Fallout 76

poruka: 291
|
čitano: 77.801
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Fallout 76

To je bethesda. Bilo je i za očekivati ovako nešto

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Fallout 76
VooDooZg kaže...

 

 

strašno 

 naprave PVP gdje može blokirati igrače i spasiti se na pola zdravlja haha

 

Kao lik u videu. Lik ga puca u glavu ali je blokiran pa mu ne radi damage, ovaj napravi 4 turreta i onda ga odblocka. Naravno na taj način ga ubije. Pa ova igra ima exploit sam po sebi haha.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76
Pa nek oni prodaju neke specijalne editione, ja cu si sam napraviti iz puno boljeg fallouta
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76
Edit: nezz zas je okrenulo slike, ispricavam se vasim vratovima i kraljescima 😆
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76


Jebem njih i taj engine vise, ovo je smijesno...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout 76

Ahahahah koji fejl, mozda bethesda krepa nakon ovoga...

Fingers crossed. Dosta je bilo

15 godina
offline
Fallout 76

Aj pogledajte

... ne treba cijeli film, od negdje 2:00 do 4:40.

Kad vidite taj dio, podijelite mišljenje ovdje... meni je ovo dovoljno da dalje ne gledam igru... i ne treba mi ničiji komentar da mi kaže da ovo jest, ili nije smeće od igre.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 14:00 (Rhodin).
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

igra bi trebala biti vani za manje od tjedan dana. jesu oni normalni? pa to kao da se igra neka jebena alpha verzija. i to vrijedi 60 eura? sramota

7 godina
protjeran
offline
Fallout 76

Igru rade na engienu koji datira iz 1997.AD, Pentium MMX 166 MHz kidao tada, 16mb ram i 2gb hdd. Sto reci i kakvu poruku poslati?

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 21:25 (Evil Access).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...

Igru rade na engienu koji datira iz 1997.AD, Pentium MMX 166 MHz kidao tada, 16mb ram i 2gb hdd. Sto reci i kakvu poruku poslati?

 https://www.hcl.hr/vijest/fallout-76-beta-sada-ogranicava-vidno-polje-framerate-130026/

Postavljena gornja granica za framerate na 63 FPS . Gamebryo je engine kojeg je pregazilo vrijeme a cijede ga još od Obliviona. Kao nekad Activision s CODovima na Quake 3 enginu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 22:48 (Paolo Maldini).
7 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Paolo Maldini kaže...
Evil Access kaže...

Igru rade na engienu koji datira iz 1997.AD, Pentium MMX 166 MHz kidao tada, 16mb ram i 2gb hdd. Sto reci i kakvu poruku poslati?

 https://www.hcl.hr/vijest/fallout-76-beta-sada-ogranicava-vidno-polje-framerate-130026/

Postavljena gornja granica za framerate na 63 FPS . Gamebryo je engine kojeg je pregazilo vrijeme a cijede ga još od Obliviona. Kao nekad Activision s CODovima na Quake 3 enginu.

 Da, pazi ovo:

 

Zakljucan framerate na 63 FPS

Zakljucan fov, cak se ne moze vise edit u ini file van igre

Akceleracija misa koja se ne moze iskljuciti

 

I oni izdaju igru i traze 60eura za nju. Ovo je samo dokaz koliko se ljudi mogu izgubiti sami u sebi i u nekakvim svojim kosmarima, da imaju 10% normalnih uposlenika valjda bi netko rekao da ovo nema smisla i da granici sa ludilom. Nazalost ni stvarnost modernog covijeka nije puno bolja, ono kada se malo odmaknes i pogledas stvari sa strane, ludilo brale... Ja jos uvijek ne mogu da vijerujem da ce oni izdati ovu igru. Problem je sto oni misle da je Fallout 4 dobra igra, jer su je ljudi kupili, jer je Fallout, koje je ovo sranje, ono bas ogavno.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
11 godina
offline
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...

I oni izdaju igru i traze 60eura za nju. Ovo je samo dokaz koliko se ljudi mogu izgubiti sami u sebi i u nekakvim svojim kosmarima, da imaju 10% normalnih uposlenika valjda bi netko rekao da ovo nema smisla i da granici sa ludilom. 

 

 

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Re: Fallout 76

Ja se osjecam uvrijeđeno. Zasto? Zato sto znam da je netko vidio u kakvom je stanju ova igra i svejedno reko: Ma pusti to,dobro je to.
DOBRO JE TO? DOBRO JE TO?????
Nista tu nije dobro,jebote ko kakvi noobovi napisu engine di se fizika i kretnja svih likova veze za FPS xD

2018ta godina.

Al nemos ti tu nis kad ce sad neko naletit i rec da se zabavio i da mu je bilo super u beti,a zapravo meni bi bilo super gledat boju kak se susi na ogradi ak imam dobru ekipu

 

11 godina
offline
Re: Fallout 76
Ma mene to ne smeta, jer netko se zabavi i sa objektivno lošijom igrom jer mu iz nekog razloga odgovara (npr.meni Alpha Protocol, Vampyr itd.)
Mene smetaju plaćeni kvazi novinari u toj industriji (a takva je većina), koji će igru hvaliti na sva usta, samo da ih ne bi preskočili na nekom idućem predstavljanju ili da ne popuše lovu od reklama.
PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Re: Fallout 76
DeniZg kaže...
Ma mene to ne smeta, jer netko se zabavi i sa objektivno lošijom igrom jer mu iz nekog razloga odgovara (npr.meni Alpha Protocol, Vampyr itd.)
Mene smetaju plaćeni kvazi novinari u toj industriji (a takva je većina), koji će igru hvaliti na sva usta, samo da ih ne bi preskočili na nekom idućem predstavljanju ili da ne popuše lovu od reklama.

Meni to isto ne bi smetalo da su došli i rekli "imali smo viška resursa, pa eto vam malo za zabavu" i naplatili 20€

 

Međutim naplatiše oni to 60€ i bit će vjerojatno nekakvih mikrotransakcija i jako, jako me smeta kad vidim kak to zgleda...

Sami su rekli da će biti pregršt bugova, ne trude se to ni skrivat... cijela ova igra je pljuska nama... a mi ju primamo i večina okreće drugi obraz i smije se.

12 godina
offline
Re: Fallout 76

Ha gle,ja ga necu kupit,mojih para vidit nece. Valja se nadat da ima dovoljno ekipe koja tak razmislja i stvari se budu promijenile. Moraju..

8 godina
neaktivan
offline
Fallout 76

Igra je vani? Jesu popravili nešto iz bete ili je sve ostalo isto? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Fallout 76

Zanimljivo je kako još nema recenzija.

Bit će tu borbe za svaku recenziju, podmićivanja, pritisaka i svega i svačega.

PSN - DeniZg80
7 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
DeniZg kaže...

Zanimljivo je kako još nema recenzija.

Bit će tu borbe za svaku recenziju, podmićivanja, pritisaka i svega i svačega.

 Nazalost, da. Pratim bas to mainstream novinarstvo i mogu reci da je smijesno koliko je sponzorirano postalo, do te mijere da vise ne vjerum nicemu sto citam dok ne vidim sam, samo pohvatam cinjenice vezano uz bilo kakve vijesti, i to provijerim, a sve ostalo mozak izfiltrira. Ima par ljudi na youtube koji rade dobre recenzije ili opcenito osvrte na igre pa s vremena na vrijeme prodjem kroz njihove videice,  ali u pravilu novinarstvo je danas posao koji se radi za sponzore, tuzno, ali tako je.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
15 godina
offline
Re: Fallout 76
Nas troje je kupilo,igralo betu,i refundali na kraju.Ne vrijedi tih para
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...
DeniZg kaže...

Zanimljivo je kako još nema recenzija.

Bit će tu borbe za svaku recenziju, podmićivanja, pritisaka i svega i svačega.

 Nazalost, da. Pratim bas to mainstream novinarstvo i mogu reci da je smijesno koliko je sponzorirano postalo...

dobrovoljno se javljam za sve oblike sponzoriranja i podmićivanja

neka mi pošalju primjerak igre i računalce (+ monitor) sposobno pogoniti igru na 4k u najvišim postavkama (ne mora biti preko 10k eura, bit ćemo skromni) i spreman sam napisati epopeju koja će zanesene čitatelje navesti da kupe po tri primjerka odjednom

dapače, neka šalju 10k eura mjesečno i pisat ću im epopeje u nastavcima, ilijada, odiseja, pa nadalje 

 

jebeš objektivnost i čitatelje, zašto bi nas novinare trebalo biti briga za mase, kad su iste te mase glavni razlog što nam sve lakše podmeću ovakva govna umjesto kvalitetnih igara

čast izuzecima, no ti izuzeci ionako imaju dovoljno pameti da ne nasjednu na to sranje

uostalom, zašto bi svi u toj industriji zarađivali na budalama, a mi novinari ne

11 godina
offline
Re: Fallout 76

Zato što je svrha novinarstva objektivno izvještavanje, a ne PR?

PSN - DeniZg80
11 godina
offline
Re: Fallout 76
DeniZg kaže...

Zato što je svrha novinarstva objektivno izvještavanje, a ne PR?

doista apeliram na uredništvo da još jednom razmotre opciju da se tekst poruke može posebnim formatom označiti kao sarkazam prije nego rulja krene s linčovanjem 

11 godina
offline
Re: Fallout 76

Skužio sam sarkazam, bez brige.

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Fallout 76

Ja ga od danas igram,  meni je ok,  iako i meni je 4 bio odličan,  za sada nisam primjetio neke bugove.  Na 7700hq, 16gb i 1050ti pristojno radi

Edit,  naravno kupljen na g2a za 35E

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 23:29 (Checola).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Fallout 76

Igra je doslovno malo rec "zgazena" od strane usera na metacriticu i gdje god odem vidjeti reakcije igraca. Ovakav fail od AAA igre i cijelokupnog odnosa Bethesda nisam vidio vec jako dugo. Sto je Bethesda mislila postici sa ovim cash grabom? Utaziti cekanje za njihovim pravim novim igrama? Samo si ruse rating koje je vec poceo polako godinama se snizavati. Inace, ne vidim niti cujem da se Bethesda ista oglasila na cijelu situaciju oko igre koja je sada dokazano hejtana sa razlogom. A to da recenzija jos nema to nam sve govori. Cekam IGN i ekipu da podaje najmanje 8 score, nema sanse da bi si Bethesda dopustili lose scoreovo od strane popularnih medija. Haha, ma cijela situacija oko ovo igre i Bethesda mi je zalosna, a cak nisam bio na pocetku jedan od onih koji je hejtao kad su igru najavili na E3, dapace, svidjela mi se ideja o Fallout mp-u, ali sto je vrijeme promicalo to sam postajao skepticniji dok na kraju skroz nisam izgubio interes za igrom. Ovakav fail ipak nisam ocekivao. Sto reci nego 

 

 

 
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

Vjerujem da će s vremenom riješiti podosta bugova. No ako kroz mjesec ili dva serveri ostanu prazni, igra će nastaviti raditi bez patcheva dok betsheda jednostavno ne kaže da je sve gotovo i zatvori servere. Iskreno želim probati igru ali cijena je suluda, čak i ovo po 35-40 eura na kinguin itd mi je previše. Ako bude kojih 20-30 sad za Black friday onda kupujem jer hoću barem probati online fallout 

6 godina
protjeran
offline
Fallout 76

Prva recenzija

https://www.hookedgamers.com/pc/fallout_76/review/article-1998.html

 

Pros

Solid combat, West Virginia is beautiful, many compelling side quests.

 

Cons

'Theme park' feeling, multiplayer and other elements seem to be there just for the sake of being there, one of the weakest main plots in recent RPG history.

 

Po ovom to izgleda kao neki MMO mod za F4 kojeg je sastavila ekipa od par moddera.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout 76

Cons mozes na bilo koju bethesda igru stavit,nemora ni bit MP.
Svi elementi su kvazi tu ali su jako plitki/nerazradjeni. Sve je theme park ilitiga potemkinova sela. Inicijalni wow efekt ne traje dugo a onda kad skuzhis da je sve isprazno taman prodje par sati igranja i želja te prodje.

 

 

Ljudi jednostavno morajui prestat preorderat i kupovat lose proizvode,samo tako cemo pookazat kompanijama da nas ne zanimaju mediokriteti.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76
Kupite 7d2d za 15e i rokajte s ekipom pve. Sljedeci tjedan bi trebala izac alpha 17. Igra je ruzna do bola ali ima ono nesto..

Ovo kaj bethesda radi necu ni komentirat, sam sam ih dodao uz ostale velikane industrije na bojkot listu..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice