Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.128.299
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Samo nek ima na umu da u onom prvom linku nema Italije pa bi nju trebao kupiti posebno

edit: a kad sam pogledao opet vidim da nema ni francuske. mozda najbolje da pogledas na allkeyshop. za nekih 25€ mozes kupiti sve mape, a to je za pocetak ono najosnovnije sto ti treba

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.11.2018 18:19 (Prte).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo uzeo sam si sve mape a sad nema spavanja 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Ekipa, koji je najbolji Economy mod ? Tražim neki da bude tipa što realniji, što se tiče love i zarade, da ne zaradim s 5 vožnji već za kamion i tako to. I kazne i slično. Znači da bude teže i objektivnije. Znam da ima takvih modova, i imaju oni još hrpu sitnih izmjena, ali sad da ne tražim po bespućima, koje prepručate ?

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ja koristim Klaas economy mod. Meni je dobar, druge nisam probao jos.

Ali ono, prvi put da pazim da ne idem preko mora da ne placam trajekt, izbjegavam autoceste, gledam di je jeftiniji dizel i tako. Na pocetku je nesto teze dok si malo ne podignes level ali kasnije ide sve lakse. Evo sad vec znam dobivati terete i preko 1000€. Mislim da sam level 11 ako se ne varam

S tim da sam sa workshopa skinuo volvo f series mod. Stari je kamion i kosta oko 52000€ s tim da sam ja makao neke stvari pa sam platio oko 48000€.

Sad gledam bi li uzeo kredit od 500 000€ i zaposlio par vozaca, ali mislim da nisam spreman jos na to :D

7 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Lijepo ides u config i nades "uset g_income_factor" i stavis 0.5 to ti je znaci 50 % manja zarada .. ali mozes stavit i 0.2 i onda si na hardcore haha.

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

kad ulazim u igru pise mi pod mrezni satus nije spojen

a u igri upalito za mrezu...

u cemu bi mogao biti problem?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nakon dugo vremna sam opet instalirao ETS2, i normalno nema mi profila pa moram spocetka, ali nije problem. Nemam DLC-ove, mozda i nabavim ako bude popusta.

Vozim na gamepad, ne daje mi se lova za volan, a ne zelim nista bezveze kupiti.

Ima li kakav mod da je must have?

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pa ja bi reka jedino da su map DLC-evi must have. A onda kad imas njih mozes si skinuti i ProMods iako on nije toliko must have ali dodaje dosta i gradova i drzava i cesta.
Jedino mozda po meni je must have "next gen graphics mod". Otkad sam si to skinuo vise se ne mogu bez njega 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uz Promods i Rusmap moraju se imati proširenja za mapu, mislim sva. Pogledati pod pf Maps pa se možda koja nađe.

Evo mojih nekih must have modova:

 

Poboljšan promet

AI Traffic pack, Bus traffic pack i Pack s motorima od Jazzycata

Razni zvukovi za kamione pa i za ovaj promet linkan odmah iznad

SiSL Mega pack - dodaci za kabinu - treba se imati OVAJ DODATAK

50K Wheels pack

50k Addons

Sound Fixes Pack

Real Company logo

Flare Pack

Realistic Rain & Thunder Sounds

Google Maps Navigacija

Realistic Graphics mod ili New Weather od Schumija + Project Next-Gen Graphic Mod byDamianSVW

Dashboarde i displeje skidam od ovog lika - pod Others na SCS forumu ima ih još pa pronjuškajte

Garmin 50LMT

Fizika od Alexeya - ostali modovi za fiziku OVDJE

 

Kamioni:

MAN

TGX E6

TGX

 

Scania

RJL Scania

Scania 143M

Scania Rcab 2012 - još nije za download ali popratiti jer ju čovjek radi u najsitnije detalje.

 

Mercedes

MP2

MP3

MP4

 

DAF

DAF XF by Vadik

XF Euro 6

XF 95

 

Volvo

Volvo FH 16 2012 by Eugene

Volvo F88

Volvo FH 2009

 

Iveco

190-38 Special

 

Renault

Premium

Magnum

 

 

To je to otprilike od mene, bilo bi super ako još netko ima kaj za dodati ili me pokuditi kak sam zaboravio neki must have mod  Ove ostale prerade defaultnih kamiona skidam pretežito od Schumija, za MAN je glavni Madster, za Mercedes ValheinXL ali čini se da će zbog manjka vremena slabo raditi u budućnosti, Za Scaniju je glavni RJL koji je još uvijek po meni njegova Scania 2012 najbolji kamion iako ju više neće nadograđivati već samo ju updateirati za nadolazeće updateove igre ali zato je tu Fred i njegova prerada o kojoj sam gore pisao i koja se jako iščekuje.

Uglavnom potrebno je jako paziti na raspored slaganja modova u mod manageru, tj. koji treba biti iznad a koji ispod kojeg da se ne pokolju. Npr. ovaj Realistic Rain & Thunder Sounds mora biti iznad svih ovih modova za okoliš jer i oni sadržavaju iste fajlove. Inače imam naviku da otvorim svaki mod i pregledavam kaj sadržava pa izbrišem ili promjenim kaj treba. Recimo neke ubačene teksture kao u Next gen graphics gdje je svaki hotel u igri kurveraj a to i nije baš najrealnije Uglavnom još nije bilo moda kojeg nisam rasčetvorio. Kaj se tiče modova za ekonomiju, kazne i sl. to sam si sam složio. Ovdje pogledajte pa skinite i isprobavajte, već sam zadao u tražilici.

 

Dosta mi je sad, idem na jednu mrzlu

Poz

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
5 0 hvala 3
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ekipa dali ste vidjeli novitete u 1.33 beti (oprostite ako je već postano)

 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Najviše od svega mi se dopada cloud profiles. Više nema briga oko backupanja profila i brige da ću izgubiti progress sa glavnim profilom kojeg već godinama vozim. A i ovo sa kišom mi se sviđa. Kako je krenulo, pokazat će se točne moje prognoze da Baltic izlazi negdje sredinom 12. mjeseca.

 

(Tjedan - dva experimental beta, nakon toga 2 - 3 tjedna open beta i ubrzo nakon 1.33 public verzije možemo očekivati i Baltic DLC i to bi bilo to od SCS-a za ovu godinu) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da ne zaboravim i ovog, koristim ga od 2014. Link odmah onaj prvi, iznad slika.

Koristim verziju gdje je na vrhu Route Advisor_KAAC_GSM_Center Top_1LTT_NF_MCB_TCB

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Najviše od svega mi se dopada cloud profiles. Više nema briga oko backupanja profila i brige da ću izgubiti progress sa glavnim profilom kojeg već godinama vozim. A i ovo sa kišom mi se sviđa. Kako je krenulo, pokazat će se točne moje prognoze da Baltic izlazi negdje sredinom 12. mjeseca.

 

(Tjedan - dva experimental beta, nakon toga 2 - 3 tjedna open beta i ubrzo nakon 1.33 public verzije možemo očekivati i Baltic DLC i to bi bilo to od SCS-a za ovu godinu) 

 stavio sam si danas ovaj 1.33 experimental al je podosta bugovit, stoga cekam open betu

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Open beta, a i ova sad experimental beta služe da bi se ispravili bugovi i nedostaci, te poboljšale neke stvari.

 

Većina misli da tim dobiju rani pristup novim funkcijama igre i onda krenu prigovaranja i slične stvari kad se dogodi da trenutačni profil više ne može pokrenuti. Tako da svi zainteresirani za isprobavanje bete treba prije toga trebaju napraviti backup profila, te najbolje napraviti novi profil za isprobavanje zbog nekompatibilnosti nove verzije sa modovima. U tom slučaju ako nešto pođe po krivu ili ako se odluči ipak pričekati public release i vratiti na stabilnu verziju samo se vrati stari profil iz backupa i nema problema.

Također, treba biti spreman na dosta bugova, crashanje igre i slične stvari.

 

Zbog tih razloga SCS je samo na službenom forumu objavio da je 1.33 u experimental beti. Isto tako, ne treba ni očekivati da će open beta raditi u potpunosti stabilno, jer kao što sam i rekao, to je samo testna verzija. Tek public release je (bar bi trebala biti) stabilna verzija bez bugova i problema.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Bas svaki update (i u OB i u EB) automatski pravi backup svih profila i nema tu hoces neces, samo ih treba sacuvati (skloniti na sigurno) a ne obrisati ... 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Izašo novi mod za grafiku i fiziku sa kojom ti je špur u banani

 

 

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pitanje za ekipu koja igra ili je zavrsila ovaj event...

germani event mislim

 

dali vrijede ture samo iz njemacke prema 10 razlicitih zemalja il se smije iz zemlje koja nije odradjena prevest teret U njemacku da mi se prizna bod??

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Priznaje se i iz druge zemlje u Njemačku ako već nisi bio u toj zemlji.

 

Znači npr.: Njemačka - Austrija priznaje se, povratna tura iz Austrije u Njemačku se ne priznaje. Ali ako iz Austrije odvezeš međuturu u npr. Švicarsku i zatim iz Švicarske odvoziš u Njemačku priznat će se (naravno uz uvjet da nisi bio u Švicarskoj)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Event je zavrsen ... 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Službeno da, ali za sve koji nisu stigli ispuniti onih 10 isporuka produžen je rok do sutra u ponoć.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ekipa 1.33 Open Beta je vani

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ok hvala svima ;)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Moozda niste znali ... 

Job offers - https://scssoft.com/jobs/
Junior Tester - https://scssoft.com/jobs/career-junior-tester-en.php
Senior Tester - https://scssoft.com/jobs/career-senior-tester-en.php

What we offer:
...
  Benefits including 1 extra holiday week, 3 days paid sick days, lunch discounts, Benefits Cafeteria, English lessons, daily fresh fruit, fitness, massages and yoga lessons in our office and more

This is a full-time position in our office in Prague, Czech Republic.

Mislim da je ovo izuzetna sansa/prilika za sve 'pljuvatore' a posebno za 'pirat-pljuvatore'

... pa eto, sad znate ... 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel itko od vas ima problema s FPS-om u ovoj igrici?
Mjesecima je normalno funkcioniralo i unazad mjesec dana FPS bude normalan (oko 100) sve do onog dijela gdje biram zadatak za odvozit kamion, tad mi padne na 20-25, a u kabini kad krećem vozit padne na 15-20.
Što se tiče hardvera, sve štima, u svim igricama sve radi na max postavkama i nikakvih problema nema, jedino ovaj ETS2 zahebava.
Probao sam u task manageru pod karticom detalji pa zatim na ETS2 desni klik pa onda dvije mogućnosti: prioritet - postavljen na visoki prioritet te afinitet - postavljeno da radi na jednoj jezgri, nije bilo sreće, i dalje isto.
Svi mogući driveri ovog računala su ažurirani na najnovije, Windows 10 Enterprise s 1809 verzijom.

Pardon, budući da sam CPU, RAM, matičnu ploču te hladnjak prodao odnosno postignut je usmeni dogovor te za koji dan idem to osobno predat kupcima, obrisao sam iz rubrike ,,Moj PC" sljedeće komponente:
CPU - AMD FX 8350 4.0GHz Eight Core
RAM - Kingston HyperX 2x8GB DDR3 1866MHz

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 10:40 (playjob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
https://blog.promods.net/2018/11/translators-wanted/

Evo Promods team trazi prevoditelje pa tako i hrvatske, pa ako zelite kontribuirati malo javite im se ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nisam već davno isprobavao tandeme i slično pa odlučio malo pronjuškati po forumu i našao nešto ''novo'' bez čega više ne igram :) Izbor prikolica ko u priči, ovi današnji moderi su zbilja fanatici.

 

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=36&t=251460

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=36&t=252538

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=36&t=233975

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=36&t=250206

 

Kamioni

 

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=35&t=246483

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=35&t=249599

 

Ova dva su mi trenutno aktualna ali ima ih još pa pogledajte malo po forumu.

 

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
2 0 hvala 2
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Big Map for Promods - Global Edition 19 map mods, 4 DLCs and 1 Base map ...   


 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 7:37 (suMaper).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Mali offtopic dok se čeka najnoviji DLC. 

 

Počelo je glasanje za Steam Awards, pa ako je tko voljan dodijeliti glas, dogovor sa službenog foruma je da se glasovi raspodijele na slijedeći način kako bi SCS imao što više šanse da osvoji nagradu u kategorijama.

 

Labor of Love - ETS2

Best Developer - SCS

Best Environment - ATS

 

Naravno, svatko može glasati kako želi, ali ako više ljudi glasa isto šanse za pobjedu su veće.

 

----EDIT---

 

Evo izašao i službeni post na blogu za tu temu, umjesto Best Environment stavili su Most fun with machine za ETS s obzirom da kažu da u kategoriji Best Environments nemaju baš šanse.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2018 17:22 (Igzy20).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ne 😁
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Moj PC  
4 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice