FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 917.479
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Znam da treba samo jedan,ali nikako da ga pogodim i onda su mi ostali jos samo online season i coleman
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Evo sad zabio 9 golova od pod ali neki su bili nogom i meni priznalo samo 3...
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Dobro je, skuzili smo da ganjas to. Ne mora se zaspamat tema. 

 

 

Sta ocekujete od TOTW ovog tjedna, mogo bi bit opako dobar. Puno dobrih igraca je imalo svoj dan.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Salah,Ronaldo definitivno...
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

salah icardi i ronaldo 😃

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Stavio sam na Runija hunter i CF ,da li je bolji na CAM ili na ST ?

 

Igra li neko 4222 form. ?Mozda bi Runi bio dobar za jednog bocnog iza napadaca ?

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2018 7:37 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

Stavio sam na Runija hunter i CF ,da li je bolji na CAM ili na ST ?

 

Igra li neko 4222 form. ?Mozda bi Runi bio dobar za jednog bocnog iza napadaca ?

Odigrao sam desetak tekmi s roonyem i tak. Nit smrdi nit miriše. Otkako sam prodao tif aguera nisam zadovoljan niti s jednim napadačem kojeg sam probao. TOTS kane mi je bio užas. Osim jebenog udarca nije imao ništa. Aubameyang mi je isto gola kita. Trkača kokoš. Mislio sam da će roony biti nešto ali niti on mi nije legao. Prodao sam i sona 87 i on mi nedostaje još i više. Nemam više coinsa da ga kupim a ne želim prodavati igrače ispod cijene. Rađe neka trunu u klubu. Još mi fali 80k za njega. Skupit ću. Prodam dva igrača i sve mi se raspadne. Imao sam ideju brzo zaraditi a samo sam brzo izgubio. I coinse i igru.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Dobro je, skuzili smo da ganjas to. Ne mora se zaspamat tema. 

 

 

Sta ocekujete od TOTW ovog tjedna, mogo bi bit opako dobar. Puno dobrih igraca je imalo svoj dan.

 Pa i nije nešto bar po ovim predviđanjima.

 

https://www.futhead.com/news/totw-predictions/1707/fut-18-ultimate-team-of-the-week-27/

12 godina
offline
FIFA 18

Da nema Ronalda nakn Girone ? Cak i Rebica iz Bundeslige, gol, asistencija i jedan od najboljih na terenu. Ovaj TOTW bas ponekad nema smisla. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 18

Cristiano je precesto u TOTW, tako da ako ne zabi bar 5-6 golova ne uzima se uopce u obzir za IF.

 

Btw. kako pratim duze vremena cijene IF igraca i pisem na papir, bezveze sad listam ovog Milinkovic-Savica(87) i slucajno odem do 59 min, vidim jednog na 178k, odmah odem ga kupit i dobijem ga. A ide za 285k inace.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...

Stavio sam na Runija hunter i CF ,da li je bolji na CAM ili na ST ?

 

Igra li neko 4222 form. ?Mozda bi Runi bio dobar za jednog bocnog iza napadaca ?

Odigrao sam desetak tekmi s roonyem i tak. Nit smrdi nit miriše. Otkako sam prodao tif aguera nisam zadovoljan niti s jednim napadačem kojeg sam probao. TOTS kane mi je bio užas. Osim jebenog udarca nije imao ništa. Aubameyang mi je isto gola kita. Trkača kokoš. Mislio sam da će roony biti nešto ali niti on mi nije legao. Prodao sam i sona 87 i on mi nedostaje još i više. Nemam više coinsa da ga kupim a ne želim prodavati igrače ispod cijene. Rađe neka trunu u klubu. Još mi fali 80k za njega. Skupit ću. Prodam dva igrača i sve mi se raspadne. Imao sam ideju brzo zaraditi a samo sam brzo izgubio. I coinse i igru.

 Sad cu malo ovako da probam,treba mi samo IF Alessandrini .Cisto zezanja radi..

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Da nema Ronalda nakn Girone ? Cak i Rebica iz Bundeslige, gol, asistencija i jedan od najboljih na terenu. Ovaj TOTW bas ponekad nema smisla. 

 Ronaldo je u rođendanskom packu a pravilo u zadnjih 9 godina je uvijek bilo da dvije kartice jednog igrača ne stavljaju u pack. Da nije u rođendanskom packu bio bi unutra ziher a možda i bude. Ove godine su porušili nekoliko pravila kojih su se držali proteklih godina. Inače, ovo su samo predviđanja a tko će biti u totw vidjet ćemo sutra.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Da nema Ronalda nakn Girone ? Cak i Rebica iz Bundeslige, gol, asistencija i jedan od najboljih na terenu. Ovaj TOTW bas ponekad nema smisla. 

 Ronaldo je u rođendanskom packu a pravilo u zadnjih 9 godina je uvijek bilo da dvije kartice jednog igrača ne stavljaju u pack. Da nije u rođendanskom packu bio bi unutra ziher a možda i bude. Ove godine su porušili nekoliko pravila kojih su se držali proteklih godina. Inače, ovo su samo predviđanja a tko će biti u totw vidjet ćemo sutra.

 Potpuno zaboravio da je u rodendanskom packu. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
offline
FIFA 18

I sta bi na kraju sa kvalifikacijama za vikend ligu, da li je dovoljno 12 bodova u drugoj diviziji da se obezbedi? Zadnje dve vikend lige sam stao na 10 pobeda, ovu zadnju imao 10 pobeda od 16 utakmica, nesto gubim volju za konstantnim igranjem.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Ako ti nije dosla obavijest da si kvalificran onda nije dovoljno. Ulazak u div 1 je zicer ko i ostanak u div 1 u tekucem tjednu.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Ako ti nije dosla obavijest da si kvalificran onda nije dovoljno. Ulazak u div 1 je zicer ko i ostanak u div 1 u tekucem tjednu.

 To znam ali sam juce ispao iz prve divizije sa 13 bodova, pa pitam da znam.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 18

Ja bi reko da je puno jednostavnije uci u WL preko divizije. A jos jednostavnije ostat sa 11 pobjeda u 40 tekmi.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Ja bi reko da je puno jednostavnije uci u WL preko divizije. A jos jednostavnije ostat sa 11 pobjeda u 40 tekmi.

 Ma znam da mi je falila jos jedna pobeda ali eto nije mi se dalo igrati vise a i mamuran sam bio u nedelju, ma ucu ja u prvu diviziju opet verovatno vec iz sledeceg puta samo znam da smo pisali o tih 12 bodova u drugoj diviziji da je dovoljno pa rekoh da pitam.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

 Ma znam da mi je falila jos jedna pobeda ali eto nije mi se dalo igrati vise a i mamuran sam bio u nedelju, ma ucu ja u prvu diviziju opet verovatno vec iz sledeceg puta samo znam da smo pisali o tih 12 bodova u drugoj diviziji da je dovoljno pa rekoh da pitam.

Ja ne mogu garantirat da je to dovoljno za WL, zato jer sam istovremeno imao ostanak u drugoj diviziji i 7 pobjeda u WL.

U četvrtak kad su došle nagrade od WL sam dobio obavijest da sam upao u iduću WL.

A što je od toga dvoje aktiviralo kvalifikaciju nemam pojma?

Moguće oboje?

 

Jedino što je sigurno, a to su dečki već potvrdili - komentatori spominju WL kad se igra utakmica za ostanak u 2. diviziji.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...
SimeKZ kaže...

Ja bi reko da je puno jednostavnije uci u WL preko divizije. A jos jednostavnije ostat sa 11 pobjeda u 40 tekmi.

 Ma znam da mi je falila jos jedna pobeda ali eto nije mi se dalo igrati vise a i mamuran sam bio u nedelju, ma ucu ja u prvu diviziju opet verovatno vec iz sledeceg puta samo znam da smo pisali o tih 12 bodova u drugoj diviziji da je dovoljno pa rekoh da pitam.

 Ne pitas ti ,nego se hvalis ! hahahahah

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
12 godina
offline
FIFA 18

Evo slike. Ocito je to glitch kod komentatora.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Nesto razmisljam kad moze svako biti sef i direktor  valjda moze svako i do 1 . div. hahahahhaha

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2018 14:52 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
ruya kaže...

 Ma znam da mi je falila jos jedna pobeda ali eto nije mi se dalo igrati vise a i mamuran sam bio u nedelju, ma ucu ja u prvu diviziju opet verovatno vec iz sledeceg puta samo znam da smo pisali o tih 12 bodova u drugoj diviziji da je dovoljno pa rekoh da pitam.

Ja ne mogu garantirat da je to dovoljno za WL, zato jer sam istovremeno imao ostanak u drugoj diviziji i 7 pobjeda u WL.

U četvrtak kad su došle nagrade od WL sam dobio obavijest da sam upao u iduću WL.

A što je od toga dvoje aktiviralo kvalifikaciju nemam pojma?

Moguće oboje?

 

Jedino što je sigurno, a to su dečki već potvrdili - komentatori spominju WL kad se igra utakmica za ostanak u 2. diviziji.

 Pa da slicna situacija zato i ne znam.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
ruya kaže...
SimeKZ kaže...

Ja bi reko da je puno jednostavnije uci u WL preko divizije. A jos jednostavnije ostat sa 11 pobjeda u 40 tekmi.

 Ma znam da mi je falila jos jedna pobeda ali eto nije mi se dalo igrati vise a i mamuran sam bio u nedelju, ma ucu ja u prvu diviziju opet verovatno vec iz sledeceg puta samo znam da smo pisali o tih 12 bodova u drugoj diviziji da je dovoljno pa rekoh da pitam.

 Ne pitas ti ,nego se hvalis ! hahahahah

 Ma scim da se hvalim haha, kad osvojim 10 x za redom prvu diviziju onda cu da se hvalim ... Ovo je sve nista.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ovi Squad Battles i onaj 'warning' "games might be harder, Squad battles uses your opponent team's chemistry" - zna netko što to točno znači? 

Ako protivnik ima kemiju 75, onda će i tebi kemija biti 75? Preslika se baš sa pozicije na poziciju ili samo ukupno? Tipa, možda njemu napadač ima 10, ali mu obrana cijela ima po 3. Kak se manifestira na moje individualce i momčad?

Da skratim - mogu stavit sastav sa 50 kemije i bit će isto kao da sam stavio sastav sa 100? 


Ne znam gdje iskoristit ovog novog Rooneya, a imam i IF Quaresmu i IF Kramarića koji mi se baš ne uklapaju 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 18

Zabijem sa Colemanom 10 golova liku u online seasons i ne registrira mi?? Wtf? Jel zna netko u čemu je fora?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

ako si igrao wl trebas imat 11 pobjeda da bi ostao i sljedeci tjedan... :)

 

sto se tice runija ja sam ga stavio na cam i sasvim je solidan tj bolji mi je od debrujneja...e sad nekom nesta stima i to je vec x puta neko rekao da svako po sebi radi ekipu... isto tako sam prodao hazarda i kupio sona 87 i ne znam jesam li pogrijesio posto mi son za sad u 4 do 5 tekmi nista nije napravio... ali ajd ja svima dam barem 20 tekmi mora se covjek nacit na igraca😫😫😫😫 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
beli2402 kaže...

ako si igrao wl trebas imat 11 pobjeda da bi ostao i sljedeci tjedan... :)

 

sto se tice runija ja sam ga stavio na cam i sasvim je solidan tj bolji mi je od debrujneja...e sad nekom nesta stima i to je vec x puta neko rekao da svako po sebi radi ekipu... isto tako sam prodao hazarda i kupio sona 87 i ne znam jesam li pogrijesio posto mi son za sad u 4 do 5 tekmi nista nije napravio... ali ajd ja svima dam barem 20 tekmi mora se covjek nacit na igraca😫😫😫😫 

 Upravo tako. Svakome nešto drugo odgovara. Ja bez sona ne mogu. Nisam skiller i puno mi znači što lik s obje noge puca isto i ima odličnu igru glavom i to mi sada nedostaje. Treba mi ovih 9 pobjeda u div pa danas krenio jer sam tko zna kad došao do 5 div i nisam više igrao. Odigrao danas pet tekmi i pet pobjeda. Roony i sanchez niti u jednoj tekmi nisu zabili gol. Jednostavno ih nema na terenu. Son mi je svaku tekmu zabijao po nekoliko golova. Hoćeš lijevom, desnom ili glavom. Prva sljedeća kupovina je vraćanje sona u momčad. ovo mi je mučenje. Morat ću aktivirati na ST firmina jer nisam nikako zadovoljan s aubameyangom i roonyem. Možda s njim bude bolje. Sa sjetom gledam na marketu aguera... kako sam sebe ujebem.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...

Zabijem sa Colemanom 10 golova liku u online seasons i ne registrira mi?? Wtf? Jel zna netko u čemu je fora?

 Moraš u online single match.

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

aguera ne bi dao ni za sta... znaci oces lijevom oces desnom.. brzina okretnost kordinacija ma sve ima a naravno imam ga vec jako dugopa je mozda i navika.. prva kartica koju sam dobio na sbc malo bolja... jos je vrijedio u to vrijeme 400k ali nikad ga nisam pomislio prodat on mi je definitivno najdrazi u igrici :)

 

najveca mi je greska sto sam prodao neymara kad sam ga dobio za nekih 400 k a sad nemam para da ga kupim ahaahha

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice