Escape from Tarkov

poruka: 602
|
čitano: 256.623
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
online
Re: Escape from Tarkov
phnx kaže...

trebao bi tri kljuca, nova ili rabljena.. ali 150 ojra po kljucu nemam a vele mi da standard ne uzimam.. misljenja i prijedlozi.... 

 Da malo pokvareno imaju to slozeno

8 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov

Uzmeš standard i ako si aktivan player, unutar igre imaš hideout. Nadogradiš stash capacity 

15 godina
offline
Re: Escape from Tarkov

Prosao sam citavu temu, pogledo more videa i jos ne znam da li mi vrijedi dati 40 eura za ovu igru. Ljudi sto bi vi rekli? Tko ju igra? 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov

igra je hardcore. ako si jedan od onih koji požele razbiti nešto svaki put kad umreš, izbjegavaj igru. jer ćeš umirati i gubiti stvari jaaaaaaaako često. 1 metak te može ubiti ako protivnik dobro cilja makar ti imao najbolji gear na sebi. često se dijele beta ključevi, sad za božić su ih masu podijelili. mislim da iduća runda ide za uskrs

15 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
AmD kaže...

Prosao sam citavu temu, pogledo more videa i jos ne znam da li mi vrijedi dati 40 eura za ovu igru. Ljudi sto bi vi rekli? Tko ju igra? 

 Ovo je niche title...., uzasno zarazan, atmosferican, odlican, predobar ALI NICHE title kao sto je kolega prije napisao ako te ne smeta sto ces umrijeti 10001 a nisi siguran odakle, izgubiti gear, biti spreman igrati takticno i polako i opet umjrjeti uloziti vrijeme i zivce da naucis igru, mehaniku i mape kupi! Ako si vise ljubitelj CoDlike run und gun s brzim respawnom zaobiđi 
Ali osjecaj kad naletis na fight i izađes kao pobjednik je nezamjenjiv..., jedino sto sam slicno osjetio je bilo u Day Z kad lutas sat vremena sumama i stazama i prozuji metak! E ovo ti je ista atmosfera umanjeno za dosadno lutanje iz Day Z-a 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2020 1:46 (D3ViL).
13 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
D3ViL kaže...

E ovo ti je ista atmosfera - dosadno lutanje iz Day Z-a 

 

zapravo nije dosadno lutanje kao Day-Z, ipak ima malo više akcije.. ali thrill faktor i adrenalin je taj.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
nine kaže...
D3ViL kaže...

E ovo ti je ista atmosfera - dosadno lutanje iz Day Z-a 

 

zapravo nije dosadno lutanje kao Day-Z, ipak ima malo više akcije.. ali thrill faktor i adrenalin je taj.

 Nisam bio dovoljno jasam ili se nismo razumjeli mislio sam kao minus dosadno lutanje od Day Z-a 

 

No slazem se, ovaj raid princip mapa funkcionira savrseno i daje odlican omjer akcije i adrenalina VS lutanja i lootanja 

10 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Skullscar1989 kaže...

Uzmeš standard i ako si aktivan player, unutar igre imaš hideout. Nadogradiš stash capacity 

No i dalje si zapeo sa malim alpha containerom spram gamme koja je puno veca i samim time siguran izvor dobre love. Koliko puta sam morao razne teapotove i sl. stavljati u prsluk ili torbu pa me roknu i spušim. 
Prije jedno 2 wipea je bilo dobro kad si mogao kupiti gammu na flea marketu (iako se prodavala za cca 4-5 mil), ali vidim zasto se to battlestateu ne sviđa. Da možeš kupiti kasnije epsilon, ali dok uopće dođeš dođeš do mogucnosti da ga kupis vec si odradio sve u igri.

No i dalje mislim da je EoD jednostavno previse para za jednu igru, pogotovo indie rusku igru gdje izvadiš nož i nekad ne možeš vratiti na pusku nit mozes zamahnut nozem, i onda ti preostaje samo da gledas u scava koji te gađa makarovom (da dogodilo se neki dan, naravno kad sam imao pun gear loota)

Battlelog: D3lBoy-00
13 godina
offline
Re: Escape from Tarkov

da,vidim da je ta moja alfa 2x2 premala, a dok sam kupovao nisam razumio sta tocno to znaci. ali 140 ojra za 3x3 gamu je jednostavno previse. koja je uopce najveca, majke mi ako nisam vidio na yt da lik ima 3x4 ili 2x5 ili tako nesto. nisam siguran ali je bilo ko moj ruksak. 

 

a kakva je igra.. e pa kad igras sa ekipom, nemas pojma koji su jer ne pisu imena nad glavamo ko u pubgu ili codu. i onda ubijes lika, uzmes mu helmet i dodjes do frenda koji ti opali rafal u bulju jer si maloprije bil celavi meksikanac. a tek pocel igrat. imal obje sotke za prvu misiju i vss nasao. ono.. gasi igru. uzmi pivo.. drugo.. tus i krevet.. jer ako zgines opet, trebas ces novi mis ili tastaturu.. ili frenda. 

10 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

Dečki nabavite igru obavezno. Zakon je. Ne mora se ginuti pod obavezno. Ako igraš solo moraš prilagoditi taktiku i izbjegavati mjesta sa high lootom. Ili ako igraš kao Eroktic , kapa dolje. Moj savjet je da stalno igrate istu mapu dok je ne naučite. Onda krenite polako na slijedeću. 

Ako ima ko da aktivno igra evo discord https://discord.gg/yD8yTpB. Moj nadimak je Cro_Royal_Flash

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov
prcko_croatia kaže...

Dečki nabavite igru obavezno. Zakon je. Ne mora se ginuti pod obavezno. Ako igraš solo moraš prilagoditi taktiku i izbjegavati mjesta sa high lootom. Ili ako igraš kao Eroktic , kapa dolje. Moj savjet je da stalno igrate istu mapu dok je ne naučite. Onda krenite polako na slijedeću. 

Ako ima ko da aktivno igra evo discord https://discord.gg/yD8yTpB. Moj nadimak je Cro_Royal_Flash

Cijeli gejmerski staž koji traje već skoro 30 ak godina igram takve hardcore igre i simulacije i još nemam muda dat tolko para da vidim jel to za mene. Ali već vidim da je igra tip da ću popizdit za njom ili odma ugasit. Trebali bi davati te beta ključeve stalno, neki trial ili da je bar na steamu da se može probat jer igra fakat nije za svakoga. Pozitivno je kaj vjerojatno nema klinaca jer to nije za njih....

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 16:18 (gnomisa).
15 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
gnomisa kaže...

Cijeli gejmerski staž koji traje već skoro 30 ak godina igram takve hardcore igre i simulacije i još nemam muda dat tolko para da vidim jel to za mene. Ali već vidim da je igra tip da ću popizdit za njom ili odma ugasit. Trebali bi davati te beta ključeve stalno, neki trial ili da je bar na steamu da se može probat jer igra fakat nije za svakoga. Pozitivno je kaj vjerojatno nema klinaca jer to nije za njih....

 Pa uzmes najjeftiniju ediciju igre kad bude na popustu za Uskrs i ako ti se svidi samo Upgradeas acc na skuplju (i to ako hoces skuplja edicija daje veci stash i bolji kontenjer moze se bez oboje jer i jedno i drugo mozes dobiti bolje kroz igranje)

8 godina
offline
Escape from Tarkov

Uzmi standard prvo, lako nadoplatis za bolju verziju ako ti se igra svidi i smatras ju vrijednom tog novca.

U životu je bitno samo jedno, a to su dvije stvari: red, rad i disciplina
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 17:52 (RuBiK).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Escape from Tarkov

... jucer sam gledao stream Vissa... a onda je jedan korisnik pitao zanimljivo pitanje - "ovo je igra 80% loot, 5% setup opreme i 15% akcije"... pa je Viss odgovorio da je 15% akcije jako velikodusno... loot simulator za one koji imaju previse slobodnog vremena... streameri nabrijavaju brojeve, naivni puse, a ova igra je cisti PRESKOK...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
gnomisa kaže...
prcko_croatia kaže...

Cijeli gejmerski staž koji traje već skoro 30 ak godina igram takve hardcore igre i simulacije i još nemam muda dat tolko para da vidim jel to za mene. Ali već vidim da je igra tip da ću popizdit za njom ili odma ugasit. Trebali bi davati te beta ključeve stalno, neki trial ili da je bar na steamu da se može probat jer igra fakat nije za svakoga. Pozitivno je kaj vjerojatno nema klinaca jer to nije za njih....

 Ako voliš i igraš ovakve hardcore pucačine onda nemaš šta tražiti dalje. Rusi su napravili (i još uvijek je prave ) igru bez zapadnjačkih preseravanja i poglupljivanja. Teška u početku, nekad i preteška. Igrao sam i ja većinu fps igara u zadnjih dvadesetak godina ali feeling i adrenalin koji imaš u tarkovu se ne može mjeriti ni sa čim do sada. Prvo sam prije dvije godine kupio osnovnu verziju, pa onda onu srednju i ubrzo nakon toga EOD. Puno košta to jeste ali mi nije žao ni jednog potrošenog feninga. Do sad sam utukao mislim oko 800 sati tako da sam je već isplatio  Na igri rade stalno što se tiče kontenta i optimizacije i siguran sam da će tako nastaviti. Preporuka je da uzmeš osnovnu verziju i vidi da li ti se sviđa. Ali igri moraš dati šansu jer ćeš ginuti i ginuti u početku stalno, ali kad te "uzme" pod svoje onda si gotov

13 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov
RuBiK kaže...

Uzmi standard prvo, lako nadoplatis za bolju verziju ako ti se igra svidi i smatras ju vrijednom tog novca.

35 eura je standardna verzija a ako mi ne legne bacio sam lovu..iako nije to za mene neka lova ali imam druge prioritete sada u životu no to mi je oduvijek drag hobi pa bumo vidjeli...ako ništa drugo čekam dok opet ne izbace trial beta ključeve...To na forumu njihovom ili?

 

MRSKI kaže...

 Ako voliš i igraš ovakve hardcore pucačine onda nemaš šta tražiti dalje. Rusi su napravili (i još uvijek je prave ) igru bez zapadnjačkih preseravanja i poglupljivanja. Teška u početku, nekad i preteška. Igrao sam i ja većinu fps igara u zadnjih dvadesetak godina ali feeling i adrenalin koji imaš u tarkovu se ne može mjeriti ni sa čim do sada. Prvo sam prije dvije godine kupio osnovnu verziju, pa onda onu srednju i ubrzo nakon toga EOD. Puno košta to jeste ali mi nije žao ni jednog potrošenog feninga. Do sad sam utukao mislim oko 800 sati tako da sam je već isplatio  Na igri rade stalno što se tiče kontenta i optimizacije i siguran sam da će tako nastaviti. Preporuka je da uzmeš osnovnu verziju i vidi da li ti se sviđa. Ali igri moraš dati šansu jer ćeš ginuti i ginuti u početku stalno, ali kad te "uzme" pod svoje onda si gotov

Pa čuj..bilo je igara..OFP...DayZ..ARMA...SCUM...ali da....ovo je "todays hardcore"....

A koliko vidim po netu najebo si ak naletiš na squad slično kao u SCUM-u....osim ak nisi profi a ja nisam.

 

A vezano za Eroktika...volim ga pogledat, lik je solidno zabavan a to je ipak ono što je najbitnije kod tih klipova...ali jasno je da on uglavnom montira svoje najuspješnije misije...ili je profi al sumnjam...

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 21:55 (gnomisa).
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Tallahassee kaže...

... jucer sam gledao stream Vissa... a onda je jedan korisnik pitao zanimljivo pitanje - "ovo je igra 80% loot, 5% setup opreme i 15% akcije"... pa je Viss odgovorio da je 15% akcije jako velikodusno... loot simulator za one koji imaju previse slobodnog vremena... streameri nabrijavaju brojeve, naivni puse, a ova igra je cisti PRESKOK...

 Ja nemam nimalo slobodnog vremena, a ipak igram i kažem da je ovo trenutno najbolja tactical FPS igra na tržištu čak iako nije još dovršena.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
5 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Soldier977 kaže...
Tallahassee kaže...

... jucer sam gledao stream Vissa... a onda je jedan korisnik pitao zanimljivo pitanje - "ovo je igra 80% loot, 5% setup opreme i 15% akcije"... pa je Viss odgovorio da je 15% akcije jako velikodusno... loot simulator za one koji imaju previse slobodnog vremena... streameri nabrijavaju brojeve, naivni puse, a ova igra je cisti PRESKOK...

 Ja nemam nimalo slobodnog vremena, a ipak igram i kažem da je ovo trenutno najbolja tactical FPS igra na tržištu čak iako nije još dovršena.

 Ja ne volim ovakav tip igara (ja sam vise za ono skok drito u akciju, a kampiranje ne podnosim), ali sam primjetio da se brzo gine (nece ti nikakav loot pomoci, ako te neko dohvati sa ledja) i da je igranje sa nekim poprilicna prednost.

Generalno, ne cini mi se kao losa igra. Bar ne za one koji vole takav tip igara.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 23:48 (SamoPitam3).
11 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Soldier977 kaže...
Tallahassee kaže...

... jucer sam gledao stream Vissa... a onda je jedan korisnik pitao zanimljivo pitanje - "ovo je igra 80% loot, 5% setup opreme i 15% akcije"... pa je Viss odgovorio da je 15% akcije jako velikodusno... loot simulator za one koji imaju previse slobodnog vremena... streameri nabrijavaju brojeve, naivni puse, a ova igra je cisti PRESKOK...

 Ja nemam nimalo slobodnog vremena, a ipak igram i kažem da je ovo trenutno najbolja tactical FPS igra na tržištu čak iako nije još dovršena.

 Igra je stvarno super,ali polako mi ide na živce to što je nedovršena.Predug matching,random bugovi,dropovi u važnim trenutcima borbe...Sve u svemu treba dosta vremena posvetiti igri ako misliš da ostvariš nekakav rezultat.Ali da je najbolja što se tiče adrenalina..svakako nema premca.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 7:29 (funny games).
10 godina
offline
Escape from Tarkov

Kak funkcionira spremanje loota ak pronades neku dobru pusku i armor? Moze li se taj gear spremiti pa u drugu misiju/level/mapu sta vec kreces sa tim boljim gearom ili kak? 

Skuzio sam da ak te roknu ostajes bez svega al dal bez svega kaj u tom trenu imas na sebi ili kak?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
gocc01 kaže...

Kak funkcionira spremanje loota ak pronades neku dobru pusku i armor? Moze li se taj gear spremiti pa u drugu misiju/level/mapu sta vec kreces sa tim boljim gearom ili kak? 

Skuzio sam da ak te roknu ostajes bez svega al dal bez svega kaj u tom trenu imas na sebi ili kak?

 Ostanes bez svega što imaš na sebi kada pogineš  u raidu osim onoga što imaš u containeru(a toga je malo npr.ključevi,medicina ili municija),još ti ostane samo hatchet tj.melee oružje. Ono što izvučeš nakon raida možeš spremiti u svom stashu nakon game-a.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 8:21 (funny games).
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
funny games kaže...
Soldier977 kaže...
Tallahassee kaže...

... jucer sam gledao stream Vissa... a onda je jedan korisnik pitao zanimljivo pitanje - "ovo je igra 80% loot, 5% setup opreme i 15% akcije"... pa je Viss odgovorio da je 15% akcije jako velikodusno... loot simulator za one koji imaju previse slobodnog vremena... streameri nabrijavaju brojeve, naivni puse, a ova igra je cisti PRESKOK...

 Ja nemam nimalo slobodnog vremena, a ipak igram i kažem da je ovo trenutno najbolja tactical FPS igra na tržištu čak iako nije još dovršena.

 Igra je stvarno super,ali polako mi ide na živce to što je nedovršena.Predug matching,random bugovi,dropovi u važnim trenutcima borbe...Sve u svemu treba dosta vremena posvetiti igri ako misliš da ostvariš nekakav rezultat.Ali da je najbolja što se tiče adrenalina..svakako nema premca.

 Igra je još u beti. Kruži info da će biti završena ove godine iako to treba uzeti sa rezervom. Malen je developer tim, ali su uradili odličan posao kao indie developer i izdavač.

 

Frame drop u borbio nisam osjetio u verziji 0.12, sve radi glatko.

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

Kažem veliki je problem za solo igrače kad nalete na team...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
gocc01 kaže...

Kak funkcionira spremanje loota ak pronades neku dobru pusku i armor? Moze li se taj gear spremiti pa u drugu misiju/level/mapu sta vec kreces sa tim boljim gearom ili kak? 

Skuzio sam da ak te roknu ostajes bez svega al dal bez svega kaj u tom trenu imas na sebi ili kak?

 Gear koji poneseš u raid možeš prije ulaska osigurati kod tradera za neku simboličnu cifru (gear koji jednom osiguraš ostane osiguran sve dok ga ne izgubiš). U slučaju da te netko ubije i pokupi tvoj gear te napusti mapu odnosno izađe iz raida onda ostaješ bez njega. Ukoliko te ubiju a nitko do kraja partije ne iznese tvoj gear onda ti se on u roku 24 do 48 sati vrati preko tradera (osim municije, bombi i medicine). Pouch je sigurni kontjner (veličine od 2x2 do 6x4 dimenzije) gdje možeš staviti toliko itema. U njega stavljaš vrijednije stvari koje nađeš ili poneseš u raid s tim da u njega više ne ide oružje. Stvari u njemu ostaju i nakon što budeš ubijen. Sve što nađeš u raidu i izneseš sa mape ostavljaš u svoj stash te iz njega uzimaš što ti je potrebno.

jedina razlika između osnovne verzije i EOD je u početnoj veličini stasha i tog sigurnog kontejnera. Stash kroz igranje i upgrejdanje Hideouta (nešto kao tvoje skloniše van raida) možeš povećati na istu veličinu koju u EODu dobiješ odmah i veličina sigurnog kontejnera ti je najmanja ali kroz igru i rješavanje questova možeš doći na veličinu koju ima i EOD. 

13 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

Ukratko realka gdje nema puno akcije većinu vremena, adrenalin i većinom profi igrači i relativno mala baza igrača. Svi drugi će samo frustracije skupljat. To će i igrat samo taj mali broj ljudi koji su fanovi i ta ekipa iskusnjara će se mlatit. Ovi padobranci koji će još neko vrijeme ulaziti će popušit ko majmuni. U SCUMu je slično ali ipak u blažoj varijanti. Tamo isto teamovi rulaju solo igrači nemaju kaj tražit osim ako nisi uber profić. I bome i jedna i druga igra traže dosat vremena. Nema ono idem odigrat dvije tri partije u 40 ak minuta kao u npr. PUBgu i sl.

Povrh svega nema dema niti triala i nema igre na steamu tako da ako neko želi probat može se jebat ili dat 35 eura pa ako ne "legne" ode lova u vjetar.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 11:46 (gnomisa).
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

Skužio da mi frend igra ovo i to jako dobro ali samo u teamu....i kad nalete na solo lika onda je gotov osim ako nije profić a i tog riješe uz gubitke...no i onda opremu od roknutog kolege skupe za backup....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Escape from Tarkov

Poceo sam prosli tjedan.. troje naletimo na uber lika u grmu. Frendovi padnu od metka a ja mu zalegnem pod noge i tu me nevidi jer ima kacigu ko ona lvl 3 u pubgu.. i onda pocne ples..  kad se pomakne,ja se dignem,ispraznim spremnik iz nekog malog smg-a kaj je skav imal i opet pod noge.. lik me nevidi.. ali lik je ziv nakon 60 metaka jer sam njubara koja gadja glavu i torzo a ne ruke i noge.. zadnji spremik.. mislim si ispucam to pa nek me ubije.. i onda lik pocne kasljat.  Ipak sam napravio neku stetu.. padne on od zadnjeg spremnika i uzmem mu sve.. ja lvl3, on 44 mislim.. ne vidim kroz onu kacigu pa dignem vizir.. mislim si,ajde da isprobam pusku,obje modane do kraja. Padne scav od metka. Zapnem za ogradu,scav isprazni spremnik mi u ledja,izgubim 7 hp na torzu.. osjecam se nedodirljivo.. prodjem bengu i iza ugla scav i sa dva metra mi opali u glavu.. a meni vizir dignut.. tako blizu a tako daleko da odmah na pocetku mi uleti par milja u lootu.. 

 

Poanta. Ako si scav,ne pucaj u scavove ako si pun loota. 

 

Ps.na kojoj mapi ima najmanje igraca? Da lootam i borim se sa ai scavovima.. ovi high lvl me ubijaju jednim metkom. Nemam ja rubalja za metke od 1k po komadu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Tallahassee kaže...

... jucer sam gledao stream Vissa... a onda je jedan korisnik pitao zanimljivo pitanje - "ovo je igra 80% loot, 5% setup opreme i 15% akcije"... pa je Viss odgovorio da je 15% akcije jako velikodusno... loot simulator za one koji imaju previse slobodnog vremena... streameri nabrijavaju brojeve, naivni puse, a ova igra je cisti PRESKOK...

Pričaš gluposti i naravno ti pušiš priču jer ne igraš igru radi streamera nego radi sebe i onoga što ti odgovora.Ako voliš hardcore realistični FPS onda će ti se igra svidit,a ako ne onda ti se neće svidit.Jednostavno.

11 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
phnx kaže...

Poceo sam prosli tjedan.. troje naletimo na uber lika u grmu. Frendovi padnu od metka a ja mu zalegnem pod noge i tu me nevidi jer ima kacigu ko ona lvl 3 u pubgu.. i onda pocne ples..  kad se pomakne,ja se dignem,ispraznim spremnik iz nekog malog smg-a kaj je skav imal i opet pod noge.. lik me nevidi.. ali lik je ziv nakon 60 metaka jer sam njubara koja gadja glavu i torzo a ne ruke i noge.. zadnji spremik.. mislim si ispucam to pa nek me ubije.. i onda lik pocne kasljat.  Ipak sam napravio neku stetu.. padne on od zadnjeg spremnika i uzmem mu sve.. ja lvl3, on 44 mislim.. ne vidim kroz onu kacigu pa dignem vizir.. mislim si,ajde da isprobam pusku,obje modane do kraja. Padne scav od metka. Zapnem za ogradu,scav isprazni spremnik mi u ledja,izgubim 7 hp na torzu.. osjecam se nedodirljivo.. prodjem bengu i iza ugla scav i sa dva metra mi opali u glavu.. a meni vizir dignut.. tako blizu a tako daleko da odmah na pocetku mi uleti par milja u lootu.. 

 

Poanta. Ako si scav,ne pucaj u scavove ako si pun loota. 

 

Ps.na kojoj mapi ima najmanje igraca? Da lootam i borim se sa ai scavovima.. ovi high lvl me ubijaju jednim metkom. Nemam ja rubalja za metke od 1k po komadu

 Za borbu sa scavovima ti preporučam woods ,a za skupljanja loota da odeš sa scavom na reserve.

10 godina
protjeran
offline
Re: Escape from Tarkov
... jesi napisao jedan suvisli argument da ovo nije ono sto sam rekao - "loot simulator"?... nisi... hardcore fps? jel to argument... imas aao, squad, insurgency - takticke hardcore fps igre sa 0% lootanja...
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 4 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice