FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 915.705
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Zavrsio i ja ovu vikend ligu, 30-10, prvi put da san ima preko 29 pobjeda haha

Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
NeZnam kaže...

Zavrsio i ja ovu vikend ligu, 30-10, prvi put da san ima preko 29 pobjeda haha

 Svaka cast. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Što mislite, jel se isplati prodati IF De Bruynea i uzeti Kluiverta 88?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
Ja peti vikend zaredom zavrsavam sa 24 pobjede. Nevjerojatno.
Imam osjecaj da imam sto jacu ekipu da teze dolazim do pobjeda. I nakon sto prodjes 21 pobjedu, nemoguce je izvuc ekipu bez minimalno 4 ikone ili TOTY ili oboje. Po mom iskustvu jel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: FIFA 18
Moja prva WL. Potrudio sam se odigrat svih 40 matcheva. Imao 16 pobjeda.
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Moja prva WL. Potrudio sam se odigrat svih 40 matcheva. Imao 16 pobjeda.

 I kaj si dobio za nagradu? 

6 godina
offline
FIFA 18

Nedavno sam predlozio stvaranje prijateljske PS4 "BUG Lige" za forumovce, danas se vracam sa istom idejom.

Dakle koncept je ovakav.

3 "fixturea" tjedno, svaki se sadrzi od dvije tekme, da se umanji utjecaj EAidsa i retardacije koju FIFA voli donjeti. Gol razlika odlucuje pobjednika, npr prva tekma je zavrsila 2-1 za tim A, druga je zavrsila 2-0 za tim B, tim B dobiva 3 boda.

Jednu tekmu poziva i domacin je osoba A, drugu tekmu osoba B.

Jedina je restrikcija maksimalno 1 Ikona, da odrzimo koliko tolko "level playing field" ali da ne odbije ljude koji bi htjeli igrati sa svojim ikonama.

U sklopu toga bi napravili discord za dogovore i pracenje rezultata i trenutne ljestvice. Sve tekme bi se igrale po dogovoru izmedu dva igraca koji igraju, jedina je restrikcija da bude u toku tjedna kada bi se tekme trebale odigrati.

Znam da je Ruya vec za, dakle racunam da imamo dvije osobe zainteresirane, ciljam barem 10 ljudi za S1, naravno, od svih se trazi da budu maksimalno korektni jer se ipak radi o prijateljskom natjecanju.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 12:12 (sexytoiletpaper).
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: FIFA 18
Blowfish nisu jos nagrade stigle ali mislim da ide 20k coinsa mega pack i 2 gold packa nez tocno koja
PSN:nikolacurak
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

ako je netko sad online za 1 igru, javite

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

ja sam za Bug Ligu iako cu biti zadnji ;/

13 godina
offline
Re: FIFA 18
Zainteresiran za bug ligu također.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

3 "fixturea" tjedno, svaki se sadrzi od dvije tekme, da se umanji utjecaj EAidsa i retardacije koju FIFA voli donjeti. Gol razlika odlucuje pobjednika, npr prva tekma je zavrsila 2-1 za tim A, druga je zavrsila 2-0 za tim B, tim B dobiva 3 boda.

Jednu tekmu poziva i domacin je osoba A, drugu tekmu osoba B.

 

Meni je jedino bitno da to kroz radni tjedan bude od cca 22h navecer. Ne znam kako ostatak ekipe "diše" po tom pitanju,.

10 godina
offline
FIFA 18

Mogu vam reci da ono stavljanje bronci da vam se spusti rating momcadi i da potom dobijete lakse protivnike ne drzi vodu. Sad sam igrao daily knockaut samo sa hrvatima koje imam u klubu i imao sam rating 76 sto je 4 zvjezdice i nisam dobio momcad ispod 5 zvjezdica. Odigrao sam 6 utakmica prvi put sam dosao do cetvrtfinala drugi put do finala i nesretno izgubio Modric mi je zabio gol za 2-1  koja ironija hahahaha. Uglavnom njih troje je imalo prosjecne momcadi dok su dvojica imali momcadi od milju coinsa a dok je jedan samo  imao 5 legendi u momcadi. 

Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...
Ja peti vikend zaredom zavrsavam sa 24 pobjede. Nevjerojatno.
Imam osjecaj da imam sto jacu ekipu da teze dolazim do pobjeda. I nakon sto prodjes 21 pobjedu, nemoguce je izvuc ekipu bez minimalno 4 ikone ili TOTY ili oboje. Po mom iskustvu jel.

 Po mom iskustvu je isto tako, imao sam pre dve prosecne ekipe  Martial, Jesus u jednoj u drugoj Higuain, Cuadrado itd i imao sam bolje rezultate i nekako mi je bilo lakse igrati usao sam i dva puta u gold 1. Prodao sve te igrace i kupio Neymara, Suareza i Bale-a i slabije mi ide. Suareza sam zadnjeg kupio i pre njega su mi dolazile i donekle normalne ekipe sa 1-2 ikone, Penaldom itd ali od kako mi je Suarez u klubu ekipe koje dobijam su strasne sve se plavi od ikona i od toty. Imam bronzane igrace na klupi i jacina kluba mi je bila 82 sad je 83.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Poz,ima li kakav CM bpl do 100 k da nije Mooy ?

Ako nema mislio sam da uzmem Naingolana pa da ga uklopim u BPl preko Dembelea i Alderweireld ili Verthongen ?

Ima li to smisla ?

 

Ili da kupim Wilsona 84 za te pare ?

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 20:36 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Toure, Bakayoko, Guaye.
Skupi jos 50k i uzmi Kantea.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
drakula789 kaže...
Toure, Bakayoko, Guaye.
Skupi jos 50k i uzmi Kantea.

 Imam Bakayoko, Guaye ,ali sam mislio Naingolana ?!

 Zar nije Naingolan bolji od Kante -a ?Bar ima sutinu ? :)

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 21:14 (goust78).
8 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
drakula789 kaže...
Toure, Bakayoko, Guaye.
Skupi jos 50k i uzmi Kantea.

 Imam Bakayoko, Guaye ,ali sam mislio Naingolana ?!

 Zar nije Naingolan bolji od Kante -a ?Bar ima sutinu ? :)

 

 Kante je bolji za cdm poziciju to je sigurno.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
FIFA 18

Da li je koristio neko Modrica, iskustva? Uzeo sam Rakitica pre neki dan ali ne svidja mi se, prespor je. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Da li je koristio neko Modrica, iskustva? Uzeo sam Rakitica pre neki dan ali ne svidja mi se, prespor je. 

 

Luka igra toplo hladno, ja ga imao na CDM sa raketom na CAM-u, Raketa me spasavao masu puta jer ima jeben udarac, pogađao sam sa njim fines kad god mi je prdnulo. Meni odlican.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 Imam Bakayoko, Guaye ,ali sam mislio Naingolana ?!

 Zar nije Naingolan bolji od Kante -a ?Bar ima sutinu ? :)

 

Tko nije probao Naingolana ne zna što propušta.

Na koju god poziciju ga staviš nećeš pogriješiti.

Jedino bih ti savjetovao da, kad skupiš coinsa, uzmeš Alex Sandra i onda prebaciš Naingolana lijevo.

Alex Sandra možeš kombinirati i sa Davidom Luizom koji je također zvijer.

[19xx] 4ntraks
8 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...
ruya kaže...

Da li je koristio neko Modrica, iskustva? Uzeo sam Rakitica pre neki dan ali ne svidja mi se, prespor je. 

 

Luka igra toplo hladno, ja ga imao na CDM sa raketom na CAM-u, Raketa me spasavao masu puta jer ima jeben udarac, pogađao sam sa njim fines kad god mi je prdnulo. Meni odlican.

 Ja sam Modrica mislio na cm, a sto se tice rakete ima sutinu da i solidan je ovako, samo je dosta spor pogotovo kad se branim sa veznim igracima tu mi je problem. Modric je brzi i bolji za odbranu jedino sto je slab u duelu zato ne znam.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
FIFA 18
Iznenađujuće je da i nije toliko slab kako statsi sugeriraju. Meni je bio solidan.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Iznenađujuće je da i nije toliko slab kako statsi sugeriraju. Meni je bio solidan.

 Probacu ga, sve zavisi kako kome neki igrac legne. Pirlo mi ima 91 pa mi je katastrofa, samo da mogu prodao bih ga davno.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

 Probacu ga, sve zavisi kako kome neki igrac legne. Pirlo mi ima 91 pa mi je katastrofa, samo da mogu prodao bih ga davno.

Pirlo ima work ratio L/L i zato ga nigdje nema.

Ja sam ga probao par utakmica i vidio da od njega nema nikakve koristi pa sam ga utopio u futmas Naingolana - sva sreća :)

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
FIFA 18

Dva bitna stata kod CDMa su agresivnost i strenght. Pace je naravno kod svih, ali se agresivnost bas najbolje vidi u tome koliko je borben u samim duelima.

Nainngolan je zvijer i ako pored njega stavis jos jednog slicnog tipa IF Allan, imas snazne defenzivne vezne.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
goust78 kaže...

 Imam Bakayoko, Guaye ,ali sam mislio Naingolana ?!

 Zar nije Naingolan bolji od Kante -a ?Bar ima sutinu ? :)

 

Tko nije probao Naingolana ne zna što propušta.

Na koju god poziciju ga staviš nećeš pogriješiti.

Jedino bih ti savjetovao da, kad skupiš coinsa, uzmeš Alex Sandra i onda prebaciš Naingolana lijevo.

Alex Sandra možeš kombinirati i sa Davidom Luizom koji je također zvijer.

 Ima smisla mozda tako i napravim. Bitno mi je da sacuvam Mooy a kupio sam i IF Mosesa pa mi je to najbolja kombinacija !Za sada imam taman za Nainggolana  :)

Aka bih ovako napravio treba mi samo jos Verthongen.Za pocetak moze i Kabasele .

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 11:54 (goust78).
6 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
Skilledžija kaže...
goust78 kaže...

 Imam Bakayoko, Guaye ,ali sam mislio Naingolana ?!

 Zar nije Naingolan bolji od Kante -a ?Bar ima sutinu ? :)

 

Tko nije probao Naingolana ne zna što propušta.

Na koju god poziciju ga staviš nećeš pogriješiti.

Jedino bih ti savjetovao da, kad skupiš coinsa, uzmeš Alex Sandra i onda prebaciš Naingolana lijevo.

Alex Sandra možeš kombinirati i sa Davidom Luizom koji je također zvijer.

 Ima smisla mozda tako i napravim. Bitno mi je da sacuvam Mooy a kupio sam i IF Mosesa pa mi je to najbolja kombinacija !Za sada imam taman za Nainggolana  :)

Aka bih ovako napravio treba mi samo jos Verthongen.Za pocetak moze i Kabasele .

 Osim ako ti nije plan igrati UltraD + CA, Verthongen ti je debelo pre spor da bi se nosio sa ekipom sto jurisa sa "Hunter" Jesus/Martial/Mbappe/Alessandrini i sl karticama.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
goust78 kaže...

 Imam Bakayoko, Guaye ,ali sam mislio Naingolana ?!

 Zar nije Naingolan bolji od Kante -a ?Bar ima sutinu ? :)

 

Tko nije probao Naingolana ne zna što propušta.

Na koju god poziciju ga staviš nećeš pogriješiti.

Jedino bih ti savjetovao da, kad skupiš coinsa, uzmeš Alex Sandra i onda prebaciš Naingolana lijevo.

Alex Sandra možeš kombinirati i sa Davidom Luizom koji je također zvijer.

 

Možda je to tvoje misljenje ali ja san Naingolana koristio 2 tjedan od kada je FUT18 poceo i moram ti reci da sam u tom trenutku bio zadovoljan ali nakon što sam probao Vidala jednostavno san Niangolana maknuo iz razloga jer Vidal je viši ,bolji u skoku, agresivniji, jedino je za malo sporiji skoro neprimjetno, a kad zelim nesto defenzivnije kante mi je tu ( probo san dosta igraca u sredini od Vidala, IF Vidala, Naingolana, Kante, Bakayoko, Petit, Rui costa, cak san Del piera koristia neko vrijeme ko CAM-a, Casemiro i jos tu nekih igraca iz talijanske lige , matuidi, marchisio itd.), meni jednostavno ni jedan igrac nije ko Vidal ( ne kontam ove skuplje icone Viera, Gullit itd.) . Cak sam ovu vikend ligu igra s Vidalom i Casemirom u sredini, po potrebi ubacio kantea kad mi je triba malo veci pace (zamjena za Casemira).

8 godina
offline
FIFA 18

Osvojim drugu diviziju sinoc i danas u prvoj 5 neresenih zaredom. Ova igra mi je sve smesnija

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice