Farming Simulator 19

poruka: 99
|
čitano: 42.791
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 19

Ja sam zeznuo kad sam ti dao link za mod. Nisam napisao da je u opisu dolje link na traktor na koji možeš postaviti te tankove.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19
benji kaže...

Ja sam zeznuo kad sam ti dao link za mod. Nisam napisao da je u opisu dolje link na traktor na koji možeš postaviti te tankove.

 Rijeseno. Samo glupo je sto moram trazit za svaki taj traktor sad verziju 2.0 a ne samo john d da vozim,al dobro 

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

 

 

ja stavio sebi ovaj mod za navodnjavanje,al zezno me,nmze automatski da sprica moram ja posebno jbg,pa onda kad mi se da lagano 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

tribali bi napraviti jedan MP i teamspeak pa bacit igru 

I <3
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

Dali je tko od vas probo napuniti te tankove na traktoru? Ja ih jednostavno nemogu napuniti. Pise mi stalno kao da ih ukljucim sa slovom B al napuniti ih nemogu nema sanse

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19

Evo naso sam ti mod koji valja.

Moras skiniti ovaj mod: https://modsbase.com/k10zrqhkebj3/magnumtanks_Unzip.rar.html

Kasnije traktor podesi ko na slici,oznacio sam ti kako.

U prvi tank ide herbicid,u ostala 2 ide pesticid ko na slici 

 

 

Ja sam probo punit i napune se tankovi 

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.6.2019 20:24 (DM-969).
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

Ja ja mulac gledam nece da tanka a on tanka u te tankove pesticid i herbicid a meni uopce netreba to u tim tankovima. Ja gledo kod ovog lika na youtubu ova velika sijacica John Deere DB Planter Series

 

 

Znaci lik sipa u tankove solid fertilazer,a meni sipa u tankove pesticid i herbicid, to mi nikako nije jasno kako je on to uspio napravit???

 

Vidi se na videu u 3 minuti to radi, i jos sto je najjace na videu sipa iz tanka pesticidovog,a puni se tank sa solid fertilazer, wtf??? 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19

Pa to je tekuce,nmz se solid fertilazer stavit u tank,on ide u sijacicu pa izlazi u zemlju zajedno sa sjemenom ,to ima svaka novija sijacica u igrici

15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19

Znam ja to, al stavi ovu sijacicu iz moda u nju nemozes staviti solid fertilazer. 

13 godina
offline
Farming Simulator 19

Fertilizer* - budite dosljedni, ako već pričate na engleskom 

 

A ti modovi su totalno nerealni i odstupaju od stvarnosti. Jer ja nigdje nisam vidio da išta osim tekućeg gnojiva ili pesticida ide u spremnike za tekućinu.
Zna se u što idu kruta gnojiva.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.6.2019 12:03 (sudy_freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

 

Evo jos jedan lik koji u prednje tankove sipa liquid fertilizer, i onda ide sijat sa sijacicama koji nemaju ociju za to

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

evo malo sam uredjivo svoju mapu pa sam dodao mix stanicu za hranu,jako dobar mod 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

novi Update 1.4 je izišao

I <3
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

Dali je tko od vas sadio onaj hops? Ja posadio da probam uzeo kombajn i nastavak kao sto se bere kukuruz i suncokret i nece uopce da ga bere kombajn??? a gledo sam na youtubu sa tim kupe taj hops 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19

Verovatno imas poseban mod za skidanje hmelja,kombajn+heder sa dodatnim kulturama,a plus tome moras napravit i otkupnu stanicu za hmelj jer ova standardna neprima hmelj.

15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

Dali vama krave jedu travu i hay? ja njim 1x dam hay-a i trave i uopce vise nikad nemoram kosit i ponovo im dati, neznam zasto to? Uvijek istra brojka im stoji kad pogledam koliko hrane imaju

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19

Imam i ja isti problem od kako sam stavio ovaj season mod,sve mi se napunilo na max samo voda i sijeno mi odlazi, nzm zasto, prije mi je sve radilo ali od kad sam stavio taj mod mi stalo,ako saznam nesto javim tu.

14 godina
offline
Farming Simulator 19

Jesi Seasons aktivirao na postojeći save ili krenuo ispočetka? Je li mapa Seasons ready?

Moguće je da je neki bug, no inače u S19 je uključen grazing. Odnosno, životinje će automatski koristiti travu unutar ograde kao hranu. Za ovce je trava/sjeno jednako, al za krave bi postojanje bolje hrane trebalo ignorirati grazing i bolja hrana bi trebala biti korištena. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19

Na postojeći save game sam snimio season mod,i od onda mi je sve na max,nista nejedu zivotinje,nije samo krave nego ni svinje,kukuruz,soja i ostalo sve stoji 100% uopće se ne spušta,ali sam sve farme rasprodo pa cu probat postavit nove pa cu javit da li se sta promjenilo,

15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

dali je tko probao igrati sa tim modom sa promjenom godisnjih doba?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

Neznam kako je kod vas,ali ja imam neki bug na igri. Znaci krenem sve ispočetka, počmem orat njivu na onom seasonu mi pise rano proljece i da ce vrijeme biti suncano i temp oko 6. Kad se vrijeme priblizi 9 sati ujutro cijela mapa mi pobjeli od snijega, a snijega na karti nigdje :(

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.8.2019 9:45 (bongy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 19

Dali si ubrzavao vrijeme? Ako se ne varam, negdje sam pročitao da ima bug pri ubrzavanju vremena na 120x pa se zblesira seasons. I dali si išao na postojeći save game ili si napravio novi?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19
benji kaže...

Dali si ubrzavao vrijeme? Ako se ne varam, negdje sam pročitao da ima bug pri ubrzavanju vremena na 120x pa se zblesira seasons. I dali si išao na postojeći save game ili si napravio novi?

 Jesam da iso sam na 120x mozda zato i zaledi sve. Probat cu bez ubrzavanja da vidim sta ce biti 

15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

Al postoji neki bug na ovim mapama sto valjda nemaju season ubacen. Probo sam par mapa do sada i na svakoj mapi mi u 9:00 prekrije mapu snijegom. Bezobzira dali je brzina 1 ili 5. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

I <3
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19
DM-969 kaže...

Imam i ja isti problem od kako sam stavio ovaj season mod,sve mi se napunilo na max samo voda i sijeno mi odlazi, nzm zasto, prije mi je sve radilo ali od kad sam stavio taj mod mi stalo,ako saznam nesto javim tu.

 

I kod mene je tako, kad puniš životinje automatski puni i hranu za njih, samo sjeno i vodu trose 

16 godina
offline
Farming Simulator 19

Poz,

 

dali netko zna u čemu je problem sa courseplayom? Bez obzira koju verziju stavim kad kliknem na ikonu za generiranje ne izbacije mi meni za "Course generation"  već "mode specific setting"? Slika u prilogu.

 

Bolje loš dan na pecanju nego dobar na poslu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.10.2019 21:53 (kovaos).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 19

Ja i frend igramo nekad navecer online pa tko hoce igrati s nama moj nick na steamu je: extrem1409 pa nek me doda 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Farming Simulator 19
bongy kaže...

Ja i frend igramo nekad navecer online pa tko hoce igrati s nama moj nick na steamu je: extrem1409 pa nek me doda 

 Na kojoj mapi igrate? Dosadilo mi već SP igrati.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 19

Igramo na onoj jednoj pd one 2 standardne mape jel moramo igrati bez modova ako jedan ld nas ima neki mod kojeg ovaj dr.nema nemoze uci u napravljenu igru. Znaci tebali bi modove ako vec skidamo imati svi iste. 

 

Dodaj me na stemu pa te pozovem kad budemo igrali

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice