FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 917.912
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

a neko vlada gljivicama tokom tekme, a neko na transfer listi :) sati i sati, pracenje cena, od septembra ispisah 3-4 sveske sa cenama, jednostavno nije lako krv suze i znoj ali moram da jakim igracima nadomestim slabije igranje. i nervira me kad neko kaze u razbio sma nekog a pun mu tim ikona, pa nisi ga razbio, ti bolje igras, on je bolji na tl, sve su to segmenti ove igre (tesim se ja :))))

12 godina
offline
Re: FIFA 18
goran973 kaže...

a neko vlada gljivicama tokom tekme, a neko na transfer listi :) sati i sati, pracenje cena, od septembra ispisah 3-4 sveske sa cenama, jednostavno nije lako krv suze i znoj ali moram da jakim igracima nadomestim slabije igranje. i nervira me kad neko kaze u razbio sma nekog a pun mu tim ikona, pa nisi ga razbio, ti bolje igras, on je bolji na tl, sve su to segmenti ove igre (tesim se ja :))))

Jbga, slađe je kad pobijediš nekog s jakim timom, pogotovo ovakve ekipe kakve ti imaš.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 Imo sam Auriera skoro 100 tekmi, sad imam Valenciu nesto vise jer sam ga htio isprobat a ulovio sam ga relativno jeftino. On trazi savjet kako poboljsat momcad. Bolja mu je solucija kupiti veznog igraca nego bocnog. LOL

Ako se dobro sjećam u veznom redu su mu Dembele, Herrera i Bakayoko.

Dembelea nisam probao, ali ove dvije kartice su OP, pogotovo Bakayoko.

Protiv Dembelea sam igrao i čini mi se OK kartica.

 

Dečko je pitao gdje da napravi upgrade, a po meni mu je naslabija karika Aurier i od tuda bih krenuo za početak.

Čak sam mu savjetovao Clynea ako nema coinsa za Valenciju.

 

A ti si se pravio pametan oko Valencije, a sam ga imaš u ekipi.

Kad ti je Aurier toliko dobar, onda prodaj Valenciju i kupi boljeg napadača.

 Po cemu je Clyne upgrade na Aureiera ? Sa strenghtom 71 ga nose po igralistu. 

Dembele je dobra kartica, ali dode na isto koda imas Alia. Koji je po meni katastrofalan... subjektivno misljenje na 20 tekmi kolko sam ga koristio.

 

Ne pravim se pametan nego gledam njegovu ekipu i gledam kaj mu treba. Desni bek mu ne treba. 

Takoder, ne moram nikog prodavat jer coinse imam, a napad mi remont ne treba. Jesus, Del P. i Eriksen su sve sta mi treba. Jedini upgrade moze bit njihova IF kartica. Jedini upgrade mi bude zamjena Wijnalduma, mada jos ne znam za koga. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
12 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Po cemu je Clyne upgrade na Aureiera ? Sa strenghtom 71 ga nose po igralistu. 

 

A jednostavno je bolji kompletno.

Igrao sam sa svom trojicom tako da ne pričam napamet.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 18

Probao sam onog SIF Wilsona jučer 3 utakmice.

Čim je promašio prvi zicer znao sam da od njega neće biti ništa.

Jedan gol u 3 utakmice i nekoliko promašenih 100% šansi.

Probat ću još par utakmica s njim odigrat i ako se ne probudi ide na bubanj.

Sva sreća pa mu je od jučer cijena skočila u nebesa tako da ću fino zaraditi.

Platio sam ga 53k, a sad je najjeftiniji 79k.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Probao sam onog SIF Wilsona jučer 3 utakmice.

Čim je promašio prvi zicer znao sam da od njega neće biti ništa.

Jedan gol u 3 utakmice i nekoliko promašenih 100% šansi.

Probat ću još par utakmica s njim odigrat i ako se ne probudi ide na bubanj.

Sva sreća pa mu je od jučer cijena skočila u nebesa tako da ću fino zaraditi.

Platio sam ga 53k, a sad je najjeftiniji 79k.

 

A sta san ti ja reka

12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

 

A sta san ti ja reka

Da je kao Musa i da ti igraš s Musom i da ubijaš u WL :P

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

 

A sta san ti ja reka

Da je kao Musa i da ti igraš s Musom i da ubijaš u WL :P

 Wilson bi volio biti Musa, ali mu bas i ne ide :)

12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

 Wilson bi volio biti Musa, ali mu bas i ne ide :)

Ja sam probao naći nekog brzanca koji zabija, ali mi se čini da će Ibra nazad u ekipu.

Ma koliko spor bio, Ibra je doktor za ove jebivjetre tipa Wilson i Mbape.

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
jovial kaže...

 

 na kojoj fifi? ova ludara kod mene se desava u fifi16.

Pa na FIFI 18.

Tko još igra FIFU 16, ti i par lujkana :D

 pravi muskarci igraju 16 :D, i zene priznaju da je to idealan broj!

15 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

A jednostavno je bolji kompletno.

Igrao sam sa svom trojicom tako da ne pričam napamet.

Sve je to subjektivno. Imam otw auriera i imao sam clynea. Aurier je iz moje perspektive atomska fizika za clynea. Je li razlog tome što je otw kartica, ne znam ali je neusporedivo bolji. Toliko mi je bio bolji da sam prodao otw walkera. No kupio sam ga ponovno kada mu je cijenavpala pa sada igram s otw walkerom koji mi dobro funkcionira u momčadi. Valenciu nisam probao i nemam neku želju.

12 godina
offline
FIFA 18

 

Zanimljivo da nitko ne spominje novi update koji bi trebao popravit kick off glitch.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 

Zanimljivo da nitko ne spominje novi update koji bi trebao popravit kick off glitch.

 Možda zato kaj većina igra na konzoli a na konzole još nije došao. Evo, ja do sada nisam vidio da je izašao novi update.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 

Zanimljivo da nitko ne spominje novi update koji bi trebao popravit kick off glitch.

 Možda zato kaj većina igra na konzoli a na konzole još nije došao. Evo, ja do sada nisam vidio da je izašao novi update.

 Dode na PC pa malo kasnije dode na PS/Xbox. Sve u svemu, update je odlican, barem u pisanom obliku...

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Bice kao jedan stadion samo,nema gost- domacin,nema da se biraju dresovi ..
Nema da se top 100 igraci izbjegavaju namjerno i sl..
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 

Zanimljivo da nitko ne spominje novi update koji bi trebao popravit kick off glitch.

 Na prosloj stranici sam ja malo prokomentirao to jer nisam igrao pa nisam znao kako izgleda. Odigrao sam sad 3 tekme u prvoj diviziji i mogu reci da kick off izgleda bolje veznjaci i napadaci se povlace iza nastanu dva zida jedan obrana drugi veznjaci. Nema vise rupa kao prije i dalje je moguc gol iz kick offa nemojte mislit da je nemoguce samo sto je sada lakse se branit. U te tri tekme nije pao niti jedan gol iz kick offa. Kontra na kick off je i dalje opasna pa nemojte gubit odmah na pocetku loptu.

12 godina
offline
FIFA 18

Kad vidim Marquee sa ovim australskim klubovima, momentalno dobijem osip.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

U onih 45 paketa nisam dobio nista vrijedno spomena a sad otvorim 5 paketa i dobijem Nainggolana i Pepe-a. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Opet ovaj melbourne u marquee... Sreca pa sam ga rijesio odma napocetku al vec im cijena na 7-8k...

Sto se tice moje ekipe vidim da ste se raspisali,hvala pomoglo je. Odlucio sam izbacit dembelea i stavio sam if mooya
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Opet ovaj melbourne u marquee... Sreca pa sam ga rijesio odma napocetku al vec im cijena na 7-8k...

Sto se tice moje ekipe vidim da ste se raspisali,hvala pomoglo je. Odlucio sam izbacit dembelea i stavio sam if mooya

 Ja sam cak sad dobro naletio na nekog od melbourna za 1000 coinsa... ostalo sastavio iz Cluba. Naravno u paketicima banana. Za vise sam prodo silvere i bronze nego golde sta sam dobio :D Al' ko sam ja da se bunim nakon Boatenga i Del P. 

Mada sam sa 50-60k pao na 35k radi TOTY Nominee i sada Marquee.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Nisam ni ja dobio nista u paketima,kupio sam bar australaca pa ne znam da ih prodam odma ili ce im cijena ic na 9k kao i prosli put
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

kick off glitc je kada podješ odma sa centra prema golu i obrana i vezni red stoje ne miču se?? jesam li povezao??

imao sam takvih situacija ove godine pa pitam, btw tek su se sad sjetili to ispravit, da sam ja bog odma ih u pakao smjestio

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
hanteed kaže...

kick off glitc je kada podješ odma sa centra prema golu i obrana i vezni red stoje ne miču se?? jesam li povezao??

imao sam takvih situacija ove godine pa pitam, btw tek su se sad sjetili to ispravit, da sam ja bog odma ih u pakao smjestio

 Lako je napraviti skriptu,malo slidere promjenis i eto...

 Teze je mislim okidac za skriptu nastimovati ...

 Cim imaju slideri u igri jebes ti to .

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2018 8:50 (goust78).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

U onih 45 paketa nisam dobio nista vrijedno spomena a sad otvorim 5 paketa i dobijem Nainggolana i Pepe-a. 

Ja u 5 komada dobio Nania, kad je krenuo walk out, portugalska zastava pa LW, meni se noge odrezale :)

Na kraju sve quick sell.

Ja jos ovaj tjedan odigram vikend ligu jer sam u gold3 i ako nista ne dobijem u mjesecnom paketu odustajem od svega.

12 godina
offline
FIFA 18

Sredili su kick off glitch i ostale pizdarije, ali momentum je postojan i to nikad neće riješit.

Jučer sam igrao tekmu protiv objektivno lošijeg igrača, ali sam bio nemoćan jer su sve, ali baš sve odbijene ili izbijene lopte išle njemu + što mu nije sudilo masu prekršaja jer lik nije radio ništa osim uklizavao krvnički.

Tako mi je i zabio gol, prekršaj na sredini terena koji sudac nije svirao i onda klasika, iz dva poteza gol.

Kupio taman ST Sona da ga probam, a Son mi promaši dva mrtvaca u toj utakmici - skoro sam ga na bubanj stavio momentalno.

Na kraju sam se smirio i idem još jednu probat da vidim tog jebenog Sona kakav je i odigram utakmicu s najviše golova do sada online.

Pobijedio sam 9-4, Son i Martial het-trick... izgleda da je dobar ST Son?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Sredili su kick off glitch i ostale pizdarije, ali momentum je postojan i to nikad neće riješit.

Jučer sam igrao tekmu protiv objektivno lošijeg igrača, ali sam bio nemoćan jer su sve, ali baš sve odbijene ili izbijene lopte išle njemu + što mu nije sudilo masu prekršaja jer lik nije radio ništa osim uklizavao krvnički.

Tako mi je i zabio gol, prekršaj na sredini terena koji sudac nije svirao i onda klasika, iz dva poteza gol.

Kupio taman ST Sona da ga probam, a Son mi promaši dva mrtvaca u toj utakmici - skoro sam ga na bubanj stavio momentalno.

Na kraju sam se smirio i idem još jednu probat da vidim tog jebenog Sona kakav je i odigram utakmicu s najviše golova do sada online.

Pobijedio sam 9-4, Son i Martial het-trick... izgleda da je dobar ST Son?

Kada je momentum na tvojoj strani svaki igrač je dobar.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Kada je momentum na tvojoj strani svaki igrač je dobar.

9 golova kad zabiješ nekome onda to nema veze s momentumo nego s budalom.

Lik je igrao neku čudnu igru... napadao me visoko s 5 igrača pa mu je sredina zjapila prazna.

 

A da li je igrač dobar ili loš, odnosno da li mi odgovara ili ne, vidim u prvih par utakmica.

Nije nužno da zabije gol iz prvog šuta.

Ponekad mi je dovoljno da ga vidim da se zalaže na terenu i da traži loptu, a ne da se skriva kao neki koji su odavno na bubnju završili :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 18

Prodao sam sada IF Perisica i IF Brozovica jer im je skocila cijena.

Uzeo Dembela iz barce i sad razmisljam uzeti Griezmanna,posto sam na lijevu stranu gdje je bio Perisic stavio Carrasca.

Jel ga je koristio netko? kakav je? sada mi je Mertens u napadu i kao osa je ali mi se vise ne uklapa u ekipu posto sam sve izmjenio

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Prodao sam sada IF Perisica i IF Brozovica jer im je skocila cijena.

Uzeo Dembela iz barce i sad razmisljam uzeti Griezmanna,posto sam na lijevu stranu gdje je bio Perisic stavio Carrasca.

Jel ga je koristio netko? kakav je? sada mi je Mertens u napadu i kao osa je ali mi se vise ne uklapa u ekipu posto sam sve izmjenio

 

Mogao bih ih i ja onda frknuti. Baš ću pogledati kako im se cijene kreću na PS4. No žao mi perišića. Nekako se nadam da bi mogao dobio nadogradnju u zimskom prijelaznom roku kada budu korigirali ocjene igrača. No opet u zadnje vrijeme igra loše pa je možda prilika da se utopi.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
C3c1l kaže...

Prodao sam sada IF Perisica i IF Brozovica jer im je skocila cijena.

Uzeo Dembela iz barce i sad razmisljam uzeti Griezmanna,posto sam na lijevu stranu gdje je bio Perisic stavio Carrasca.

Jel ga je koristio netko? kakav je? sada mi je Mertens u napadu i kao osa je ali mi se vise ne uklapa u ekipu posto sam sve izmjenio

 

Mogao bih ih i ja onda frknuti. Baš ću pogledati kako im se cijene kreću na PS4. No žao mi perišića. Nekako se nadam da bi mogao dobio nadogradnju u zimskom prijelaznom roku kada budu korigirali ocjene igrača. No opet u zadnje vrijeme igra loše pa je možda prilika da se utopi.

 

Perisic me jako razocarao, bez obzira i ako mu dignu ocjenu ta IF kartica je za mene katastrofa. 

Ovako sam dobio 82k za njega, platio sam ga 50k.

Brozovic ista prica, kad je u ekipi kao da imas igraca manje. Nigdje ga nema, niti obrana niti napad, i kad se pojavi u napadu voli promasiti da je to ruzno.

 

Nego, jesi li ti mozda probao Grizmanna?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice