Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.138.159
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako u sljedećem DLCu dođe i Hrvatska, kupujem:

ETS Base Game

Going East,

Italy

Scandinavia

DLC s hrvatskom

Baltik

 

Btw nadam se da će dodati i Županju. Ima dosta firmi koje mogu poslužit za prijevoz robe:

SDF - Kombajni

Multinorm i Nexus - Dijelovi za aute

Sladorana i Mlin

Ima još neka firma za obradu drveta, dosta radnika ima.

Čak znam čovjeka koji ima firmu za prijevoz. Čak je nedavno i kupio next gen Scaniu(R560 valjda)

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2019 14:44 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jesam ja lud ili postoji nesto, a da ne znam sto ?!?!

 

 https://imgur.com/RyHb89A

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2019 19:40 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kako napredujete sa eventom?

Ja sam do sad zavrsio 3 dostave. Ima dosta vremena za završiti pa se ne žurim previše

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dobar event, idem sad rješavat treću vožnju.

Jedna s prošle vožnje, F241 + ovaj zvuk + H shifter=Uživancija

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Odvozio 4, danas planiram bar još dvije. Pošto zbog posla više i nemam vremena toliko za voziti, vjerojatno ću ovaj event odraditi samo glavni dio, ovaj bonus od 5 destinacija mislim da neću uspjeti jer se mjenja svakih 3 dana, a ne stignem svih 10 tereta u 3 dana odvesti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Kažu da je sljedeći update nešto veliko
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Odvozio 4, danas planiram bar još dvije. Pošto zbog posla više i nemam vremena toliko za voziti, vjerojatno ću ovaj event odraditi samo glavni dio, ovaj bonus od 5 destinacija mislim da neću uspjeti jer se mjenja svakih 3 dana, a ne stignem svih 10 tereta u 3 dana odvesti.

 

Dovoljno je prebacit jednu ekipu na 5 različitih destinacija koliko sam ja shvatio, ne svih 10. Ali moraš prvo prevest svih 10 timova da bi otvorio mogućnost da dobiješ taj bonus achivment.

 

"For an additional reward, complete a minimum of one delivery to at least 5 different destinations."

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.3.2019 20:15 (Lord_of_destruction).
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Zavrsene 10 tura i jos 5 i to je to :) 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ee moj dzonyy, cini se da si se prosli puta malo nasalio sa nama (i malcice namucio) ... 
https://www.bug.hr/forum/post/pc-igre/euro-truck-simulator-2/5775768.aspx

ali danas, pa danas si nam pokazao da si najbolji (prvi) ...

pa ja ti iskreno cestitam na tome ali i zahvaljujem za ovaj info ... http://yoursmiles.org/bsmile/fun/b0203.gif

 

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.3.2019 8:14 (suMaper).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Za one koji nemaju volan

 

https://9gag.com/gag/aZLjdMn

Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2

 Hahah, predobro .

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipo nisam igrao ETS2 nekih 10 mjeseci te sam nedavno opet poceo i primjetio sam da mi sada kad vozim s tempomatom kamion ne koci recimo prilikom nizbrdice iako mi je tempomat podesen na 0 km tolerancije?

Battlenet - TheProdigy#2234
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2019 17:04 (Zemljanin).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zemljanin kaže...

Ekipo nisam igrao ETS2 nekih 10 mjeseci te sam nedavno opet poceo i primjetio sam da mi sada kad vozim s tempomatom kamion ne koci recimo prilikom nizbrdice iako mi je tempomat podesen na 0 km tolerancije?

 nemas mjenjac sa retarderom... stavi mjenjac sa retarderom i onda ce ti kocit prilikom nizbrdice 

12 godina
odjavljen
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ima kakve najave za potencijalni Balkan?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nove slike za nadolazecu novu mapu... KLIK

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Vjv Bugarska i Rumunjska samo

9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vjerujem da ne bude samo Rumunjska i Bugarska u novom DLC-u, ali vrlo vjerojatno ne bude Hrvatske. U jednom od streamova je rečeno da novi DLC ne bude imao direktnu vezu sa originalnom mapom, a to znači da ćemo na Hrvatsku još malo pričekati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Smatram da su te dvije zemlje dovoljno velike i da imaju dovoljno detalja za dobar DLC. Eventualno Srbija i Kosovo još. Više na zapad ne budu išli.

8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A dobro, više sreće dogodine za nas 

Ali evo baš gledam kako ovi sto se bave sim racingom imaju na izbor hrpu volana... Ferarijev volan pa porcheov pa f1 pa mclaren.... A što je s nama kamiondžijama? Siguran sam da bi i mi volili imati repliku npr. Scanijinog volana. Ne mora biti u punoj veličini al nekih 350mm promjera bi bilo sasvim ok. Ne mora biti ni licencirani

Ja sam siguran da bih ja dao novce za to 

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Pozdrav. Moze li par savjeta?

12 godina
odjavljen
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
I to bez hrpe tipaka. Nek ima palice za žmigavce i sve to...
Također i prava ručna
5 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Sto treba napravit da odradim event, koliko god vozio i sto god vozio nema pomaka. odem u one gradove sto pise u eventu ali kad dodjem do strelice ona nestane. Sto trebam napravit?

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Je li ti profil povezan sa world of trucks profilom? ako nije, trebas ga povezati. ako je onda trebas voziti iskljucivo external contracts.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

odvozi sam ih 15 do sad, ali mi je status jos uvik 0

5 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

nakon 18 voznji progres mi je 1/10. sad pogotoo nista ne razumin

8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Tereti ti se nalaze u sljedecim gradovima:

Berlin
Bremen
Koln
Munich
Amsterdam
Frankfurt
Prague
Mannheim

Stuttgart

Bratislava

 

U onda iz tih gradova vozis u odredene gradove koji se mijenjaju svakih par dana. Ali o tome ne tribas puno misliti. Odes u jedan od ovih gradova iznad i vozis di ti se kaze.

Takoder, ako koristis promods ili nesto slicno, preporucio bih ti da evente odradujes na cistom profilu

 
1 0 hvala 2
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Upravo odradio konvoj od 6 sati (inace traje 24sata). Traje vam jos uvijek pa se mozete prikljucit kad god hocete u sljedeci 15ak sati, sam morate otic na ovu stranicu i pogledat si destinacije.

Uglavno, jedan od najbolje organiziranih konvoja u ovih 1500+ sati sto imam u MPu. Ak kasnis za ostalima, na svakom izlazu/ulazu stoji jedan kamion koji te navodi di moras ic i ne znam sta sve ne.

Ak vam se gleda nest slicno preporucam 

kanal, ali najbolje iskustvo je dozivjet kad vozis i pricas sa ljudima koji su svi iznad 18 godina (ali doslovno, i sta je najvaznije nitko ne pretice, razmak drze po 100 metara, u 6 satI voznje sam vidio jedan sudar i to zato sto je netko spavao i zabio se u kamion ispred sebe haha)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2
Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
4 0 hvala 3
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

8/10 riješeno. Jedna jednosatna vožnja od Frankfurta do Manchestera. Taman da stignem na tekmu al nemam ulaznicu, zajebao me švercer

 

 

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

E, daj mi reci koji mod koristiš da ti gore u vrhu stoji ograničenje? 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice