FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 915.574
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 18

Ok, nije  skužio zajebanciju. Lik je poklonio dva gola MC. Kakva je panjina u igri takav je panj i kartica. Sretan sam što sam se je na vrijeme riješio i još dobro zaradio. Pokrio sam gubitak na alvesu i jednom perišiću. Drugog perišića sam uvalio za 125k a išao je u tom trenutku za 70k. Aj malo sreće i za mene.

 

No koliko sreće tek imaju neki u packovima to je strašno. Evo kaj ekipa dobije u jednom jebenom packu?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 18:42 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Evo ja sam danas bas iz 2 premium gold packa dobio 2 fahrmana.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Zasto je Adrien Silva vise od 90k na ps4?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

dobio sam neka dva informa iz francuske lige koji se sad prodaju od 12 do 15 000...jel ih se isplati prodat ili će im rasti cijena kad budu trebali informi za futmas SBC?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18
Ovaj totgs firmino je čudesna kartica. Ugodno sam iznenađen. NIF kartica je bila dobra ali ova je dvije stepenice iznad. Mislim da mu je trenutna cijena i više nego poštena za ono što se ovom karticom dobija. Topla preporuka svakom tko ima brazilce ili bpl momčad.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

 

Kako su ovi u WL meni nije jasno. Osim ekipa koje imaju ( ocito od igranja WL ) sve ostalo je nula bodova. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Obrana je uzasna s ova dva hobita u obrani i najgore potrosenih 500k ikad na rupu kao sto je Schmeichel.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
jpantalon kaže...

Obrana je uzasna s ova dva hobita u obrani i najgore potrosenih 500k ikad na rupu kao sto je Schmeichel.

Ja sam imao van der sara 89. Meni najbolji golman kojeg sam imao u zadnjih par godina. Iz mog iskustva nevjerojatna kartica. Prodao sam ga kada mu je cijena bila u piku i zaradio na njemu 150k coinsa. Sada sam uzeo van bastena kada mu je cijena bila najniža. Na golu mi je sada ederson i sasvim solidna kartica. Nemam potrebe trošiti coinse na nešto bolje. U pitanju je otw kartica i nekako se nadam da bi ga ea mogla nagraditi ovaj tjedan.

11 godina
offline
Re: FIFA 18
jpantalon kaže...

Hahaha covjek se sprda, pa oba gola Cityja su njegova. Kod prvog Otamendi skace preko njega i Silva zabija, a kod drugog nabija desnicom loptu u Smallinga i Otamendi zabija.

 Ma nisam ni gledao tekmu haha.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 

Kako su ovi u WL meni nije jasno. Osim ekipa koje imaju ( ocito od igranja WL ) sve ostalo je nula bodova. 

 Tek sada vidiš koliko si loš...

 

Gle, igram s talijanom koji je u prvoj diviziji i to konstantno, a ja ga derem u 90% tekmi.  Kao da u ovoj igri ima veze tko zna i tko je bolji...

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 

Kako su ovi u WL meni nije jasno. Osim ekipa koje imaju ( ocito od igranja WL ) sve ostalo je nula bodova. 

 Tek sada vidiš koliko si loš...

 

Gle, igram s talijanom koji je u prvoj diviziji i to konstantno, a ja ga derem u 90% tekmi.  Kao da u ovoj igri ima veze tko zna i tko je bolji...

 Gledam, nitko od njih ne gradi napad. U roku 3 pasa je na protivnickih 16m. Ja ako dobijem, onda dobijem sa 5-0, ako izgubim onda izgubim sa 1-0 ili 5-6 :D Neki dan mi lik ima 4/4 udarca prema golu, sva 4 su gola. Chemistry ekipe 86, pola ekipe nije na pravim pozicijama :D Samo dokaz kolko taj chemistry veze s mozgom nema.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

znači Son...nijedan SB, sve utakmice u WL i Seasons...brutalna kartica, brutalna

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
dr4zh3n kaže...

znači Son...nijedan SB, sve utakmice u WL i Seasons...brutalna kartica, brutalna

 Nema greške. Sve realno kao i uvijek kod EA.

Parodija.

10 godina
offline
FIFA 18

Protivnik ubaci na L1+ trokut njegov obranbeni skoci opali nogom u glavu mog Bailliya padne napod i sudac svira penal. U kojem normalnom svemiru je to penal???? Jebem ti igricu nerealnu Bailly ima srece sto nije primio takav udarac za pravo jer bi u komu pao. Sto je najgore na kraju utakmice mi nisu dali da vidim taj prekrsaj pa da ga snimim. Trebaju stavit svaki prekid svaki udarac da se moze pogledat tako da mi njima mozemo snimit sve bugove. Ovi iz EA nemaju pojma da su skroz krivo isprogramirali sudce. Mozez poslat igraca u komu i pritom dobit penal. Jebe lud zbunjenoga. Odmah sam znao da cu izgubit.Citavu tekmu je momentum bio na njegovoj strani jedva sam mu nekako uspio zabit prazan gol POTM Sane je skoro i to promasio. Dok je on meni tri komada utrpao iz tri akcije. Jedno veliko SRAMOTA na programiranje nogometnih pravila. Oni ne znaju ni sto je prekrsaj ni sto je pustena prednost. Jeli njima ikad palo na pamet da kad programiraju ta pravila da pozovu strucnu osobu za nogometna pravila a ne da mi neki Kanadjanin koji lopte nije vidio radi pravila.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 18

Zadnja verzija brazilaca, vrlo vjerojatno i konačna jer nemam tu više kaj kemijati..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 18

Sakupio sam nesto coinsa pa razmisljam o nekoj ikoni.Da li bi ovoj ekipi bio vise potreban del piero ili petit?

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=kyMAWirDnNrmA:FFA18PCC

 

Edit: Inace mi umjesto matuidia igra brozovic.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 22:32 (ValentinoKr).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Protivnik ubaci na L1+ trokut njegov obranbeni skoci opali nogom u glavu mog Bailliya padne napod i sudac svira penal. U kojem normalnom svemiru je to penal???? Jebem ti igricu nerealnu Bailly ima srece sto nije primio takav udarac za pravo jer bi u komu pao. Sto je najgore na kraju utakmice mi nisu dali da vidim taj prekrsaj pa da ga snimim. Trebaju stavit svaki prekid svaki udarac da se moze pogledat tako da mi njima mozemo snimit sve bugove. Ovi iz EA nemaju pojma da su skroz krivo isprogramirali sudce. Mozez poslat igraca u komu i pritom dobit penal. Jebe lud zbunjenoga. Odmah sam znao da cu izgubit.Citavu tekmu je momentum bio na njegovoj strani jedva sam mu nekako uspio zabit prazan gol POTM Sane je skoro i to promasio. Dok je on meni tri komada utrpao iz tri akcije. Jedno veliko SRAMOTA na programiranje nogometnih pravila. Oni ne znaju ni sto je prekrsaj ni sto je pustena prednost. Jeli njima ikad palo na pamet da kad programiraju ta pravila da pozovu strucnu osobu za nogometna pravila a ne da mi neki Kanadjanin koji lopte nije vidio radi pravila.

 

 Prestao sam se živcirati, sada se samo nasmijem i vozim dalje. I dalje mi nije jasno zašto to rade?

10 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Zadnja verzija brazilaca, vrlo vjerojatno i konačna jer nemam tu više kaj kemijati..

 Skupi si coinste za Neymara

13 godina
offline
FIFA 18

Možete li vi on line, meni izbacuje lost conection

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
dejan1471 kaže...

Možete li vi on line, meni izbacuje lost conection

 Serveri im ne rade, izbacili su jutros obavijest.

 

Napravio jucer Marquee u doslovno 2 min, sve sam imao u klubu.

Dobio Cecha i jos neke pizdarije, nista posebno ali oko 30k je bilo, najvise do sada sto sam dobio.

Rekoh ajde da odmah to spizdim i gledam sto da kupim, Jesusu je pala opako cijene ali on mi realno ne treba.

I tako vrtim i naletim na Dania Alvesa, plavu karticu, 20500 buy now.

E sad odmah prva tekma, krivo mi kao psu sto nisam snimao, slobodni udarac pa sa jedno 30tak metara sa njim.

Liku Cech na golu, probusio sam Cecha, prečku i mrežu :D

Ukratko, ne prodajem ga, boli me kurac. 

15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 Skupi si coinste za Neymara

 U ovoj igri igrač snage 53 za mene je igrač manje tako da mi ne pada na pamet trošiti coinse na njega. Imao sam ga u prošloj fifi i prodao za par dana. Više je letio zrakom, ležao na travi i bio nošen na svačijoj kari nego što je igrao nogomet. Jednostavno ta kartica nije za mene...

10 godina
offline
FIFA 18

Igram protiv frajera koji ima 5 legendi tlaci me sa Van Bastenom. Ja nakon tri fife uspijem mu preci golmana i promasim prazan gol. Idem izvest brzo slobodni udarac i sudac mi samo uleti i pokupi loptu i lopta se odbije tocno do protivnika i on baci savrsenu kontru i sa Van Bastenom zabija hattrick i pobjedjuje 3-1. Sto se na kraju desilo sa onom inicijativom fixfifa koliko sam skuzio sve je propalo i dalje cemo davat guzice EA-u?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
The_K kaže...

 Skupi si coinste za Neymara

 U ovoj igri igrač snage 53 za mene je igrač manje tako da mi ne pada na pamet trošiti coinse na njega. Imao sam ga u prošloj fifi i prodao za par dana. Više je letio zrakom, ležao na travi i bio nošen na svačijoj kari nego što je igrao nogomet. Jednostavno ta kartica nije za mene...

 Mozez si skupit za neku legendu tipa Roberta Carlosa,Ronaldinha,Ronalda...

11 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Zadnja verzija brazilaca, vrlo vjerojatno i konačna jer nemam tu više kaj kemijati..

 Sad ce ti Willian dobit IF vjerojatno. Gol i dve asistencije jucer, ocjena 9,2 na sofascoru. 

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...

 Sad ce ti Willian dobit IF vjerojatno. Gol i dve asistencije jucer, ocjena 9,2 na sofascoru. 

Dobio je kitu, to je ea. Inače nif willian mi je odlična kartica. 

 

Kupio sam danas nekoliko igrača ovrl 84, 85. U petak kreće futmas i vrlo vjerojatno će porasti cijena takvih kartica. Potrošio sam sve kaj sam imao i sada sam miran. Možda si nešto složim a ako cijene dobro porastu onda sve prodam.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 Mozez si skupit za neku legendu tipa Roberta Carlosa,Ronaldinha,Ronalda...

S obzirom da dnevno provedem na marketu desetak minuta teško da mogu skupiti 3/4 milje za ronalda ili ronaldinha. Znači, nemoguća misija osim da me nešto opako posere u packu a iz prakse sam shvatio da je to nemoguće. Tako da što sam skupio skupio sam. Imam dvije icone s kojima sam prezadovoljan. Najbolja kupnja u ovoj fifi i više ih ne prodajem. Kolikoigram, niti mi ne treba ništa više..

15 godina
offline
FIFA 18

Aurier jedini gol u sezoni i to izgleda pobjednički zabije danas. Do sljedeće srijede neće ga se nitko niti sjećati i ništa od nadogradnje. Vidim cijena mu skočila duplo i sada sam u nedoumici riješiti se kartice ili ne? Coinsi mi ne trebaju kao niti ta kartica. Ne znam...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Aurier jedini gol u sezoni i to izgleda pobjednički zabije danas. Do sljedeće srijede neće ga se nitko niti sjećati i ništa od nadogradnje. Vidim cijena mu skočila duplo i sada sam u nedoumici riješiti se kartice ili ne? Coinsi mi ne trebaju kao niti ta kartica. Ne znam...

Prošli put kad su Englezi igrali preko tjedna, Young je IF karticu dobio tjedan dana kasnije tako da ja ne bih otpisao Williana, a moguće da i Aurirer dobije ako je osim gola bio dobar jučer.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Cofinho kaže...

 Sad ce ti Willian dobit IF vjerojatno. Gol i dve asistencije jucer, ocjena 9,2 na sofascoru. 

Dobio je kitu, to je ea. Inače nif willian mi je odlična kartica. 

 

Kupio sam danas nekoliko igrača ovrl 84, 85. U petak kreće futmas i vrlo vjerojatno će porasti cijena takvih kartica. Potrošio sam sve kaj sam imao i sada sam miran. Možda si nešto složim a ako cijene dobro porastu onda sve prodam.

 Pa nece mu sad dat ako su utakmice u tjednu. Cekaj onaj TOTW u slijedecu srijedu.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...

 Pa nece mu sad dat ako su utakmice u tjednu. Cekaj onaj TOTW u slijedecu srijedu.

Tolliso je dobio. Igrali u utorak i imao asistenciju i dobio nadogradnju u srijedu. Lacazette zabio dva gola i dobije karinu. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice