne isplati se je igrati zbog crashanja.
Hejjjjj
6 godina
neaktivan
offline
Empire-Total War

Eee zadubio sam se malo u igru i poceo sam kuziti neke stvari,napocetku sve izgleda komlikovano ali je kampanja ok,nisam jos imao battle ali sam igrao one obicne i nekako mi izgleda zanimljivo ali i teze od starih,pogotovo od Medievala,ali posto zelim da malo olaksam igru za pocetak,posto mi je prva kampanja,zelim da vidim kakvih citova ima,na netu sam nasao neke,ali svi kazu kako moram da ukljucim taj "chat" a znam da je on bio u Medieval i Rome Total War na ~,sada jednostavno nece,nema ga nigdje u opcijama,niti  se pali ni na jedan gumb,iako na netu pise da ide na enter ili ~ ali meni ne radi,da li neko zna kako da otvorim taj chat.

Unaprijed Hvala!!!

The_Vex
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice