Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 952.440
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

 

Ovoga mjeseca izlazi Farming Simulator 2013, pa da otvorim temu :D

 

evo sto je novo:

 

Farming Simulator 2013 ® includes a host of new features and improvements:

In the career mode you play the role of a farmer and experience the varied farming life in a completely new and freely accessible landscape.

The new economy systems with variable corn prices allows you to earn money more strategically and invest in new buildings, vehicles and tools. You have access to over 100 authentic tractors, harvesters and tools of renowned manufacturers.

Features:

  • Over 100 vehicles and tools
  • Over 20 licensed brands including Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Same, Horsch, Amazone and many more
  • Career mode with economic system, animal husbandry & purchaseable fields
  • 3 animal types: chicken, sheep & cows
  • Additional growth state: weathered/gone bad
  • Placeable buildings and objects
  • Virtual dynamic terrain
  • Play with your friends on the Internet or LAN in multiplayer mode

 

 

 

Više na: http://www.farming-simulator.com

 

Kupite ovdje 16 eurahttps://www.g2a.com/r/farmingsim2013

 

 

Trailer:

 

 

 

 

Datum izlaska: 25. 10. 2012. - http://www.gamespot.com/farming-simulator-2013/

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2014 0:08 (ToMisLaW).
Moj PC  
5 1 hvala 5
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Kada ovo izlazi??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
picija21 kaže...

Kada ovo izlazi??

krajem ovog mjeseca

14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Nadam se samo da će igra biti bolje optimizirana i iskoristiti puni potencijal novijeg hardvera, pogotovo kad se ubaci koji mod

Sve je moguće...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
johi bro kaže...

Nadam se samo da će igra biti bolje optimizirana i iskoristiti puni potencijal novijeg hardvera, pogotovo kad se ubaci koji mod

trebalo bi biti, kako su naveli novosti, izgleda da ce biti puno bolja igra nego FS 2011 :D

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

jel ima di da se skine??

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
DM-969 kaže...

jel ima di da se skine??

 

 

ne, igrica jos nije izasla

 

 

 

Igrica izlazi 25.10. http://www.gamespot.com/farming-simulator-2013/

14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

Jel se zna koliko ce zahtjevati?

 

Neznam se potpisat..xDD
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
IMVK kaže...

Jel se zna koliko ce zahtjevati?

 

Isto ko i FS 2011. Ako si mogao igrati FS 2011 moći ćeš i 2013. {#}

 

 

Skinuo demo, stavio sve na max. vrti 55-60fps  i izgleda jako lijepo. Sviđa mi se {#}

Sve je moguće...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
johi bro kaže...
IMVK kaže...

Jel se zna koliko ce zahtjevati?

 

Isto ko i FS 2011. Ako si mogao igrati FS 2011 moći ćeš i 2013. {#}

 

 

Skinuo demo, stavio sve na max. vrti 55-60fps  i izgleda jako lijepo. Sviđa mi se {#}

ja demo nemogu igrati na max :D posto mi je komp krš, ali uskoro kupujem novi, pa cu sve igre vrtiti na ultra :P

11 godina
offline
Farming Simulator 2013

Lepo optimizovan demo, dobijam 60 fps na max settings, videcemo kad izadje full....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

E ovako jesam li ja lud ili što , sada sam zvao brata da provjeri za igru kad izlazi i da skine demo, međutim mene brat zove i govori da ekipa s team speaka igra farming simulator 2013 original da su mu dali link za dl i da znaju da igra izlazi 23.10 ali da su nabavali org. E sad dali sam ja lud ili me brat farba neznam jer sam na poslu a nemogu provjerit. Ako mozete provjerit dali ima org stvarno na nekim torrentima ili warezu bio bih zahvalan, jer ja nisam u mogućnosti iz razloga što sam na poslu samo psssst :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
Kosco kaže...

E ovako jesam li ja lud ili što , sada sam zvao brata da provjeri za igru kad izlazi i da skine demo, međutim mene brat zove i govori da ekipa s team speaka igra farming simulator 2013 original da su mu dali link za dl i da znaju da igra izlazi 23.10 ali da su nabavali org. E sad dali sam ja lud ili me brat farba neznam jer sam na poslu a nemogu provjerit. Ako mozete provjerit dali ima org stvarno na nekim torrentima ili warezu bio bih zahvalan, jer ja nisam u mogućnosti iz razloga što sam na poslu samo psssst :)

ja jedino sto sam video jeste Farming Giant

14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Kosco - ako saznas nesta, salji mi poruku u PM :D
13 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

nako kraće probe ( mozda pola sata ) mogu rec da meni to izgleda ko malo modani FS2011 šta i nije loše jer se netreba navikavat na nove stvari ali......mapa mi izgleda malo dosadnjikava da tako kazem . Grafički takođe nevidim neki veliki pomak u odnosu na fs2011 , trava i ostale stvari idalje "iskaču" kad dođu u domet grafičkih postavki ali pretpostavljam da se to da rješit ko u prošlom nastavku editiranjem par linija teksta u postavkama .

Iskreno nadao sam se novom enđinu i malo većim promjenama....jedina velika razlika koju sam primjetio u tih pola sata igranja je da sad polja morate kupit prije nego ih mozete obrađivat - u fs2011 vam je trebao mod za to.....čini mi se ko da su pokupili par dobrih modova iz prošlog nastavka i ubacili ih u novu igru ( nove teksture polja koje sam vidio u fs2011 modovima itd itd ) .

Ipak , kad bude kakva steam rasprodaja mislim da cu igru kupit .

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ljudi jošš maloooo i {#} 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ej, ljudi jel nekome od Vas možda demo ne radi?? Ja sam skinuo, instaliram, pokrenem i kad ide loading igre, igra se sruši i izbaci mi ono "Check online or Close prozor". Btw, googlajte malo, može se naći full game :)

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Farming Simulator 2013

igra je super, sad samo čekam da skinem cijelu verziju. 2011 predobar ovaj je jos bolji :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

e jel neko skino cijelu igru,ja skidam al neznam oće mi radit

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

otkud skidaš?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
DM-969 kaže...

e jel neko skino cijelu igru,ja skidam al neznam oće mi radit

ja sam do sada skinio 2-3 i za sve traže password, a da bi dobio password trebam skiniti preko sharecasha.. odma znam da je fake..

15 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Pozz evo prvi dojmovi fenomenalni..  Kupio sam igru ujutro na oficial str. i nije mi zao...  Puno noviteta od novih strojeva, nove zivotinje, mapa... 

Igram na hard postavkama i mogu samo reci da ce biti mukotrpnog rada na farmi... recimo da je napravljeno tako da puno morate sami raditi jer ako koristim puno radnika, troskovi me pojedu..

od pocetnog kredita, do runinng kostsa (troskovi koristenja strojeva), troskovi radnika...  s tim da jos treba kupovat zemlju... najveca je oko 12 hektara i kosta oko 700 000.. Uglavnom treba dobro odredit strategiju s cim cete se bavit i kamo cete ulagat novac.. evo to je to od mene.. necu vise pisat, ostalo sami dozivite.. pozzz

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

ma nema još da se skida,ni jedna nevalja,moracu je i ja kupit :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
DM-969 kaže...

ma nema još da se skida,ni jedna nevalja,moracu je i ja kupit :D

ima, ali traze password a da bi dobio password treba nešto skidat preko sharecasha, ali je pre rizicno jer je 100% fake :D

 

ali trebalo bi vec sutra biti nešto što valja ;)

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

pozz ekipa...meni je igra sasvim ok,kupio sam orginal multiplayer je bolestan :D

 

 

svi koji imaju orginal FS 2013 nek mi posalju PM ako su zainteresirani za MP :D

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Farming Simulator 2013

Postoji piratska verzija na poljskom i provjereno radi. Isprobao, očekivanja opravdana, kupujem original sljedeći tjedan, možda čak već i ovaj zbog MP.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
mystik kaže...

Postoji piratska verzija na poljskom i provjereno radi. Isprobao, očekivanja opravdana, kupujem original sljedeći tjedan, možda čak već i ovaj zbog MP.

 

i ja kupujem što brže mogu :D iako mi je u cilju prvo novi komp i periferija, al dobro do iduceg tjedna je igra moja :D

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.10.2012 13:49 (ToMisLaW).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Prijedlog: Ako budete pocinjali nemojte sijati krumpir, zato sto onaj,stroj sto vadi vadi samo 1 red...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
burner9 kaže...

Ako trebate link za download (full), javite mi se na pm da vam ga pošaljem, jer ne smijem linkat torrente. Radi 99.9%  {#}

  koliko je velika full igra?jer kod slovenaca je došla kao cijela-ali neka mala veličina?

 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice