FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 915.479
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: FIFA 18
Polako uspit ces i ti. Inace u packovima su dosli Bonucci,Icardi i par 83 brloga.
PSN:nikolacurak
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Jucer opet potrosio milju na packove a na kraju dobijem untradeable ljepotana. Henry,Owen, Salah.... svi dodu besplatno samo da bi igrali u mom klubu!

 
4 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 18

Pa kad čitam kaj sve dobijete u packovima plakao bih. Ja sam dobio edersona i to je to. Sve ostalo gore od toga. O nekoj If kartici pa i onoj najgoroj da ne govorimo a iconu neću niti spominjati. Kada sam prije tjedan dana odigrao ljetni OTW dobio sam najgoru moguću karticu. Više ništa ne slažem. Otvorim još ove packove što dobijem uz igru i to je to. Nabijem ih...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Presmijesni su im ovi novi SBCevi. Namjerno trpaju lige i igrace kako bi se cijene pumpale discard igracima. Ove meksicke i ostale manje bitne lige su smijesne.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 18

Jučer s Ruyom odigram par tekmi ali jedna je ostala u sjećanju. Da smo riktali statistiku ne bi je ovako mogli nariktati. Nadam se da se ne ljutiš kaj sam ovo objavio ali ovakvu tekmu nisam nikada odigrao. Fakat interesantno kako se poklopilo..

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 18

Mislim da sam ja opet pobjednik u pakovima.

Ovo je moj mega pack.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Kupio Mega pack sad i dobio crnog Pareja (odmah na prodaju - 35k+), džeko, carvajal, schmeichel kasper, schmelzer, allison, nuri sahin... sad cu od toga kupit nova 3 mega packa i onda na spavanje. dosta za danas.

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Ova igra ako je i malo normalna dajem glavu na panj, to je toliko sranje da ne mogu da opisem takav fliper gde odbrana jednostavno ne postoji, zadnje 3-4 utakmice u wl jednostavno nisam imao odbranu. Ako sam i malo pametan prestacu igrati ovo govno od futa i kad mi se igrao odigrati koju u season online i to je to. Nije ovo vredno mojih zivaca. Kao popravili su kick off glitch i brdo golova, na ovoj utakmici sto cu sliku da prilozim svaki gol sam primio posle datog i + 90 minutu iz kornera. Nisam ljut sto sam izgubio nego sto sam debil i igram ovo sranje.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

http://www.futhead.com/squad-building-challenges/squads/114528/

 

Rare mega pack za 30k+ SBC. Totalno ne vrijedi love.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2018 20:13 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Jučer s Ruyom odigram par tekmi ali jedna je ostala u sjećanju. Da smo riktali statistiku ne bi je ovako mogli nariktati. Nadam se da se ne ljutiš kaj sam ovo objavio ali ovakvu tekmu nisam nikada odigrao. Fakat interesantno kako se poklopilo..

Ma sto bih se ljutio, zanimljiva tekma skroz da bas smo komentarisali haha i ja mislim da mi se ovakvo poklapanje nije nikad dogodilo.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
online
FIFA 18

Eto dao sam 100k coinsa na ona dva jumbo gold rare players packa i jedva sam vratio 30k nisam dobio jaceg igraca od 83. Uzas

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 18

Ja odigrao totw i dobio jovetića. Aj bar je ovrl 84 pa će poslužiti u nekom novom sbc. To je to. Više ništa ne slažem. Ostao sam na 707 coinsa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Ja slažem svako malo ovaj 81+ upgrade i još najbolje sam u tome dobio od svih ovih pakova silnih.

Jučer IF Jovetić, a danas Vidal + Ter Stegen i još neke 83 i 84 kartice.

Skoro svako otvaranje sam imao ograde.

 

Kad sam dobio Vidala malo me ponijelo pa sam kupio par ovih packova uber duper mega na popustu, ali u njima ništa.

Primjetio sam kad krenu ograde da idu neko vrijeme pa sam pomislio da bi i meni Ronaldo mogao zakucati na vrata :)

 

Riješio sam i dva TOTW untradable i dobio Pareja i Khazrija - bit će dobri za slaganje nekog Icon igrača.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Ja slažem svako malo ovaj 81+ upgrade i još najbolje sam u tome dobio od svih ovih pakova silnih.

Jučer IF Jovetić, a danas Vidal + Ter Stegen i još neke 83 i 84 kartice.

Skoro svako otvaranje sam imao ograde.

 

Kad sam dobio Vidala malo me ponijelo pa sam kupio par ovih packova uber duper mega na popustu, ali u njima ništa.

Primjetio sam kad krenu ograde da idu neko vrijeme pa sam pomislio da bi i meni Ronaldo mogao zakucati na vrata :)

 

Riješio sam i dva TOTW untradable i dobio Pareja i Khazrija - bit će dobri za slaganje nekog Icon igrača.

Meni je to nevjetojatno, ja sam odigrao tih sbc bar 6/7 i nisam dobio igrača vrijednog 2k coinsa a najjača ocjena igrač je bila 83. Niti ime mu nisam zapamtio.

10 godina
online
FIFA 18

EA opet na dijelu mucki provokatori umobolni. Uzmem frajeru loptu u svom sesnaestercu idem dodat Otamendiju loptu a lopta se odbije 5m od Otamendija koda je zid a ne covjek i logicno Son je samo pokupio loptu i zapucao iz prve i gol. Nerazumijem inace kad mi frajer napuca igraca lopta se odbije 1m a moje dodavanje se odbilo 5m ne razumijem zasto me igrica kaznila nisam dodavao iz okreta pa da bi se Otamendi iznenadio gledao sam ga u oci i opet se odbije lopta. Pun mi je k pomaganja od EA igracu koji je slabiji. Ja se mucim kao Isus da bi napravio sto bolji rezultat ali takve stvari me izbace takta. Treba ih sve na kolac nabit, zasluzili su.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Nisam s Nijemcima igrao uopće ove godine, a pošto mi je uletio Vidal, jednostavno sam morao složiti nešto da ga probam.

I za sada je ispalo pun pogodak.

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=hLVFBzF2nNJk6:FFA18PCC

 

Naingolan i Vidal čiste sve u sredini, a ova četvorica naprijed su prilično ubojita.

Mertens je kartica koja me oduševljava iz utakmice u utakmicu.

Igrao sam na CAM-u s njim - odličan!

U napadu s Higuainom - odličan!

Sad s Rodriguezom - odličan!

Vjerojatno da ga stavim na CB bi bio odličan :)

Jedina "rupa", ako to tako mogu nazvati je Thiago - nije ostavio nikakav dojam u par utakmica što sam igrao s njim, ali dat ćemo mu još malo da se upozna s dečkima pa možda "proradi" :)

U svakom slučaju namjera mi je dovesti u klub Rijkaarda, a 91 Thiago mi treba za slaganje 87 rated squada tako da je on tu ionako privremeno.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
online
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Nisam s Nijemcima igrao uopće ove godine, a pošto mi je uletio Vidal, jednostavno sam morao složiti nešto da ga probam.

I za sada je ispalo pun pogodak.

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=hLVFBzF2nNJk6:FFA18PCC

 

Naingolan i Vidal čiste sve u sredini, a ova četvorica naprijed su prilično ubojita.

Mertens je kartica koja me oduševljava iz utakmice u utakmicu.

Igrao sam na CAM-u s njim - odličan!

U napadu s Higuainom - odličan!

Sad s Rodriguezom - odličan!

Vjerojatno da ga stavim na CB bi bio odličan :)

Jedina "rupa", ako to tako mogu nazvati je Thiago - nije ostavio nikakav dojam u par utakmica što sam igrao s njim, ali dat ćemo mu još malo da se upozna s dečkima pa možda "proradi" :)

U svakom slučaju namjera mi je dovesti u klub Rijkaarda, a 91 Thiago mi treba za slaganje 87 rated squada tako da je on tu ionako privremeno.

 Mozez si uzet SIF Raffaela i probat u napadu Lewandovskog oba dvojica su jako dobri

15 godina
online
FIFA 18

Meni je SIF Raffael top kartica. Saada sam uzeo ovog novog firminha i nije mi niti sjena Raffaela.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 Mozez si uzet SIF Raffaela i probat u napadu Lewandovskog oba dvojica su jako dobri

 Tanak sam s coinsima jer sam sve spizdio jučer na packove kad me ponijelo :)

Ali imat ću ga u vidu.

Hvala!

[19xx] 4ntraks
7 godina
offline
Re: FIFA 18
14 winova moja prva WL. Izrazito zadovoljan.
PSN:nikolacurak
 
1 0 hvala 0
10 godina
online
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
14 winova moja prva WL. Izrazito zadovoljan.

 Pc ili konzola

8 godina
offline
FIFA 18

Nama je puno jedna vikend liga, ovaj lik igra dve u 3 dana na dve platforme.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
online
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Nama je puno jedna vikend liga, ovaj lik igra dve u 3 dana na dve platforme.

 Taj lik nije normalan ja ne mogu zamisliti covjeka koji moze odigrati 80 utakmica u 3 dana i pritom ostat normalan. Bolje bi mu bilo da se drogira a ne da si tako unistava zdravlje.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...
ruya kaže...

Nama je puno jedna vikend liga, ovaj lik igra dve u 3 dana na dve platforme.

 Taj lik nije normalan ja ne mogu zamisliti covjeka koji moze odigrati 80 utakmica u 3 dana i pritom ostat normalan. Bolje bi mu bilo da se drogira a ne da si tako unistava zdravlje.

 Taj lik mlati tesku lovu, kao i svaki streamer. Od donacija samo u jednom streamu od 7-8h zaradi duplu hrvatsku prosjecnu placu. Radi sta voli i pika lovu. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
8 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...
ruya kaže...

Nama je puno jedna vikend liga, ovaj lik igra dve u 3 dana na dve platforme.

 Taj lik nije normalan ja ne mogu zamisliti covjeka koji moze odigrati 80 utakmica u 3 dana i pritom ostat normalan. Bolje bi mu bilo da se drogira a ne da si tako unistava zdravlje.

 https://www.twitch.tv/megabit98

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
offline
Re: FIFA 18
Konzola(namijenjeno The_K). Nemogu citirat na mobitelu.
PSN:nikolacurak
10 godina
online
FIFA 18

Onaj brazilac Cristiano koji igra u japanu pre op odigrao sad utakmicu protiv njega frajer mi je dva gola zabio iz prekrsaja u napadu sve i jednog obranbenog mi je pobrao laktom u glavu jedino mu se moze uzet lopta direktno ako taj tackle promasite primili ste gol ali imao sam srece tu utakmicu jer mi je Kane bio raspolozen i odveo tim do pobijede.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 18
The_K kaže...
ruya kaže...

Nama je puno jedna vikend liga, ovaj lik igra dve u 3 dana na dve platforme.

 Taj lik nije normalan ja ne mogu zamisliti covjeka koji moze odigrati 80 utakmica u 3 dana i pritom ostat normalan. Bolje bi mu bilo da se drogira a ne da si tako unistava zdravlje.

 Mislim da se ne živcira previše. Gledam u 65 tekmi ima 64 pobjede...

10 godina
online
Re: FIFA 18
movie kaže...
The_K kaže...
ruya kaže...

Nama je puno jedna vikend liga, ovaj lik igra dve u 3 dana na dve platforme.

 Taj lik nije normalan ja ne mogu zamisliti covjeka koji moze odigrati 80 utakmica u 3 dana i pritom ostat normalan. Bolje bi mu bilo da se drogira a ne da si tako unistava zdravlje.

 Mislim da se ne živcira previše. Gledam u 65 tekmi ima 64 pobjede...

 Eh ako pobijedjuje ne mora znacit da se ne zivcira ja sam znao brdo utakmica pobijediti bijesan kao pas nemam vise ni malo tolerancije na gluposti u igrici. Svejedno i dalje mislim da je to za ljudsku psihu previse da svih 80 utakmica odigras skoncentrirano. Recimo da mu prosjecno traje utakmica 15min to bi bilo 1200min sto je 20 sati. Previse je to

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 21:20 (The_K).
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Onaj brazilac Cristiano koji igra u japanu pre op odigrao sad utakmicu protiv njega frajer mi je dva gola zabio iz prekrsaja u napadu sve i jednog obranbenog mi je pobrao laktom u glavu jedino mu se moze uzet lopta direktno ako taj tackle promasite primili ste gol ali imao sam srece tu utakmicu jer mi je Kane bio raspolozen i odveo tim do pobijede.

 Igrac ima 90+ strenght. Ide kroz sve. Ona njegova kartica koju mozes sloziti ima 99 strenght. To je tek ubojica.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice