Farming Simulator 19

poruka: 99
|
čitano: 42.693
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Farming Simulator 19

Ma nista ne valja  (Jos jucer nisam nit igrao, sad bi imao 70ak sati )

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

Ma....ništa ne valja...osim šta je dotjerana,nove mogućnosti,zanimljiva i j***** igriva!!!! 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

Dolazi novi update 1.2 Ovo će biti super. Na oranici 19 na zapadnoj strani ima neravnina na kojoj zapinje kombajn.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

Dali netko zna zašto nemogu očistiti pod oko svinja,tj kad želim opet njima u hranu ubaciti ne želi prihvatiti

 

 

Edit: U novom ažuriranju je ovaj problem popravljen

I <3
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.12.2018 19:13 (krokodil).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

vidim da se slabo igra FS 

 

evo malo slika s moje nove farme :)

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.12.2018 15:40 (DM-969).
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

Pozdrav!

 

Danas snimio igru prvi put u zivotu da malo probam. E sad zanima me ovako kad kupim sijačicu kao za suncokret i to kako da kupim sredstva koja idu u tu sijačicu? Kad sam pokrenio igru imam onaj traktor sa sijačicom koji sad pšenicu ili sta vec i ta je stalno puno. Sad sam kupio ovo: 

 

[url=https://postimg.cc/yWYwBgD2][img]https://i.postimg.cc/yWYwBgD2/Untitled.png[/img][/url]

 

dali je to to nemam pojma iskreno. I jos jedno pitanje kad posijem to kupio sam špricu sa onim pesticidima dali jos stra trebam poslje sadnje napravit?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

-Prvo viditi dali je polje orano

-dali treba staviti "lime"

-dali za tvoju sijačicu ide prvo sjetvospremač?

-dali ima tvoja sijačica bunker za "gnjojivo" ili moraš posebno preći za pognjojiti

-posiješ

-uništiš travu po oranici u prvom stadiju rasta 

-poprskaš u drugom stadiju rasta

 

ovoje sve "ugrubo" rečeno, imaš tutoriale u igrici...a virujem i na YT

I <3
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

koju on oni supstanci trebam koristit kad nesta posadim da mi onoliko cvijece i trava neraste. bio sam prko sa otrovom i prije i poslje sijanja pa stalno raste cvijece

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19
bongy kaže...

koju on oni supstanci trebam koristit kad nesta posadim da mi onoliko cvijece i trava neraste. bio sam prko sa otrovom i prije i poslje sijanja pa stalno raste cvijece

 

u prvom stadiju rasta koristiš "weeder" TS1520/M3

I <3
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

Gdje je najbolje uzeti igru? gledo sam na steam kosta 35 eura imali gdje jeftinije sta?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 19

A dok sam savlad'o slovo prvo (H, TU) 10g. sam se sa njime hrvo !!! ...  ...  

 

PS: isprike za off ...

 

Razumijevanje map editora je vrlo jednostavno, sve što treba uraditi je razumjeti map editor ... :O
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

Može li mi netko reći koliko bi otprilike koštao pc na kojem mogu igrati FS19? Koliko ste platili svoj pc?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19
suMaper kaže...

A dok sam savlad'o slovo prvo (H, TU) 10g. sam se sa njime hrvo !!! ...  ...  

 

PS: isprike za off ...

 

 

 

suMaper o čemu ti hah

I <3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19
zvono21 kaže...

Može li mi netko reći koliko bi otprilike koštao pc na kojem mogu igrati FS19? Koliko ste platili svoj pc?

 Pogledaj specifikacije potrebne za igru, usporedi sa svojim kompom i onda surfaj po netu i dobiti ces okvirnu sliku. 

15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

DAli mi netko moze objasniti kad napravim veliku farmu ovaca i stavim 20 ovci unutra nakon par minuta dobijem poruku da nema nekog mjesta. nema mjesta za šta i šta trebam napraviti, neko skladište ili šta?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Farming Simulator 19
bongy kaže...

DAli mi netko moze objasniti kad napravim veliku farmu ovaca i stavim 20 ovci unutra nakon par minuta dobijem poruku da nema nekog mjesta. nema mjesta za šta i šta trebam napraviti, neko skladište ili šta?

Vjerojatno vunu. Od ovaca dobivaš vunu koliko se sjećam.
Vunu s paletama trebaš prodavati.

Piše ti sve vrlo vjerojatno 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

Zašto mi kad u igri kad odem da nekom odradim zemlju i prihvatim ugovor. Odem izmajmim te strojeve koje on zahtjeva i dodem na tu njivu piše da ju neposjedujem? A stavio sam da prihvacam ugovor da to odradim?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

malo smo krecili 

  

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

Dali igra ovo tko online na nekom serveru Hrvatskom? Ja sam probo ući na para servera ili su zakljucani ili nece da me puste unutra 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19
bongy kaže...

Dali igra ovo tko online na nekom serveru Hrvatskom? Ja sam probo ući na para servera ili su zakljucani ili nece da me puste unutra 

  

i ja sam probao ući u naše servere,ali ne žele pustiti ili je zaključano 

I <3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19

Ja imam orginal al dzabe,niko normalan ne igra,jbg pa sad odlucio igrat sam

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19

Imam i ja. Probo uci u server em neda niko da udes em vecina servera zakljucana. Evo vam moj nickname na steamu pa me dodajte mozda uletimo zajedno na neki server. extrem1409

14 godina
offline
Farming Simulator 19

Svi imamo originale! Do sada sam uvijek igrao samo Single Player u FS19.

Dali možemo sami napraviti server samo za nas par (normalno ako ste za), a da se ne plaća, kao što se moglo u FS 17 ili se mora zakupiti server? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19

Server nije besplatan, košta oko 22 eura za mjesec dana,al moze se napravit ona soba na ona 4 servera u igri i stavit lozinka da ne moze niko drugi ulazit osim nas koji znamo lozinku,samo se napravi soba,damo joj ime,nadjemo je tamo u trazilici i igramo zajedno,samo za modove nzm da li se mogu stavljat,a ako se mogu onda moramo imat zajedno svi iste ja mislim.

14 godina
offline
Re: Farming Simulator 19
DM-969 kaže...

 

 Malo je previše 22 eura svaki mjesec. Pogledati ću za vikend dali ima još nekih povoljnijih opcija, sad trenutno ne mogu.

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

 

Prešli malo na repu 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

DAli netko od vas zna kako da ovo prikopcam na traktor?

 

http://www.farmingsimulator19mods.com/helicopter-tanks-v1-0-fs19/

 

Znaci kako god pridem traktorom na to nece da se konektira na njega 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 19

Dali imaš ispravnu verziju traktora? Ja sam skinuo ovuverziju John Deere-a i mogu spojiti tankove.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19

Isprobo sam taj mod,on je neispravan tako da probas koristiti slican neki drugi,on bi trebao biti na nekom povisenju ali nije tako da ga mozes prihvatiti,ja sam probao sa vilicarom podic al nmze se jer vilice prolaze kroz njega

15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

Standardne traktore sam probo koristiti ali nemoze ni na jedan prikopcati to. I ja sam probavo sa vilicarom podici al nemogu vilice ispod njih proci 

 

Ovo sto si dao da probam skinit je neki nastavak kojeg isto nemogu prikopcati nikako. Moram probat skint s moda ovaj traktor da probam na njemu to napravit 

 

 

Evo na ovoga mozete postaviti, imate dole u opisu download link 

 

http://www.farmingsimulator19mods.com/john-deere-8r-v2-0-fs19/

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.6.2019 21:03 (bongy).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice