Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.138.725
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo se kruzamo i twitchamo, ako netko hoće, neka baci oko 

Twitch

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dobio sam Krone DLC key na giveawayu,a pošto sam već uhvatio besplatni key preko SCS bloga, ovaj poklanjam. Pravilo je ''tko prvi, njegova djevojka (key)''. Stoga, ako je netko zainteresiran, stisnite poruku u PM.

 

-----EDIT---

 

Prodano krokodil ! itomic009, sorry, bio je minutu brži. Slika u prilogu kako bi sve bilo transparentno. :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 20:27 (Igzy20).
Moj PC  
9 0 hvala 6
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Predobro!, da i ja nešto dobijem 

 

hvala ti Igzy20  

 

 

I <3
 
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nema na čemu!  

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa kupio sam ovaj KRONE DLC izašao iz STEM-a te opet upisao korisničko ime i lozinku ali meni i dalje stoji da DLC nije instaliran (fotografija u privitku).. zanima me do čega može biti.... inačica je beta 1.32

 

hvala unaprijed

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
playjob kaže...

Uzeo sam krone trailer DLC i piše mi da nije instaliran DLC, kako da ga instaliram? Namješteno mi je na Non Opt u Betas kartici

Kakva glupost, krvi ti, samo sam morao odznačit i ponovno naznačit taj DLC u toj sekciji DLC kad idete igrat igricu 

...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
playjob kaže...

Uzeo sam krone trailer DLC i piše mi da nije instaliran DLC, kako da ga instaliram? Namješteno mi je na Non Opt u Betas kartici

Kakva glupost, krvi ti, samo sam morao odznačit i ponovno naznačit taj DLC u toj sekciji DLC kad idete igrat igricu 

...

 

 Da, i? Čemu citiranje mog poništenog posta u kojem sam samog sebe ispravio? Ne nabijaj si komentare, nisi interesantan.

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
playjob kaže...

Da, i? Čemu citiranje mog poništenog posta u kojem sam samog sebe ispravio? ...

 To je odgovor kolegi iznad mog posta (koji je to prespavao) ...

 

playjob kaže...

... Ne nabijaj si komentare, nisi interesantan.

" Koji ti je vrag šefe ? " ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Javna isprika, nisam uopće čitao tko je šta pisao, samo sam se uhvatio za citiranje moje pogrješke te sam isti citat shvatio kao provokaciju.

Ispričavam se.
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Beyond the Baltic Sea

Ako je vjerovati instant gamingu, DLC bi trebao izaći 29.11. ili pak početkom prosinca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Više puta se pokazalo da su ti datumi netočni, tako da ih ne bi držao za riječ. Vrlo vjerojatno u tom periodu bude DLC izašao, ali dok SCS službeno ne objavi datum, sve informacije koje se nađu se mogu smatrati nepouzdanima i netočnima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Osim prijevoza svih vrsta tereta normalnih dimenzija od danas u mojoj firmi nudimo i usluge prijevoza i pratnje specijalnih i vangabartinih tereta. :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

^

Electronic Dance Music ♥
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Event: Trade Connections - Germany -> 10 tereta u/iz Germany ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kako sudjelovat?
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

registriraj se na worldoftrucks.com i onda profil sa ets-a povežeš sa profilom na WoT-u (jednostavno je). I onda kod odabira tereta biras external contracts i to je to

9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Svida mi se sto je opet communiy event. Cak mi i nije toliko do nagrada jer ih iovako ne koristim, nego mi je gust sudjelovat u tim eventima. A i na neki način sam achievement hunter, pa ih volim skupljati. Nego, nadam se da će uskoro biti moguće contracte voziti sa vlastitim prikolicama. 😁
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Svida mi se sto je opet communiy event. Cak mi i nije toliko do nagrada jer ih iovako ne koristim, nego mi je gust sudjelovat u tim eventima. A i na neki način sam achievement hunter, pa ih volim skupljati. Nego, nadam se da će uskoro biti moguće contracte voziti sa vlastitim prikolicama. 😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ekipa koliko vremenski traje ovaj event?


odvozio sam prvu turu te sam sada na polovici druge

 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja pokusavam da odvezem ali nikako mi ne ide u opste . Ets2 mi je povezan sa wot nalogom . Tamo mi pise da mora da se odveze 300 km i nece . 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dzonyy kaže...

Ja pokusavam da odvezem ali nikako mi ne ide u opste . Ets2 mi je povezan sa wot nalogom . Tamo mi pise da mora da se odveze 300 km i nece . 

 dali imas origina igricu ili

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam original igricu i preko stima sam se konektovao i nece . Jel treba neki dlc za to ili ne ? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dzonyy kaže...

Imam original igricu i preko stima sam se konektovao i nece . Jel treba neki dlc za to ili ne ? 

 to ti zaista ne znam pošto ja imam sve DLC-ove

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ok hvala . Sada cu da pokusam da vidim u cemu je problem pa da pokusam bar jednu turu da odvezem . 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Imas li mozda kakve modove za mape tipa promods i slicno?

Onda zna igra malo zafrkavati jer mislim da se vrijede samo gradovi i drzave iz vanilla igre, znaci bez ikakvih modova

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Zna li mozda netko do kada traje ovaj novi event?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Nema fiksni datum završetka. Traje dok se ne ispuni zajednički cilj od 50 milijuna prevezenih tona tereta. Obzirom na Big Sur event i na dosta veliki community goal, vjerujem da će potrajati minimalno 2 tjedna + nakon ispunjenja community goala vjerojatno ce produziti kao i zadnji put jos par dana za sve one koji nisu stigli odvoziti svojih 10 tereta.
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nemam modeve u opste igram bez modova i nemam  promods u oste . Sad odvezao par tura i nece pise mi 1/ 10 . Nije mi jasno u opste pocinjem da se nerviram . 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vozio si sa profilom koji je povezan na WoT external contract? Siguran si da si vozio rute dulje od 300 km i u različite države(recimo iz Njemačke u Belgiju, ali ne i nakon toga iz Belgije u Njemačku)? 

 

Daj odi na WoT, na My Page i odi u Log Book, pa poslikaj i stavi sliku tu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Povezao sam se na world of track i vozio sam dalje ture vise od 300 km . Koj ti je wot profil ? 

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice