Fallout 76

poruka: 291
|
čitano: 77.567
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

fuck black friday.... kupio sam fallout 76 za 35 eura. 48gb instalacija, šteta što danas radim pa mogu probati tek sutra igru. a možda mi se i svidi, fallout obožavam i 4 mi je bila dobra igra. tako da bi mi se i ovo moglo svidjeti a još ako riješe neke bugove.... a vidjet ćemo

12 godina
offline
Fallout 76

de nek meni netko pojasni nesto...

znaci zena je kupila fallout 76 i sad ja citam na netu da pise da je to online multiplayer game i kazem joj moras uzet psn plus da bi mogla igrat, a ona mi kaze da nisam u pravu i da se to moze igrat offline...

pa ajd ako se netko kuzi u to nek mi pojasni malo....

 

inace eno vec mi skida patch od 52gb....da, 52GB!

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 20:25 (Mortiis).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Fallout 76
Ne može bez PS+ pretplate na PS4-ki.
Samo F2P multiplayer igre rade bez pretplate.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 20:42 (DeniZg).
12 godina
offline
Re: Fallout 76

Žalim one koji su potrosili golde na ovu igru.
Za mjesec i pol igra je mrtva,ako ne i prije. :(

7 godina
protjeran
offline
Fallout 76

 

Evo zmaja iz Skyrima, zalutao u West Virginia. Mene je stid dok ovo gledam, koji su to bezkraljeznjaci kada mogu izdati ovu igru, jad.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Fallout 76

Ja sam mislio da ce to biti f2p, kada se pisalo o mikrotransakcijama, a onda vidio da imaju i nekoliko "paketa".

Sto se tice kvalitete, nisam puno ocekivao. Nakon fallouta 1/2 smo dobili trojku, pa onda cetvorku, pa "shelter". Kvaliteta je jednostavno isla samo na dolje.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout 76

slazem se. 3 i NV su bili samo OK,NV mi ima prednost radi priče al to je subjektivno. ali  4ovrka je smece zesce :( istu stvar su s skyrimom napravili.. Zapravo neznam sta je bethesda zadnje izdala da valja. Oblivion je radio Obsidian...

11 godina
offline
Re: Fallout 76

Dishonored i Evil Within.

Nekom se sviđa i Prey.

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Re: Fallout 76
Rocinante2112 kaže...

slazem se. 3 i NV su bili samo OK,NV mi ima prednost radi priče al to je subjektivno. ali  4ovrka je smece zesce :( istu stvar su s skyrimom napravili.. Zapravo neznam sta je bethesda zadnje izdala da valja. Oblivion je radio Obsidian...

 Nemozes staviti NV sa ovima koje si naveo jer kao prvo radio ga je Obsidian i skoro sve developeri koji su radili na prva dva dijela, NV ima daleko najbolju pricu modernih Fallouta, duboka je sadrzajem, RPG elementima i jednostavno se nemoze ubaciti sa cetvorkom... trojka jos donekle ajde imala je neke dobre stvari ali opcenito je NV superiorniji...

12 godina
offline
Re: Fallout 76
Rodić kaže...
Rocinante2112 kaže...

slazem se. 3 i NV su bili samo OK,NV mi ima prednost radi priče al to je subjektivno. ali  4ovrka je smece zesce :( istu stvar su s skyrimom napravili.. Zapravo neznam sta je bethesda zadnje izdala da valja. Oblivion je radio Obsidian...

 Nemozes staviti NV sa ovima koje si naveo jer kao prvo radio ga je Obsidian i skoro sve developeri koji su radili na prva dva dijela, NV ima daleko najbolju pricu modernih Fallouta, duboka je sadrzajem, RPG elementima i jednostavno se nemoze ubaciti sa cetvorkom... trojka jos donekle ajde imala je neke dobre stvari ali opcenito je NV superiorniji...

 slazem se. NV je najbolji moderni fallout.

14 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...

 

Evo zmaja iz Skyrima, zalutao u West Virginia. Mene je stid dok ovo gledam, koji su to bezkraljeznjaci kada mogu izdati ovu igru, jad.

To si neku specijalnu verziju skyrim-a igrao ako su ti zmajevi tako izgledali...  Po igri se ocito moze dovoljno srati i bez da se izmislja stvari...

7 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
ansha kaže...
Evil Access kaže...

 

Evo zmaja iz Skyrima, zalutao u West Virginia. Mene je stid dok ovo gledam, koji su to bezkraljeznjaci kada mogu izdati ovu igru, jad.

To si neku specijalnu verziju skyrim-a igrao ako su ti zmajevi tako izgledali...  Po igri se ocito moze dovoljno srati i bez da se izmislja stvari...

 Sada me je stid dok citam ovaj tvoj komentar. Eto tko ce plaiti 60e za ovu igru.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

malo dojmova nakon igranja. vizualno mi je kao i fallout 4, baš i nema razlika. tehnički je zahtjevnija ili jednostavno loše radi u nekim područjima. na startu mi radi na 30 fps dok ne počnem sakupljati iteme po vaultu, izađem iz vaulta van a onda je na 60 stalno. ono što me najviše živcira je konzolitis. doslovce su sve kopirali s konzola, navigacija unutar menija je sranje. no naviknuti ću se jer s malo prakse to više ni ne bude tako pikalo u oči. bugove još nisam vidio no očekujem nešto stalno haha

 

edit: igra zbilja ima tehničkih poteškoća. dođem u onaj prvi grad dok pratim main quest. igra trza ko luda, fps skače od 15 do 60. jao jao

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 15:04 (Skullscar1989).
12 godina
offline
Re: Fallout 76

Znaš ko? Ljudi koji podrzavaju mediokritet. Podrzavaju preordere,season passove,EA,rehashanje starih asseta i enginea iz godine u godinu radi cash graba....

To nam je ko u Arvackoj sa našom vladom,ljudi su to birali. Tako i s gaming industrijom,previše je uzelo maha a game devovi mlate paru i trljaju ruke. S druge strane kvaliteta naslova opada,igre su sve kraće,sve bugovitije,ne inoviraju (štoviše samo se pojednostavljuju...)

Eh,jadna li nam majka

14 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...
ansha kaže...

To si neku specijalnu verziju skyrim-a igrao ako su ti zmajevi tako izgledali...  Po igri se ocito moze dovoljno srati i bez da se izmislja stvari...

 Sada me je stid dok citam ovaj tvoj komentar. Eto tko ce plaiti 60e za ovu igru.

Jebote ne razumijes jednostavnu recenicu, rekao sam da je igra losa i da nema potrebe koristit lazne argumente protiv nje pored bezbroj validnih. Ili si corav pa ti modeli stvarno izgledaju jednako...

7 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
ansha kaže...
Evil Access kaže...
ansha kaže...

To si neku specijalnu verziju skyrim-a igrao ako su ti zmajevi tako izgledali...  Po igri se ocito moze dovoljno srati i bez da se izmislja stvari...

 Sada me je stid dok citam ovaj tvoj komentar. Eto tko ce plaiti 60e za ovu igru.

Jebote ne razumijes jednostavnu recenicu, rekao sam da je igra losa i da nema potrebe koristit lazne argumente protiv nje pored bezbroj validnih. Ili si corav pa ti modeli stvarno izgledaju jednako...

 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
14 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...

 

Corav ipak?

12 godina
offline
Re: Fallout 76

 ne kuzim. covjek onako casually spomene game breaking bugove u 60$releasu, AAA naslov (iako doesnt feel like it) i ode dalje : I Had fun. Kao da ti bugovi ne postoje,nisu bitni...

Kad je ljudima poluprouzvod postao prihvatljiv?

 

Ovo treba oderat na svakom review pageu da ljudi 7x promisle prije neg preorderaju iduci naslov ove govnjive kompanije.

14 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Rocinante2112 kaže...

 ne kuzim. covjek onako casually spomene game breaking bugove u 60$releasu, AAA naslov (iako doesnt feel like it) i ode dalje : I Had fun. Kao da ti bugovi ne postoje,nisu bitni...

Kad je ljudima poluprouzvod postao prihvatljiv?

 

Ovo treba oderat na svakom review pageu da ljudi 7x promisle prije neg preorderaju iduci naslov ove govnjive kompanije.

Ne kupovanje odma pri release-u vrijedi generalno za rpg-ove. Dosta ljudi sta ovdje sere po falloutu su odma kupili pathfinder kingmaker koji je i dalje neigrivi mess od igre...

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
ansha kaže...
Rocinante2112 kaže...

 ne kuzim. covjek onako casually spomene game breaking bugove u 60$releasu, AAA naslov (iako doesnt feel like it) i ode dalje : I Had fun. Kao da ti bugovi ne postoje,nisu bitni...

Kad je ljudima poluprouzvod postao prihvatljiv?

 

Ovo treba oderat na svakom review pageu da ljudi 7x promisle prije neg preorderaju iduci naslov ove govnjive kompanije.

Ne kupovanje odma pri release-u vrijedi generalno za rpg-ove. Dosta ljudi sta ovdje sere po falloutu su odma kupili pathfinder kingmaker koji je i dalje neigrivi mess od igre...

 

 Ti usporedjujes igru koju radi mali dev studio, koju su igraci financirali, koja ima puno dobrih ideja, izvedba je malo skakljiva jer su otisli presiroko i malo se pogubili sa igrom koju radi studio koji zaradjuje milijarde dolara i pravi igru koju nitko nije zelio da igra niti ju je trazio, multiplayer fallout bez price i npc i jos je pri tome rade tako da ti ogranice fps na 63 i sa jos milijun tehnickih problema zbog enginea koji koriste, problema koji su vec bili u Fallout4, koje nisu rijesili. Oh da, i prodaju ti tu istu igru za 60e, ali za tih 60e neces dobiti sav sadrzaj koji ce biti u igri... Hmm, ok...

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
14 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...
ansha kaže...
Rocinante2112 kaže...

 ne kuzim. covjek onako casually spomene game breaking bugove u 60$releasu, AAA naslov (iako doesnt feel like it) i ode dalje : I Had fun. Kao da ti bugovi ne postoje,nisu bitni...

Kad je ljudima poluprouzvod postao prihvatljiv?

 

Ovo treba oderat na svakom review pageu da ljudi 7x promisle prije neg preorderaju iduci naslov ove govnjive kompanije.

Ne kupovanje odma pri release-u vrijedi generalno za rpg-ove. Dosta ljudi sta ovdje sere po falloutu su odma kupili pathfinder kingmaker koji je i dalje neigrivi mess od igre...

 

 Ti usporedjujes igru koju radi mali dev studio, koju su igraci financirali, koja ima puno dobrih ideja, izvedba je malo skakljiva jer su otisli presiroko i malo se pogubili sa igrom koju radi studio koji zaradjuje milijarde dolara i pravi igru koju nitko nije zelio da igra niti ju je trazio, multiplayer fallout bez price i npc i jos je pri tome rade tako da ti ogranice fps na 63 i sa jos milijun tehnickih problema zbog enginea koji koriste, problema koji su vec bili u Fallout4, koje nisu rijesili. Oh da, i prodaju ti tu istu igru za 60e, ali za tih 60e neces dobiti sav sadrzaj koji ce biti u igri... Hmm, ok...

Post ti je irelevantno baljenje, jednako treba bit lud za kupit i ic igrat odma nakon release-a i jednu i drugu igru. Sad se vi sta ste ju kupili kao cudite sta ima "budala" koji ce ovu drugu kupit.

Ok, malo ste manje budale, svejedno budale...

7 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
ansha kaže...
Evil Access kaže...
ansha kaže...
Rocinante2112 kaže...

 ne kuzim. covjek onako casually spomene game breaking bugove u 60$releasu, AAA naslov (iako doesnt feel like it) i ode dalje : I Had fun. Kao da ti bugovi ne postoje,nisu bitni...

Kad je ljudima poluprouzvod postao prihvatljiv?

 

Ovo treba oderat na svakom review pageu da ljudi 7x promisle prije neg preorderaju iduci naslov ove govnjive kompanije.

Ne kupovanje odma pri release-u vrijedi generalno za rpg-ove. Dosta ljudi sta ovdje sere po falloutu su odma kupili pathfinder kingmaker koji je i dalje neigrivi mess od igre...

 

 Ti usporedjujes igru koju radi mali dev studio, koju su igraci financirali, koja ima puno dobrih ideja, izvedba je malo skakljiva jer su otisli presiroko i malo se pogubili sa igrom koju radi studio koji zaradjuje milijarde dolara i pravi igru koju nitko nije zelio da igra niti ju je trazio, multiplayer fallout bez price i npc i jos je pri tome rade tako da ti ogranice fps na 63 i sa jos milijun tehnickih problema zbog enginea koji koriste, problema koji su vec bili u Fallout4, koje nisu rijesili. Oh da, i prodaju ti tu istu igru za 60e, ali za tih 60e neces dobiti sav sadrzaj koji ce biti u igri... Hmm, ok...

Post ti je irelevantno baljenje, jednako treba bit lud za kupit i ic igrat odma nakon release-a i jednu i drugu igru. Sad se vi sta ste ju kupili kao cudite sta ima "budala" koji ce ovu drugu kupit.

Ok, malo ste manje budale, svejedno budale...

 Pathfinder sam backao i opet bih to uradio jer sam podrzao ideju koja mi se svidja, igra u trenutku izlaska nije sve ono sto bi mogla da bude, ali ima vremena da to ekipa sredi, ali opet kako god to zavrsi ideja je odlicna i ja bih to opet backao jer mi se svidja ideja. Nitko nije zelio da igra nekakav mmo Fallout koji niti ima pricu, niti ima pvp, niti zna sto hoce da bude, koji je radjen u usranom engineu koji je vec odavno zastario. Tu igru radi studio koji smo mi svi vec prije podrzali svojim novcem kupujuci njihove igre i imaju novaca na bacanje i sto oni rade, narpave igru koju nitko ne zeli da igra, lose je naprave i pored toga i zele to naplatiti 60e, s tim da s tih 60e nisi kupio sav sadrzaj igre. Ako ti ne vidis razliku izmedju ove dvije igre onda si ti budala.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
14 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...

Da si pametan ne bi backao ako vec znas da se nisi u stanju suzdrzat od igranja odma nakon release-a. Ja si ne bi tako isao upropastit igru od koje nesto ocekujem. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
ansha kaže...
Evil Access kaže...

Da si pametan ne bi backao ako vec znas da se nisi u stanju suzdrzat od igranja odma nakon release-a. Ja si ne bi tako isao upropastit igru od koje nesto ocekujem. 

 Igre tog tipa se mogu odigrati nekoliko puta, zapravo je tu jedna od drazi igara tog tipa, donosis odluke koje imaju odredjenu tezinu te se odraze na svijet u kome igras, tako da svaki put kada igras imas drugacije iskustvo.

 

I Fallout je nekada bio taka igra...

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 13:58 (Evil Access).
13 godina
offline
Re: Fallout 76
Blah...

Fan sam fallouta, ali cetvorku nisam stigao zavrsiti, nemam vremena ni da sjednem za komp (privatno), vidim da svi pljujete po igri, ali ..

nesto me strasno kopka da je kupim i zavrtim malo... :) Fallut MP je nesto o cemu sam sanjao jos kao klinac , kad je jedinica izasla.. jedini multiplayer koji sam tad vidio su bili mudovi (textualni), ali sam uvijek mastao kak bi bilo fora da su ostali likovi u igri 'ljudski'..

Ne znam.. bas me briga za recenzije, ako nadjem koji sat vremena slobodno nekim cudom i popijem pivu, dve, kupit cu je :)
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

igram je i moj savjet je da čekate sa kupnjom ako vas igra zanima. igra ima čudne fps dropove, stuttering, da igram sa gamepadom lakše bih se snalazio nego sa mišem i tipkovnicom jer je game meni katastrofa. samo su napravili copy- paste s konzola. grafika nije apsolutno ništa posebno, kao fallout 4. imam osjećaj da igram mod a ne novu igru. i da, ovo je multiplayer gdje srećete druge playere. odradite neki emote kad se sretnete i dalje svatko na svoju stranu. voice chat sam ugasio jer mi je dojadilo slušati kako likovi kašljaju i tipkaju dok stojim kraj njih. text chat ne postoji što je za online igru koja promovira teamwork čisti apsurd. stash je limitiran na 400 i to sam doslovce napunio za par sati igranja jer sve sakupljam. trebat će pun k... patcheva da se od ove igre nešto napravi

7 godina
protjeran
offline
Fallout 76

 

Kraj videa je odlican. lol

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Fallout 76
Evil Access kaže...

 

Kraj videa je odlican. lol

Ajmo malo opet o zamjevima iz Skyrima  

Fallout 76 je veće govno od Fallouta 4, tona reciklaže i odurni Gamebryo engine. Ovaj serijal je u slobodnom padu.

12 godina
offline
Re: Fallout 76

Nakon ovog videa se javi neki pametnjaković i veli ma dobro je to ja se zabavljam.

Na to mogu samo upitati ko te oblaci ujutro jer ak se znas obuc samostalno imas IQ prek 50....

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice