FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 917.475
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA 18

A to je kaj točno? Friendly nije, seasons nije.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...

A to je kaj točno? Friendly nije, seasons nije.

 Pa ne mogu vjerovati da raspravljamo kaj je to online single match?

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...

Zabijem sa Colemanom 10 golova liku u online seasons i ne registrira mi?? Wtf? Jel zna netko u čemu je fora?

 

Mogao si bar priznat da sam ti 3-4 pustio ;)

 

@film - hvala na pojašnjenju (spasio si me) - evo kad dodjem doma ako ne zaspim cu slikat - 99% sam siguran da mi je drugacije pisalo al moguce zato kaj se moze switchat pa da mi se nije pokazivalo tako.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Danas sam rjesio Rooneya na silu i toliko sam se opteretio da mi je zena mrtva ozbiljna rekla da nisam normalan. Mislio sam da vremenski necu stici, ali ipak sam uspio.

Odmah sam odigrao 1 tekmu online i Rooney je zabio 3 gola od toga 2 long shota. Ono sto je njavaznije u napadu je konstantno u prvom planu jer se cijelo vrijeme nudi tj. dobro se krece.

Uvjeren sam da je pun zgoditak i da se vrijedilo potruditi. Kod mene isti igra kao ST u 4-4-2 formaciji.

 

Dok sam ganjao Rooneya, uspio sam se uvjeriti i u kvalitete icone Desaillya. Svatko je jebo jeza tko mu se priblizio ili ostvario minimalan kontakt s njim. S njim sam odobio veliko pojacanje u obrani, plus sto mogu kombinirati i druge kartice tj., kartice iz drugih liga.

 

Sljedeci cilj mi je rjesavanje prime Crespa, jer sam uvjeren da ce se odlicno uklopiti u moj koncept igre.

The Commissioner of Football
 
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Pozdrav evo moj tim. Htio bih sloziti neku ikonu kroz sbc... Tko su najjeftinije opcije i tko bi se uklopio u tim? Mislio sam mozda Rui Costu?
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
Hvala movie, nisam nikad pomaknuo gljivu tamo da bi to vidio haha
15 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

 

@film - hvala na pojašnjenju (spasio si me) - evo kad dodjem doma ako ne zaspim cu slikat - 99% sam siguran da mi je drugacije pisalo al moguce zato kaj se moze switchat pa da mi se nije pokazivalo tako.

 Vidiš da je meni crvena točkica na desno. Tebi je bila na lijevo za prijateljsku tekmu s frendovima s liste.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
zvone07 kaže...
Hvala movie, nisam nikad pomaknuo gljivu tamo da bi to vidio haha

 A znam, ja ti to stalno igram jer je bez stresa pa mi ne škodi zdravlju a opet je online.

10 godina
offline
FIFA 18

Ovaj novi fut birthday sbc je retardiran. Trebao bi kao dati igrace u vrijednosti 60k za paketic vrijedan 50k. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Radio ovaj upgrade za 82-85 igraca i dobio rodjendanskog Mahreza CF 86. wtf!?

Nek je i mene jednom pogodilo pa sam za nista dobio iskoristivog igraca.

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
TheMaverick kaže...

Radio ovaj upgrade za 82-85 igraca i dobio rodjendanskog Mahreza CF 86. wtf!?

Nek je i mene jednom pogodilo pa sam za nista dobio iskoristivog igraca.

 Jesi siguran da je bio 82-85 jer nebi trebalo biti moguce dobiti igraca vise od 85 ratinga

12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Ovaj novi fut birthday sbc je retardiran. Trebao bi kao dati igrace u vrijednosti 60k za paketic vrijedan 50k. 

sad sam slozio marquee i ispao zeleni :)

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...
TheMaverick kaže...

Radio ovaj upgrade za 82-85 igraca i dobio rodjendanskog Mahreza CF 86. wtf!?

Nek je i mene jednom pogodilo pa sam za nista dobio iskoristivog igraca.

 Jesi siguran da je bio 82-85 jer nebi trebalo biti moguce dobiti igraca vise od 85 ratinga

 

100%, jer sam jedva nategao neka 4 bezvezna rare igraca +ostali gold non rare sut od kojeg ne znam sto cu ciji rating ne prelazi 77.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2018 23:55 (TheMaverick).
10 godina
offline
Re: FIFA 18
TheMaverick kaže...
The_K kaže...
TheMaverick kaže...

Radio ovaj upgrade za 82-85 igraca i dobio rodjendanskog Mahreza CF 86. wtf!?

Nek je i mene jednom pogodilo pa sam za nista dobio iskoristivog igraca.

 Jesi siguran da je bio 82-85 jer nebi trebalo biti moguce dobiti igraca vise od 85 ratinga

 

100%, jer sam jedva nategao neka 4 bezvezna rare igraca +ostali gold non rare sut od kojeg ne znam sto cu ciji rating ne prelazi 77.

 Cestitam slomio si im kod sad si pro 

15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 Jesi siguran da je bio 82-85 jer nebi trebalo biti moguce dobiti igraca vise od 85 ratinga

Mislim da je shema da se to garantira da ćeš dobiti a moguće je i više od toga. Pitanje je samo koliko često.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Jučer sam bio najbliže weekend ligi ikad 

JAKO mi se sviđa ovaj daily knockout sa ograničenjem na silver igrače i žao mi je što nisam više puta pokušavao. Da sam ranije skužio da je silver only, sigurno bih se više tome posvetio.


Ovako sam odigrao samo dva puta. Prvi put ispao u drugom krugu, a drugi puta u finalu. Šteta što nisam snimao, bila je genijalna tekma. Protiv nekog sa japanskim timom, sa svim onim trening karticama - očito je i njemu bilo jako bitno. 

Zabije mi dva gola u prvih 10 minuta, ostatak poluvremena ja dominiram i uspijem doći na 2-2. Odmah na početku drugog zabije mi još 2, da bih ja oko 70. zabio za 4-3. I nikako ga probit do kraja, sve do apsolutno zadnjeg napada kada moj GOLMAN dolazi na skok na korneru i zabija za 4-4 


U produžecima izađem jednom 1 na 1 i fulam, da bi otišlo do penala gdje sam fulao peti, a on zabio 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Složio sam napokon Rooneyja jučer i probao ga dvije utakmice.

Za sada sam zadovoljan.

Volim kad zabijem iz prvog udarca s novim napadačem, odmah znam da je to to, a Rooney je zabio 2 komada iz svoja prva dva udarca.

Inače ne pucam jako često izvan šesnaesterca, ali sam se prisilio jedanput da mu oprobam šut i golman mu je skinuo prilično zajebanu loptu.

 

Sad bih volio složiti Kaku da ga jednog dana ubacim u SBC Crespa, ali cijene su podivljale toliko da to u ovom trenutku nije pametan potez.

Pričekat ću sutra nagrade od WL i nadati se padu cijena pa ako bude sreće ću ga složit.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Svi složili Rooneya, a ja debil složim Bastiana Ivanovića...

 

Čak je i dobar... Iako je sporiji malo - al mi je ok.

 

A za Rooneya imam još 24h ako se ne varam, ali nemam ni para ni igrača :(

15 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Složio sam napokon Rooneyja jučer i probao ga dvije utakmice.

Za sada sam zadovoljan.

Volim kad zabijem iz prvog udarca s novim napadačem, odmah znam da je to to, a Rooney je zabio 2 komada iz svoja prva dva udarca.

Inače ne pucam jako često izvan šesnaesterca, ali sam se prisilio jedanput da mu oprobam šut i golman mu je skinuo prilično zajebanu loptu.

 

Sad bih volio složiti Kaku da ga jednog dana ubacim u SBC Crespa, ali cijene su podivljale toliko da to u ovom trenutku nije pametan potez.

Pričekat ću sutra nagrade od WL i nadati se padu cijena pa ako bude sreće ću ga složit.

Meni je u prve dvije tekme zabio pet golova a onda se u sljedećih pet nije pojavio. Onda se pojavi zabije par golova i onda ga opet nema par tekmi. Sve u svemu točno vrijedi onolko koliko sam potrošio na njega.

13 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
The_K kaže...

 Jesi siguran da je bio 82-85 jer nebi trebalo biti moguce dobiti igraca vise od 85 ratinga

Mislim da je shema da se to garantira da ćeš dobiti a moguće je i više od toga. Pitanje je samo koliko često.

 Fora je u tome što je Mahrezova "base" kartica 83 i igra ovog specijalnog Mahreza prepozna i kao 83 igrača i kao 86. Znači ovog Mahreza možes dobit i u SBCu 84-87 i 82-85.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Meni je u prve dvije tekme zabio pet golova a onda se u sljedećih pet nije pojavio. Onda se pojavi zabije par golova i onda ga opet nema par tekmi. Sve u svemu točno vrijedi onolko koliko sam potrošio na njega.

 koliko te u totalu koštao?

 

Da li stignem do sutra a) odigrat Online single match da dobijem još Colemana i 7 golova glavom - tu dobivam 2 irca. Jednog imam kod sebe na lageru i onda još 2 Online seasons matcha trebam dobiti (imam sad 7/9) da dobijem 3. irca.. To je u totalu 4 rijesio sam ovaj SBC.

 

Ostaje mi 83 rated squad... Od igraca nemam nista trenutno - koliko u prosjeku košta 83 rated squad? Da li mi je dosta cca 25-30k za to? ili da odustanem. Jer sumnjam da mogu vise zaradit od toga igrajuci tekme nocas cijelu noc.

13 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

Ostaje mi 83 rated squad... Od igraca nemam nista trenutno - koliko u prosjeku košta 83 rated squad? Da li mi je dosta cca 25-30k za to? ili da odustanem. Jer sumnjam da mogu vise zaradit od toga igrajuci tekme nocas cijelu noc.

 

83 rated team za Rooneyja na XB1 košta sada negdje oko 50k.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Složio sam napokon Rooneyja jučer i probao ga dvije utakmice.

Za sada sam zadovoljan.

Volim kad zabijem iz prvog udarca s novim napadačem, odmah znam da je to to, a Rooney je zabio 2 komada iz svoja prva dva udarca.

Inače ne pucam jako često izvan šesnaesterca, ali sam se prisilio jedanput da mu oprobam šut i golman mu je skinuo prilično zajebanu loptu.

 

 

Meni je u prve dvije tekme zabio pet golova a onda se u sljedećih pet nije pojavio. Onda se pojavi zabije par golova i onda ga opet nema par tekmi. Sve u svemu točno vrijedi onolko koliko sam potrošio na njega.

 

Rješavanje Rooneya ravan mi je dobitku neke vrhunske icone. Sinoć sam odigrao nekoliko tekmi za redom s njim i prezadovoljan sam. Korpulentan je i solidno brz, a o šutu je suvišno trošiti rječi.

Uspio sam s njim zabiti i gol od gredu, igrajući protiv nekog oponenta koji mi je slučajno naletio i kojem je također trebalo isto. Ja sam uspio pogoditi sredinom 1. poluvremena, a onda sam ostatak tekme štimao njemu, ali jadnik nije uspio iako je bio jako blizu. Zahvaljujući Rooneyu dofurao sam i Bastia, ali šlag na tortu je definitivno bio Mahrez. On i Rooney su mi sada glavni napadački tandem i za sada se odlično nadopunjuju. Obojica imaju opasan šut sa distance i u stanju su u svakom trenutku proigrati jedan drugog s obzirom na statse koji se tiču passinga.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2018 11:42 (TheMaverick).
15 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

 koliko te u totalu koštao?

 

 Oko 10k coinsa kada sam prodao ono što sam dobio u dva packa. Uložio sam oko 35k coinsa a u packovima dobio oko 25k coinsa. Tako nešto.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
TheMaverick kaže...

 

Rješavanje Rooneya ravan mi je dobitku neke vrhunske icone. Sinoć sam odigrao nekoliko tekmi za redom s njim i prezadovoljan sam. Korpulentan je i solidno brz, a o šutu je suvišno trošiti rječi.

Uspio sam s njim zabiti i gol od gredu, igrajući protiv nekog oponenta koji mi je slučajno naletio i kojem je također trebalo isto. Ja sam uspio pogoditi sredinom 1. poluvremena, a onda sam ostatak tekme štimao njemu, ali jadnik nije uspio iako je bio jako blizu. Zahvaljujući Rooneyu dofurao sam i Bastia, ali šlag na tortu je definitivno bio Mahrez. On i Rooney su mi sada glavni napadački tandem i za sada se odlično nadopunjuju. Obojica imaju opasan šut sa distance i u stanju su u svakom trenutku proigrati jedan drugog s obzirom na statse koji se tiču passinga.

 

 

 Ja ne znam kaj je to ali meni roony  ne može dodati prvom do sebe. Uvijek krivo. Gol danas s njim još nisam zabio. Ili gađa gredu ili mu golmani brane. Što više s njim igram to je gori. Imam osjećaj da igram bez ST. Nikad ga nema. Pa u ova dva dana više golova sam zabio s mooyem koji stalno utrčava u prazan prostor i zabija. Fakat ne znam kaj je to. Možda do formacije, možda do moje igre ali nekaj ne štima. Da ne pričam da danas ne mogu nikoga dobiti. Ja dvadeset udaraca i nema gola a lik dva od dva. Moj de gea 94 danas još nije imao 4 obrane na jednoj tekmi a protivnikovi uredno po 10 i više. Jednu tekmu sam 5 stativa pogodio prvo poluvrijeme  a lik čim je prešao centar gol. Na rubu sam živčanog sloma.

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

ja sam usao neki dan u Season 7... jucer igram prvih 6 tekmi - 5 poraza i 1 remi... slican osjecaj kao tebi danas @film...

Probat cemo danas opet .) nema druge. Novi dan, nove pobjede.

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

movie tako se i meni zna desit nije to nista cudno... ja na golu de geu i od 3 udarca 3 gola dobije a on edersona i ima 15 obrana i to pola mrtvih skine a ostatak ode sastrane ili po stativama... odlucila te igrica danas malo sekirat hahhaha 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
beli2402 kaže...

movie tako se i meni zna desit nije to nista cudno... ja na golu de geu i od 3 udarca 3 gola dobije a on edersona i ima 15 obrana i to pola mrtvih skine a ostatak ode sastrane ili po stativama... odlucila te igrica danas malo sekirat hahhaha 

 

 

 

 

Ma sve pet. Nisam ozbiljnije do jučer igrao divizije pa niti ne znam što je prava teretana. No živcira me kada je lik gori od mene a ne mogu ga dobiti. Evo primjera. Lik se grčevito brani i onda mi iz dva udarca zabije dva gola. Nikakve akcije, čisti udarac. Moj de gea 94 ima cijelu tekmu jednu obranu. Njegov bezvezni golman na kraju preko deset. Ja nekoliko stativa no ne pomaže. Čak ne mislim da me igra jebe. Osjeti se da nisam dugo igrao divizije i svi su od mene moćniji u duelu. Bacaju me, siluju, s dvije noge s leđa u 16 m i nikome ništa. Jednostavno suđenje pušta igru u kojoj ja nisam doma i to svi koriste.

 

Čim dođe lik koji hoće igrati i koji nije sileđija, dobijem ga. No velika većina igra ultra def plus sirova snaga i mogu se jebati. Pa jebem mu radi se o 4 diviziji. Nije prvenstvo svijeta da svi igraju zatvoreno i na silu? Do 4 sam došao ekspresno ali ću se u njoj zadržati jer iz prve je neću proći. Trebat će par dana vježbe da se prilagodim.

6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

znam i ja da svi ultra def igraju koliko sansi toliko golova ... ali jebote nemozes imat rui costu, dibalu, mesia, neimara i igrat zatvoreno to se kosi s mojim poimanjem nogometa... ali ajd ovdje neki pobjedu shvacaju kao nesta sto je najvaznije u zivotu pa tako i igraju...  jucer naletim na lika koji kad ja imam loptu nije zelio preci pola... doslovce sam se dodavao 25 minuta igre iza a on nije pomislio preci pola... znao sam stat s igracem i lik stoji i ni makac.. naravno meni se to neda i krenem napred i od 100 sansi sve sastrane i njegov golman radi cuda da bi mi ispalio jednu kontru i gol i nema sanse vise izjednacit. ja sam bi na all atak i lik je imao samo jedan jedini udarac i pobjedio.. a ja sam imao 100 udaraca i nista... 

 

to je samo jedan primjer ali tako igraju i wl.. 

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Ja sad u prvoj diviziji odigrao dve utakmice i obe pobedio, igra na ne zavidnom nivou, katastrofa ne znam ni sam kako sam pobedio. I ovi moji protivnici uzas a prva divizija 😂. Da slizim Runija treba mi jos gol od stative juce dve odigrao i pustali smo jedan drugom i nisam uspeo, ima li neka laksa caka penal ili nesto drugo? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice