FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 915.692
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
Hocu da napravim 4321,imam sve igrace osim Martijala i Jesusa. Kad pocne tekma presao bih u 41212(2)
Da li valja ekipa posto bih na njoj ostao duze vrijeme?

 Lallana out Bakayoko in po meni.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
jpantalon kaže...
goust78 kaže...
Hocu da napravim 4321,imam sve igrace osim Martijala i Jesusa. Kad pocne tekma presao bih u 41212(2)
Da li valja ekipa posto bih na njoj ostao duze vrijeme?

 Lallana out Bakayoko in po meni.

 Na CDM ?! A Fernandinho i Herera ostaju na CM ?

Po cemu je Bakayoko  toliko bolji od Gueye koji je skoro pa dzaba ?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 21:38 (goust78).
15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Evo jedan zanimljiv video kojeg bi svakako trebalo pogledat

 Jedan od rijetkih koje pratim Lik je ok i sve što je rekao stoji. Još prošle godine  se žalio na momentum u pojedinim tekmama. Pogledao sam te tekme i u potpunosti mu se dogodilo što i meni, ono o čemu sam pisao par redova iznad. Imao je 38 pobjeda i onda mu dođe lik koje ne da je slomio nego masakrirao a lopta neće u gol. Ne znam koliko je stativa pogodio. Protivnik mu je jednom prešao centar i to u 90 minuti, dobio smiješan korener i iz njega zabio. Ako to smeta liku koji u WL ima 40 pobjeda što je onda čudno kada se ja žalim kojem je rekord 25 pobjeda u WL? Mislim, očito je da nas EA sve pomalo prca. Iz kojeg razloga ne znam ali dobro je da se sve otvorenije o tome govori i da to govore igrači koji su u samom vrhu. Ima podršku ne samo za crni petak  nego do kraja ove igre. Ne dam jednu lipu za fifa pointse. Najviše te zaboli kada te netko lupi po novčaniku.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Po njegovih 10cm vise, i dosta snage vise. Najcesce se namucim kad protivnik ima Bakayoka u ekipi jer se uvijek gad nade na pravom mjestu u pravo vrijeme. Kao Kante prosle godine, samo sto Bakayoko dobije svaki zracni duel.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
jpantalon kaže...

Po njegovih 10cm vise, i dosta snage vise. Najcesce se namucim kad protivnik ima Bakayoka u ekipi jer se uvijek gad nade na pravom mjestu u pravo vrijeme. Kao Kante prosle godine, samo sto Bakayoko dobije svaki zracni duel.

 Jbg,ova igra zahtjeva suvise truda zbog nicega ...

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
10 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
The_K kaže...

Sime objasni zasto ovdje nisam zabio gol

 

 Igra nije potpuna arkada i igrac svaki puta loptu drugacije zahvati. Pogotovo kad ides iz prve pucat, masu puta mi se to dogodilo u igri. Pogotovo sa ruba 16m na prazan gol. 

 Post iznad si napisao "Ako ja pravilno napunim u gljivicu nastimam, to je to, gol.".Kao sto mozez vidjet ja sam pravilno naciljao sa gljivicom ali igrac je svejedno promasio. Ja koji igram cjeli svoj zivot nogomet po igralistima znaci daleko sam od profesionalca ne mogu se sjetit da sam i jednom sa 3m udaljenost promasio prazan gol koji je manji od gola kojeg profesionalni nogometasi koriste. Znaci po tebi je normalno da profesionalni nogometas promasi gol duzine 7.32m sa 3m udaljenosti to je teze promasit nego pogodit i ako si sposoban to promasit onda nogomet nije za tu osobu. Ocito je da postoji skripta i da ako igrica kaze neces zabit gol onda ga neces zabit, sjecam se da sam muku mucio tu tekmu.

15 godina
offline
FIFA 18

I sad ovo nije crveni? idem sam na golmana i lik me s leđa odradi.

 

 

 

Ovakvih zicera mi golman svaku tekmu po nekoliko obrani. Najbolje kaj ja tapkam dva puta u daljni desni kut a on pukne ovako. No nema niti to veze već kako lik i to brani, rastavi ga lopta ali nekako je ipak dotakne...

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Kao sto je vec ovvy rekao trebaju smanjit reflekse golmanima unutar 5,6m jer nisu golmani spiderman da imaju takve reflekse pa da sve brane.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Da li ce biti pad cijena danas ,sutra zbog BF  24.11 2017 ?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

Da li ce biti pad cijena danas ,sutra zbog BF  24.11 2017 ?

zasto bi bio pad cijena?

nije da ce djeliti pakete za đabe

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Da mi je da uhvatim ovu cetvoricu bar nesto jeftinije.
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Nije da mu smeta, nego zna da dosta ljudi se zali na to i da ce dobit masu clickiva na videu, ko da njega boli k**ac, i onako pobjeđuje

15 godina
offline
Re: FIFA 18
Robi90 kaže...

Nije da mu smeta, nego zna da dosta ljudi se zali na to i da ce dobit masu clickiva na videu, ko da njega boli k**ac, i onako pobjeđuje

Nije baš tako. Pratim ga dvije godine i uvijek je govorio ono što svi mi govorimo. Klikove on pobere na savjetima i formacijama koje svakodnevno objavljuje. Dečko je fakat ok. Za razliku od nekih on stavlja i tekme koje je gubio i golove koje je primao. Sigurno mu nije drago da ima veći lag nego neki nijemac ili englez. U tom dijelu svi bi trebali biti ravnopravni. Ubiru za igru najveće novce u industriji i da ne mogu omogućiti svim igračima isti tretman. Je li normalno kada hoću ući u fut da mi igra izbaci da zbog prevelikog prometa navratim kasnije? Halo, pa prodali ste mi igru, znaju o kojim se ciframa radi i koliko ljudi će igrati online. Omogućite mi ono što sam platio.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Covjek je prosle godine tamburao na svom kanalu igrace iz top 100, cak i top 10. Naravno da ga smeta, pogotovo kad je u WL gubio protiv dosta losijih protivnika samo zato sto je server 1500km od njega. U 10 najboljih igraca koji imaju yt kanal (ukljucujuci pro igrace).

11 godina
offline
FIFA 18

ljudi jos uvijek svake godine izdvajaju za "novu" fifu ? i onda jos dodatne pare (coinse) za slimbe igraca ?

 

lol, svi seru po EA zbog mass effecta, battlefronta i nfsa, a nitko se ne obazire na fifu u kojoj su ovakva sranja po defaultu vec godinama

 

svake godine naplacuju promjenu roostera kao novu igru i onda jos zaradjuju masu para na virutalnim coinsima koje ljudi kupuju svake godine kao da ce nestati lel

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 13:35 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Da je bar igrica kao Fifa 17, ja bi bio prezadovoljan s obzirom da sam ove godine ocajan, a imam duplo bolju ekipu vec sada bez ulozene dodatne lipe nego prosle godine u 4.mjesecu. Igrice su slicne jedino po modovima, po gameplayu bome nisu. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 13:38 (jpantalon).
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Fanu kaže...

ljudi jos uvijek svake godine izdvajaju za "novu" fifu ? i onda jos dodatne pare (coinse) za slimbe igraca ?

 

lol, svi seru po EA zbog mass effecta, battlefronta i nfsa, a nitko se ne obazire na fifu u kojoj su ovakva sranja po defaultu vec godinama

 

svake godine naplacuju promjenu roostera kao novu igru i onda jos zaradjuju masu para na virutalnim coinsima koje ljudi kupuju svake godine kao da ce nestati lel

 

 

 Očito površno pratiš igru jer barataš krivim podacima. EA ne zarađuje na coinsima već na fifa pointsima.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
jpantalon kaže...

Da je bar igrica kao Fifa 17, ja bi bio prezadovoljan s obzirom da sam ove godine ocajan, a imam duplo bolju ekipu vec sada bez ulozene dodatne lipe nego prosle godine u 4.mjesecu. Igrice su slicne jedino po modovima, po gameplayu bome nisu

 Objasni to ovima na drugom nogometnom forumu koji me danima uvjeravaju da je gameplay svake godine potpuno isti...

8 godina
offline
FIFA 18

Razlika u gameplay-u je nebo i zemlja. I ja sam ocajan u ovoj fifi ali jbg nekom odgovara. U prvoj diviziji sam 3 puta bio ali kako sam usao tako sam i izasao 😂. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Nedavno sam na streamu vidio da neki lik na stranici nekoj gleda graf kako su se cijene igraca kretale u zadnjih mjesec dana, pa ako netko zna stranicu bio bi zahvalan na linku

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18

futbin.com

12 godina
offline
FIFA 18

Danas lik. Vodi 2-1 i zadnjih 40min igre mi se dodaje za golmanom. Ja zabijem za 2-2, jedva. On mi mrkne gol iz kick offa 3-2 u 90'. Izaso iz igre i kupio Gran Turismo :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Pun k mi je ove igre i ljudi koji igraju ovu igru sto su svi ljudi kad dodju na internet supci igram draft frajer mi zabije gol i cijelo drugo poluvrijeme sa golmanom baca loptu na glavu svom igracu i vraca golmanu u ruke nazad wtf?????? Kakav je to mozak? Onda odem u sezonu vec lud i frajer me dobije 5-4 i ja sam svaki gol morao gledat svaki sazetak moguci dok sam ja svoje golove sve uredno skipao. Alo koji k tim igracima sto nije dovoljno da nas igra jebe vec se i oni medjusobno moraju jebat. Prokleta toksicnost. Neka Trump zapocne treci svjetski boli me k nek sve ode u pm. Takvi ljudi ni netrebaju zivjet.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 18

Online fifa community je meni već godinama daleko najodvratniji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Pun k mi je ove igre i ljudi koji igraju ovu igru sto su svi ljudi kad dodju na internet supci igram draft frajer mi zabije gol i cijelo drugo poluvrijeme sa golmanom baca loptu na glavu svom igracu i vraca golmanu u ruke nazad wtf?????? Kakav je to mozak? Onda odem u sezonu vec lud i frajer me dobije 5-4 i ja sam svaki gol morao gledat svaki sazetak moguci dok sam ja svoje golove sve uredno skipao. Alo koji k tim igracima sto nije dovoljno da nas igra jebe vec se i oni medjusobno moraju jebat. Prokleta toksicnost. Neka Trump zapocne treci svjetski boli me k nek sve ode u pm. Takvi ljudi ni netrebaju zivjet.

 Mislim da smo naletili na istog lika. Jel bio turcin mozda ? Tako nekakvi nick ima i grb. Isto to je i meni radio. Jedna tekma umjesto da traje max 15min mi je trajala 25min. Na taj nacin ekipa dobiva tekme, to je tako.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
10 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
The_K kaže...

Pun k mi je ove igre i ljudi koji igraju ovu igru sto su svi ljudi kad dodju na internet supci igram draft frajer mi zabije gol i cijelo drugo poluvrijeme sa golmanom baca loptu na glavu svom igracu i vraca golmanu u ruke nazad wtf?????? Kakav je to mozak? Onda odem u sezonu vec lud i frajer me dobije 5-4 i ja sam svaki gol morao gledat svaki sazetak moguci dok sam ja svoje golove sve uredno skipao. Alo koji k tim igracima sto nije dovoljno da nas igra jebe vec se i oni medjusobno moraju jebat. Prokleta toksicnost. Neka Trump zapocne treci svjetski boli me k nek sve ode u pm. Takvi ljudi ni netrebaju zivjet.

 Mislim da smo naletili na istog lika. Jel bio turcin mozda ? Tako nekakvi nick ima i grb. Isto to je i meni radio. Jedna tekma umjesto da traje max 15min mi je trajala 25min. Na taj nacin ekipa dobiva tekme, to je tako.

 Ne sjecam se stvarno

11 godina
offline
FIFA 18

Update 608 mb, jel zna netko o cemu se radi, nisam uspio nista naci?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ovo što je netko pisao za obranu, živa istina. Nekad sve super, odlično stoje na terenu, na pravom mjestu, presječu lopte, organizirani, ma milina.

A nekad brate mili nitko nigdje sa ničim ne paše, havarija, jednom dijagonalom me protivnik probije, moj stoper kraj njegovog igrača i ne može do lopte nikako, a on iz kontakta sa 20 metara drmne rašlje.

 

Za ove šanse isto tako, i meni se xy puta desilo da mi jebeni Lacazette sa 5 metara na prazan gol pogodi stativu, otupio sam već na to, sam se nasmijem.

 

 

Što se prije pomirite sa tim bit će vam lakše, igrica je naštimana, radi po nekom kodu, sad kako i kojem nemam pojma, al samo sljepac ne vidi da je tako.

Od samih utakmica do otvaranja packova.

Ja sam otvorio more packova do sad i nikad nisam otvorio igrača skupljeg od 20k.

Završim na SB u elite 1, dobijem 2 mega packa, u jednom obični Fahraman a u drugom obični Dani Alves, ono jebeno, i onda kad vidim da netko otvori igrača od 500k ono koji kurac, ja igram mjesec dana i imam igrače koji skupa vrijede jedva 500k i to sam ih sve moro kupit coinsima nakon osvajanja divizija i skupljanja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 20:02 (Iniesta21).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Novi title update,ovi golmani imaju nevjerovatne reflekse,inace samo offline mod sutam :)

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
soul_eclipse kaže...

samo offline

 aj dobro što nas jebu u onlineu ali u offlineu nam je isto, mi igrači fife imamo najbolji seksualni život

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice