Far Cry 5

poruka: 232
|
čitano: 89.595
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Far Cry 5

Evo najavljen Far Cry 5, uskoro više detalja, vjerojatno i neki video.

 

http://adria.ign.com/ubisoft/15129/news/ubisoft-priprema-nesto-novo-za-far-cry-imamo-prvu-sliku

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.5.2017 14:44 (ibme74).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry 5

Igras policajca, moderna montana. Meh, boring af

Sarma
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Far Cry 5

Kad će patch?

SkorvY
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Far Cry 5
Odma prvog dana
What could possibly go wrong?
 
4 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 5
skorvy kaže...

Kad će patch?

 Prvi dan, za preorderane verzije odmah s preloadom. 67GB, "fixes minor bugs, major bug update coming soon".

 

Zašto jednostavno ne retire-aju serijal, ovo se navlači kao AC, lol.

11 godina
offline
Re: Far Cry 5
hari85 kaže...

Igras policajca, moderna montana. Meh, boring af

 Da, to sam i ja pomislio.

Ali sam se onda sjetio da je npr. serija Fargo bila fenomenalna.

Ako posude neke ideje, bit će zanimljivo.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
14 godina
offline
Far Cry 5

Dodali su video 

 

Grafika izgleda prebrutalno. Vidi se moderno doba,moderne majce,plinska boca kraj crkve...Malo scary trailer, al sve u svemu mi se cini ok.

 

Steta sto nije vestern.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Far Cry 5

Ovaj trailer ko horor neki. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 5

Ovo izgleda odlicno :) Samo nemoj za****ti Ubisoft ovaj put!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Far Cry 5

Grafika je strava, nisam nista bolje vidio, cak mi se cini bolje od Star Citizen.

...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry 5

Sick trailer Jel se samo meni čini mislim da ovo nisu snimke iz igre. Mogao bih reći nema šanse, preprerealistično mi izgleda, doslovno.

Ako je iz igre onda to bude grafički najnaprednija igra dosad s sistemskim zahtjevima do neba, garant.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Far Cry 5

Ja upravo htio pitat jel ste vi ljudi sarkasticni ili za stvarno govorite? Pa ovo su prave snimke, nije ovo in game video.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2017 21:10 (ibme74).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Far Cry 5

Hehe, to nije snimka iz igre, to je "live action" trailer.

Ima ih nekoliko.

Filmska ekipa je nedavno snimala te trailere u Montani, pa su fanovi mislili da se radi o RDR2 trailerima. Kasnije se ispostavilo da je Far Cry 5.

 

 

 

 

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.5.2017 21:11 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry 5

Hehe, pa da je takva grafika ni najjači i7 ili Ryzen uparen s 1080ti nebi to nagurali na 60 fps-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 5
vrinho kaže...

Sick trailer Jel se samo meni čini mislim da ovo nisu snimke iz igre. Mogao bih reći nema šanse, preprerealistično mi izgleda, doslovno.

Ako je iz igre onda to bude grafički najnaprednija igra dosad s sistemskim zahtjevima do neba, garant.

 

 To je ubishit... Uvijek downgrade-ju igre, uvijek... Čitao sam na PCGameru da će se imat posla sa nekakvim kultom u moderno doba. Uostalom, ovo je već otužno silovanje serijala.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll tr
13 godina
offline
Re: Far Cry 5
skank666 kaže...

 To je ubishit... Uvijek downgrade-ju igre, uvijek... Čitao sam na PCGameru da će se imat posla sa nekakvim kultom u moderno doba. Uostalom, ovo je već otužno silovanje serijala.

 Slažem se s tobom, nemaju ideje više. Sve Far Cry-e sam odigrao dosad, jedino ovog zadnjeg Primal odustao napola jer se stalno ponavljala, dopizdilo mi. Trojka mi je najjača, prošao ju 3 puta, onda jedinica.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 5

Traileri su zakon :)

Nope.
7 godina
protjeran
offline
Re: Far Cry 5
vrinho kaže...
skank666 kaže...

 To je ubishit... Uvijek downgrade-ju igre, uvijek... Čitao sam na PCGameru da će se imat posla sa nekakvim kultom u moderno doba. Uostalom, ovo je već otužno silovanje serijala.

 Slažem se s tobom, nemaju ideje više. Sve Far Cry-e sam odigrao dosad, jedino ovog zadnjeg Primal odustao napola jer se stalno ponavljala, dopizdilo mi. Trojka mi je najjača, prošao ju 3 puta, onda jedinica.

 Trojka je jedna od najboljih sp igara ikada, mislim da sam je presao 4-5 puta, a mogao bih opet . Ali mi ovo izgleda nekako svjeze i obecavajuce, nadam se da ce se odmaknuti od uobicajenog osvajanja baza, napraviti jos veci open world, ali story based game u sandbox svijetu, naravno sve zajedno popraceno vrhunskom fps akciojm. 

...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 5

Na zvoniku lik odrezanom glavom udara od zvono :D

Origin ID: ReaLazio
7 godina
neaktivan
offline
Far Cry 5

kazete za far cry serial da je uber shit ,,a sta bi se tek moglo reci za onaj p.oljev cod

ova je barem igra koju igras ,dok svo ono smece od activisiona samo gledas u sp ..

 

i sve igre dosad su bile jako igrive s zanimljivim temama

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Far Cry 5

To dvoje nema veze jedno s drugim, CoD se iskljucivo radi za MP dok je FC upravo obratno od toga. COD SP je cisto neki bonus da se malo vidi grafika, oruzja, gadzeti....

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.5.2017 0:26 (ibme74).
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 5

Moglo bi biti zanimljivo... promjena okoliša u FC serijalu je definitivno potrebna.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Far Cry 5
ibme74 kaže...

To dvoje nema veze jedno s drugim, CoD se iskljucivo radi za MP dok je FC upravo obratno od toga. COD SP je cisto neki bonus da se malo vidi grafika, oruzja, gadzeti....

 FC se ne radi samo za SP. Evo cetvorku sam prosao u co-opu s frendom,pa kad smo presli moju igru smo na njegovom save-u sve prosli. Dok mi COD MP nije zabavan,granate samo lete,ube te na prva 3 koraka,prestao nakon sestice. Sp je bio dobar,ovo sada je izmisljanje tople vode (COD).

11 godina
offline
Re: Far Cry 5

Pa samo si potvrdio sto sam ja rekao, presli ste Coop SP kampanju Far Cry-a. Dakle i to ej mod za SP, ne MP. Tko još igra FC4 MP? Jesu serveri uopće živi?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 5

Tropsko otocije odgovara FC serijalu. Jedinica i trojka su mi najbolje sjele, i primal isto nije los sta se tice settingsa, dvojka u africi onako onako, a cetvorka isto tako tako, al setting trojke mi je bio najbolji.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Far Cry 5
Origin (Battlefield): Dead_Body_cRo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 5

Ne znam ali smrdi mi na odlicnu igru!

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 5
Dudu kaže...

Ne znam ali smrdi mi na odlicnu igru!

 Poster igre je na istu foru kao do sada.. 

 *Repetativna igra sa tonom dodatnog krpanja nakon izlaska.. 

 

 

SkorvY
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 5

Setting previdiv, kultni luđaci sa sela tako rec, neznam sta bi sa pricom mogli napravit da ispadne wow, posto sve vec ispada predvidivo.

Origin ID: ReaLazio
11 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 5

Pa jednostavno bi mogli prestati štanjcati te nastavke, napraviti pauzu god-dvije, razmisliti o svemu, i izbaciti na tržište proizvod vrijedan pažnje. 

SkorvY
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice