Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.124.736
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A stvarno ne znam u cemu bi mogao biti problem pogotovo s obzirom da si nekoliko voznji odvozio ispravno.

Evo, ja nisam ni znao da se voznja ponistava ako se dobije kazna tokom voznje. Mozda da pripazis na to sljedeci put.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Volan u ruke, delanclip na glavu s kojim je gušt vožnje neopisivo veći i deriiiiiii  4 riješio, još 2. Danas sam valjda napravio kilometraže koliko sam sve skupa u zadnja dva mjeseca.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako se "isključiti" iz eventa?

Odvozim 499km i imam jednu "grešku" prekoračena brzine i ne prizna mi isporuku.....

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ne postoji iskljucivanje iz eventa. Jednostavno nastavis vozit obicne terete, ne external contract i to je to. A ovo sa kaznama i ne priznavanjem rute mislim da ne drzi vodu jer sam i sam imao par kazni i sve je normalno priznato.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Jesi siguran da je to zbog prekoračenja ili nisi odabrao pravu isporuku?

Bitno je da odabereš external contract i ne smije biti ispod 300 km, a i može biti da si već vozio u tu državu iz Njemačke ili u Njemačku.

Evo baš sam zadnje vozio i na dva mjesta se dovezao prebrzo i priznalo mi. Ako si napravio sve kako sam naveo, e onda imaš peh.

 

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nema sanse ovo da resim ovaj event . :( 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Scania R620 + dolly Ekeri

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dzonyy kaže...

Nema sanse ovo da resim ovaj event . :( 

 

A da pokusas mozda voziti samo iz njemačke u 10 RAZLIČITIH država?

Mislim da bi to bilo najjednostavnije. Pretpostavljam da imas negdje garazu u njemackoj i onda npr. vozis iz njemačke u francusku pa onda quick travel natrag u garažu pa vozis iz njemačke u poljsku i tako u 10 razlicitih država

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Imam ja garaze koliko hoces al se ocigledno ne da da predjem ova 4 kruga kako god da je ja odustajem vise . Cele noci nisam oka sklopio . Tri dana . Ono jeste da je lako al mi se ne da u opste da to zavrsim . Probao sam i to sto si mi ti rekao i nece . Ne znam vise u koju drzavu da idem da bih presao ta 4 kruga i sta vec  

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Photomode

Link

 

Link2

Electronic Dance Music ♥
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav, e ovako kada skinem pro mods trebaš skinuti 6 fajlova po 200 mb (to sada nije bitno) i treba da dobijes 4-5 (winrar ili 7zip to sve zavisi koji program imaš) i treba da dobijes 1-2 scs fajla (datoteke kako hoćes) e ja imam sve winrar datoteke a nemam scs e scs treba da bi mogao pokrenuti taj pro mods a ja ga nazalost nemam. Je li iko imao problema oko toga ako moze pomoć bio bi veoma zahvalan. Pozdrav

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Prvo skineš def file tamo na prvom koraku (Click here to generate your def file) i onda kad skineš onih 7 fajlova od po 250 MB raspakiraš samo prvog i ispadne ih 6. Onda tih 6 ubaciš u mod folder kao i onog iz prvog koraka, znači 7 ih mora biti u mod folderu.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2018 19:52 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ili platis 1$ i skidas samo 1 file.

Jednostavno, nema zajebancije, a i podrzis malo ljude koji rade

 
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Da,sve ja to uradim! I skinem def fajl i sve one fajlove, ali mora biti 1-ili 2 scs fajla ( sad tačno(točno)ne znam koliko ih treba biti) ali u suštini ja ih nemam. Skidao sam po 2 puta ali nece . Topli pozdrav

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ajde, ako ne uspijes srediti do popodne, javi mi se pa cemo sredit to. Platit cu ja taj 1$ pa da se voziš ko čovjek

5 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

E buraz hvala ti puno!!!!! <3 to je dokaz da ima jos dobri ljudi na ovom svjetu, ali mislim da nema potrebe za tim,probacu jos jednom.Danas baš nisam imao vremena ali nace se bar 1sat. hvala ti puno još jednom.Laku noć

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prta_93 kaže...

E buraz hvala ti puno!!!!! <3 to je dokaz da ima jos dobri ljudi na ovom svjetu, ali mislim da nema potrebe za tim,probacu jos jednom.Danas baš nisam imao vremena ali nace se bar 1sat. hvala ti puno još jednom.Laku noć

 Ako jos nisi rijesio problem, pogledaj ovaj tutorial, prati sve sta se u njemu napravi i sve ce ti radit 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dzonyy kaže...

Imam ja garaze koliko hoces al se ocigledno ne da da predjem ova 4 kruga kako god da je ja odustajem vise . Cele noci nisam oka sklopio . Tri dana . Ono jeste da je lako al mi se ne da u opste da to zavrsim . Probao sam i to sto si mi ti rekao i nece . Ne znam vise u koju drzavu da idem da bih presao ta 4 kruga i sta vec  

 3 dana nisi spavao radi igre? Jel to šala ili koji k....? Pa nije igra život, nemoj toliko pretjerivati 

8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nije sala u opste . Tri dana nisam spavao i vise i sinoc isto ponovo . Jos samo 9 i 10 ti ne mogu da predjem event ovaj . Ali preci cu ga ja ne zvao se ja . :) . :) :) :) 

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako je istina to što govoriš onda imaš puno većih problema od samog eventa. I ne mislim to iz sprdnje ili omalovažavanja, da se razumijemo. Ne spavat nekoliko noći zbog obične igre nije baš normalno... Poradi na tome dok još nije kasno. Govorim ti iz vlastitog iskustva i kao prijateljski savjet.

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dzonyy kaže...

Nije sala u opste . Tri dana nisam spavao i vise i sinoc isto ponovo . Jos samo 9 i 10 ti ne mogu da predjem event ovaj . Ali preci cu ga ja ne zvao se ja . :) . :) :) :) 

 Event je poceo: Friday, October 12, 2018 i traje dok svi zajedno ne prevezemo 50 milja (miliona) tona.
Danas je 25. a prevezeno je samo 9,5 milja tona. Znaci za 13 dana prevezeno je manje od 10 milja sto znaci da ce trajati jos bar ~4x13 dana = ~52 dana

Prema tome uzmi si doobru pauzu jer ima jos prilicno dana da se to zavrsi.

A dok odmaras napisi nam sve poslove iz Germany prema bilo gdje van Germany koji imaju min. 350 300 km udaljenost koje si napravio (vidi log book na WoT).
Isto dako nam napisi sve poslove iz bilo koje drzave prema Germany sa min. 350 300 km udaljenosti, samo prepisi sa WoT npr. ovako:

 

Berlin - Malmo 370 km
Kopenhagen - Berlin 355 km

... itd ... 

 

EDIT: a malo sam pobrkao ovce i lonce (350 na 300) ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 22:30 (suMaper).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dzonyy kaže...

Jos samo 9 i 10 ti ne mogu da predjem event ovaj . 

 Trebao si zapisati rute koje si vozio. Tako sam barem ja radio. (jer na world of trucks je samo 25 zadnjih odvoženih).  I hvala igzyu20 na savjetima. Ja uopće nisam čitao što piše jer slabo razumijem engleski trebao sam si prevesti ali nisam, već sam poslušao savjet. Nijednu rutu nisam fulao sve su išle od prve, ali sam jednu prevrnuo, otišao u servis, i prikolice nije više bilo. Ostala mi je još iz austrije u njemačku i prošao sam. Baš sad je idem odvozit. pozz

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ima netko slican problem kada bude u samom meniju igre?

Electronic Dance Music ♥
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 22:11 (Strumf123).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

kakav je to trailer manager  nisam u toku

spusteni do zemlje, siroke su felne, u krivini nema zime u kadu kad se sedne
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da nije to

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Koristiš Promods? Ako da, probaj slijedeće:

 

Otvori config.cfg datoteku u ETS2 folderu, nađi uset r_buffer_page_size 10 i umjesto 10 stavi 15 ili 20.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 23:49 (Igzy20).
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kakav je to - Progress: 0/10 ... 

 

 

 EDIT --------------------

Gale92 kaže...

Da nije to

 Ne moze biti jer je na WoT ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2018 0:14 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Decki moji pa ja sam sve ovo vrijeme zivio ispod nekog kamena! Skinio sam neki next gen graphics mod i igra izgleda ko ets 3. Kao da sam bio slijep i onda odjednom progledao.

Ne znam kako sam prije toga mogao igrati 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Koji je to mod ? 

10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
itomic009 kaže...

Koji je to mod ? 

 Vjerovatno

 Isto to koristim vec par tjedana i odusevljen sam 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2018 21:06 (hahhaajaads).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice