FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 918.139
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 WL mi je konstantno u zelenom sta se tice konekcije, dok sa druge strane za season tekmu moram proc 3-4 protivnika da bi dobio zadovoljavajucu konekciju. 

 

 

 Mislim da to nema veze kao ni che na igračima. Imao sve zelene linije ili dvije crvene kvaliteta konekcije mi je potpuno identična. Uopće više ne čekam na zelene linije već igram čim se protivnik pojavi. Tako je bilo i u prošloj fifi.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 WL mi je konstantno u zelenom sta se tice konekcije, dok sa druge strane za season tekmu moram proc 3-4 protivnika da bi dobio zadovoljavajucu konekciju. 

 

 

 Mislim da to nema veze kao ni che na igračima. Imao sve zelene linije ili dvije crvene kvaliteta konekcije mi je potpuno identična. Uopće više ne čekam na zelene linije već igram čim se protivnik pojavi. Tako je bilo i u prošloj fifi.

 Igra mozda ide normalno, ali latency se osjeti. Isto kao kad imas u FPSu ping 120 a protivnik 40. Osjeti se dealy na kontrolama. 

 Che na igracima ja odavno ne pusim. Samo sam ocito bolestan na zelene linije pa patim na to da mi je ekipa kompletna ( u smislu chema ). Jucer mi je doletio lik sa Che 80. Sa Ronaldo ikonom, Neymar... cijela bagra. Valjda individualno jacu ekipu ne mozes slozit. Je da sam ga izmeo, al' nije to do chema... jednostavno je uzasan lik. 

 

Sad sam malo probao Lukakua, katstrofalan je ( barem meni ). Trom i jednostavno katastrofa u finishingu. Umjesto njega sam htio Lacazeta, ali kad sam vratio Del Piera na CAM izgubio sam tu sigurnost da cu zabit gol dok je u spici. Prodam Lukakua i  uzmem Eriksena. Najbolja odluka ikad. Ulazi u prazan prostor bez problema. U kompletu sa Del P. i Jesusom pravi ubojica. 3 tekme 6 golova i mislim da 4 asista. 

Vezni red mi je Wijnaldum, Bakayoko, IF Mooy. Obrana TOTG Blind, Bailly, Koscienly, Valencia... Na golu Ederson. Sljedeca kupovina je De Gea a ostalo jedino ide van ako koja Ikona uleti. 

 

Frisko prije odlaska na faks, upao u DIV 2.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 15:00 (SimeKZ).
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Kad dolaze nagrade od WL ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
hIniesta21 kaže...

Kad dolaze nagrade od WL ?

 19h

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Hvala lijepa, dao vam Bog ili u koga god da vjerujete zdravlja sreće i pameti, a pogotovo sreće u otvaranju packova jer ako moni budu i dalje ovako loši kad ih veceras otvorim ja FIFU vise ne igram, uživajte ekipa, jer ja sam se više nervirao nego ùživao, užovajte ...

10 godina
offline
FIFA 18

Kada izlazi cijeli toty tim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

U paketima od WL naravno goli kurac.

ali zato sam poceo naletavati sve vise na ovakve ekipe.

sve fini momci

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

U paketima od WL naravno goli kurac.

ali zato sam poceo naletavati sve vise na ovakve ekipe.

sve fini momci

 Kako de gea bode oči. Jednostavno ne paše uz ove kartice plave boje.. izgleda nekako jeftino, sirotinjski..

12 godina
offline
FIFA 18

Imam 1000 igraca u klubu pa rekoh idem probati sloziti totw paket da vidim sta ce mi darovati.

I evo KOJEG PANJA JA DOBIJEM! 

 

movie da te nisam vise cuo da places, gore od mene nitko ne prolazi, majku im milu

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
Jack Black kaže...

Meni nije jasno kako Salah ni Alba nisu IF...

 Zato sto se iz jedne tekme bira jedan igrac. Salah je igro super protiv Citya gdje je zabio gol i asistirao, ali Oxlade Chamberlain je odigro utakmicu zivota takodjer uz gol i asistenciju. Plus sto Ox nema niti jednu IF karticu, Salah ima vec dvije plus POTM karticu. Cak bi tu i Robertsona uvrstio prije Salaha sto se tice utakmice protiv Citya.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Cofinho kaže...

 Zato sto se iz jedne tekme bira jedan igrac. Salah je igro super protiv Citya gdje je zabio gol i asistirao, ali Oxlade Chamberlain je odigro utakmicu zivota takodjer uz gol i asistenciju. Plus sto Ox nema niti jednu IF karticu, Salah ima vec dvije plus POTM karticu. Cak bi tu i Robertsona uvrstio prije Salaha sto se tice utakmice protiv Citya.

Ne bi bilo prvi put da IF karticu dobiju dva igrača iz iste momčadi. Događalo se, no nema veze. Salah ima samo jednu IF karticu za igre u BPL plus herou karticu za to kaj je odveo repku na svjetsko te kako si rekao POTM. S obzirom kako igra i kako neki drugi igraju te kako ih ea časti iz kola u kolo, salah definitivno ima premalo nadogradnji.

 

Evo par primjera, recimo MU se časti s dva igrača u jednoj smiješnoj tekmi a mi ovdje pričamo o derbiju prvenstva i pobjedi nad momčadi koja je neporažena 22 kola? Halo? Ta tekma nije zaslužila da dva igrača liverpoola dobiju IF karticu ali je zato zaslužila tekma MU protiv prosječne momčadi engleske lige. Smiješno, što drugo reći.

 

http://www.futhead.com/18/totw/totw16/

 

http://www.futhead.com/18/totw/totw5/

 

http://www.futhead.com/18/totw/totw4/

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 21:17 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Imam 1000 igraca u klubu pa rekoh idem probati sloziti totw paket da vidim sta ce mi darovati.

I evo KOJEG PANJA JA DOBIJEM! 

 

movie da te nisam vise cuo da places, gore od mene nitko ne prolazi, majku im milu

Stari, ti bar dobiješ IF karticu koju možeš obrisati i spremiti 10k u kasu. Ja otvorim dva mega packa i u jednom dobijem smallinga a u drugom belhanda. Gledam i smijem se. A što da radim...

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
C3c1l kaže...

Imam 1000 igraca u klubu pa rekoh idem probati sloziti totw paket da vidim sta ce mi darovati.

I evo KOJEG PANJA JA DOBIJEM! 

 

movie da te nisam vise cuo da places, gore od mene nitko ne prolazi, majku im milu

Stari, ti bar dobiješ IF karticu koju možeš obrisati i spremiti 10k u kasu. Ja otvorim dva mega packa i u jednom dobijem smallinga a u drugom belhanda. Gledam i smijem se. A što da radim...

 ovaj if je untradeble.

btw. danas u nagradama od WL u mega packu najjaci rating neki panj 80 iz ruske lige.

12 godina
offline
FIFA 18

Vec zadnja 3 TOTY Nominee dailya ne vucem nista... osim Boatenga. 

 

Nagrade od WL ce me morat cekat, posto se moraju povuc sa PSa direktno. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

U paketima od WL naravno goli kurac.

ali zato sam poceo naletavati sve vise na ovakve ekipe.

sve fini momci

 I ja isto prva divizija ih je puna. Najzanimljiviji mi je bio tim sa totyima i ikonama. Svaki duel, header,odbijanac sam izgubio hahahhaaha. Toty ronaldo pukne sa lijevom nogom sa 30m pogodi drito raslje. Taj lik je bio dosta los igrac ali ga je momcad gurala jer nisam osjetio dominaciju tijekom igre jednostavno su mu lopte prolazile jer su mu igraci prejaki.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...
C3c1l kaže...

U paketima od WL naravno goli kurac.

ali zato sam poceo naletavati sve vise na ovakve ekipe.

sve fini momci

 I ja isto prva divizija ih je puna. Najzanimljiviji mi je bio tim sa totyima i ikonama. Svaki duel, header,odbijanac sam izgubio hahahhaaha. Toty ronaldo pukne sa lijevom nogom sa 30m pogodi drito raslje. Taj lik je bio dosta los igrac ali ga je momcad gurala jer nisam osjetio dominaciju tijekom igre jednostavno su mu lopte prolazile jer su mu igraci prejaki.

 To je ono kaj ja pricam, budes '' OutTeam ''an.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...
C3c1l kaže...

U paketima od WL naravno goli kurac.

ali zato sam poceo naletavati sve vise na ovakve ekipe.

sve fini momci

 I ja isto prva divizija ih je puna. Najzanimljiviji mi je bio tim sa totyima i ikonama. Svaki duel, header,odbijanac sam izgubio hahahhaaha. Toty ronaldo pukne sa lijevom nogom sa 30m pogodi drito raslje. Taj lik je bio dosta los igrac ali ga je momcad gurala jer nisam osjetio dominaciju tijekom igre jednostavno su mu lopte prolazile jer su mu igraci prejaki.

Ne znam kako da znas igrati jednostavno ti igra ne dozvoljava da ista napravis protiv takve ekipe. Sve je skriptirano, sve mu se odbija, pogađa gol od kuda god da pukne, ako mu i uspijes nekako uzeti loptu smece od suca sudi odmah faul.. ma katastrofa

U vecini slucajeva odmah stisnem pauzu i izlazim van, ne zelim gubiti vrijeme na debilnu igru.

10 godina
offline
FIFA 18

Meni se vec gade ovi udarci po podu svi pucaju tako, tu i tamo vidim neki finesse ali i taj udarac je prelos napravljen uvijek izgleda nekako sporo a golman koda se boji ispruzit ruke do kraja. Ja nezz kako oni imaju cistu savjest, igricu nisu popravljali od izlaska. Samo je potrebno da pogledaju par profica kako igraju WL i da vide kako se sve ponavlja i da potom pokusaju izbalansirat igru a ne sve ostavljat za sljedecu godinu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Ne znam kako da znas igrati jednostavno ti igra ne dozvoljava da ista napravis protiv takve ekipe. Sve je skriptirano, sve mu se odbija, pogađa gol od kuda god da pukne, ako mu i uspijes nekako uzeti loptu smece od suca sudi odmah faul.. ma katastrofa

U vecini slucajeva odmah stisnem pauzu i izlazim van, ne zelim gubiti vrijeme na debilnu igru.

 Iz moje perspektive to je posve drukčije. Evo recimo sada pucam s van bastenom neometan glavom s 5 m i pogodim stativu. Lopta se odbije i ponovno pucam i pogodim prečku. Lopta mi se ponovno odbije i gađam kut po zemlji ali od nekuda izroni golman i izbaci u korner. Infarkt sam dobio. I tako gotovo svaki dan. Svaku jebenu tekmu imam po nekoliko stativa a protivnik mi uglavnom iz jednog udarca zabije gol.

 

Evo jedan primjer od jučer. Na poluvremenu iz jednog udarca izjednači, potom drugo poluvrijeme iz drugog udarca ponovno uzjednači a u produžetku povede. Uspijem okrenuti u zadnjih par minuta drugog produžetka i nekako dobijem da bi mi lik poslao poruku kako je momentum bio na mojoj strani i da je zato nesretno izgubio. OK. Ova igra definitivno od svih nas radi budale.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 11:45 (movie).
13 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...
The_K kaže...
C3c1l kaže...

U paketima od WL naravno goli kurac.

ali zato sam poceo naletavati sve vise na ovakve ekipe.

sve fini momci

 I ja isto prva divizija ih je puna. Najzanimljiviji mi je bio tim sa totyima i ikonama. Svaki duel, header,odbijanac sam izgubio hahahhaaha. Toty ronaldo pukne sa lijevom nogom sa 30m pogodi drito raslje. Taj lik je bio dosta los igrac ali ga je momcad gurala jer nisam osjetio dominaciju tijekom igre jednostavno su mu lopte prolazile jer su mu igraci prejaki.

Ne znam kako da znas igrati jednostavno ti igra ne dozvoljava da ista napravis protiv takve ekipe. Sve je skriptirano, sve mu se odbija, pogađa gol od kuda god da pukne, ako mu i uspijes nekako uzeti loptu smece od suca sudi odmah faul.. ma katastrofa

U vecini slucajeva odmah stisnem pauzu i izlazim van, ne zelim gubiti vrijeme na debilnu igru.

 S tim ikonama su usrali igru do kraja. Ne moram ni počet pričat kolko su svi OP. Da mi je samo znat u kojoj je to eri E. Petit bio neprelazna stijena i šuter i tehničar i sve skupa. Naravno, primjera ima još.

Ali ne mogu shvatiti zašto je to tako kretenski napravljeno. Nije nikakav rage s moje strane jer si ne mogu (i ne želim) priuštit takvu momčad, ali da je glupo je.

12 godina
offline
FIFA 18

Gledam na Twitteru šta ekipa dobiva u paketima i ne mogu vjerovati.

Po 2 toty unutra, ma čuda 

 

edit:

hahahahhahahahahahahhhaha

A OVO JA DOBIJEM U PAKETU 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 19:56 (C3c1l).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Zaboravio uslikat... TOTY Nominee - izaso Eriksen. Nije puno, al veseli 87. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
C3c1l kaže...

Ne znam kako da znas igrati jednostavno ti igra ne dozvoljava da ista napravis protiv takve ekipe. Sve je skriptirano, sve mu se odbija, pogađa gol od kuda god da pukne, ako mu i uspijes nekako uzeti loptu smece od suca sudi odmah faul.. ma katastrofa

U vecini slucajeva odmah stisnem pauzu i izlazim van, ne zelim gubiti vrijeme na debilnu igru.

 Iz moje perspektive to je posve drukčije. Evo recimo sada pucam s van bastenom neometan glavom s 5 m i pogodim stativu. Lopta se odbije i ponovno pucam i pogodim prečku. Lopta mi se ponovno odbije i gađam kut po zemlji ali od nekuda izroni golman i izbaci u korner. Infarkt sam dobio. I tako gotovo svaki dan. Svaku jebenu tekmu imam po nekoliko stativa a protivnik mi uglavnom iz jednog udarca zabije gol.

 

Evo jedan primjer od jučer. Na poluvremenu iz jednog udarca izjednači, potom drugo poluvrijeme iz drugog udarca ponovno uzjednači a u produžetku povede. Uspijem okrenuti u zadnjih par minuta drugog produžetka i nekako dobijem da bi mi lik poslao poruku kako je momentum bio na mojoj strani i da je zato nesretno izgubio. OK. Ova igra definitivno od svih nas radi budale.

 Daj molim te, drugi puta kad slikas... stavi sliku tako da bude grafika na udarcima. Da bas vidim od kuda su to udarci. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Daj molim te, drugi puta kad slikas... stavi sliku tako da bude grafika na udarcima. Da bas vidim od kuda su to udarci. 

 Moj niti jedan udarac nije dalje od 17m a više od pola ovih je bilo unutar šesnajsterca. Nisam na to obraćao pažnju ali nema problema, stavit ću kako si rekao kada se ponovi ovakva tekma.

 

Danas sam dobro reagirao i odmah stavio na market igrače za tjedni zadatak po 6, 7 i 8 k coinsa. Uzeo sam oko 100k na bezveznim karticama. Skupio coinse i uzeo tif sona. Kada neće u packovima aj bar sam ovako došao do njega.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 23:17 (movie).
12 godina
offline
FIFA 18

Brutalna se lova mogla dignut ako si medu prvima krenuo, cak i preko 100k. Ja sam sad pometao 50 igraca gore... pa cu vidit kako ce proc.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Danas sam dobro reagirao i odmah stavio na market igrače za tjedni zadatak po 6, 7 i 8 k coinsa. Uzeo sam oko 100k na bezveznim karticama. Skupio coinse i uzeo tif sona. Kada neće u packovima aj bar sam ovako došao do njega.

 Uzeo prije par dana SIF Son-a (86) i na LF je bomba. Najbolje uloženih 200.000 coinsa.

I da, u špicu sam stavio Arnautovića (84 inform) i taj ne može promašiti unutar 16m. A i udarci izvana su top. Da ne kažem snaga i građenje lopte. Čudo od igrača, nevjerojatno OP.

10 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
movie kaže...
C3c1l kaže...

Ne znam kako da znas igrati jednostavno ti igra ne dozvoljava da ista napravis protiv takve ekipe. Sve je skriptirano, sve mu se odbija, pogađa gol od kuda god da pukne, ako mu i uspijes nekako uzeti loptu smece od suca sudi odmah faul.. ma katastrofa

U vecini slucajeva odmah stisnem pauzu i izlazim van, ne zelim gubiti vrijeme na debilnu igru.

 Iz moje perspektive to je posve drukčije. Evo recimo sada pucam s van bastenom neometan glavom s 5 m i pogodim stativu. Lopta se odbije i ponovno pucam i pogodim prečku. Lopta mi se ponovno odbije i gađam kut po zemlji ali od nekuda izroni golman i izbaci u korner. Infarkt sam dobio. I tako gotovo svaki dan. Svaku jebenu tekmu imam po nekoliko stativa a protivnik mi uglavnom iz jednog udarca zabije gol.

 

Evo jedan primjer od jučer. Na poluvremenu iz jednog udarca izjednači, potom drugo poluvrijeme iz drugog udarca ponovno uzjednači a u produžetku povede. Uspijem okrenuti u zadnjih par minuta drugog produžetka i nekako dobijem da bi mi lik poslao poruku kako je momentum bio na mojoj strani i da je zato nesretno izgubio. OK. Ova igra definitivno od svih nas radi budale.

 Daj molim te, drugi puta kad slikas... stavi sliku tako da bude grafika na udarcima. Da bas vidim od kuda su to udarci. 

 Koda je vazno otkud su udarci sad me je frajer dobio 3-2 a nije mi usao u sesnaesterac. Sa messiem mi zabio 2 gola sa 30m i sa 25m zabio sa Neymarom i to sa slabijom nogom komentator svrsavao dok se derao i zabio je sa slabijom nogom.

10 godina
offline
FIFA 18

Evo da se i ja pohvalim malo sto sam dobio. Od 46 paketa sto sam otvorio najbolje sto sam dobio je Filipe Luis i Verrati. Dobio sam jos dva 84 rating igraca ovo ostalo nije vrijedno spomena svee bezvrijedni igraci.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Jel napravio neko ovaj TOTY Nominee novi ? Nemam uopce ideje kako ga slozit. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Jel napravio neko ovaj TOTY Nominee novi ? Nemam uopce ideje kako ga slozit. 

 Ja. Stavio sam pasalica i na lm i st rusku ligu. Na drugi cm,rm i st sam stavio talijansku. Dva cb-a argentinska liga,golman i cb njemacka liga. Na camu sam stavio bezveznog igraca.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice