Farming Simulator 2009 Multiplayer?

poruka: 24
|
čitano: 12.575
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Farming Simulator 2009 Multiplayer?

Evo vako vidio ja na netu da imaju modovi ili nezz šta je to uglavnom multiplayer za navedenu igru zanima me kako da to napravim da mogu preko lana igrat?

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Farming Simulator 2009 Multiplayer?
Mato_Ivanovac kaže...

Evo vako vidio ja na netu da imaju modovi ili nezz šta je to uglavnom multiplayer za navedenu igru zanima me kako da to napravim da mogu preko lana igrat?

haha... pa kaj cemo se natjecati ko ce prvi zorat njivu???? lol xD ovo me nasmijalo

rapidshare premium and warez-bb user
15 godina
protjeran
offline
RE: Farming Simulator 2009 Multiplayer?
Lord_Marko kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

Evo vako vidio ja na netu da imaju modovi ili nezz šta je to uglavnom multiplayer za navedenu igru zanima me kako da to napravim da mogu preko lana igrat?

haha... pa kaj cemo se natjecati ko ce prvi zorat njivu???? lol xD ovo me nasmijalo

Čuj npr ja i frend očemo preko 2 kompa igrat a ne se zahebavat na 1 znaći on ore 1 polje ja 2 ali da bude multiplayer on mene vidi ja njega vidim

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2009 Multiplayer?
Lord_Marko kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

Evo vako vidio ja na netu da imaju modovi ili nezz šta je to uglavnom multiplayer za navedenu igru zanima me kako da to napravim da mogu preko lana igrat?

haha... pa kaj cemo se natjecati ko ce prvi zorat njivu???? lol xD ovo me nasmijalo

LOL

 

nego, kakva je ovo uopće igra?? što se ima simulirati na farmi? čekaš da povrće naraste? Neodlučan

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2010 18:24 (betmen).
15 godina
protjeran
offline
RE: Farming Simulator 2009 Multiplayer?
betmen kaže...
Lord_Marko kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

Evo vako vidio ja na netu da imaju modovi ili nezz šta je to uglavnom multiplayer za navedenu igru zanima me kako da to napravim da mogu preko lana igrat?

haha... pa kaj cemo se natjecati ko ce prvi zorat njivu???? lol xD ovo me nasmijalo

LOL

 

nego, kakva je ovo uopće igra?? što se ima simulirati na farmi? čekaš da povrće naraste? Neodlučan

Obrađuješ zemlju! fino površiš pa preoraš pa ovo pa ono igra je odlićna još kad bi multiplay išo ufffffffff

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2009 Multiplayer?

i dalje ne kužim što je tu takoo super.... ali nemoj slušat mene, ja sam psihopat Osmijeh

 
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2009 Multiplayer?
pozzzz znal ko kako da imam krave na farming simulator 2009 i kakvi stranica od modova molim vas
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2009 Multiplayer?

hahahahhahaha

 

 

sorry ljudi, al ovo je meni presmiješno Smijeh

 
2 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Farming Simulator 2009 Multiplayer?
betmen kaže...

hahahahhahaha

 

 

sorry ljudi, al ovo je meni presmiješno Smijeh

Vjerujem ti ali u današnje vrjeme imaš svakake simulacije! i ja sam se opalio smijat dok nisam zaigro i počeo vršit žito i kukuruze pa orat pa sadit pa zaljevat pa u silose vozit igra je odlićna zaigraj i vidit ćeš!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2009 Multiplayer?

e mato.. molim te pomagaj.. vidio sam da znas hakirati dosta toga.. meni je neko upao na fejs.. i promjenio lozinku fejsa i e-maila..  nebi se zezao sa time ali sam dogovarao jedan posao koji mi stvarno treba.. dali bi mi mogao kako upasti i javiti mi lozinku e-maila..  moj ti je mail: andeo_u_boksericama@hotmail.com   ...  i nemojte se smijati na mail :)

14 godina
offline
RE: Farming Simulator 2009 Multiplayer?
Mato_Ivanovac kaže...
Lord_Marko kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

Evo vako vidio ja na netu da imaju modovi ili nezz šta je to uglavnom multiplayer za navedenu igru zanima me kako da to napravim da mogu preko lana igrat?

haha... pa kaj cemo se natjecati ko ce prvi zorat njivu???? lol xD ovo me nasmijalo

Čuj npr ja i frend očemo preko 2 kompa igrat a ne se zahebavat na 1 znaći on ore 1 polje ja 2 ali da bude multiplayer on mene vidi ja njega vidim

 

to ti nije multiplayer,to je auto pilot,tak sam ja kombajniro,stisnes H dok imas namjeru nesta radit (naravno,prv odo tog mjesta namjenjenog dodjes sam),dakle,stisnes H,potom tipku TAB ili E,i on sam radi,a ti samo gledas

moj xfire:1995matej
15 godina
protjeran
offline
RE: Farming Simulator 2009 Multiplayer?
1995matej kaže...
Mato_Ivanovac kaže...
Lord_Marko kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

Evo vako vidio ja na netu da imaju modovi ili nezz šta je to uglavnom multiplayer za navedenu igru zanima me kako da to napravim da mogu preko lana igrat?

haha... pa kaj cemo se natjecati ko ce prvi zorat njivu???? lol xD ovo me nasmijalo

Čuj npr ja i frend očemo preko 2 kompa igrat a ne se zahebavat na 1 znaći on ore 1 polje ja 2 ali da bude multiplayer on mene vidi ja njega vidim

 

to ti nije multiplayer,to je auto pilot,tak sam ja kombajniro,stisnes H dok imas namjeru nesta radit (naravno,prv odo tog mjesta namjenjenog dodjes sam),dakle,stisnes H,potom tipku TAB ili E,i on sam radi,a ti samo gledas

E fala ti!

Slatki Car<3Slatka Carica...steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
14 godina
offline
RE: Farming Simulator 2009 Multiplayer?
el to kao izrugivanje ili...?
moj xfire:1995matej
14 godina
offline
RE: Farming Simulator 2009 Multiplayer?
mida kaže...
pozzzz znal ko kako da imam krave na farming simulator 2009 i kakvi stranica od modova molim vas

http://uploaded.to/file/fsmoi4/FarmAnimals_V1.0.rar

 

evo ti link od downloada

moj xfire:1995matej
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2009 Multiplayer?

De da skinem to multilayer pls recite

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Farming Simulator 2009 Multiplayer?

Meni nije jasno da od tolikih tema o svim mogućim simulacijama nema nijedna o nekoj avio-simulaciji. (IL-2, Lock On, X-plane...)

Tko visoko leti, štedi gorivo.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2009 Multiplayer?

sta treba da skinem sa interneta da mogu igrat farming simulator preko interneta znal iko

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Farming Simulator 2009 Multiplayer?

pa isuse i boze,ja cu se objesit, TA SE IGRA NEMOZE IGRATI U MULTIPLAYERU I TOČKA!!!

moj xfire:1995matej
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2011 Multiplayer?

farming simulator 2011 če izači multiplayer tj. da češ moči igrati sa više igrača u jednom serveru.skupljate novce zajednop i odlučujete kaj če te kupiti.trebao je izači farming simulator 2010   u 3   mjesecu ove godine,ali je izašao farming simulator 2009 GOLD.a farming simulator 2011 če iuzaći ove godine u 7 mjesecu.

perušić
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Farming Simulator 2011 Multiplayer?
antunp.96 kaže...

farming simulator 2011 če izači multiplayer tj. da češ moči igrati sa više igrača u jednom serveru.skupljate novce zajednop i odlučujete kaj če te kupiti.trebao je izači farming simulator 2010   u 3   mjesecu ove godine,ali je izašao farming simulator 2009 GOLD.a farming simulator 2011 če iuzaći ove godine u 7 mjesecu.

 

e a koja je razlika izmedju ls 09 i ls 09 gold e.

moj xfire:1995matej
16 godina
offline
Farming Simulator 2009 Multiplayer?

Vidim da su se neki ozbiljno zapalili za igru.

 

Moram isprobat to čudo Namigiva

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2009 Multiplayer?

e pa razlika je u tome što u farming simulator 2009 gold ima odma na početku igre nove strojeve.a u farming simulator 2009 nema tih novih  strojeva,kao što ih ima u fa gold

perušić
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2009 Multiplayer?
antunp.96 kaže...

e pa razlika je u tome što u farming simulator 2009 gold ima odma na početku igre nove strojeve.a u farming simulator 2009 nema tih novih  strojeva,kao što ih ima u fs gold

 

perušić
14 godina
neaktivan
offline
RE: Farming Simulator 2009 Multiplayer?
antunp.96 kaže...

e pa razlika je u tome što u farming simulator 2009 gold ima odma na početku igre nove strojeve.a u farming simulator 2009 nema tih novih  strojeva,kao što ih ima u fs gold

 

perušić
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice