FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 915.908
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Znači još nisam vidio da je lik dao nekoj kartici čistu desetku. Volim pogledati njegov review i kaj se toga tiče on mi je nekako najbolji.

 

 I meni jer da ocenu na kraju.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
FIFA 18

Mrtva EA logika Neymar je jaci od Neste. Nesta ima 90 strength dok neymar ima 53 i svejedno njegov Neymar je uspio srusit mog jebenog prokletog Nestu wtf???????? Kad smo vec kod pozicioniranja igraca evo jedan primjer frajer ubaci sa Suarezom u mom sesnaestercu od njegovih igraca je jedino tamo Hernandez a od mojih Otamendi,Mustafi i Valencia i bez obzira sto ja imam brojcanu nadmoc u svom sesnaestercu njegov Hernandez sam prima loptu sam sam moji igraci udaljeni od njega 2m koji je njima k zasto su pobijegli od njega zasto ga nisu okruzili tako da ne dodje do lopte?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Mrtva EA logika Neymar je jaci od Neste. Nesta ima 90 strength dok neymar ima 53 i svejedno njegov Neymar je uspio srusit mog jebenog prokletog Nestu wtf???????? 

Nesta je vjerojatno bio ometen popravljanjem frizure u tom trenutku pa je zato pao :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 18

Gledam sad par videa na youtubu. I nije mi jasno kako ovi likovi koji skupljaju 30+ pobjeda uvijek naidu na ekipu koja igra otvoren nogomet. Svaka utakmica koju igraju je ''otvorenog'' tipa. Ja ne vidim da su protivnicki igraci pozicionirani kao protiv mene neke utakmice. Razumijem da isjeku neke utakmice ali da ti je skoro pola tekmi, nemoj me zezat.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Odigram sad prvu utakmicu u wl i pobedim, u drugoj dobijem lika sa svim ikonama i jedan igrac toty i tekma za slom zivaca skroz izjednacena i zavrsi 4:4 na penalima ja 3 stative pogodim i popizdim. I onda sam se zapitao zbog cega gubim zivce? Da li je to meni potrebno... Istice mi ps+ pa je mozda pametno odmoriti od ovig svega, ne znam ni sam. Igra je nenormalno frustrirajuca i skodi zdravlju. Ja sam bas smiren tip pa se ovako iznerviram mogu misliti kako deluje igra na ove sto nisu smireni hahah. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ajme u kakvoj sam sada reziji od EA sudjelovao znaci frajer vodi loptu a njegovi igraci ruse moje igrace i njegov igrac samo prolazi doslovno koda ragbi gledam. Sto nije tamo da tamo ima jedan koji trci sa loptom dok ostali ruse protivnicke igrace eto tocno takva mi je bila utakmica. Nisam imao igraca za upravljat jer kad god bi moj protivnik primio loptu njegovi igraci nasrcu na moje kao politicari u korupciju. Dan kad  upoznam radnika iz EA je dan kad idem u zatvor. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Ajme u kakvoj sam sada reziji od EA sudjelovao znaci frajer vodi loptu a njegovi igraci ruse moje igrace i njegov igrac samo prolazi doslovno koda ragbi gledam. Sto nije tamo da tamo ima jedan koji trci sa loptom dok ostali ruse protivnicke igrace eto tocno takva mi je bila utakmica. Nisam imao igraca za upravljat jer kad god bi moj protivnik primio loptu njegovi igraci nasrcu na moje kao politicari u korupciju. Dan kad  upoznam radnika iz EA je dan kad idem u zatvor. 

 Zanimljivo kako ti zapravo cijelo vrijeme igras protiv igre, a ne protiv lika sa druge strane. Sta je 100% tocno i moguce. Nitko drugi, samo tebe hebe to. 

 

 

Koliko vidim Kick off glitch je vracen nazad. Posto vecina ekipe se pokusava sletit na gol odmah na pocetku. Zanimljivo.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
The_K kaže...

Ajme u kakvoj sam sada reziji od EA sudjelovao znaci frajer vodi loptu a njegovi igraci ruse moje igrace i njegov igrac samo prolazi doslovno koda ragbi gledam. Sto nije tamo da tamo ima jedan koji trci sa loptom dok ostali ruse protivnicke igrace eto tocno takva mi je bila utakmica. Nisam imao igraca za upravljat jer kad god bi moj protivnik primio loptu njegovi igraci nasrcu na moje kao politicari u korupciju. Dan kad  upoznam radnika iz EA je dan kad idem u zatvor. 

 Zanimljivo kako ti zapravo cijelo vrijeme igras protiv igre, a ne protiv lika sa druge strane. Sta je 100% tocno i moguce. Nitko drugi, samo tebe hebe to. 

 

 

Koliko vidim Kick off glitch je vracen nazad. Posto vecina ekipe se pokusava sletit na gol odmah na pocetku. Zanimljivo.

 Ja ne znam protiv koga on igra ali zadnjih par dana nije normalno kako je igra postala gruba a suci ništa ne sviraju. To nije normalno. Ja se u takvoj igri ne snalazim. I da, kick off je tu. Svako jebeno drugo poluvrijeme lik krene s centra i drito na gol. Moji se razmiču, lopta mu se lijepi za nogu, koliko god puta je uspio  izbiti ali uvijek mu se čudesno vrati. Je li problem tih par osnovnih stvari srediti da svakodnevno ne plačemo po forumima?

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
SimeKZ kaže...
The_K kaže...

Ajme u kakvoj sam sada reziji od EA sudjelovao znaci frajer vodi loptu a njegovi igraci ruse moje igrace i njegov igrac samo prolazi doslovno koda ragbi gledam. Sto nije tamo da tamo ima jedan koji trci sa loptom dok ostali ruse protivnicke igrace eto tocno takva mi je bila utakmica. Nisam imao igraca za upravljat jer kad god bi moj protivnik primio loptu njegovi igraci nasrcu na moje kao politicari u korupciju. Dan kad  upoznam radnika iz EA je dan kad idem u zatvor. 

 Zanimljivo kako ti zapravo cijelo vrijeme igras protiv igre, a ne protiv lika sa druge strane. Sta je 100% tocno i moguce. Nitko drugi, samo tebe hebe to. 

 

 

Koliko vidim Kick off glitch je vracen nazad. Posto vecina ekipe se pokusava sletit na gol odmah na pocetku. Zanimljivo.

 Ja ne znam protiv koga on igra ali zadnjih par dana nije normalno kako je igra postala gruba a suci ništa ne sviraju. To nije normalno. Ja se u takvoj igri ne snalazim. I da, kick off je tu. Svako jebeno drugo poluvrijeme lik krene s centra i drito na gol. Moji se razmiču, lopta mu se lijepi za nogu, koliko god puta je uspio  izbiti ali uvijek mu se čudesno vrati. Je li problem tih par osnovnih stvari srediti da svakodnevno ne plačemo po forumima?

 Skuzio sam da je jako veliki problem kad igras protiv ekipe koja ima igrace sa jakim strenghtom i defanzivnim statsima. Gledam bas malo Vieru kad igram protiv njega. On se razbacuje sa igracima, doslovno ih jede po terenu. Ali na toliko grub nacin da je jako tesko uopce gledat da ne fucka faul, a opet je prvi na lopti pa mu ni nemos fuckas faul :D Kad naletis na veznu liniju Viera - Petit - Kante, molis boga da spojis par dobrih dodavanja da ih izbjegnes, inace letis pod vlak. Sa druge strane, veci je problem kaj te ikone su doslovno all around kartice. Razumio bi da su bogovi obrane, sredine i napada, ali to su kartice koje mogu bilo gdje igrat. Zato dolazi do takvih gluposti, jer su previse napucane kartice. 

 

Kick off glitch su bili maknuli, a danas naletim u 10 tekmi na 4 frajera koja samo drze spricu i idu. Naravno protiv mene im to pali posto ne igram ultra def, cak drzim attacking ponekada. Protiv ultra def taktike i postavljen vezni red da nitko ne sudjeluje u napadu, to ne radi bas tako.

 

Bas mi je zao sta nisam mogao normalno FIFAu igrat prosla 2mj. Bas se vidi koliko zaostajem sa timom. Jako puno tekmi igram protiv 4-5x jacim momcadima i gubim tekme na knap jer me outteama. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 23:32 (SimeKZ).
10 godina
offline
FIFA 18

U dvije utakmice 9 puta je lopta prosla mojim igracima kroz noge.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Napravio base icon SBC. Dobio Overmarsa tak da nisam pretjerano zadovoljan, al poslužit će. S obzirom da sam imao dosta kartica u klubu, dodatno sam morao dati možda nekih 60-70k coinsa tak da mi je OK. 

Samo sad ne znam kamo da ga uklopim kad sam eliminirao krila iz formacije 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

U dvije utakmice 9 puta je lopta prosla mojim igracima kroz noge.

 Ne kupuj igrače s oksericama. Moji su svi s iksericama i nemam tih problema.

6 godina
offline
FIFA 18

Dosao sam u napast kupiti FIFA-u sada na popustu, no citajuci vase komentare odustao sam. Hvala vam ekipa, ustedjeli ate mi 200kn. 

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Vandit kaže...

Dosao sam u napast kupiti FIFA-u sada na popustu, no citajuci vase komentare odustao sam. Hvala vam ekipa, ustedjeli ate mi 200kn. 

Ne znaš što propuštaš. Ja počeo igrati prije dva sata, počeo pičkarati i žena se pobrala i otišla s fendicom na kavu. Neprocjenjivo.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

 LJudi imam problem sa fifom 18 na pc .Danas ne mogu uci u igru udjem u orgin prijavim se i sve to i onda mi onaj kruzic kruzi vidim pozadinske programe i tamo mi 5 sekundi bude fifa 18 .Nakon toga noramalno bi trebalo uci u igru ali kod mene nece na orginu mi pise kao da sam in game  a igrica se nije ni pokrenula  i cim izadjem iz onoga plavoga  gdje se nalazi play i postavke igre na orginu mi gore automatski pise da sam online .Reinstalirao sam orgin prije toga ga deinstalirao revom igru nisam reinstalirao .Vec sam je 3 puta reinstaliraovao u mejsec dana.Upgrejdovao sam windows 8.1 pro na windows 10 pro ali isti problem .Javio sam se onima sa EA ali oni su kao to poslali nekim strucnajcima svojim koji to rade navodno ali se nista ne zna ni kada ce oni to primiti ni kada ce mi na mejl se javiti nista ni kada ce krenuti sa tim a kamo mi to popraviti  strasno sta ti ljudi rade tamo .Ako neko zna nekakav savjet pametan dati ili je neko imao nekakvo slicno iskustvo i uspjesno ga rjesio to nek se javi komentarom. Unapred hvala .

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
festina kaže...

 LJudi imam problem sa fifom 18 na pc .Danas ne mogu uci u igru udjem u orgin prijavim se i sve to i onda mi onaj kruzic kruzi vidim pozadinske programe i tamo mi 5 sekundi bude fifa 18 .Nakon toga noramalno bi trebalo uci u igru ali kod mene nece na orginu mi pise kao da sam in game  a igrica se nije ni pokrenula  i cim izadjem iz onoga plavoga  gdje se nalazi play i postavke igre na orginu mi gore automatski pise da sam online .Reinstalirao sam orgin prije toga ga deinstalirao revom igru nisam reinstalirao .Vec sam je 3 puta reinstaliraovao u mejsec dana.Upgrejdovao sam windows 8.1 pro na windows 10 pro ali isti problem .Javio sam se onima sa EA ali oni su kao to poslali nekim strucnajcima svojim koji to rade navodno ali se nista ne zna ni kada ce oni to primiti ni kada ce mi na mejl se javiti nista ni kada ce krenuti sa tim a kamo mi to popraviti  strasno sta ti ljudi rade tamo .Ako neko zna nekakav savjet pametan dati ili je neko imao nekakvo slicno iskustvo i uspjesno ga rjesio to nek se javi komentarom. Unapred hvala .

 Sve si rekao osim onog najbitnijeg, koja je grafička. Možda je problem u njoj? Tko će znati. Ako nitko nema taj problem vrlo vjerojatno je problem na tvom PC.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Što bolju ekipu imam, to gore igram. Na pragu sam ispadanja i iz treće divizije.

 

Kad su mi igrali Insigne za 30k, Cuadrado za 3k i Lukaku, nerijetko sam bio bolji od tipova sa par ikona, a sad ne mogu pobijedit osrednji EPL tim. Dybala nula bodova gdje god ga stavim, Overmars mi je jednostavno neupotrebljiv na krilu sa svojim paceom i 3 stars skillovima, 89 Icardi mi nikako ne sjeda... Sve si mislim da ću rasprodat lijenu gamad.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Što bolju ekipu imam, to gore igram. Na pragu sam ispadanja i iz treće divizije.

 

Kad su mi igrali Insigne za 30k, Cuadrado za 3k i Lukaku, nerijetko sam bio bolji od tipova sa par ikona, a sad ne mogu pobijedit osrednji EPL tim. Dybala nula bodova gdje god ga stavim, Overmars mi je jednostavno neupotrebljiv na krilu sa svojim paceom i 3 stars skillovima, 89 Icardi mi nikako ne sjeda... Sve si mislim da ću rasprodat lijenu gamad.

Ja iz zajebancija danas probao 4-2-2-2 i ono, interesantno. Uzeo sada motm matića jer mu pala cijena duplo a ne treba mi. Valjda neće pasti još za pola. Ma svejedno mi, za 60k coinsa neću propasti. Nemam ambicija ništa prodavati i ove godine po prvi put neću imati niti jednog tots igrača. Inače na mjestu matića igrao sam s pogbom a na mjestu pogbe je bio ovaj besplatni rooney. To mu je jedina pozicija na kojoj od njega imam koristi da ne kažem pun pogodak. Budem par dana istraživao s ovom formacijom. Instrukcije sam uzeo od ovvya.

12 godina
offline
FIFA 18

Jucer i danas. WL 14-6, ganja se Gold 1, po mogucnosti Elite 3. Vidit cu kak cu bit sa vremenom da probam sklepat 20 tekmi u jednom danu. Bit ce grdo. Steta za dva potpuno glupa poraza. Jedan dosao iz pucanja konekcije, drugi iz moje gluposti u obranu. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2018 0:50 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Boze sto sam proklet juce kroz noge danas opet. Onaj osjecaj kad uletis u blok a prodje kroz tvog igraca neprocijenjivo pa kako da netko ostane normalan nakon toga. Samo alt+F4.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Mene je jucer ubila wl znaci od 13 utakmica 1 sam dobio a prije tog imao skor 12-7... od tih 12 izgubljenih jedno 4 do 5 je protivnik stvarno bio bolji i zasluzeno me dobio ostale su bile ili jednake ili protivnik osjetno gori ali svaka odbijena njima, skoro svaki sut gol, ja ga dirnem njemu faul mene slomi nista, njegov golman jebena hobotnica, od 60 minute u svakoj utakmici ja ne mogu spojit 3 dodavanja... znaci toliko me nekad to nazivcira da se pitam koji mi to klinac treba..  umjesto opustanja ja budem nervozan.. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Brijem da ponovno necu uspjet Elite ulovit. 3 tekme, 3 poraza. Likovi me pomeli sa napadackim dvojcem Lozano - Messi - Muriel. Lozano je nesto strasno. Svaki through ball, ali bas svaki through ball je njegov i gol. Najkrvavije mi je vidit kad protivnicki CDM doda loptu i sumanuto se okrene prema svom golu i trci nazad na poziciju i stoji tamo. Koliko je to gadno vise gledat, nevjerovatno :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Ja sam također jučer u WL loše prošao 4/12.

Imao sam dvije dobivene koje sam prosuo u zadnjim sekundama, pogotovo jednu koju sam vodio 4-2 u 80' :(

Danas od ovih 13 što mi je ostalo samo 3 da ulovim i da osiguram iduću WL bio bih zadovoljan.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

 

ma imam 13 pobjeda u wl i to mi je prelose neda mi se ostale odigrat a sto se tice fut tu sam u eliti 1 imam nekih 78k bodova... ovaj put sam sve tekme na ult def i samo se dodavao dok se nije stvorila rupa i eto skoro sve dobi sad za vikend dvije izgubio na penale.... nevjerojatno mi je da mi se ekipa bolje transformira u napadu na ult def nego na normalno ili ult atac. 

 

jbg koliko god se ja opiro takom nacinu igre jedino to prolazi...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Jučer jedva 4/12, a danas već 4/6.

Osigurao sam iduću vikend ligu što mi je prvenstveno bio cilj, a sad ovih 7 preostalih laganini.

Tko zna, ako me posere možda ulovim još 3 pobjede pa se do gold 3 dovučem?

 

BTW

Birthday Rooney je zvjerka u pizdu strininu.

Inače mi je hibrid Calcio i Bundesliga bio prvi squad, bolji squad, ali otkad je Rooney došao u BPL, imam osjećaj da je taj bolji i draže mi je s njim igrati.

Bez pretjerivanja, sam Rooney mi je donio par pobjeda u ovoj WL.

Jednu ili čak dvije, nisam siguran za ovu drugu, utakmice je imao hat-trick, a u pravilu zabija minimum 1 po tekmi.

 

Još nešto... sa hibridom igram 4-2-2-2, a sa BPL-om 4-1-2-1-2.

U hibridu mi je Rijkaard na poziciji desnog CDM-a, a u BPL-u je CDM prvi ispred obrane.

Ova druga pozicija mu više odgovara nego kad je u paru s nekim.

Ne znam kako ni zašto, ali kad je na toj poziciji ima ga više po terenu i češće je na pravom mjestu u pravo vrijeme nego kad igra u paru.

Ne znam, možda ga jebe kad je u paru s Naingolanom pa se ponekad opusti računajući da će Naingolan riješiti problem :)

Uglavnom, ako mislite slagati Rijkaarda, navalite, odličan je u svakom slučaju.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Uzeo origin acces, malo fifu 17 da igram vreme da ubijem malo, i vidim daju fifu 18 10 sati trial, rekoh aj da skinem da vidim kakva je pa ako mi se svidi da kupim. Posle 15 tak tekmi ljudi moji koji je ono OCAJ nemoguce je da se odbranis igraci ispadaju kao da se klizaju na kori od banane, uzas od igre, ni fifa 17 nije bas nesto, ali je za klasu bolja od 18, ispade na kraju da su fifa 14 i 15 bile najbolje, inace na PC igram

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Ovo meni dolazi u 6. div.

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.3.2018 13:19 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
Ovo meni dolazi u 6. div.

 Kad ćeš shvatiti da to nema veze s divizijama? Za koji dan će 4 mjesec, market puko ko kokica i normalno da ekipa u ovo vrijeme ima jako dobre momčadi.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...
Ovo meni dolazi u 6. div.

 Kad ćeš shvatiti da to nema veze s divizijama? Za koji dan će 4 mjesec, market puko ko kokica i normalno da ekipa u ovo vrijeme ima jako dobre momčadi.

 Po meni nije ok da meni dolazi tim sa 7 ikona a moj tim vrijedi 500 k i to sve u 6. div!

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2018 16:35 (goust78).
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

da li je normalno da moji igraci nemogu pogodit ni okvir gola u 20 udaraca od cega je 3 udarca bilo s 2 metra i 2 udarca na prazan gol posto je izasao s golmanom i uzeo sam mu loptu... a on 3 napada 3 gola i to dva puta golmanu kroz noge s 25 metara..

 

boze baci kamen i budi precizan 😫😫😫

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice