Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.140.894
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Bit ce kroz nekih tjedan-dva. Zato je dobro imati bar dva profila da se moze uvijek neometano igrati :)

 
1 2 hvala 1
16 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
lion002 kaže...

...evo link za : EVR Sounds  / unutra ima oko 37 sound modova / kuća časti - za one koji si ne mogu priuštiti/kupiti.   

 Ovo je fenomenalno, no na žalost od zadnjeg updatea igra se ruši kod učitavanja i upozorava da nije kompatibilno :( Ako kupiš, da li ti stižu i updateovi?

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Lovac kaže...

 

 Ako kupiš, da li ti stižu i updateovi?

 Da.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

Bit ce kroz nekih tjedan-dva. Zato je dobro imati bar dva profila da se moze uvijek neometano igrati :)

 imam 2 profila ;)

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Decki imam pitanje, ili mozda 2 
Koliko ste aktivni na forumu ETS2,
koliko mjesecno provodite vremena u voznji ETS2,

sto misliti o FORUMU o ETS2 samo za ekipu iz ex YU (ETS2-Balkan) ili neki drugi predlog.

Onako iz dosade malo mrdam po forumu pa sam mislio tako napraviti neki forum, al mi treba malo podrske, (moderatori na forumu)

malo reklame da nas se skupi nekolicina i tako 

 

eto sad jos vasi glasovi pa da vidimo 

 

Ako je neto za nek se javi 

 

sad idemo malo voziti 

12 Za forum
1 Protiv
0 totalna Glupost
0 Neznam
Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2019 8:00 (gale007).
 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav kamiondžije, :) 

 

Evo malo sam igrao ovaj najnoviji DLC Road to the Black Sea, i savršen je. Šta Vi mislite ?. Koja od ove tri države je najbolje odrađena ?. Ja mislim da je Bugarska savršeno odrađena i da je najbolja zajedno sa Norveškom i jednim delom Italije.

0 Rumunija
9 Bugarska
1 Turska
Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
3 0 hvala 3
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Novi DLC je stigao. Istočni deo Balkana je popunjen, da li će sledeći "update" ili DLC biti zapadni deo Balkana i Grčka ?. Bugarska je "nešto malo" veća od Srbije, pa vidite koliko su joj stavili ulica i gradova, ako budu radili zapadni Balkan, sigurno će tako uraditi i Srbiju, ali i Hrvatsku.

 

Šta mislite, hoće li zapadni Balkan i Grčka biti sledeći ili će sledeći DLC biti put do Gibraltar-a, odnosno zemlje Španija i Portugal ?.

 

Koliko vidimo, SCS Software rade poslednja dva DLC-a su do Rusije i do Turske, kako bi privukli što veći broj igrača... Turska ima 80 miliona stanovnika, a Rusija 146 miliona. Da li će sada raditi Španiju i Portugaliji koje imaju zajedno oko 100 miliona stanovnika ili će to ipak biti zapadni Balkan sa Grčkom gde živi oko 35 miliona stanovnika...

4 Zapadni Balkan i Grčka
8 Put do Gibraltara - ŠPA i POR
1 Možda Ukrajina ?.
Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.12.2019 22:56 (Slaven23).
Moj PC  
3 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ja mislim da ce nas za kraj ostaviti i da sada idu na Pirenejski poluotok, zivi bili pa vidili :)
Moj PC  
3 2 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Par fotografija iz Rumunije :)... Dobro odrađen ovaj deo...

 

Na prvoj fotografiji, kamion na cesti kao blokada, da se ne može ići dalje :). Mislim da su to stavili samo na Balkanu... 

 

Ako želite, glasajte za najlepšu fotografiju.

0 1 Kamion kao blokada
0 2 Kamion pored šumskog puta
10 3 Pogled na crkvu
0 4 Jedna strana kamiona
0 5 Pogled na kamion i šumu
Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 11:14 (Slaven23).
Moj PC  
3 0 hvala 3
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Šta mislite, koji je, od ova tri, najbolji kamion ?. Renault, Man ili Volvo (Pogledajte na fotografijama). Neki delovi Rumunije i Bugarske mogu proći i kao Hrvatska ili Srbija, zar ne ?. :) Meni je od ova tri, ali i uopšte, najbolji volvov kamion, najbolje je odrađen enterijer i eksterijer i može se staviti dosta dodataka. 

1 Renault kamion
1 Man kamion
10 Volvo kamion
Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
3 0 hvala 3
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Meni su osobno sva tri pretjerana ali o ukusima se ne raspravlja 

 
5 2 hvala 1
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

U stvarnom životu lepo je da su sve ceste nove, sveže asvaltirane sa sveže iscrtanim linijama i svi objekti okolo da su novi, ali u video igrama, kao i Euro Truck Simulatoru 2, nekako, zanimljivije je, a i lepše kada su ceste ispucale, ograde pohrđale, objekti stari i nedovršeni, mada treba biti i novih objekata, trava i okolo vegetacija zapuštena i zarasla, itd...

 

Ko se slaže sa ovom mojom "teorijom" ?. :)

8 Slažem se !
4 Ne slažem se !
Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
3 0 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

50 slika katastrofa rezolucije 

I <3
 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sinoć igram i ispred mene na autocesti auto vozi nekih 40-50km/h... Zaobiđem ga, pogledam prema njemu, a kad ono unutra - žena!!!

Pa nek mi sad netko kaže da AI u ovoj igri nije dobar i realan

 
7 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
gale007 kaže...

Decki imam pitanje, ili mozda 2 
Koliko ste aktivni na forumu ETS2,
koliko mjesecno provodite vremena u voznji ETS2,

sto misliti o FORUMU o ETS2 samo za ekipu iz ex YU (ETS2-Balkan) ili neki drugi predlog.

Onako iz dosade malo mrdam po forumu pa sam mislio tako napraviti neki forum, al mi treba malo podrske, (moderatori na forumu)

malo reklame da nas se skupi nekolicina i tako 

 

eto sad jos vasi glasovi pa da vidimo 

 

Ako je neto za nek se javi 

 

sad idemo malo voziti 

 Evo decki tko zeli neka se pridruzi, trazim 1 Admina i 1-2 moderatora za sada
http://www.ets2-balkan.de/

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koji granični prelaz je najbolje odrađen ?.

4 GP Bugarska - Turska (autoput)
3 GP Rumunija - Bugarska (Ruse)
0 GP RUM - BUG (Varna)
0 GP RUM - BUG (Krajova)
0 GP BUG - TUR (Magistrala)
Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 10:44 (Slaven23).
Moj PC  
4 0 hvala 3
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Odmaranje 

 

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Čekanje na granici, i tako... :)

Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa, igram danas malo novi LDC i naletim na dvije zanimljivosti.... da budem iskren ovo je drugi put da sam naletio na slično.

Naime rutom kojom moram proći, ona je jednostavno zatvorena, u prvom slučaju stoji policija a u drugom izgorijeli automobil..... slike u prilogu.... naravno ja sam polako prošao pokraj...

 
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
To je sa novim 1.36 ako se ne varam, rerouting, jako je dobro i dodaje jos malo sarma igri
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Onda je šarm i u prolasku “pokraj” 🤣🤣🤣
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Ekipa, igram danas malo novi LDC i naletim na dvije zanimljivosti.... da budem iskren ovo je drugi put da sam naletio na slično.

Naime rutom kojom moram proći, ona je jednostavno zatvorena, u prvom slučaju stoji policija a u drugom izgorijeli automobil..... slike u prilogu.... naravno ja sam polako prošao pokraj...

 

Pozdrav, 

 

Ja sam imao sličnu situaciju ali u American Truck Simulatoru. Navigacija vodi u tom pravcu gdje je zastoj pa sam se samo "provukao" sa nekom manjom štetom tereta, jer je bilo baš na knap. 

U ets-u još nisam imao sličan slučaj... Kako god, dobro je napravljeno .

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2019 21:01 (EmyR).
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

pitanje tj molba

dali netko moze kupiti jedan dlc i poslati mi kao poklon

ja mu naravno odma prebacim pare

kupio bi sam kao i ostale ali mi paypall nesto sere zablokiran mi pa nemogu nista

radi se o mercedes tuning mod kosra 5e ako se nevaram

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
balvanar kaže...

pitanje tj molba

dali netko moze kupiti jedan dlc i poslati mi kao poklon

ja mu naravno odma prebacim pare

kupio bi sam kao i ostale ali mi paypall nesto sere zablokiran mi pa nemogu nista

radi se o mercedes tuning mod kosra 5e ako se nevaram

 Uzmem ti ja, nije bed.

Javi se u PM ako već nisi sredio 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...
balvanar kaže...

pitanje tj molba

dali netko moze kupiti jedan dlc i poslati mi kao poklon

ja mu naravno odma prebacim pare

kupio bi sam kao i ostale ali mi paypall nesto sere zablokiran mi pa nemogu nista

radi se o mercedes tuning mod kosra 5e ako se nevaram

 Uzmem ti ja, nije bed.

Javi se u PM ako već nisi sredio 

 moze javim se odma 

9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Može pomoć?
Kako i odakle instalirat promods s najnovijom verzijom ETS2?
Kako ažurirat promods kad izađe novija verzija ETS2?
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.12.2019 17:26 (playjob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Svaka čast care!! To je to!! Šturo kao i inače i preko k****. 

Može pomoć oko toga, ako nije problem? Ili treba i platit tu pomoć?
Šta sve treba poskidat da bih imao promods kompatibilan s 1.36 verzijom?
Vidim da za 2.43 verziju PM treba imat 1.24 verziju nekih trailer-a, bla, bla.
Meni treba 2.42 verzija pa ću poslije nadograđivat kad mi se bude dalo, jel treba samo 2.42 verziju skinut?

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koji ti je kurac, smiri se. Sve ti jako jednostavno i lijepo piše, nikakva nauka.

2.42 je za verziju igre 1.35 a 2.43 je za verziju igre 1.36 (DLC Black sea ne radi, tj. Promods dijelovi se učitaju u igri jer još nisu spojili dijelove DLCa i Promodsa, to se ne može preko noći napraviti, bude u sljedećem updateu). Klikneš na Installer tamo desno, skineš prvo def fajl a kasnije 7 dijelova ili ako hoćeš brže i u jednom komadu plati 1€. I nikakve prikolice ti ne trebaju, to je dodatak po želji.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Koji ti je kurac, smiri se. Sve ti jako jednostavno i lijepo piše, nikakva nauka.

2.42 je za verziju igre 1.35 a 2.43 je za verziju igre 1.36 (DLC Black sea ne radi, tj. Promods dijelovi se učitaju u igri jer još nisu spojili dijelove DLCa i Promodsa, to se ne može preko noći napraviti, bude u sljedećem updateu). Klikneš na Installer tamo desno, skineš prvo def fajl a kasnije 7 dijelova ili ako hoćeš brže i u jednom komadu plati 1€. I nikakve prikolice ti ne trebaju, to je dodatak po želji.

 Super, hvala na pomoći. A što je s ažuriranjem PM-a? Tipa izađe 2.44 verzija, kako da ažuriram na najnoviju? Opet poskidam sve 7z fajlove, otpakiram, prebacim u mod folder i instaliram unutar igre, s tim da prethodnu verziju, 2.43, obrišem?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice