FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 918.157
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 

Cekam njegov komentar ko nista 

Mučki provokator, eto što si... 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...

Ja kad igram obicno se zalecem i idem na tackle ,nekad prodje nekad ne .Kako to treba raditi ?Vidim bolji igraci vise brane prostor ne idu odmah na tackle vec pokusavaju da presjeku pasove .Posto ne saltam sa RS vec sa l1 nikako ne mogu uspjesno da sjecem pas .Kako vi igrate ?

 

I kamera me ebe posto igram na tele broadcast ,zum 0 ali opet ne vidim kad neko protrci ili driven pass !

Co-op opet presitna a radar naravno ne gledam ne stignem.

Što ne pitaš novu balkansku nadu? Sigurno ima neki pametan savjet u rukavu.

 Ludji sam ja sto pitam .

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

Samo guraj dobru spiku !! Slozio Marque. Dobio Selezynova i u zadnjem packu uleti francuski stroj :D 

 

jebalo sve kako tebe sere to nije istina 

 Nikad, ali bas nikad me nije ovako sralo u packovima. Ajmo rec' da ih nikad vise nisam otvorio radi tih marqueea i opcenito SBCa. Al' ovo kaj se dogada ove godine nije normalno. Del Piero, Mbappe, Jan Oblak ( u pocetku kad se nest moglo i dobit za njega ), Boateng, Ozil ( two players pack sa gundoganom unutra ), par IFova, bilo je ljubicastih kartica 2-3 cini mi se. Ove godine me ide. Steta da ne mogu vise igrat radi faksa. 

 

@movie - jbg prijatelju, tako je :D

 

EDIT: Sad ne znam kaj da radim sa tim coinsima. Ekipa koju guram je ova dolje. Neki plan bi bio dovest Alabu, Boatenga, Vidala na lijevu stranu. Desno ostaviti Pogba, Bailly, Valencia. Uzeti na gol De Geu. Ne znam kako bi upgrejdao ekipu. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 14:27 (SimeKZ).
8 godina
offline
FIFA 18

Ovaj latency u sezoni ubija koliko je los. Jbt postala je fifa kao pes po 5 minuta trazim protivnika. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
Neki plan bi bio dovest Alabu, Boatenga, Vidala na lijevu stranu. 

Nisam probao Alabu i Boatenga, ali meni je Naingolan bolji od Vidala, a bogami je i Alex Sandro jedan od najboljih LB-ova u igri.

Možda da razmisliš o kombinaciji Chielini - Alex Sandro - Naingolan + što se ovaj zadnji slaže s De Bruineom.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...
Neki plan bi bio dovest Alabu, Boatenga, Vidala na lijevu stranu. 

Nisam probao Alabu i Boatenga, ali meni je Naingolan bolji od Vidala, a bogami je i Alex Sandro jedan od najboljih LB-ova u igri.

Možda da razmisliš o kombinaciji Chielini - Alex Sandro - Naingolan + što se ovaj zadnji slaže s De Bruineom.

 Puno bolje moram priznat. 

 

EDIT: Idemo dalje u isto tonu, malo slabije, ali 20-25k je tu. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.4.2018 20:21 (SimeKZ).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Presilisao me Ryja sa silverima. Posle sam se osjecao kao da sam kopao cio dan kanale. Jedna tekma u par dana mi je dosta sa njim.
Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
Presilisao me Ryja sa silverima. Posle sam se osjecao kao da sam kopao cio dan kanale. Jedna tekma u par dana mi je dosta sa njim.

 Hahaha sad sam odgledao, katstrofa sam odigrao ovo drugo poluvreme, cini mi se da mi je prvo bilo dosta bolje  

Ali sve u svemu gg mare 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
Presilisao me Ryja sa silverima. Posle sam se osjecao kao da sam kopao cio dan kanale. Jedna tekma u par dana mi je dosta sa njim.

 Vidim, toliko si sjeban da niti ne znaš s kime si igrao? Bar tako zaključujem s obzirom kako si mu napisao nick.

8 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...
Presilisao me Ryja sa silverima. Posle sam se osjecao kao da sam kopao cio dan kanale. Jedna tekma u par dana mi je dosta sa njim.

 Vidim, toliko si sjeban da niti ne znaš s kime si igrao? Bar tako zaključujem s obzirom kako si mu napisao nick.

 Hahahha movie 😂a nije, dobro se drzao.

 

Ja osigurao opstanak u drugoj diviziji mada mi malo falilo cak i za prvu, prosto ne verujem xd

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...
Presilisao me Ryja sa silverima. Posle sam se osjecao kao da sam kopao cio dan kanale. Jedna tekma u par dana mi je dosta sa njim.

 Vidim, toliko si sjeban da niti ne znaš s kime si igrao? Bar tako zaključujem s obzirom kako si mu napisao nick.

 Ovo mu je drugi acc. Jednostavno se ne moze igrati sa Rujom.Udavi me kao zmija pile .Teretana teska .... :)

 Ja navikao ono rrrrrrrrrrrrrr gore dolje pa u bunar , Hahahahahah

 Slicno igras i ti Movie ... Davite brate loptu do besvjesti ,brze to malo.. Hamo ,pipa i ostala ekipa . Hhahahah

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 6:49 (goust78).
8 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
movie kaže...
goust78 kaže...
Presilisao me Ryja sa silverima. Posle sam se osjecao kao da sam kopao cio dan kanale. Jedna tekma u par dana mi je dosta sa njim.

 Vidim, toliko si sjeban da niti ne znaš s kime si igrao? Bar tako zaključujem s obzirom kako si mu napisao nick.

 Ovo mu je drugi acc. Jednostavno se ne moze igrati sa Rujom.Udavi me kao zmija pile .Teretana teska .... :)

 Ja navikao ono rrrrrrrrrrrrrr gore dolje pa u bunar , Hahahahahah

 Slicno igras i ti Movie ... Davite brate loptu do besvjesti ,brze to malo.. Hamo ,pipa i ostala ekipa . Hhahahah

 Pa moras graditi napad ne moze uvek samo ping pong haha

 

Inace ne znam sta bih sastavio, kod spanaca bi usao ovaj Rooney 90 mesto Kovacica, a kod engleza mesto Manea bi Sona 87. Ne znam, sta vi mislite. Mozda neki predlog za neki tim oko 1,4 miliona? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 18

Imam 10 kartica i fali mi jedna da slozim Luku Modrica, oce ta zadnja 12ta kartica ili? jel slozio mozda neko luku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

Imam 10 kartica i fali mi jedna da slozim Luku Modrica, oce ta zadnja 12ta kartica ili? jel slozio mozda neko luku?

 Čitao sam na forumu da će izaći ovaj tjedan ta jedna dodatna kartica. Sada, je li to istina ili ne, ne znam. Pričekaj do kraja, što da ti drugo kažem. Ja sam složio sancheza i zadovoljan sam.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

S obzirom da mi se neda više preslagivat momčad, a u trenutne Talijane mi paše samo Insigne na čijem mjestu imam i Overmarsa, odlučio sam uzeti mega pack. Vrijedi 125k i tradeable je pa možda uleti nešto 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Uzeo sam Hendersona i jos imam 5 swap igraca pa cu uzeti pack ,druge nema...

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

S obzirom da mi se neda više preslagivat momčad, a u trenutne Talijane mi paše samo Insigne na čijem mjestu imam i Overmarsa, odlučio sam uzeti mega pack. Vrijedi 125k i tradeable je pa možda uleti nešto 

 Kada ga otvoriš, javi...

 

 

Netko me pitao da javim kakav je swap sanchez. Evo pa neka baci pogled.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2018 13:11 (movie).
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

nakon jucerasnja 3 izgubljena finala DKT-a di me iz*ebali gullit, de gea i ekipa odlucio uzet pogbu jutros, slusam prijedloge za pojacanje? :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
domagojz kaže...

nakon jucerasnja 3 izgubljena finala DKT-a di me iz*ebali gullit, de gea i ekipa odlucio uzet pogbu jutros, slusam prijedloge za pojacanje? :D

 Ako imas coinsa. IF Kolasinac, mozda Bailly umjesto Kompanya. Ostalo mi se cini ok. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Trenutno ne :) ali moglo bi se i prodat nesto ako netko ima sugestija

12 godina
offline
FIFA 18

Uzeo Luku Modrica 91, žešći zajeb :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Zasto?

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Ako sutra izlaze TOTS oni sta smo ih birali,kad izlaze za premier ligu i ostale da znam kad otvorit packove,skupio sam oko 30
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
domagojz kaže...

Zasto?

 zato sto kartica nije nista bolja od zlatne 89. bolje da sam uzeo ultimate pack, mozda bi me nesto posralo.

12 godina
offline
FIFA 18

Ja imam 10 kartica i mislim da ću ipak uzet ultimate pack.

Otvorit ću ga kad bude TOTS Ronaldo i dobit 82 najjaču karticu.

Al' boli me kurac :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Nikolacurak kaže...
Ako sutra izlaze TOTS oni sta smo ih birali,kad izlaze za premier ligu i ostale da znam kad otvorit packove,skupio sam oko 30

Obično je išla svaki tjedan jedna liga od liga petice. Ako će biti kao do sada sljedeći tjedan idu englezi. Možda ove godie ubrzaju zbog svjetskog prvenstva.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Onda cekam premier ligu pa otvaram
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Pregazim diviziju 2 sa ovom ekipom i izborim wl haha ali necu je igrati naravno na ovom acc. Uzeo gold igrace jer mi jako dugo trazi protivnika sa srebrnim i opet ista stvar, ili pise da nema protivnika ili los latency, bas je frustrirajuce.

 

Sto se tice TOTSa igrao sam draft danas po prvi put u ovoj fifi da bih zaradio jos koji pek i imao sam Ronaldinja 94, Ronalda 99, mesija 98 cini mi se i sad mi je jasno kako ovi udju u elite sa slicnim ekipama, sto je neko rekao oni sami igraju, pogotovo mi se svideo Ronaldinjo strasna kartica. Zgazim lika 6:1 u prvoj tekmi i kad sam poceo drugu izgubim konekciju i izbaci me iz futa. Toliko para uzimaju a ne mogu srediti osnovne stvari u igri, znaci strasno.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Pregazim diviziju 2 sa ovom ekipom i izborim wl haha ali necu je igrati naravno na ovom acc. Uzeo gold igrace jer mi jako dugo trazi protivnika sa srebrnim i opet ista stvar, ili pise da nema protivnika ili los latency, bas je frustrirajuce.

 

Sto se tice TOTSa igrao sam draft danas po prvi put u ovoj fifi da bih zaradio jos koji pek i imao sam Ronaldinja 94, Ronalda 99, mesija 98 cini mi se i sad mi je jasno kako ovi udju u elite sa slicnim ekipama, sto je neko rekao oni sami igraju, pogotovo mi se svideo Ronaldinjo strasna kartica. Zgazim lika 6:1 u prvoj tekmi i kad sam poceo drugu izgubim konekciju i izbaci me iz futa. Toliko para uzimaju a ne mogu srediti osnovne stvari u igri, znaci strasno.

 Ovo kaj guras je pristojna ekipica vec. 

 

Nisam znao da se po novome mogu pokupiti nagrade od vikend lige preko WebAppa. Sad cemo sacuvat packove za sutra. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

Pregazim diviziju 2 sa ovom ekipom i izborim wl haha ali necu je igrati naravno na ovom acc. Uzeo gold igrace jer mi jako dugo trazi protivnika sa srebrnim i opet ista stvar, ili pise da nema protivnika ili los latency, bas je frustrirajuce.

 

Sto se tice TOTSa igrao sam draft danas po prvi put u ovoj fifi da bih zaradio jos koji pek i imao sam Ronaldinja 94, Ronalda 99, mesija 98 cini mi se i sad mi je jasno kako ovi udju u elite sa slicnim ekipama, sto je neko rekao oni sami igraju, pogotovo mi se svideo Ronaldinjo strasna kartica. Zgazim lika 6:1 u prvoj tekmi i kad sam poceo drugu izgubim konekciju i izbaci me iz futa. Toliko para uzimaju a ne mogu srediti osnovne stvari u igri, znaci strasno.

 Ovo kaj guras je pristojna ekipica vec. 

 

Nisam znao da se po novome mogu pokupiti nagrade od vikend lige preko WebAppa. Sad cemo sacuvat packove za sutra. 

 Jeste ok, ja mislim da se za. 30k moze sastaviti, jedino sam Lukakua uzeo pre dve tekme, pre njega bio Rashford. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice