Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.138.188
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ako ne dolazi u paketu s delanclipom uzmeš i kameru posebno, imaš košaricu isto kao u normalnim webshopovima. Za sve što treba složiti ima uputstva na njihovoj stranici. Dostava je brza, meni stigao paket za tjedan dana. Ja nisam znao za taj delanclip dok nije kolega benji spomenuo, nakon toga sam malo proučavao i uzeo na kraju i ne žalim nimalo. Bez delanclipa više ni ne pomišljam igrati kao ni bez volana :)

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 14:38 (vrinho).
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Boze sacuvaj i ovi admini iz TMPa, zamalo sam dobio perm ban (iliti zauvijek) zbog nekakvog idiota koji misli da sam upalio cit. Znaci ispred mene bio road event sa onim covjekom i onim trokutom, ja bam u trokut (slucajno, gledo fejs na mobu) i odletim u zrak u suportni pravac (tj. na travu). Bilo je to vec prije sigurno 3.5-4 mjeseca ali me ovaj tek nekidan reporto zbog "hakiranja". Na kraju se ispostavilo da je to cak i kao snimljeno od strane admina (live stream ili sta vec) i njemu je bio isti road event i tocno se kao vidjelo da sam se zbubo u njega (no zbog nekakvih prava on meni ne smije pokazivat tu snimku), i sad se admin pocinje ispricavat zbog ove situacije. Sva sreca da sam primjetio posto nisam dugo palio TMP, valjda mi je negdje tjedan ili 2 lezao perm ban na accu. 

 

Evo video od onoga sto me reporto, sta je najbolje... ovo stvarno lici kao da sam se teleporto u zrak  

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Potvrđujem sve što je kolega vrinho rekao u vezi delanclipa. Koristim ga svakodnevno i do sada me nije iznevjerio. U opentracku si postaviš profile za svaku igru kako želiš i ostalo ti je samo da uživaš.

Battlefield 4 nick : BenjiCRO, Dirt Rally nick : BenjiCRO
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Može li mi netko kopirati svoj dokument za radio in game, pošto ja nikako ne mogu napraviti da mi radi.

Najviše me zanima radio 101, otvoreni. Ostalo što bude bude.

 

Hvala. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Odlicna video igra.. Samo me zanima je li se trava i listovi na drvecu vide samo ako je igrica kupljena preko stream-a ?. Ja sam skinuo igricu na zvanicnoj njihovoj stranici i instalirao sve dodatke (patch-eve) i kod mene se trava ne vidi, sve je ravno, i samo zelena povrsina i drvece kockasto.. Moze li mi neko reci je li to do toga ili do necega drugog... Laptop mi ima 8 GB RAM memorije i jaku graficku kartu. 

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

To i mene zanima

8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Daj neki screenshot. Prvi put cujem za ovako nesto

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Slaven23 kaže...

Odlicna video igra.. Samo me zanima je li se trava i listovi na drvecu vide samo ako je igrica kupljena preko stream-a ?. Ja sam skinuo igricu na zvanicnoj njihovoj stranici i instalirao sve dodatke (patch-eve) i kod mene se trava ne vidi, sve je ravno, i samo zelena povrsina i drvece kockasto.. Moze li mi neko reci je li to do toga ili do necega drugog... Laptop mi ima 8 GB RAM memorije i jaku graficku kartu. 

 Koje su ti razine postavki namještene u postavkama za video?
Vrlo vjerojatno sve na low.

5 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav drajveri!

 

Evo juce sam instalirao 1.33 za ETS 2 (dosad bio na 1.32) i updejto sve modove (jazzycat packove za promet, promodse + rusmap, southern region, great steppe..) i odjednom igra se ucitava jedno 6 puta brze..doslovce!

 

Ne kuzim dal je do 1.33 zakrpe ili do updejta nekog od modova, ali na 1.32 mi se igra (sa istim modovima) učitavala oko 6,5 minuta, a sad se učita za jedno 1:20. Nevjerojatno!

 

BTW bas poceo vozit ove Bozicne poklone..malo okasnio al bolje ikad nego nikad!

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
playjob kaže...
Slaven23 kaže...

Odlicna video igra.. Samo me zanima je li se trava i listovi na drvecu vide samo ako je igrica kupljena preko stream-a ?. Ja sam skinuo igricu na zvanicnoj njihovoj stranici i instalirao sve dodatke (patch-eve) i kod mene se trava ne vidi, sve je ravno, i samo zelena povrsina i drvece kockasto.. Moze li mi neko reci je li to do toga ili do necega drugog... Laptop mi ima 8 GB RAM memorije i jaku graficku kartu. 

 Koje su ti razine postavki namještene u postavkama za video?
Vrlo vjerojatno sve na low.

 Hvala ti brate... Sada sam nastimao sve... 

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Slaven23 kaže...
playjob kaže...
Slaven23 kaže...

Odlicna video igra.. Samo me zanima je li se trava i listovi na drvecu vide samo ako je igrica kupljena preko stream-a ?. Ja sam skinuo igricu na zvanicnoj njihovoj stranici i instalirao sve dodatke (patch-eve) i kod mene se trava ne vidi, sve je ravno, i samo zelena povrsina i drvece kockasto.. Moze li mi neko reci je li to do toga ili do necega drugog... Laptop mi ima 8 GB RAM memorije i jaku graficku kartu. 

 Koje su ti razine postavki namještene u postavkama za video?
Vrlo vjerojatno sve na low.

 Hvala ti brate... Sada sam nastimao sve... 

 Nema na čemu, drago mi je da ti radi.

Ne može se razlikovat baš toliko po grafici, a da nisi u pitanju postavke kvalitete slike u igrici. Morali bi onda prerađivat igricu, a to im je dodatan posao.
Bitno da ti radi sad. 

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
playjob kaže...
Slaven23 kaže...
playjob kaže...
Slaven23 kaže...

Odlicna video igra.. Samo me zanima je li se trava i listovi na drvecu vide samo ako je igrica kupljena preko stream-a ?. Ja sam skinuo igricu na zvanicnoj njihovoj stranici i instalirao sve dodatke (patch-eve) i kod mene se trava ne vidi, sve je ravno, i samo zelena povrsina i drvece kockasto.. Moze li mi neko reci je li to do toga ili do necega drugog... Laptop mi ima 8 GB RAM memorije i jaku graficku kartu. 

 Koje su ti razine postavki namještene u postavkama za video?
Vrlo vjerojatno sve na low.

 Hvala ti brate... Sada sam nastimao sve... 

 Nema na čemu, drago mi je da ti radi.

Ne može se razlikovat baš toliko po grafici, a da nisi u pitanju postavke kvalitete slike u igrici. Morali bi onda prerađivat igricu, a to im je dodatan posao.
Bitno da ti radi sad. 

 Hvala... Da ne znas mozda da li se mogu skloniti botovi (ona ostala auta, kamioni, autobusi) sto se krecu cestama i po gradovima i usporavaju mene :). 

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

mislim da bi u "config" fajlu trebao prominit ovu liniju:

uset g_lod_factor_traffic "1"

iz "1" u "0", ali nisam 100% siguran.
Iako mi nije jasno kako te usporavaju kad si najsporije vozilo u igri 
Ili voliš voziti brže od dopuštenog? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Komanda za isključivanje prometa je g_traffic 0

Ide od 0 do 10, defaultno je 1. Inače koristim cipinhov mod za promet već dugo i najbolji mi je.

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo i slike za ove koji su me tražili. 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

mislim da bi u "config" fajlu trebao prominit ovu liniju:

uset g_lod_factor_traffic "1"

iz "1" u "0", ali nisam 100% siguran.
Iako mi nije jasno kako te usporavaju kad si najsporije vozilo u igri 
Ili voliš voziti brže od dopuštenog? 

 Hehe... Sklonio sam limit od 90 km/h, tako da sada moze ici 149 km/h... pa zbog toga mi smetaju, cesto se zahvaljujuci tim botovima slupam i vise od 30 % pa do 75 %

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

E da vozis po propisima to se ne bi desavalo

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

E da vozis po propisima to se ne bi desavalo

 Nisam igrao Multiplayer... Je li u multiplayeru se pocinje od 0 ili preneses svoj Save Game ?. 

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

E to stvarno ne znam. Multiplayer nisam nikada igrao niti cu igrati

9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Slaven23 kaže...

 Hehe... Sklonio sam limit od 90 km/h, tako da sada moze ici 149 km/h... pa zbog toga mi smetaju, cesto se zahvaljujuci tim botovima slupam i vise od 30 % pa do 75 %

gdje si u stvarnom životu vidio kamion koji vozi 150 km/h?
ne znam voziš li, ali ograničenje za kamione u HR na autocestama je 80, a za automobile 130. za ostale europske zemlje je slično, zato i voze toliko.
ako te već veseli need for speed, onda ih isključi, ili stavi da voze 150 i više, ali ovo je simulacija prijevoza tereta, ubit ćeš atmosferu igre, pa ti više smisla ima igrat nešto drugo :)

10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ili jednostavno uključi speed hack preko cheat engine-a kad već želiš NFS-truck edition hah,mada ne kužim di je tu gušt 

I <3
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
spoonman039 kaže...
Slaven23 kaže...

 Hehe... Sklonio sam limit od 90 km/h, tako da sada moze ici 149 km/h... pa zbog toga mi smetaju, cesto se zahvaljujuci tim botovima slupam i vise od 30 % pa do 75 %

gdje si u stvarnom životu vidio kamion koji vozi 150 km/h?
ne znam voziš li, ali ograničenje za kamione u HR na autocestama je 80, a za automobile 130. za ostale europske zemlje je slično, zato i voze toliko.
ako te već veseli need for speed, onda ih isključi, ili stavi da voze 150 i više, ali ovo je simulacija prijevoza tereta, ubit ćeš atmosferu igre, pa ti više smisla ima igrat nešto drugo :)

 nisi bas u pravu....

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
spoonman039 kaže...
Slaven23 kaže...

 Hehe... Sklonio sam limit od 90 km/h, tako da sada moze ici 149 km/h... pa zbog toga mi smetaju, cesto se zahvaljujuci tim botovima slupam i vise od 30 % pa do 75 %

gdje si u stvarnom životu vidio kamion koji vozi 150 km/h?
ne znam voziš li, ali ograničenje za kamione u HR na autocestama je 80, a za automobile 130. za ostale europske zemlje je slično, zato i voze toliko.
ako te već veseli need for speed, onda ih isključi, ili stavi da voze 150 i više, ali ovo je simulacija prijevoza tereta, ubit ćeš atmosferu igre, pa ti više smisla ima igrat nešto drugo :)

 Nebi mogao vozit 90 km/h, nema sanse, a 150 je taman onako umereno... :) Inace, u Real Life podrzavam sporu voznju do 50 km/h i do 125 km/h na autoputu... :) A ovo je igra, tako da trpi sve ono sto Real Life ne trpi... 

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne znam, svatko igra kako hoce i kako misli da je najbolje... Ja kad hocu voziti 150 km/h upalim Project Cars 2, par puta izletim sa staze, ugasim i vratim se natrag na ETS2 di se osjecam kao doma 

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

lijep pozdrav

Imam pitanje,kako u ets2 imati svoju prikolicu,manager trailer??HVala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Prvo trebas kupiti prikolicu 'Dealer Trailer' ... 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da li se može u ovoj najnovijoj verziji ETS2 promeniti grad (glavna garaža), na primer, ako mi je matična garaža u Londonu, hteo bi da je promenom, na primer, na garažu u Segedinu ?. Pre je moglo sasvim jednostavno, a sada koliko vidim ne može... 

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Moze se, isto kao i prije. Odes u menadzer garaza, kliknes na svoj lik i stisnes da ti prebaci u zeljenu garazu (naravno, mora bit mjesta u toj garazi). Isto napravis i za svoj kamion.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...
Moze se, isto kao i prije. Odes u menadzer garaza, kliknes na svoj lik i stisnes da ti prebaci u zeljenu garazu (naravno, mora bit mjesta u toj garazi). Isto napravis i za svoj kamion.

Hvala ti brate...

Volim Split ! - Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.1.2019 8:09 (Slaven23).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo nam opet sniženja na Steamu. Prilika da se upiknu nedostajući DLC-ovi. 

PSN ID: Tvrdy96
Moj PC  
5 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice