FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 914.688
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Eto dns mi se desio jedan ociti momentum. Idem dodati nazad sa Kaneom a on doda neki savrseni pas prema naprijed do Mkhtariyana koji izlazi sam na golmana i zabija gol. Znaci igrica mi je pomogla da zabijem gol sto se uopce ne bi smilo desiti.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 18

napravio marquee u 2 minute i dobio opet kurcinu u paketima. 

5 paketa, sve quick sell.

kakva tragedija majku im jebem vise.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

napravio marquee u 2 minute i dobio opet kurcinu u paketima. 

5 paketa, sve quick sell.

kakva tragedija majku im jebem vise.

Možda je to zato što žuriš? Probaj slagati polako... ako ne ide niti tako zamoli šimu da te upozna s nekim u ea sportsu i kaže koju dobru riječ za tebe. Možda to upali? Ja sam se pomirio da sam voda. Sve coinse sam potrošio na kupovinu igrača ovrl 85 i 86. Možda im poraste cijena nakon totya pa nešto zaradim ako ne dobro će doći za neki jači sbc.

10 godina
offline
FIFA 18

Ja ovaj tjedan sve pakete sto dobijem ostavljam za onaj dan kad izadje potpuna momcad toty-a. Za sad ih imam 15. Ustedio sam 270k i cekam da lewandovskom i vidalu padne drasticno cijena pa da ih kupim. To su neki moji planovi za toty.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Eto u fifa grupi na faceu jedan se pohvalio da je dobio toty Kantea dok drugi da je dobio toty Kanea.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ako ima neko voljan za igranje na PC-u neka me doda Nedac96. Pozz

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 mjere izgled igrača i onda stave balea 

zar nije bio netko ljepši tipa andy carroll :D

uglavnom rutinski članak na indexov način znači ne valja kurcu

koliko znam igrači pesa su se žalili na online komponentu u pesu, ni tamo ne cvjetaju ruže

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
12 godina
offline
Re: FIFA 18
hanteed kaže...
The_K kaže...

 mjere izgled igrača i onda stave balea 

zar nije bio netko ljepši tipa andy carroll :D

uglavnom rutinski članak na indexov način znači ne valja kurcu

koliko znam igrači pesa su se žalili na online komponentu u pesu, ni tamo ne cvjetaju ruže

 Clanak koda je sastavio neka forumska placipicka koja ne moze spojiti 2 pasa u igri. Malo cemo kenjat po EA forumu, pa cemo nakon toga napisat clanak... mozda PES kupi dodatnih 6 ljudi. 

Hebeno je kak' je bitna stavka kako AI igra protiv tebe, dok 99% populacije FIFAe igra Online komponentu igre koja u PESu jednostavno ne postoji. Koda se u SBu ne vidi kako je postavljena igra protivnika. Short passing, long passing, contain itd... itd... 

Uzmu kao grafiku minus FIFAi i onda kao referencu uzmu Balea kojega ne mozes preslikat niti da zelis.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
hanteed kaže...
The_K kaže...

 mjere izgled igrača i onda stave balea 

zar nije bio netko ljepši tipa andy carroll :D

uglavnom rutinski članak na indexov način znači ne valja kurcu

koliko znam igrači pesa su se žalili na online komponentu u pesu, ni tamo ne cvjetaju ruže

 Clanak koda je sastavio neka forumska placipicka koja ne moze spojiti 2 pasa u igri. Malo cemo kenjat po EA forumu, pa cemo nakon toga napisat clanak... mozda PES kupi dodatnih 6 ljudi. 

Hebeno je kak' je bitna stavka kako AI igra protiv tebe, dok 99% populacije FIFAe igra Online komponentu igre koja u PESu jednostavno ne postoji. Koda se u SBu ne vidi kako je postavljena igra protivnika. Short passing, long passing, contain itd... itd... 

Uzmu kao grafiku minus FIFAi i onda kao referencu uzmu Balea kojega ne mozes preslikat niti da zelis.

 Treba biti realan i priznati da igra nevalja u većini slučajeva. Mjesec dana nakon izlaska 18ke igram samo sa frendom kick off i svaka utakmica završi 4-5 6-5 6-6 a nedavno i 7-6

to prije nije bilo a vazda smo igrali na 10 minuta half. Da ne spominjem greške golmana i greške ai igrača kojih je prije dosta manje bilo. Ali eto mi trčimo oko kuće a ea stoji i svaki krug sa motkom nas opale po nogama i mi tako nastavljamo trčati, ovako je najbolje opisati situaciju nas igrača fife.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
15 godina
online
Re: FIFA 18
hanteed kaže...

 Treba biti realan i priznati da igra nevalja u većini slučajeva. Mjesec dana nakon izlaska 18ke igram samo sa frendom kick off i svaka utakmica završi 4-5 6-5 6-6 a nedavno i 7-6

to prije nije bilo a vazda smo igrali na 10 minuta half. Da ne spominjem greške golmana i greške ai igrača kojih je prije dosta manje bilo. Ali eto mi trčimo oko kuće a ea stoji i svaki krug sa motkom nas opale po nogama i mi tako nastavljamo trčati, ovako je najbolje opisati situaciju nas igrača fife.

Ajde da zaobiđem kvalitetu igre jer svatko od nas ima neko formirano mišljenje te nogomet vidi na svoj način. Da se razumijemo, mislim da je ovogodišnja fifa sranje. No ne mogu skužiti kako su vam rezultati tako visoki. Imam par online frendova s kojima igram i to su tekme uvijek na nož s jednim do dva gola po tekmi. Rijetko se dogodi tekma u kojoj jedan igrač uvali tri ili četiri gola. Naravno, kada naletim na nekoga tko je osjetno kvalitetniji od mene da ću popiti par golova ali u tekmama gdje smo obojca podjednaki pada jedan do dva gola.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
hanteed kaže...

 Treba biti realan i priznati da igra nevalja u većini slučajeva. Mjesec dana nakon izlaska 18ke igram samo sa frendom kick off i svaka utakmica završi 4-5 6-5 6-6 a nedavno i 7-6

to prije nije bilo a vazda smo igrali na 10 minuta half. Da ne spominjem greške golmana i greške ai igrača kojih je prije dosta manje bilo. Ali eto mi trčimo oko kuće a ea stoji i svaki krug sa motkom nas opale po nogama i mi tako nastavljamo trčati, ovako je najbolje opisati situaciju nas igrača fife.

Ajde da zaobiđem kvalitetu igre jer svatko od nas ima neko formirano mišljenje te nogomet vidi na svoj način. Da se razumijemo, mislim da je ovogodišnja fifa sranje. No ne mogu skužiti kako su vam rezultati tako visoki. Imam par online frendova s kojima igram i to su tekme uvijek na nož s jednim do dva gola po tekmi. Rijetko se dogodi tekma u kojoj jedan igrač uvali tri ili četiri gola. Naravno, kada naletim na nekoga tko je osjetno kvalitetniji od mene da ću popiti par golova ali u tekmama gdje smo obojca podjednaki pada jedan do dva gola.

 Igramo na 10 minuta half ali to nije radi toga jer i prijasnje fife smo stalno tako igrali. Zadnja naša utakmica on dobio 7-6 i 6 mi je golova dao alli, znači u toj utakmici kako god opališ van kaznenog udje lopta u gol, svi smo mi izučili kako pucat van kaznenog ali jednostavno sve proleti u gol.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
12 godina
offline
FIFA 18

Igra je bagana... to je jasno ko amen. Visoki rezultat je do toga jer ne znate igrat obranu. Kako meni tekme zavrsavaju po 2-1 cak i 0-0. 

Kad igram protiv frendova koji znaju igrat isto. 

 

Dosta toga je do samog igraca, nije igra za sve kriva.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

jel ima netko da bih igrao?

igrao sam fifu 98 na daljke pa sam imao 15 godina pauze :)

sad ighram nekoliko mjeseci

tražim nekog za povremenu tekmu online,

možda io neko okupljanje zagreb centar

 

javite se, ja sam na originu pod imenom Schussed

pozdrav

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Igra je bagana... to je jasno ko amen. Visoki rezultat je do toga jer ne znate igrat obranu. Kako meni tekme zavrsavaju po 2-1 cak i 0-0. 

Kad igram protiv frendova koji znaju igrat isto. 

 

Dosta toga je do samog igraca, nije igra za sve kriva.

 Daj spasi nas koji primamo puno golova i dodjeli nam koji savjet u vezi obrane. 

10 godina
offline
FIFA 18

Cak i da znas igrat obranu primit ces gol. Ja pratim igraca sa zadnjim veznim vidim da moj obranbeni sam napravi dva koraka naprijed i ostavlja rupu u formaciji gdje protivnicki napadac lagano udje i zabije gol. Frajer doda mom igracu kroz noge do drugog igraca koji puca iz prve mom igracu kroz noge i ulazi u gol znaci dva puta sam bio na lopti dva puta proslo kroz mog igraca. Da ne spominjem kick off gdje je lako u tri pasa se stvorit pred protivnickim golom o tome je cak pricao ovvy koji je jednom imao 40:0 u WL. Kaze da kad vodi 1:0 protiv dobrog igraca da se boji dati gol za 2:0 jer tada bi protivnik imao kick off iz kojeg lako moze zabit gol i potom bi bio rezultat 2:1 i presao bi momentum na protivnicku stranu. Ima tu jos primjera ali nema smisla ponavljati kad svatko vec zna pricu. Fifa 18 je definitivno promasaj, igra je puna bugova i glitcheva koje EA ne misli ispraviti do Fife 19 jer im se to ne isplati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
IDMM kaže...
SimeKZ kaže...

Igra je bagana... to je jasno ko amen. Visoki rezultat je do toga jer ne znate igrat obranu. Kako meni tekme zavrsavaju po 2-1 cak i 0-0. 

Kad igram protiv frendova koji znaju igrat isto. 

 

Dosta toga je do samog igraca, nije igra za sve kriva.

 Daj spasi nas koji primamo puno golova i dodjeli nam koji savjet u vezi obrane. 

 L2 i pravilno koristenje standing tackle, osjecaj kada i koliko napuniti standing tackle su najbitniji elementi + citanje protivnicke igre. To je spas i to je savjet. Meni je trebalo skoro 2mj da dodem do toga. Nakon toga, igranje i kvalifikacija za WL su postali lagani. Nakon sta to savladas, mozes krenut sa savladavanjem osnovnih finta kako zaobic protivnickog igraca. Na kraju ti ostaje koristenje driven shota do te mjere da ti bude muka... ali sve za pobjedu. 

 

Jedini spas je igranje i igranje. Utuko sam 500 tekmi u FIFAu i jos nemam pojma pola toga. Ako ne zahebu nest u FIFAi 19, onda ce sve legnut kak treba.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
10 godina
offline
FIFA 18

Vec sam jednom o tome pricao ali nema veze reci cu opet. Oni su stavili manual obranu znaci obranbeni igrac sa kojime ne upravaljas nece ti pipnut loptu taman lopta prosla 10cm od njega a sa druge strane imamo automatizirani napad znaci napadaci sami traze rupe, uskacu ti u prilike i dolazimo do toga da se prima dosta golova. To je zato jer automatic ce uvijek biti bolji od manual, kompjuter ce ispraviti vase greske dok kod manual obrane to nece. E sad da bi se to nekako izbalansiralo trebali bi stavit i napad na manual znaci passovi,udarci,ubacivanja sve na manual. Igrac ti ne trci naprijed sve dok ti ne stisnes L1 ili ne prilaze tebi sve dok ne stisnes R1. Tako bi padalo puno manje golova, vidjela bi se razlika u kvaliteti igraca. Ne bi vise bilo da netko iz okreta pukne sa 30m i zabije gol dok sa druge strane frajer promasi prazan gol sa 5m, ne bi vise bilo izvanzemaljskih pasova itd.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 18

Ovo je postalo odvratno. Svaku tekmu u kojoj zabije gol son dobije nadogradnju? Smiješno je da se za jedan gol i jednu asistenciju dobije TIF kartica? To se nikada do sada nije dogodilo. Apsolutno više nema kriterija kakvi su bili sve ove godine za dobijanje IF krtica. Arnautović recimo zabije u gostima gol i ima dvije asistencije i ne dobije ništa. Salah ima gol i asistenciju i ne dobije ništa a igrao je najjaču tekmu kola i direktno sudjelovao u rušenju nepobijeđnog MC. Fakat su smeća.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Ovo je postalo odvratno. Svaku tekmu u kojoj zabije gol son dobije nadogradnju? Smiješno je da se za jedan gol i jednu asistenciju dobije TIF kartica? To se nikada do sada nije dogodilo. Apsolutno više nema kriterija kakvi su bili sve ove godine za dobijanje IF krtica. Arnautović recimo zabije u gostima gol i ima dvije asistencije i ne dobije ništa. Salah ima gol i asistenciju i ne dobije ništa a igrao je najjaču tekmu kola i direktno sudjelovao u rušenju nepobijeđnog MC. Fakat su smeća.

 To je zato jer svi fepaju na Sona kako je OP u igrici. Zasto bi izbacili Arnautovica kad nitko nece igrat snjime

15 godina
online
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 To je zato jer svi fepaju na Sona kako je OP u igrici. Zasto bi izbacili Arnautovica kad nitko nece igrat snjime

Zato jer se bira totw tjedna i zato što su to radili sve ove godine. Svi bi igrali i sa salahom a jebu ga gotovo svako kolo. Lik igra tri puta bolje od sona i ima samo jednu nadogradnju za igre u BPL a pogle njegovu statistiku u 22 kola pa pogledaj statistiku sona. Vidim da je arnautovićeva sif kartica preko 100k, znači da ljudi igraju s njim. Ima jebene statse a da su danas stavili njegovu tif karticu bila bi zvijer. Tko ne bi igrao s takvom karticom? Smiješno je da netko dobije tif karicu za jedan gol i jednu asistenciju.

13 godina
offline
FIFA 18

Meni nije jasno kako Salah ni Alba nisu IF...

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Igra je bagana... to je jasno ko amen. Visoki rezultat je do toga jer ne znate igrat obranu. Kako meni tekme zavrsavaju po 2-1 cak i 0-0. 

Kad igram protiv frendova koji znaju igrat isto. 

 

Dosta toga je do samog igraca, nije igra za sve kriva.

 Znamo da igra nije za sve kriva ali kada bi od sada svi snimali te situacije koje opišemo tekstualno imali bi dosta materijala, nisam toliki strucnjak u obrani ali znam odlično ispratit situaciju. Sjećam se situacije idem na ljevo krilo sa bekom i protivnik nabije l1 trokut na desno krilo i ai prati loptu(ljevi bek) i prije nego što padne lopte gdje je očigledno kad skoči da je neće moći uhvatiti on sam skoči padne na pod i eto gola. To se odigralo u sekundu i pol. I još u situaciji gdje se vraćam nazad dok protivnik napada igrač sam posrne nogom da zaustavi pas kojeg OČIGLEDNO nemože presjeć i logično tu zastane i izgubim igrača u kontri umjesto da sam se samo vraćao i pokušao nešto. Ja znam da sam kriv za 99% golova koje primim ali za takve stvari nisam kriv. Nedavno sam dao gol gdje sam puco iz mrtvog kuta po podu ter štegenu i frajer se bacio i desnom nogom ućera loptu u gol(upitno je bilo bi li lopta ušla u gol da nije bilo ter stegena).

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
15 godina
online
FIFA 18

Ajde bar nešto, uspio sam uhvatiti lanzinia i wilsona po 25k coinsa. Ostalo mi još 15k coinsa a za to ne mogu ništa uzeti. Vidim da je na bidanju wilson već na 80k coinsa. Valjda ću ga tu negdje utopiti. Lanzini je trenutno na bidanju oko 45k coinsa. I na njemu bih trebao nešto uzeti. Još nešto prodam iz kluba i čekam kraj tjedna dok ne padne cijena tif sonu pa ću razmisliti što uzeti. Njega ili sancheza 91 te konačno riješiti tu stranu jer izgleda da sane neće dobiti nadogradnju do kraja igre. Trebao sam ga utopiti čim je zabio gol liverpoolu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Eto vec vidim novu inovaciju fife 19 pricat ce o tome kako nece nestat mapa i informacije o igracu sa kojime upravljas za vrijeme utakmice vec ce biti prisutna svih 90min. Pas mater lopovsku igro sam draft i vukao sam nekog obranbenog spanjolca skroz prema naprijed jer nisam znao tko je i kad sam izgubio loptu primio sam gol iz kontre jer mi je falio jedan igrac iza.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

da li neko od vas ima probleme sa ea serverima, igram FUT i vec jedno 4-5 utakmica danas vodim, i odjednom me izbaci iz utakmice i meni se piše poraz. Ovo postajeiritirajuce vise, i tako ispadnem i ranga 3 :(

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 18
Ja bih volio da mi netko iz ea sportsa objasni kako je moguće u odnosu na prošlu fifu smanjiti alvesu ocjenu a onda za par mjeseci staviti ga u toty? Manja ocjena znači da je imao lošu sezonu a uvrštavanje u toty znači da je imao odličnu sezonu. Jedno s drugim nema logike.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 18

Neki dan mi se ovo desilo, sry na srot kvaliteti ali mi se ne prebacuje sa ps4 i komplicira.

 

Ja sam sa lijeve strane, 10 suteva je bilo unutar 16m, njegov golman (Szczesny) je sve branio, Scream Pero, Mertens, IF Bonaventura, nitko ga nije mogao probiti, na drugu stranu, on je mom IF Consigliu zabio sa 20ak metara kroz noge sa Kaneom  dok je drugi bilo katastrofalno neresponzivna obrana i mogu se jebat, cijelu tekmu lovim sva suludo glupa gola koja su se dogodila jer je cijela igrica u stanju slicnijem PUBGu nego jednoj kompetitivnoj "esport" igri.

 

Takoder je super sto je H2H daleko bolji po pitanji toga koliko cesto ce se nesto izbagirati nego FUT.

 

Jos jedna za kraj, ako niste, otvorite portove na routeru prema govnarima, nazalost, to je meni bilo potrebno da vi gameplay uopce bio igriv, pogotovo u WL. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
sexytoiletpaper kaže...

Neki dan mi se ovo desilo, sry na srot kvaliteti ali mi se ne prebacuje sa ps4 i komplicira.

 

Ja sam sa lijeve strane, 10 suteva je bilo unutar 16m, njegov golman (Szczesny) je sve branio, Scream Pero, Mertens, IF Bonaventura, nitko ga nije mogao probiti, na drugu stranu, on je mom IF Consigliu zabio sa 20ak metara kroz noge sa Kaneom  dok je drugi bilo katastrofalno neresponzivna obrana i mogu se jebat, cijelu tekmu lovim sva suludo glupa gola koja su se dogodila jer je cijela igrica u stanju slicnijem PUBGu nego jednoj kompetitivnoj "esport" igri.

 

Takoder je super sto je H2H daleko bolji po pitanji toga koliko cesto ce se nesto izbagirati nego FUT.

 

Jos jedna za kraj, ako niste, otvorite portove na routeru prema govnarima, nazalost, to je meni bilo potrebno da vi gameplay uopce bio igriv, pogotovo u WL. 

 Ocito je da serveri koji koriste za WL i Season nisu isti. WL mi je konstantno u zelenom sta se tice konekcije, dok sa druge strane za season tekmu moram proc 3-4 protivnika da bi dobio zadovoljavajucu konekciju. 

 

Ja se nadam da ce u FIFAi 19 odraditi nagrade za igranje season u skladu sa WL ili SBom. Jer je smijesno dobiti 10-15k coinsa za osvajanje DIV 3 ili 2. Nema nikakvog smisla.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
6 godina
offline
Re: FIFA 18

Da, otvaranje portova funkcionira samo za DKT i WL, ne znam za Draft ali sve ostalo je na P2P konekciji sto cesto znaci da je veza nikakva.

I meni je WL konstantno na 5 barova ali precesto se desavalo da je delay idalje stvarno ocit i tesko je igrati s njim. Otvorio sam portove za zadnjih 10 tekmi, odigrao 9 i dobio 7, zanima me kako ce biti ovaj vikend cijeli i da li ce se zadrzati manji delay ili sam jednostavno imao srece da sam uskocio u pravo vrijeme.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice