Far Cry New Dawn

poruka: 78
|
čitano: 15.180
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Far Cry New Dawn
New Dawn predivno izgleda. Onaj dio kad te ona zenska izvuce iz vode na pocetku i okružen si prirodom i zivotinjama, grane se njisu, potok teče. Taj dio me ostavio bez riječi. Onaj saw launcher je bezveze. Fire rate ocajan, reload ogroman. Zamjenio sam ga prvom prilikom. Prica dosta loša, negativke lose. Malo je teze stealthom osvojiti bazu. Ubijem ovog na katu on padne na pod a ovaj dolje vice pali muziku imamo uljeza.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Far Cry New Dawn
Neka mi netko objasni kako se na pc u bacaju bombe i molotovljevi kokteli.
Znaci kad scrollam misem,pise sitno dolje da imam u inventoryu,ali nikak nezz kako se koriste.
Pokusao sam sa hrpom tipki ali ne kuzim.
Znam samo da mogu bacat kamenje,ovo ostalo nista.
Potrebno mi je za jednu misiju.
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry New Dawn
Srednja tipka na mišu
11 godina
offline
Re: Far Cry New Dawn
Hvala,nije mi bilo ni na kraj pameti da ta tipka ima i taku funkciju.
Nego jel iko doso do zadnje misije di treba ubit one dvije kuje.
Ne ide i ne ide pretesko je.
Uzmem i onaj bacac raketa granata i nikakve stete ne im ne napravi.
Pretpostavljam da moram otkljucati najjace oruzje u igre i ona polako ih dokrajciti.Igra li tko?
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Far Cry New Dawn
Ja sam ih ubio sa explosive arrow. Na easy mi je trebalo oko 20 strijela za jednu zensku gdje svaka pravi oko 1600dmg, govorim o najjačem luku u igri. Ubi prvo ovu sto ima sniper i trci po stazi. Ubij drugu koja ima flame throver i gotovooo. Mozes koristiti i najjaci LMG. Poslije imas jos jedan boss fight ali necu ti spojlat.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Far Cry New Dawn

Nije bas lagano kad te stalno napadaju i psi, i stalno gubim health, mislim da cu jos malo igrati i nadograditi stvari u inventoryu tj "perks" i otkljucati jaca oruzja.Uspio sam ubiti onu sa vatrom,ali onu sa oruzjem nikako,kad joj se vrati health

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Far Cry New Dawn
Napokon sam platinirao igru. Mučio sam se s Anger Management trofejem 1h i napokon skuzio najbolju rutu. Najtezi trofej u igri i totalno je bezveze. ‪

FAR CRY NEW DAWN Anger Management Trophy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Far Cry New Dawn

Prešao sam sinoc zadnju misiju, uglavnom sada mi ostaju samo one glupe ekspedicije, a to mi se bas i neda...

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Far Cry New Dawn
Da, malo su zamorne. Svaku sam presao 3x. Ima ih 7 i svaka ima 3 ranka. Trebao si ih igrati odmah jer ti daju resurse za bolja oružja. Cak 5 trofeja su vezana uz expedicije.
1.Sve životinje trofej (morski pas)
2. 3 expedicije u coopu
3. Sam Fisher suit
4. Sve expedicije rank 3
5. Prva expedicija

Nisu teske i svaku pa i najtezu rjesis za 5 min
11 godina
offline
Far Cry New Dawn

Krenuo sam igrati malo i te misije, i uglavnom prvu ekspediciju na brodu sam zavrsio kao i onu drugu na onom mostu, i presao sam sve tri razine, ali meni i dalje nudi da igram te dvije ekspedicije, iako imam sve tri zvijezdice da sam ih zavrsio, znaci uopce mi ne nudi neke nove misije? Jel to neki bug u igri ili sto?

Smijesno je kako sam ovu misiju na mostu presao lako i na najjacoj razini,zajurio se pored svih malo skakanja,pokupio paket i sprint nazad se sakriti i brzo u helic i gotovo haha

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Far Cry New Dawn
Moras upgradeati Expedition. Pokraj helica je kutija. Imas 3 levela kako to otkljucas imas vise misija. Nakon svake misije pricaj s Francuzom i onda ti on kaze za nove misije
11 godina
offline
Far Cry New Dawn

Sve sam u homebase nadogradio do maximuma, a sad ekspedicije igram da craftam oruzja iz IV razine, ja odem na mapu i od tamo direkt pokrenem misije, pokusat cu u homebase bas pricati sa likom,mozda tako stvar profunkcionira 

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Far Cry New Dawn

Jel i vama ovo fc s najdosadnijom pričom do sad? Pogotovo mi smeta protagonist koji šuti, nema goreg od tog u igrama.

12 godina
offline
Far Cry New Dawn

Dobro je, nije mjesec dana prošlo i igra je već na -50%  i još ima onih 20% prek bodova = strašno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Far Cry New Dawn
Da, igra je kao dlc, i puno tog je lose, Od priče, likova, negativaca.
11 godina
offline
Far Cry New Dawn

Pa dobro,igra ni nije bila toliko skupa ni kad je izasla, inace igre kostaju oko 500kn nove,a ova je bila oko 200kn ako se ne varam.

Sad kad sam konacno skoro presao igru do kraja,razmisljam da uzem peticu, al nekak mi je to sve isto, tako da sam uzeo cetvorku, pa cu krenit snjom jednog dana igrati haha

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Far Cry New Dawn
Probaj svakako Primal, dosta ljudi ga ne voli no po meni je jedini koji je uz blood dragon donijeo nesto novo nakon sjajne 3ke.
16 mjeseci
offline
Far Cry New Dawn

Probao i ja New Dawn. 1000x bolja od tmurne petice.

Vamonos carajo hijos te putas!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice