Far Cry 3

poruka: 2.883
|
čitano: 860.834
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
15 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Far Cry 3

LINK

 

Iskreno bas me zanima gdje ce se sad radnja odvijati. Dvica mi je bila dobra ali mozda kao AC malo monotona.

Zieg Heil!!!! Heil Hitler!!! GO HITLER, GO HITLER!!!
 
7 1 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
Potvrđen Far Cry 3

jedinica perfektna

dvica predobra

nadam se da u trojki će se nastavit radnja iz jedinice

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
7 6 hvala 0
16 godina
offline
RE: Potvrđen Far Cry 3
Po svoj prilici radnja se neće odvijati u Africi, o tome su pričali već nekoliko puta.

Nisu doduše striktno rekli da neće ali su rekli da bi voljeli neko novo okruženje.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Far Cry 3

Vjerovatno sada negdje tamo u amazoni...

Zieg Heil!!!! Heil Hitler!!! GO HITLER, GO HITLER!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Far Cry 3
Living.Dead kaže...

Vjerovatno sada negdje tamo u amazoni...

Oni engine slobodno neka zadrže, jer je izvrstan, no bude li igra dosadna i monotona kao dvica, ne očekujem veliki uspjeh.

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
neaktivan
offline
RE: Potvrđen Far Cry 3

Jedinica je bila odlicna, dvica je bila dosadna i monotona, ništa me osim enginea nije impresioniralo, a opet me vise od tog impresionirao onaj od Crysisa. Ne znam. Ravnodusno sam docekao ovu vijest. Neka malo porade na igrivosti i mozda bude dobro. I nek se klone afrike i daju nam zivlje prostore sa vecim rasponom boja.

14 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Far Cry 3

Dvica je imala lijepu grafiku al je igra bila tako dosadna i monotona, uopće nema raznolikosti misija i svaka je ista. Dobiš zadatak da odeš na određeno mjesto i ubiš nekoga. nadam se da trica neće biti takva. AC je naučio na svojim greškama, pa će vjerovatno kako govore AC2 biti potpuni uspjeh, valjda će tako biti i sa FC3, jer ga radi isti tim (Ubisoft).

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Potvrđen Far Cry 3

AC?

JESUS SAVES!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Far Cry 3

1ica mi je bila dobra

a dvojku sam tolko iscekivao kad sam je zaigrao stalno sam si mislio kad ce pocet prava akcija otvorim menu i vidim da je 60%prođeno ja si mislim omg to je sve sto se događa u igri vozis se zaustave te ti neki banditi pucas se i tako stalno nema dosadnijega ajde grafika je super ali grafika se moze je**t ako je gameplay takav šit

 

EDIT:

mene vise zanima crysis 2

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.11.2009 13:15 (xnight_hunterx).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Potvrđen Far Cry 3

Edit: izbrisano, kriva tema :D

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2009 0:48 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Evo jedan gameplay koji ne pokazuje puno, no barem se vidi engine i grafika, a i radnja se može zaključiti.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 9:19 (thuglife).
Moj PC  
4 0 hvala 8
15 godina
offline
Far Cry 3

Prije par dana odigrao Far Cry 1  po, vjerojatno, 8. puta...

Sad 2012. (osim zbog sudnjeg dana :) jedva čekam zbog Far Cry 3. Čini mi se da će objediniti sve ono najbolje iz Far Cry i Crysis serijala.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 3

vauv.... juzna amerika? nemam zvuka na poslu pa zato pitam. moglo bi biti dobro

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Hoće se i trojka vrtit na Dunia engineu?

Inače izgleda mi zanimljivo i samo da ne stave one dosadne kontrolne punktove iz dvojka di se respawnaju lokalni banditi.

World Championships: 7, GP started: 275, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,455
 
7 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Far Cry 3

neznam meni nekak jadno izgleda grafika u usporedbi s battlefield 3, gameplay je dobar

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
SpaceNinja kaže...

neznam meni nekak jadno izgleda grafika u usporedbi s battlefield 3, gameplay je dobar

To zahvali uploaderu. Ako netko stavi HD kvalitetu onda će to bit to.

Ovako je teško prosudit.

World Championships: 7, GP started: 275, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,455
13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
SpaceNinja kaže...

neznam meni nekak jadno izgleda grafika u usporedbi s battlefield 3, gameplay je dobar

Lol svaka igra izgleda jadno u usporedbi s bf3{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 3
F1-IVO kaže...

Hoće se i trojka vrtit na Dunia engineu?

Inače izgleda mi zanimljivo i samo da ne stave one dosadne kontrolne punktove iz dvojka di se respawnaju lokalni banditi.

Da, na editanoj verziji dunjice prilagođenoj DX11.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
offline
Far Cry 3

Za one sitničave, evo videa u 720p rezi.

 

Moj PC  
0 0 hvala 8
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

TOOOOOOO opet otoookK!!!!! , jedva cekam , jedinica mi je bila awsome , 2 puta sam je zavrsio , dvojka epic fail , nadam se da ce ovo bit dobro.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 3

otok? ja sam mislio da je kontinent

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Ma grafika izgleda fenomenalno, bolje nego Crysis. Video nije dobro snimljen pa zato tak djeluje.

Prema interviu koji je dao producent igre, više su se fokusirali na Far Cry 1 stil igranja i izgleda. A igra je smještena na neki mali otok bogu iza nogu.

 

Tu pogledajte interviu sa producentom Far Crya 3.

 

 

Pogledajte ove šotove iz igre, na njima se puno bolje vidi kako izgleda grafika.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 12:28 (Dad0).
Moj PC  
7 0 hvala 6
16 godina
offline
Far Cry 3

Did I ever tell you the definition of insanity? :D

Ovo gore što sam napisao je hrpa gluposti i manjak općeg znanja *facepalm*
Moj PC  
13 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Evo još jedan šot iz igre.

Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Far Cry 3

Neznam... Igra izgleda jako zanimljivo, samo bih volio da priča bude malo dublja... Možda nešto poput: našli su neku novu drogu od koje ovi divljaju i gube razum i kolju lokalno stanovništvo, a kako igra odmiče naš lik shvaća da i on pomalo postaje "divljak"...

Ovo gore što sam napisao je hrpa gluposti i manjak općeg znanja *facepalm*
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry 3

A gdje su mutanti...?

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 3

Evo još jedan interviu sa producentom, u kojem dosta govori o igri.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2011 13:55 (Dad0).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry 3

Yeeeeeeeees, džungla!!! Epic win {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Far Cry 3
F1-IVO kaže...

Hoće se i trojka vrtit na Dunia engineu?

Inače izgleda mi zanimljivo i samo da ne stave one dosadne kontrolne punktove iz dvojka di se respawnaju lokalni banditi.

Teksture , shadering sve veoma lici na dunia engine . 

haris771 (eu) LOL account im OP ,your mum is OP (Brolaf )
14 godina
offline
Re: Far Cry 3
hari85 kaže...
F1-IVO kaže...

Hoće se i trojka vrtit na Dunia engineu?

Inače izgleda mi zanimljivo i samo da ne stave one dosadne kontrolne punktove iz dvojka di se respawnaju lokalni banditi.

Teksture , shadering sve veoma lici na dunia engine . 

pa ja mislim da se radi o Dunia engineu

The further you get into technology, the further you go into gaming. That's the general rule.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far Cry 3 ove godine, Far Cry 3 i dalje u razvoju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice