FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 917.739
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Ja sad u prvoj diviziji odigrao dve utakmice i obe pobedio, igra na ne zavidnom nivou, katastrofa ne znam ni sam kako sam pobedio. I ovi moji protivnici uzas a prva divizija 😂. Da slizim Runija treba mi jos gol od stative juce dve odigrao i pustali smo jedan drugom i nisam uspeo, ima li neka laksa caka penal ili nesto drugo? 

Pa naravno. odete na penale. Ja sam tako. Lik neki talijan i brzo se dogovorili. Ne ide za vrijeme tekme, ne ide u produžetku, ajmo na penale. Pucali smo dobrih 15 minuta. Mislim da je bilo preko 40 penala. Svaki dan zabijem bar dva ili tri gola od stative a taj dan nikako. Sve ide u stativu i van. Kao da te igra namjerno prca.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2018 19:22 (movie).
8 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
ruya kaže...

Ja sad u prvoj diviziji odigrao dve utakmice i obe pobedio, igra na ne zavidnom nivou, katastrofa ne znam ni sam kako sam pobedio. I ovi moji protivnici uzas a prva divizija 😂. Da slizim Runija treba mi jos gol od stative juce dve odigrao i pustali smo jedan drugom i nisam uspeo, ima li neka laksa caka penal ili nesto drugo? 

Pa naravno. odete na penale. Ja sam tako. Lik neki talijan i brzo se dogovorili. Ne ide za vrijeme tekme, ne ide u produžetku, ajmo na penale. Pucali smo dobrih 15 minuta. Mislim da je bilo preko 40 penala. Svaki dan zabijem bar dva ili tri gola od stative a taj dan nikako. Sve ide u stativu i van. Kao da te igra namjerno prca.

 Pa da bas to, svaki dan 10 stativa a juce kad treba nece odustao sma od toga i zavrsio McGeady-a ono sa 10 golova u online mecevima sa nekim ircem. Uspeo sam zavrsiti Runija nekako a kako ce mi leci videcemo. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
online
Re: FIFA 18
TheMaverick kaže...

Radio ovaj upgrade za 82-85 igraca i dobio rodjendanskog Mahreza CF 86. wtf!?

Nek je i mene jednom pogodilo pa sam za nista dobio iskoristivog igraca.

Išao sam provjeriti što ću ja dobiti. Naravno jebenog cazorlu. Dobijem najgoru iconu od svih, packove za kitu, sve najgore kaj je moguće. Pa dokle više? Danas sam se naživcirao koliko god sam pokušavao biti hladan da sam morao popiti nakon dugo vremena tabletu za srce i prestati igrati. Mislim da mi je ovo zadnja fifa. Imam sve znakove koji mi govore da je vrijeme qda prestanem igrati.

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Pokusam sloziti SBC preko konzole i kad odem searchat igrace ne mogu pogledat sve u klubu (zasivljeno mi je sve - jedino mi se pojavljuje ime nekog random igraca i mogu jedino searchat da upisem rucno ime i onda ga on pretrazuje u My Club/Transfer List/Concept players) Koji je to xxxx ???  Zašto stalno neko sranje... Da li sam ja nesto krivo stisnuo?

 

Ostao sam u DIV 7.. sada imam 10 novih tekmi i nadam se 5 pobjeda da dodjem do DIV 6 (treba mi 14 bodova)...

 

a kako do tamo=? prodao sam skoro sve što sam mogao - i kupio danas 3 packa po 15k i dobio unutra doslovno nista. Dakle, opet nemam nista para - nemam ni igrace a hocu rooneya. Nema sanse, ne mogu sloziti bas nista. Od iraca sam odustao - ostat ce mi 2 na lageru.

 

Bas sranje!

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Znači ja ne znam šta da više radim sa ovim ikonama. Skupit par stotina tisuća za jednog jednostavno ne mogu, odnosno ne planiram farmat, a svaki put gubim radi njih u protivničkom timu. Jednostavno uništavaju igru. 

Pazite ovu statistiku. Cijelu tekmu me nije mogao izigrat, ali ovaj Larson i Gulit su jednostavno nepobjedivi. Par puta moji jednostavno nisu mogli trčati za njima i onda neki šut iz kosa sa 16 metara i moj golman nemoćan. I onda kad ja i dođem u šansu, njegov De Gea brani driven sa 10 metara. Jebi se, igro, nemam šta drugo za reći. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 1:14 (blowfish_cro).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Čudna situacija mi se desila na zadnjoj utakmici koju sam odigrao.
Kvalifikacije za WL i rezultat 1-1 i onda zabijem gol tako da ubacim u 5erac i njegov golman uhvati loptu a moj igrač koji je išao na nju se zabije u golmana i ovaj upadne u gol.
Čudio sam se kako nije sviralo prekršaj.
Ali zabio sam nakon toga autogol(moja dobra volja),lik me razbijao cijelu utakmicu.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

pozdrav ekipa ima li tko voljan za igrati pro clubs, ako već ima neki team bio bih vam zahvalan da me uklhučite i malo inforimirate, inače igram fut, prva fifa mi je bila oko 97 i eto mene nakon više od 20 godina na fifi i malo me skrpalo, ali nedam novce EA-u, ako ste voljni surađivati pomoći bilo kako, sa tradeovima, savjetima, pogotovo custom tacicsa, ekipa  chema i tako javite se..igram solidno..nadam se nekom dobrom matchu i poznanstvu jer sam trenutno jedini od osoba koje znam da igraju tu u zagrebu fifu, tako da bilo bi mi drago da upznam još neke hrvate, pa da podjelimo iskustva i pomognemo si ako možemo i naravno, da se zabavimo..ipak je EA - its in the schript! :)  hvala i pozdrav,

schuss ili schuseteam mi se zove : schussed, aname na originu (PC) je schussed life

hvala i pozdrav

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Složio sam jučer Kaku i probao ga jedno poluvrijeme - dat ću mu još jednu-dvije šanse, ali mislim da će uletit u SBC Crespa bez da trepnem.

Kartica koja ima 89 pass prvo dodavanje odigra pogrešno i isto se ponaša kao SBC Pirlo koji se većinu vremena skrivao po terenu kad sam igrao s njim.

Osim toga, ima užasnu staminu - mislim da je 55 - fak det šit.

 

A Rooney - potajno sam se nadao da će i ta kartica fejlat pa da je utopim s Kakom u Crespa, ali mislim da neće biti tako.

Jako mi se sviđa, ima odličan šut, čudnu neku jaku loptu puca, lijeva-desna - nije bitno, roka bez problema.

Izvrsno mi se nadopunjava s Martialom koji mu je partner u napadu.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Ja sam također nanišanio Crespa i kujem planove kako da dođem njega što prije. Nešto mi goviri da će se idealno uklopiti u moju momčad i da će padati golovi glavom kao na traci. Imao sam priliku igrati s njim u draftu i oduševio me. Dok je aktivno igrao nogomet nisam imao nekih simpatija prema njemu, tako da mi je s te strane svejedno, ali nešto mi govori da će biti pun pogodak i da se vrijedi potruditi.

 

Btw.,

Da me netko pita koju bi iconu želio, bez razmišljanja bi izabrao Del Piera.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 9:27 (TheMaverick).
13 godina
offline
FIFA 18

Danas u 19? :o

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

Pokusam sloziti SBC preko konzole i kad odem searchat igrace ne mogu pogledat sve u klubu (zasivljeno mi je sve - jedino mi se pojavljuje ime nekog random igraca i mogu jedino searchat da upisem rucno ime i onda ga on pretrazuje u My Club/Transfer List/Concept players) Koji je to xxxx ???  Zašto stalno neko sranje... Da li sam ja nesto krivo stisnuo?

 

Ostao sam u DIV 7.. sada imam 10 novih tekmi i nadam se 5 pobjeda da dodjem do DIV 6 (treba mi 14 bodova)...

 

a kako do tamo=? prodao sam skoro sve što sam mogao - i kupio danas 3 packa po 15k i dobio unutra doslovno nista. Dakle, opet nemam nista para - nemam ni igrace a hocu rooneya. Nema sanse, ne mogu sloziti bas nista. Od iraca sam odustao - ostat ce mi 2 na lageru.

 

Bas sranje!

Dva su ti taman za van persiea. Bolje išta nego ništa. Rekao sam ti da je glupo prodavati igrače s kojima igraš zbog packova. Jedan od milijun na tu foru nešto dobije.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
TheMaverick kaže...

Ja sam također nanišanio Crespa i kujem planove kako da dođem njega što prije. Nešto mi goviri da će se idealno uklopiti u moju momčad i da će padati golovi glavom kao na traci. Imao sam priliku igrati s njim u draftu i oduševio me. Dok je aktivno igrao nogomet nisam imao nekih simpatija prema njemu, tako da mi je s te strane svejedno, ali nešto mi govori da će biti pun pogodak i da se vrijedi potruditi.

 

Btw.,

Da me netko pita koju bi iconu želio, bez razmišljanja bi izabrao Del Piera.

Nadam se da si pokupio Schweinsteigera i van Persieja jer su ti to dvije free kartice 88?!

 

Inače, moj mali je složio Crespa i kaže da je zadovoljan s njim.

 

[19xx] 4ntraks
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Nadam se da si pokupio Schweinsteigera i van Persieja jer su ti to dvije free kartice 88?!

 

Inače, moj mali je složio Crespa i kaže da je zadovoljan s njim.

 

 

Rješio sam Rooneya i Bastia. Na koju foru si ti uspio rješiti i RVP?

The Commissioner of Football
12 godina
offline
Re: FIFA 18
TheMaverick kaže...

 

 

Rješio sam Rooneya i Bastia. Na koju foru si ti uspio rješiti i RVP?

Isto sam kao i ti riješio Rooneya i Schweinieja jer više od toga se ne može.

Pitao sam te za van Persieja jer za njega nisu trebala nikakva dodatna ulaganja osim rješavanja zelenih kartica.

 

Riješio sam i Kaku baš zbog Crespa jer 92 kartica puno znači.

Mada, ako je istina za ove nove ikone, možda Kaka bude otišao u nekog drugog.

Jedino, strah me kakve će uvijete staviti za ove tri kartice.

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
TheMaverick kaže...

 

 

Rješio sam Rooneya i Bastia. Na koju foru si ti uspio rješiti i RVP?

Isto sam kao i ti riješio Rooneya i Schweinieja jer više od toga se ne može.

Pitao sam te za van Persieja jer za njega nisu trebala nikakva dodatna ulaganja osim rješavanja zelenih kartica.

 Ali kak? 


5 objectiva je za St Patricks kartice, 4 ti trebaju za Rooneya i 2 za RVP-a. Odakle ti šesta? 

12 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

 Ali kak? 


5 objectiva je za St Patricks kartice, 4 ti trebaju za Rooneya i 2 za RVP-a. Odakle ti šesta? 

Nisi dobro čitao... i ja sam isto riješio Rooneyja i Scweinijea jer više od toga ne može.

Došlo je do nesporazuma jer je kolega spominjao kako kombinira slaganje SBC Crespa pa sam mu samo sugerirao da si složi van Persieja i Schweinieja pošto su to dvije besplatne kartice 88 rejtinga.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...
Skilledžija kaže...
TheMaverick kaže...

 

 

Rješio sam Rooneya i Bastia. Na koju foru si ti uspio rješiti i RVP?

Isto sam kao i ti riješio Rooneya i Schweinieja jer više od toga se ne može.

Pitao sam te za van Persieja jer za njega nisu trebala nikakva dodatna ulaganja osim rješavanja zelenih kartica.

 Ali kak? 


5 objectiva je za St Patricks kartice, 4 ti trebaju za Rooneya i 2 za RVP-a. Odakle ti šesta? 

 On je mislio za Schwein. i RVP. Njih DVOJICA "koštaju" samo tri zelena, a dobiješ dva igrača od 88. To sam si ja uzeo. Zeleni Coleman ostao u klubu, Meylera mi se nije dalo.

 

EDIT: 1+1=2 :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 10:50 (soft).
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Da, da, kužim. Moj bed. Nisam dobro čitao 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

a uzet cu van persiea nemam druge - ne stignem rooneya.. a trebam jos 7 golova dati glavom. valjda cu stici veceras. jer sumnjam da cu u single online uspjet colemana dobit.

 

jos valjda spavam... ipak sam imao 2 irca (sto je i logicno jer sam rijesio 3 challenga a za Ivanovića sam dao 1). U svakom slucaju - hvala na prijedlogu za RvP. sad ga imam.

 

A morat cu se nekako pomirit da Rooneya nisam dobio. Jedino glupost kaj sam prodao pola momcadi i sad mogu igrat sa ni sam ne znam kime.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 10:46 (nadimaknaforumu).
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

a uzet cu van persiea nemam druge - ne stignem rooneya.. a trebam jos 7 golova dati glavom. valjda cu stici veceras. jer sumnjam da cu u single online uspjet colemana dobit.

 Pa zabijaj glavom na single playeru na najlakšoj težini. Ja sam u jednoj tekmi to riješio. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...

 

 

A morat cu se nekako pomirit da Rooneya nisam dobio. Jedino glupost kaj sam prodao pola momcadi i sad mogu igrat sa ni sam ne znam kime.

 

Da smo susjedi došao bi da ti pomognem, ali jbg..

 

Ja da nisma rješio Rooneya jaja bi si odrezao od muke. Meni je on ravan prime iconi i stvarno je došao kao poklon od EA (čtaj šupaka). Dok sam rješavao onaj drugi izazov za njega nisam gledao cijene, nego sam nasumice kupovao kao da je ostao minut do kraja sbc-a.

 

Za sada 10 tekmi 15, +gol od gredu za Bastia.

The Commissioner of Football
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ajmo reci da sam novi u fifa pa me zanima koliko je bitan chemistry pojedinca,iam van persia koji se nikako ne uklapa u trenutnu momcad,chemistry mu je 4 a cuo sam da mora bit najmanje 7..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
fixxer_zg kaže...

Ajmo reci da sam novi u fifa pa me zanima koliko je bitan chemistry pojedinca,iam van persia koji se nikako ne uklapa u trenutnu momcad,chemistry mu je 4 a cuo sam da mora bit najmanje 7..

Kažu da je 7 minimum koji treba imati igrač da bi igrao kako treba.

Mada sam ja ponekad igrao protiv likova koji su imali igrače s nikakvim chemom pa su njegovi igrači igrali bolje od mojih koji su uvijek na 10.

 

A ako ti je van Persie jedini problematični igrač, a želiš ga s full chemom onda na njegovo mjesto stavi igrača koji ima full chem i kad počne utakmica zamijeniš ga sa van Persijem.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
FIFA 18

Taj chemisty znaci koliko ce taj igrac dobiti bonuse na statse. Ako nema niti jedne zelene crte vec samo bijele to znaci da ce kartica biti normalna nece dobiti nikakav bonus na statse. Meni je to malo glupo jer npr. da ja stavim igraca koji igra krilo da igra napadaca a u stvarnosti ne zna igrat napadaca on ce imati jednake statse kao i na krilu ali trebao bi biti slabiji sto se tice pozicioniranja i vizije. Evo uzmimo primjer Bale-a ove sezone u Realu. On kad god je igrao napadaca odigrao je ocajnu utakmicu a dok je igrao desno krilo odigrao je jako dobro a u fifi da ga stavis u spicu razarao bi covjek bezobzira sto on u stvarnosti ne zna igrati spicu. Nekad mi se i gadi kad vidim ljude gdje stavljaju svoje igrace na koje pozicije a u stvarnosti tesko da bi netko mogao odigrati na drugoj poziciji dobru utakmicu. Po meni trebaju ubaciti u igru koje pozicije taj igrac zna igrat u stvarnosti i onda ga tako moras i igrat inace gubis statse jer to je realno da igrac koji igra na neprirodnoj poziciji nemoze igrat isto kao na poziciji koja mu je prirodna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Jedino, strah me kakve će uvijete staviti za ove tri kartice.

 Najveće moguće jer su dvije od tri mokri san svakog igrača futa.

15 godina
online
Re: FIFA 18
TheMaverick kaže...

Ja sam također nanišanio Crespa i kujem planove kako da dođem njega što prije. Nešto mi goviri da će se idealno uklopiti u moju momčad i da će padati golovi glavom kao na traci.

 

12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

 Po meni trebaju ubaciti u igru koje pozicije taj igrac zna igrat u stvarnosti i onda ga tako moras i igrat inace gubis statse jer to je realno da igrac koji igra na neprirodnoj poziciji nemoze igrat isto kao na poziciji koja mu je prirodna.

Ja već dugo igram s Martialom na ST (chem 7) i bolji mi je od ijednog napadača.

[19xx] 4ntraks
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

najbolja kupovina u povijesti? sane 84 plaćen 20k, sada košta 12/13k - a da ne govorim da su svim englezima 82/83/84 skočile cijene... pa zašto se to meni događa.....

8 godina
offline
FIFA 18

Ovaj tip mora da je mislio da je naleteo na pro igraca a da je nastavio da igra sa onakvom ekipom kakvu ima mogao me je i pobediti. Ne razumem kad likovi izlaze iz utakmica posle jednog primljenog gola i to jos na pocetku utakmice.

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Ovaj tip mora da je mislio da je naleteo na pro igraca a da je nastavio da igra sa onakvom ekipom kakvu ima mogao me je i pobediti. Ne razumem kad likovi izlaze iz utakmica posle jednog primljenog gola i to jos na pocetku utakmice.

 

 Ostao je lud od prosle utakmice najvjerojatnije je zato otisao.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice