Escape from Tarkov

poruka: 602
|
čitano: 256.208
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Escape from Tarkov
Uz to, igra je u beti i još ju moram kupit?
Ne, hvala.
12 godina
offline
Escape from Tarkov

U pravu si. Bolje kupi BF 2042 gotovu i u svemu bolju igru. Nemoj se zamarati sa ovim poluproizvodom

Moj PC  
4 1 hvala 1
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Escape from Tarkov
Je l ti mrsko palo 😁
Ne, BF ne kupujem. Ne igram puno igara, a kad igram, onda želim da se zabavim,a ne da ni tutorijal ne mogu proći bez gledanja kako šta funkcionira.
12 godina
offline
Escape from Tarkov

Ma opet si u pravu, šta da ti kažem 

Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov
MRSKI kaže...

U pravu si. Bolje kupi BF 2042 gotovu i u svemu bolju igru. Nemoj se zamarati sa ovim poluproizvodom

 Neka si ti njemu reko. Nego jesi zainteresiran da odigrmo koji put dolazi novi wipe pa mi treba neko tko ce me malo poduciti igranju, a ti mi se cinis kao momak s puno iskustva.

 

Sportski pozdrav.

12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
KillerFromHeaven kaže...
MRSKI kaže...

U pravu si. Bolje kupi BF 2042 gotovu i u svemu bolju igru. Nemoj se zamarati sa ovim poluproizvodom

 Neka si ti njemu reko. Nego jesi zainteresiran da odigrmo koji put dolazi novi wipe pa mi treba neko tko ce me malo poduciti igranju, a ti mi se cinis kao momak s puno iskustva.

 

Sportski pozdrav.

 Žao mi je ali ne sklapam nova prijateljstva. Jučer sam se razočarao u jednog momka koga sam smatrao prijateljem. Izgleda da je njemu materijalno važnije od duhovnog. Tako da ne ovaj put, hvala na pozivu. Ima ovdje još dobre ekipe i čini mi se da je ovaj nestašnidubravko dobar momak i  ima dobrog prijatelja koji vas može provesti kroz tarkov. 

12 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
MRSKI kaže...
KillerFromHeaven kaže...
MRSKI kaže...

U pravu si. Bolje kupi BF 2042 gotovu i u svemu bolju igru. Nemoj se zamarati sa ovim poluproizvodom

 Neka si ti njemu reko. Nego jesi zainteresiran da odigrmo koji put dolazi novi wipe pa mi treba neko tko ce me malo poduciti igranju, a ti mi se cinis kao momak s puno iskustva.

 

Sportski pozdrav.

 Žao mi je ali ne sklapam nova prijateljstva. Jučer sam se razočarao u jednog momka koga sam smatrao prijateljem. Izgleda da je njemu materijalno važnije od duhovnog. Tako da ne ovaj put, hvala na pozivu. Ima ovdje još dobre ekipe i čini mi se da je ovaj nestašnidubravko dobar momak i  ima dobrog prijatelja koji vas može provesti kroz tarkov. 

 Rekao sam ti da ne smatram da je "duhovno" ikako vezano uz igre. Over and out.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Escape from Tarkov

Ma ti si prijatelj sa kojim ću uvijek rado pivu popiti. Ali ima nekih koji te tako duboko razočaraju da im to nikada ne možeš oprostiti. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
MRSKI kaže...

Ma ti si prijatelj sa kojim ću uvijek rado pivu popiti. Ali ima nekih koji te tako duboko razočaraju da im to nikada ne možeš oprostiti. 

 Mrski nisam znao da sam te tako povrjedio..., dobro igrati cu s tobom bar jedan raid ovaj WIPE u redu je...

16 godina
offline
Escape from Tarkov

Jučer prvi put u karijeri nađem Tank battery item i prohodam 10 metara i dobijem metak (kao scav).

 

Kao da svi obavijest dobiju da sam našao nešto korisno

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov
Dodinho kaže...

Jučer prvi put u karijeri nađem Tank battery item i prohodam 10 metara i dobijem metak (kao scav).

 

Kao da svi obavijest dobiju da sam našao nešto korisno

 Ahh, ja nadjem kao scav oftamoloskop,i pukli serveri ko za kurac. Ne znam za vas ali meni tarkov kao da ima vise slicica po sekundi od jucer.

 

Sportski pozdrav.

2 godine
offline
Escape from Tarkov

Ja sam jučer prvi put ušao na woodse, ubio sam par scavova našao dobrog loota, mosin, adar kirasu i onaj jna helmet i nisam uspio nac izlaz... Kao da sam cijelu mapu prešetao 30 puta ali nigdje nije bilo exita, uz to sam par puta je netko bacao nečujne bombe na mene gdje god bi išao.

PRN8 JBG MOR8
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
NestašniDubravko kaže...

Ja sam jučer prvi put ušao na woodse, ubio sam par scavova našao dobrog loota, mosin, adar kirasu i onaj jna helmet i nisam uspio nac izlaz... Kao da sam cijelu mapu prešetao 30 puta ali nigdje nije bilo exita, uz to sam par puta je netko bacao nečujne bombe na mene gdje god bi išao.

 Nečujne bombe?

 

Haha da te nije Big Pipe lovio po mapi?

Koristite blage riječi i jake argumente
2 godine
offline
Re: Escape from Tarkov
Dodinho kaže...
NestašniDubravko kaže...

Ja sam jučer prvi put ušao na woodse, ubio sam par scavova našao dobrog loota, mosin, adar kirasu i onaj jna helmet i nisam uspio nac izlaz... Kao da sam cijelu mapu prešetao 30 puta ali nigdje nije bilo exita, uz to sam par puta je netko bacao nečujne bombe na mene gdje god bi išao.

 Nečujne bombe?

 

Haha da te nije Big Pipe lovio po mapi?

 Pa da šetao sam po Woodsu i odjedno explodira bomba, a nigdje zvuka da je pala.... like wft

PRN8 JBG MOR8
13 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
NestašniDubravko kaže...
Dodinho kaže...
NestašniDubravko kaže...

Ja sam jučer prvi put ušao na woodse, ubio sam par scavova našao dobrog loota, mosin, adar kirasu i onaj jna helmet i nisam uspio nac izlaz... Kao da sam cijelu mapu prešetao 30 puta ali nigdje nije bilo exita, uz to sam par puta je netko bacao nečujne bombe na mene gdje god bi išao.

 Nečujne bombe?

 

Haha da te nije Big Pipe lovio po mapi?

 Pa da šetao sam po Woodsu i odjedno explodira bomba, a nigdje zvuka da je pala.... like wft

 Ti si stari hodao po minskom polju. U woodsu ih imaš kod kampova i nekih dijelova mape.

Kill or be killed!
2 godine
offline
Escape from Tarkov

PO MINSKOM POLJU????? omg nisam imao pojma, kako da znam gdje je minsko polje. Jao ovaj tarkov što ga napraviše pravo zajebanim.

PRN8 JBG MOR8
 
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Escape from Tarkov
NestašniDubravko kaže...

PO MINSKOM POLJU????? omg nisam imao pojma, kako da znam gdje je minsko polje. Jao ovaj tarkov što ga napraviše pravo zajebanim.

 ima ti znak s mrtvačkom glavom :D

16 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
Shaka111 kaže...
NestašniDubravko kaže...

PO MINSKOM POLJU????? omg nisam imao pojma, kako da znam gdje je minsko polje. Jao ovaj tarkov što ga napraviše pravo zajebanim.

 ima ti znak s mrtvačkom glavom :D

 A tamo iz onih USEC kampova čak i nema, znao sam ja tu i tamo naletit na jednu, ali jednu možeš prezivjeti.

Koristite blage riječi i jake argumente
6 godina
neaktivan
offline
Escape from Tarkov

Jel zna neko zasto mene pucaju scavovi kad udjem u scav run? Stvarno mi nije jasno ja sam mislio da me bar oni ne trebaju pucat kad sam scav al eto izgleda to nije tako.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
KillerFromHeaven kaže...

Jel zna neko zasto mene pucaju scavovi kad udjem u scav run? Stvarno mi nije jasno ja sam mislio da me bar oni ne trebaju pucat kad sam scav al eto izgleda to nije tako.

 Koliki ti je Fence reputation? Ako je u minusu teškom onda nije to ništa čudno.

Koristite blage riječi i jake argumente
6 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov
Dodinho kaže...
KillerFromHeaven kaže...

Jel zna neko zasto mene pucaju scavovi kad udjem u scav run? Stvarno mi nije jasno ja sam mislio da me bar oni ne trebaju pucat kad sam scav al eto izgleda to nije tako.

 Koliki ti je Fence reputation? Ako je u minusu teškom onda nije to ništa čudno.

 Ja mislim da je oko -0.1. Kako to mogu podići? Mislim zasto mi je povezan napredak pmca s scavom wtf?

13 godina
online
Re: Escape from Tarkov
KillerFromHeaven kaže...
Dodinho kaže...
KillerFromHeaven kaže...

Jel zna neko zasto mene pucaju scavovi kad udjem u scav run? Stvarno mi nije jasno ja sam mislio da me bar oni ne trebaju pucat kad sam scav al eto izgleda to nije tako.

 Koliki ti je Fence reputation? Ako je u minusu teškom onda nije to ništa čudno.

 Ja mislim da je oko -0.1. Kako to mogu podići? Mislim zasto mi je povezan napredak pmca s scavom wtf?

 kad igraš kao scav ne bi trebao ubijati druge scavove.

 kad igraš kao PMC koristi izlaze koje se plaćaju (car extract itd.) ili izlaze uz pomoć scavova (koristiti voice opciju pa se dogovoriti s nekim scavom) 

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Escape from Tarkov
Koliko košta igra? Je li ima mikrotranskacija?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
silvio3105 kaže...
Koliko košta igra? Je li ima mikrotranskacija?

 Od 40-ak eura pa na više, ovisi o verziji koju želiš. Nema mikrotransakcija. Ima samo mikrofrustracija :)

 

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.7.2022 13:24 (Dodinho).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Escape from Tarkov
Imate neki Discord gdje se skupljate?
6 godina
neaktivan
offline
Re: Escape from Tarkov
Shaka111 kaže...
KillerFromHeaven kaže...
Dodinho kaže...
KillerFromHeaven kaže...

Jel zna neko zasto mene pucaju scavovi kad udjem u scav run? Stvarno mi nije jasno ja sam mislio da me bar oni ne trebaju pucat kad sam scav al eto izgleda to nije tako.

 Koliki ti je Fence reputation? Ako je u minusu teškom onda nije to ništa čudno.

 Ja mislim da je oko -0.1. Kako to mogu podići? Mislim zasto mi je povezan napredak pmca s scavom wtf?

 kad igraš kao scav ne bi trebao ubijati druge scavove.

 kad igraš kao PMC koristi izlaze koje se plaćaju (car extract itd.) ili izlaze uz pomoć scavova (koristiti voice opciju pa se dogovoriti s nekim scavom) 

 Wow ne smijem ubijat scavove kao scav, nisam to znao ja sam sve pucao. PS nema mikro vec megafrustracija 

2 godine
offline
Escape from Tarkov

Gdje mogu pronaći slwewe nikako pronaći 3 za task

PRN8 JBG MOR8
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
NestašniDubravko kaže...

Gdje mogu pronaći slwewe nikako pronaći 3 za task

Napravi Med station u hideoutu i tamo ih mozes craftati ako imas Car medikit i zavoje. Ja sam tako napravio zadnja 2 jer sam imao hrpu Car medikitova.

 

A najlaksi moguci pronalazak ti je u Woodsu u USEC kampu (tamo oko onih mina hehe) i u FOB-u nedaleko od RUAF roadblock extracta. Malo si pogledaj mapu. Kroz Woods su ti najmanje šanse da izgineš kao početnik.

Koristite blage riječi i jake argumente
2 godine
offline
Re: Escape from Tarkov
Dodinho kaže...
NestašniDubravko kaže...

Gdje mogu pronaći slwewe nikako pronaći 3 za task

Napravi Med station u hideoutu i tamo ih mozes craftati ako imas Car medikit i zavoje. Ja sam tako napravio zadnja 2 jer sam imao hrpu Car medikitova.

 

A najlaksi moguci pronalazak ti je u Woodsu u USEC kampu (tamo oko onih mina hehe) i u FOB-u nedaleko od RUAF roadblock extracta. Malo si pogledaj mapu. Kroz Woods su ti najmanje šanse da izgineš kao početnik.

 Med station u hideoutu? Tek sam woodse počeo igrati ne moghu sad još jednu mapu. Inače ne igram puno 6-7 sati dnevno max pa nemam vremena toliko za učiti nove mape.

PRN8 JBG MOR8
16 godina
offline
Re: Escape from Tarkov
NestašniDubravko kaže...

 Med station u hideoutu? Tek sam woodse počeo igrati ne moghu sad još jednu mapu. Inače ne igram puno 6-7 sati dnevno max pa nemam vremena toliko za učiti nove mape.

 A gle stari, s tih mizernih 6-7 sati nećeš nigdje dogurati, to ti kazem ovako u povjerenju samo između nas dvojice.

Koristite blage riječi i jake argumente
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice