FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 917.415
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Sime ja nisam nikad krivio igru i ja znam da sam los igrac ovo mi je druga WL imam ukupno odigranih 300 matcheva dok vi imate preko 1000 i jos ovo mi je prvi FUT koji igram ikad...

 Moj komentar je bio sarkastican. Samo izi kolega.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Sve u redu 😂 imao sam osjecaj da me napadas...
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Koliko god puta gledao ovaj video uvijek cu uzivat gledajuci jer je istina sve sto kaze 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Jos jedan dokaz kakvo je ovo govno od igrice idem napraviti tackle na suparnickom igracu i on u tom trenutku dodaje loptu u for i meni sama igrica promijeni igraca i taj igrac mi napravi tackle u prazno sto dovodi do rezultata da je njegov napadac samo protrco naprijed i imao priliku 1na1 gdje je zabio gol. Ja cim sam kupio igricu stavio sam da mi NIKAD ne mjenja igraca vec da manualno mjenjam a meni je igrica sama promijenila igraca bez da sam stisnuo L1. Igrica je tim mjenjanjem igraca mene sabotirala sto je dovelo do rezultata da sam primio gol i meni diglo zivce.Ne mogu odigrati 2,3 utakmice za redom bez nekog incidenta vec samo gluposti. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Jos jedan dokaz kakvo je ovo govno od igrice idem napraviti tackle na suparnickom igracu i on u tom trenutku dodaje loptu u for i meni sama igrica promijeni igraca i taj igrac mi napravi tackle u prazno sto dovodi do rezultata da je njegov napadac samo protrco naprijed i imao priliku 1na1 gdje je zabio gol. Ja cim sam kupio igricu stavio sam da mi NIKAD ne mjenja igraca vec da manualno mjenjam a meni je igrica sama promijenila igraca bez da sam stisnuo L1. Igrica je tim mjenjanjem igraca mene sabotirala sto je dovelo do rezultata da sam primio gol i meni diglo zivce.Ne mogu odigrati 2,3 utakmice za redom bez nekog incidenta vec samo gluposti. 

 To se ove godine često događa. I onda taj drugi radi tackle u prazno dok za to vrijeme igrač pored kojeg je stajao nepovratno juri na tvoj gol i zabija. Ispadaš debil. Čudno mi je zašto se to nije događalo prošlih godina? Već sam rekao, ove godine je po meni katastrofalno odrađeno to prebacivanje s igrača na igrača. Evo jučer, lopta se odbije negdje oko 16m protivnika. Prebacim na najbližeg igrača lopti i jurnem s njim prema lopti i u tom trenutku igra mi prebaci na mog igrača koji je bio iza ovog igrača koji je bio bliže lopti.

 

I onda skužim bliže lopti je bio paulinho ali iza njega je bio firmino koji je bolje ocjenjen igrač a igra godinama želi uvijek prebaciti na bolje ocjenjenog igrača bez obzira stoji li on u zaleđu ili je kao u ovom slučaju udaljeniji od lopte. Naravno, propadne mi šansa i to je to.. Ako sam ja prebacio na igrača kojeg ja želim, zašto igra nakon toga prebacuje na kojeg ona želi? Koliko puta mi se zbog toga dogodi da ja prebacim jedno, igra drugo i onda oba moja igrača trče od napadača ili lopte svaki na svoju stranu jer ja percipiram nešto drugo a igra fura svoju furku. Dok skužim što se dogodilo, gotovo je..

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Moze preporuka koja je najbolja momcad od ove 3 imam budzet za jednu od njih ne mogu se odlucit
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Moze preporuka koja je najbolja momcad od ove 3 imam budzet za jednu od njih ne mogu se odlucit

 Ja bih izabrao prvu i lewandowski na st, robena sam probao ok je, rojsa nisam, u vezu uzeti rodrigeza, odbrana odlicna. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Moze preporuka koja je najbolja momcad od ove 3 imam budzet za jednu od njih ne mogu se odlucit

 Ja bi uzeo prvu ili trecu. Reus ti je zvijer, Robben je slab,lako ga bacaju, ako ga uspijes namjestiti na lijevu sut mu je razoran, lewa nekad odigra super dobro nekad prelose toplo hladno igra. Vidal medju boljim veznjacima. Goretzka jako dobar premda ima slabije statse.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Mene nekako druga najvise vuce...
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Mene nekako druga najvise vuce...

 I meni nekako druga opcija najbolje izgleda iako ne igram tu formaciju. Ja bih nju a s vremenom umjesto herrere ubaciš pogbu i nemaš što više tu kemijati. Po meni ne bi trebalo sada uzimati skupe nif kartice iz njemačke i španjolske lige jer ne znaš tko će dobiti nadogradnju. Ako dobije, odmah će pasti cijena nif kartice. Tako da bih ja pričekao par dana.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
In game bi prebacio u 4-1-2-1-2 sa Saulom na cdm,Griezmann cam,muriel i gameiro st
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Drugu momcad. 

 

Muriel je ubojica, o gricmanu i gameiru nema potrebe uopce raspravljat. Gameira NIF sam koristio u pocetku FUTa kad sam imao francusku momcad. Cudo igrac. Obrana je najbolje sta se da sloziti da nije TOTY. 

 

EDIT: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/news/2018/fut-18-ratings-refresh-calcio-a

 

Zanimljivo kako jedan od najboljih igraca lige, Suso, nije dobio upgrade.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 19:35 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 

 

EDIT: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/news/2018/fut-18-ratings-refresh-calcio-a

 

Zanimljivo kako jedan od najboljih igraca lige, Suso, nije dobio upgrade.

 Zato su dobili costa koji većinu vremena ne igra i perišić koji gotovo tri mjeseca nije odigrao poštenu utakmicu. Smiješno je sve to. Četiri igrača intera dobila nadogradnju a nisu nikoga pobijedili 15 kola?

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.2.2018 19:42 (movie).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Ili se neko poderao ili prebacuje coinse?!
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
Ili se neko poderao ili prebacuje coinse?!

 A najvjerojatnije kupuje coinse. To ti nije palo na pamet?

13 godina
offline
FIFA 18

Ekipa, pošto su me talijani razočarali (vikend liga 19 pobjeda, nikad lošije) odlučio sam ih prodat.

Dakle, sve skupa imam oko 1.4mil coinsa, i složio sam dvije ekipe (Rui Costa je u klubu već i ne ulazi u računicu). Ja nekako više naginjem na BPL ekipu, kaj vi mislite?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...

Ekipa, pošto su me talijani razočarali (vikend liga 19 pobjeda, nikad lošije) odlučio sam ih prodat.

Dakle, sve skupa imam oko 1.4mil coinsa, i složio sam dvije ekipe (Rui Costa je u klubu već i ne ulazi u računicu). Ja nekako više naginjem na BPL ekipu, kaj vi mislite?

Vidim da su ipak prevagnuli španjolci. Ne znam, meni se za ovu igru sredina čini malo fizički preslaba. Nisam tako dobar igrač da bih prevladao taj hendikep u igri gdje svi idu 100 na sat na moje igrače. Stoga su mi ove godine epl i brazilci nekako za mene najbolje rješenje. 

13 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
zvone07 kaže...

Ekipa, pošto su me talijani razočarali (vikend liga 19 pobjeda, nikad lošije) odlučio sam ih prodat.

Dakle, sve skupa imam oko 1.4mil coinsa, i složio sam dvije ekipe (Rui Costa je u klubu već i ne ulazi u računicu). Ja nekako više naginjem na BPL ekipu, kaj vi mislite?

Vidim da su ipak prevagnuli španjolci. Ne znam, meni se za ovu igru sredina čini malo fizički preslaba. Nisam tako dobar igrač da bih prevladao taj hendikep u igri gdje svi idu 100 na sat na moje igrače. Stoga su mi ove godine epl i brazilci nekako za mene najbolje rješenje. 

 Pod BPL sam i mislio na engleze (Barclays Premier League, valjda se i dalje tak zove haha). Nekako mi se čine čvršći da, a i napad mi se čini jači sa Larssonom. Nemam pojma, nedoumica.

8 godina
offline
FIFA 18

Nikad se vise necu nervirati zbog ovog govna od igre, napokon  sam shvatio da nije do mene nego do igre. Lepo zavrsio prvu polovinu wl imao 17 pobeda i 6 poraza i nastavim danas, znaci skroz druga prica, igraci mi se ne krecu, ne ubacuju se cak cesto ne krene ni ubacivanje posle duplog pasa, tromi, nemam u napadu resenja a i tesko uopste loptu iznosim do protivnickog sesneasterca jer su uvek svi pokriveni. Jednostavno to je fifa i njihova mehanika malo ti daju da igras pa onda krece skripting, momentum ili sta je vec ovo. Imam sansu za gold 1 ali nemam volje, pocela mi se gaditi ova igra online. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Nikad se vise necu nervirati zbog ovog govna od igre, napokon  sam shvatio da nije do mene nego do igre. Lepo zavrsio prvu polovinu wl imao 17 pobeda i 6 poraza i nastavim danas, znaci skroz druga prica, igraci mi se ne krecu, ne ubacuju se cak cesto ne krene ni ubacivanje posle duplog pasa, tromi, nemam u napadu resenja a i tesko uopste loptu iznosim do protivnickog sesneasterca jer su uvek svi pokriveni. Jednostavno to je fifa i njihova mehanika malo ti daju da igras pa onda krece skripting, momentum ili sta je vec ovo. Imam sansu za gold 1 ali nemam volje, pocela mi se gaditi ova igra online. 

 Jasno da je do igre...Nema kaj drugo bit.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...

 Pod BPL sam i mislio na engleze (Barclays Premier League, valjda se i dalje tak zove haha). Nekako mi se čine čvršći da, a i napad mi se čini jači sa Larssonom. Nemam pojma, nedoumica.

 Ne, ne zovu se više tako jer im banka više nije sponzor lige. Sada su samo EPL

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Da li se ikako moze postici nivo da se fifa igra opusteno?Mislim ono pricas sa zenom ,djecom i deres?

Ja posle 2-3 online sam slomljen kao da me tenjak pregazio . :)

Samo grcevita igra,borba  donosi neki rezultat bar u mom slucaju .

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 13:16 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

Mislim ono pricas sa zenom ,djecom i deres?

 

 

 mi živimo u nadi da se odmaknemo od žene i djece i da se opustimo u fifi, a ti bi da su tu, možda si loš zato što je žena tu i komanduje ti :D

 

 

 

zato se ima alternativa :D ja imam vazda 3 online mp igre, bf1 csgo i fifa, sad fifu ne igram neam para za ps+, pa sam na ovo dvoje :D

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
11 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Jasno da je do igre...Nema kaj drugo bit.

 
Nemas nikakav savjet da poboljsa svoju igru? 

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

Da li se ikako moze postici nivo da se fifa igra opusteno?Mislim ono pricas sa zenom ,djecom i deres?

Ja posle 2-3 online sam slomljen kao da me tenjak pregazio . :)

Samo grcevita igra,borba  donosi neki rezultat bar u mom slucaju .

 

 

Može - mijenjaj ženu i djecu ;)

15 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

 

 

Može - mijenjaj ženu i djecu ;)

 To je napravio već nekoliko puta i nije pomoglo..

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Treca zena,trece dijete.
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

AHahaahhah. Onda još probaj mjenjat kontroler :) ako to ne upali, ima i NBA2K18 a i neke druge igre...  Ili jednostavno odustat od svega pa počet kuhat, a ženi i djeci dat da se igraju.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

 Jasno da je do igre...Nema kaj drugo bit.

 
Nemas nikakav savjet da poboljsa svoju igru? 

 Za nekoga ko kaze da je igra kriva jer on gubi, savjet je psihijatar. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
15 godina
offline
FIFA 18
Šime, pa i sam si tako govorio prije par godina. Očito si imao u međuvremenu dobru terapiju. Daj je podijeli s nama. Možda i nama pomogne da progledamo.
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice