FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 915.648
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

  

Kako možeš igrati s igračem koji ima 3 chem?!

Ustvari, ja pitam gluposti... ovo je FIFA, u FIFI se izgleda može sve.

I još u prvoj diviziji i to nakon samo par mjeseci igranja. Macko je li ti vidiš ovo?

10 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Skilledžija kaže...

  

Kako možeš igrati s igračem koji ima 3 chem?!

Ustvari, ja pitam gluposti... ovo je FIFA, u FIFI se izgleda može sve.

I još u prvoj diviziji i to nakon samo par mjeseci igranja. Macko je li ti vidiš ovo?

 Macak je batalio fifu nasao si je petu zenu 

12 godina
offline
FIFA 18

Može igrat jer je to TOTS Suarez kojem i kad ocjene padnu radi loseg chemistrya, dalje je bolji od 90% napadaca.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Može igrat jer je to TOTS Suarez kojem i kad ocjene padnu radi loseg chemistrya, dalje je bolji od 90% napadaca.

Suarez na 3, Salah na 5 chemu... boli ga kurac... važno da šljašte šarene kartice.

A to elegantno riješi pomicanjem Henryja gore, a Suareza dolje pa kad počne utakmica zamijeni pozicije.

Nije mi jasno kako takvi igrači igraju 1. diviziju?

Osim ako dečko malko ne pretjeruje?!

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
FIFA 18

Jedino sto ja znam da bi si prije nogu odsjekao nego Henrya stavio da igra CM bez obzira jeli bi poslije mjenjao formaciju i poziciju to mi jednostavno ubija nogomet.

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Hehe nisam stavio prvu postavu gdje sve kako treba..neigra suarez u prvoj postavi nego silver perez i on mi da chem.. 99 mi je chem.. a moja formacija je 4222 gdje igram sa 2 cdm i 2 cam . I igram ja fifu vec 2 godine al aktivno igram od 2 mjeseca. 

 

Imam i 1200pobijeda jedino sto mi je skor poraza malo losiji jer od 11 mjeseca kad sam uzeo fifu pa do 2mjeseca igrao kao botic klasicno u napada i deri :D haha 

Evo i slikica kak to izgleda za stvarno..

 

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Evo slika 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Vukovarac999 kaže...

Hehe nisam stavio prvu postavu gdje sve kako treba..neigra suarez u prvoj postavi nego silver perez i on mi da chem.. 99 mi je chem.. a moja formacija je 4222 gdje igram sa 2 cdm i 2 cam . I igram ja fifu vec 2 godine al aktivno igram od 2 mjeseca. 

 

Imam i 1200pobijeda jedino sto mi je skor poraza malo losiji jer od 11 mjeseca kad sam uzeo fifu pa do 2mjeseca igrao kao botic klasicno u napada i deri :D haha 

Evo i slikica kak to izgleda za stvarno..

 

Pa što ne staviš nekog Brazilca na ST pa da i Neymar bude na 10 chem?

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Pa što ne staviš nekog Brazilca na ST pa da i Neymar bude na 10 chem?

Neka Roki stavi koga hoce na st, nece njemu nitko reci kako ce on sastaviti ekipu!

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Mogao bi al sad je vec kraj fife 18 , vec se pripremam za novu i vjezbam skill malo... mislim da ce fifa 19 biti ludilo barem kako sada izgledaju najave i dosta novih stvari ce biti. 

15 godina
offline
Re: FIFA 18
Vukovarac999 kaže...

Mogao bi al sad je vec kraj fife 18 , vec se pripremam za novu i vjezbam skill malo... mislim da ce fifa 19 biti ludilo barem kako sada izgledaju najave i dosta novih stvari ce biti. 

 Vidi se da si mlad, nov i naivan.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Vidim da ste ovdje ssvi jaki u prici oko chem .. koja je bitna ali ne toliko bitna koliko skill i taktika .. mozes ti imat sve najjace igrace i chem svima 10 ako igras "bezveze" .. svakako bih se volio ukusat s nekim od vas koji mi pametujete oko chem-a pa da vidimo gdje je tko . A i sam da vidim na kojoj sam razini igre. Na vikend ligi sam gold 1/elite 3 kako koji tjedan.

A primjera radi Neymar ( nije mu chem na maxu nijednu utakmicu)s kojim igram mi je zabio u 430 utakmica 400golova i jos puno asistencija ... govorim to radi ovih vasih tvrdi oko chem... 

11 godina
offline
Re: FIFA 18
Vukovarac999 kaže...

Vidim da ste ovdje ssvi jaki u prici oko chem .. koja je bitna ali ne toliko bitna koliko skill i taktika .. mozes ti imat sve najjace igrace i chem svima 10 ako igras "bezveze" .. svakako bih se volio ukusat s nekim od vas koji mi pametujete oko chem-a pa da vidimo gdje je tko . A i sam da vidim na kojoj sam razini igre. Na vikend ligi sam gold 1/elite 3 kako koji tjedan.

A primjera radi Neymar ( nije mu chem na maxu nijednu utakmicu)s kojim igram mi je zabio u 430 utakmica 400golova i jos puno asistencija ... govorim to radi ovih vasih tvrdi oko chem... 

 

slabo.

vjezbaj jos koju godinu pa se javi.

6 godina
offline
Re: FIFA 18
Vukovarac999 kaže...

Vidim da ste ovdje ssvi jaki u prici oko chem .. koja je bitna ali ne toliko bitna koliko skill i taktika .. mozes ti imat sve najjace igrace i chem svima 10 ako igras "bezveze" .. svakako bih se volio ukusat s nekim od vas koji mi pametujete oko chem-a pa da vidimo gdje je tko . A i sam da vidim na kojoj sam razini igre. Na vikend ligi sam gold 1/elite 3 kako koji tjedan.

A primjera radi Neymar ( nije mu chem na maxu nijednu utakmicu)s kojim igram mi je zabio u 430 utakmica 400golova i jos puno asistencija ... govorim to radi ovih vasih tvrdi oko chem... 

 Hajde hajde, nemoj se tiltati. Ako si spreman izdjednaciti timove (jer moj ima 1 TOTSa i 0 Icona) ja sam spreman odigrati jednu utakmicu s tobom. Da ti budem prav, ne da mi se vise jebati protiv ljudi s takvim momcadima jer nema te greske koju protivnik moze napraviti da njegova obrana nece stici ispraviti a niti te kontrole obrane koju ja mogu imati a da protivnik ne moze samo tutnut loptu jedno 30m iza mojeg zadnjeg obrambenog i stici sa 99pace zvijerima.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
sexytoiletpaper kaže...
Vukovarac999 kaže...

Vidim da ste ovdje ssvi jaki u prici oko chem .. koja je bitna ali ne toliko bitna koliko skill i taktika .. mozes ti imat sve najjace igrace i chem svima 10 ako igras "bezveze" .. svakako bih se volio ukusat s nekim od vas koji mi pametujete oko chem-a pa da vidimo gdje je tko . A i sam da vidim na kojoj sam razini igre. Na vikend ligi sam gold 1/elite 3 kako koji tjedan.

A primjera radi Neymar ( nije mu chem na maxu nijednu utakmicu)s kojim igram mi je zabio u 430 utakmica 400golova i jos puno asistencija ... govorim to radi ovih vasih tvrdi oko chem... 

 Hajde hajde, nemoj se tiltati. Ako si spreman izdjednaciti timove (jer moj ima 1 TOTSa i 0 Icona) ja sam spreman odigrati jednu utakmicu s tobom. Da ti budem prav, ne da mi se vise jebati protiv ljudi s takvim momcadima jer nema te greske koju protivnik moze napraviti da njegova obrana nece stici ispraviti a niti te kontrole obrane koju ja mogu imati a da protivnik ne moze samo tutnut loptu jedno 30m iza mojeg zadnjeg obrambenog i stici sa 99pace zvijerima.

 Naravno da jesam, samo moram prodat kojeg igraca i sastavit momcad od gold igraca jer sada nemam nijednog gold igraca a da je kvalitetan,sve sam ih rijesio..iako opet tvrdim mozes imat sve icone ako nema skilla mozes se jebat.. u cetvrtak sam slobodan pa se mozemo dogovoriti za odigrati tekmicu .

6 godina
offline
Re: FIFA 18
Vukovarac999 kaže...
sexytoiletpaper kaže...
Vukovarac999 kaže...

Vidim da ste ovdje ssvi jaki u prici oko chem .. koja je bitna ali ne toliko bitna koliko skill i taktika .. mozes ti imat sve najjace igrace i chem svima 10 ako igras "bezveze" .. svakako bih se volio ukusat s nekim od vas koji mi pametujete oko chem-a pa da vidimo gdje je tko . A i sam da vidim na kojoj sam razini igre. Na vikend ligi sam gold 1/elite 3 kako koji tjedan.

A primjera radi Neymar ( nije mu chem na maxu nijednu utakmicu)s kojim igram mi je zabio u 430 utakmica 400golova i jos puno asistencija ... govorim to radi ovih vasih tvrdi oko chem... 

 Hajde hajde, nemoj se tiltati. Ako si spreman izdjednaciti timove (jer moj ima 1 TOTSa i 0 Icona) ja sam spreman odigrati jednu utakmicu s tobom. Da ti budem prav, ne da mi se vise jebati protiv ljudi s takvim momcadima jer nema te greske koju protivnik moze napraviti da njegova obrana nece stici ispraviti a niti te kontrole obrane koju ja mogu imati a da protivnik ne moze samo tutnut loptu jedno 30m iza mojeg zadnjeg obrambenog i stici sa 99pace zvijerima.

 Naravno da jesam, samo moram prodat kojeg igraca i sastavit momcad od gold igraca jer sada nemam nijednog gold igraca a da je kvalitetan,sve sam ih rijesio..iako opet tvrdim mozes imat sve icone ako nema skilla mozes se jebat.. u cetvrtak sam slobodan pa se mozemo dogovoriti za odigrati tekmicu .

 Krivo ti to gledas, nije ti sve crno i bijelo, sve su to neke nijanse tu i tamo. Jer da nisu, nitko se ne bi trudio imati najbolju mogucu momcad vec bi svi igrali sa random bronzama i pobjedivali na skill, ali onda bi EAu propao P2W sustav.

Mogu ja imati 40% vise skilla od tebe ali ako imam momcad koja je 40% kvalitete tvoje momcadi, postoji dobra sansa da cu i dalje dobiti po njonji jer jedna moja greska skupo kosta dok jedna tvoja greska ima odredenu sansu da ce te kostati.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Istina je i to. No takoder je i skill bitan. Znam po sebi i sad kad igram ima ih sto imaju jacu momcad od mene pa iz dobijem u prvom pol. I izadu. Slazem se s tobom i oko ovoga sto si napisao ,samo to necini najvecu razliku pogotovo sada je lako napraviti kvalitetnu momcad i sa nekih 200k coinsa i jakim igracima. Govorim o tots karticama. 

 

Cisti primjer cu ti sada ispricat iz svog iskustva..

Sa prijateljem sa igrao prijateljsku fut tekmu tamo negdje oko 12mj/01 i on me dobije ja nesto kao igram al sve neide (tada nisam uopce igrao kako treba nego ono seljacki trci ubaci,dodaj nekad i pucaj) no sve se okrenilo kroz 2/3mj kad sam odlucio se malo pozabavit taktikom pogledat malo kako se sta koristi od tipki itd.. i opet mi igramo tekmu i gle cuda ubijem ga kao zeca, ajmo jos jednu i opet jos gore ga razbijem a podjednaka ekipa nisam imao ni icone i ostale sad igrace sto imam... sto zelim reci : bitan je itekako skill i taktiku kako ces namjestit jer da nije onda nebi ni bilo mogucnosti stimat si kako ti pase igrat.  

A i ovo ti je smjesno da stavim sve gold igrace i jednog tots igraca. Kupit cu opet sve sto je najjace od gold rare igraca i ostavit neymara pa ces vikat opet imas jacu momcad. Al meni se nije problem prilagodit jer zelim odigrat sa vama koji igrate fifu duze i kazete da jos moram puno igrat itd sta ste vec sve napisali pojedinci.. nije meni cilj pametovat ovdje ili nesto nego igrat i unaprijedivat svoju igru, te prenjet iskustva i pokupit iskustva koja ce mi znacit... te naci gdje se moze igrat turniri koji koliko vidim u hr nema poslje 2-3 mjeseca ili su rijetki. 

15 godina
offline
FIFA 18

Pa nitko ti ne pametuje samo nikome nije jasno kako iskusan igrač koji je redovito u prvoj diviziji ne može složiti momčad s full che? Meni je uvijek poanta složiti momčad s maksimalnim che. Mogu s njima izgubiti sto tekmi za redom ali znam da sam momčad slagao s nekom logikom. To što ova igra nema logiku pa možeš brljati koliko hoćeš i uz to još biti uspješan je neka druga priča. Priča da je ova igra čisto sranje.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

A neiskusan je jos u svetu futa pa mu ne treba zameriti. Ja nisam mesecima pokrenuo fifu i ne planiram kupiti sledecu jer je igra cisto smece i zao mi je sto je tako. Ljudi neshvataju da je sve skriptovano i namesteno u toj igri i zato mi to nema car. Hiljadu puta sam bio daleko bolji od protivnika pa izgubio kao i vecina nas ovde, nekad naravno imam i srece ali to nisu tako ceste situacije. Sledecu i kad bih igrao igrao bih sa silver karticama ili eventualno obicnim gold. Nek ovo smece od igre kida zivce kome hoce, meni vise nece. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Napisem ovde poruku i dobijem mrvicu volje za fifom, odigrao kvalifikacije za wl prve tri tekme laganica i rage quit sve tri, finale vodim 5:1 do 80 minuta i lik za 10 minuta mi zabije 3 gola i jedva zavrsi 5:4 e sad ako je to normalno ja ga ebem. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

A neiskusan je jos u svetu futa pa mu ne treba zameriti. Ja nisam mesecima pokrenuo fifu i ne planiram kupiti sledecu jer je igra cisto smece i zao mi je sto je tako. Ljudi neshvataju da je sve skriptovano i namesteno u toj igri i zato mi to nema car. Hiljadu puta sam bio daleko bolji od protivnika pa izgubio kao i vecina nas ovde, nekad naravno imam i srece ali to nisu tako ceste situacije. Sledecu i kad bih igrao igrao bih sa silver karticama ili eventualno obicnim gold. Nek ovo smece od igre kida zivce kome hoce, meni vise nece. 

 Daj mi pričaj od tome. Danas krenem pobrati manolasa. Vodim 2-0 u 80 minuti da bi u 90 gubio 3-2. Treći gol de gea baca loptu rukom. Moja želja je bilo da ju baci na lijevog bočnog jer je cijela lijeva strana prazna a on je baci tri metra ispred sebe zato jer je tu stajao jedan moj igrač ispred kojeg se ugurao protivnik i zabio mi na prazan gol.  Ja sam infarkt dobio. Pa logika je da otvorim stranu a on daje igraču koji nema šanse primiti loptu. Najgore kaj ja gledam lijevog bočnog i uopće ne gledam kaj se događa na 16m. No već sljedeću tekmu mi igra vrati gotovo identičnu situaciju i sada ja tako zabijem. Pa je li to normalno? Svaku tekmu sam danas započeo s 3 stative ali svaku. Kud sam u obrani za kurac tud mi se događaju sranja svaku tekmu. Da ne pričam čim taknem protivnika odmah faul a mene nose na kari i ništa. To me ubije.

 

 

 

Evo je li ja nešto krivo vidim ali za mene je ovo prekršaj u napadu. Pa pregazio mi je igrača i zabio gol? I tako cijelo vrijeme...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2018 20:50 (movie).
6 godina
offline
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Napisem ovde poruku i dobijem mrvicu volje za fifom, odigrao kvalifikacije za wl prve tri tekme laganica i rage quit sve tri, finale vodim 5:1 do 80 minuta i lik za 10 minuta mi zabije 3 gola i jedva zavrsi 5:4 e sad ako je to normalno ja ga ebem. 

 Eh, dok god ti ovdje pises i komentiras, kupit ces novu igru, isto kao i ostatak nas, pa cemo mjesec dana pricati kako je bolja od prosle i kako bi ovo mogla biti dobra fifa. I onda ce krenuti standardna sranja i grist cemo se sto smo ju uzeli.

12 godina
offline
FIFA 18

Najgori rezultat u ovoj FIFI je 2-0.

Pogotovo kad povedem 2-0 u prvom poluvremenu, znam da sam drugo najeb'o k'o žuti.

Kod 2-0 sudac prestane svirati faule za protivnika, moji igrači više ne znaju dodati na 2m, a protivnički, koji su do tada bili nevidljivi, postanu superigrači.

Vrlo često gubim utakmice koje povedem 2-0, prečesto da bi bilo slučajno.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Najgori rezultat u ovoj FIFI je 2-0.

Pogotovo kad povedem 2-0 u prvom poluvremenu, znam da sam drugo najeb'o k'o žuti.

Kod 2-0 sudac prestane svirati faule za protivnika, moji igrači više ne znaju dodati na 2m, a protivnički, koji su do tada bili nevidljivi, postanu superigrači.

Vrlo često gubim utakmice koje povedem 2-0, prečesto da bi bilo slučajno.

 To ti se samo cini, netko je na redditu objavio malo istrazivanje sa rezultatima i slikama iz tekmi gdje je ustanovio da pobjeduje 80% utakmica koje vodi 2-0 i da je to otprilike slicno sa stvarnim nogometom. Ali da je cinjenica da AI voli postati totalni kreten neke utakmice i cesto i tvoje poteze voli krivo "protumaciti" to je.

Kurcina, opet o fifi pricam.

15 godina
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...

Najgori rezultat u ovoj FIFI je 2-0.

Pogotovo kad povedem 2-0 u prvom poluvremenu, znam da sam drugo najeb'o k'o žuti.

Kod 2-0 sudac prestane svirati faule za protivnika, moji igrači više ne znaju dodati na 2m, a protivnički, koji su do tada bili nevidljivi, postanu superigrači.

Vrlo često gubim utakmice koje povedem 2-0, prečesto da bi bilo slučajno.

 Ista stvar. Jučer sam dva puta vodio 2-0 i oba puta izgubio. I to svaki put pted kraj tekme. Prvo padne glupi gol a onda kao da je vrag ušao u moje igrače. Sudaraju se, ne mogu dodati točnu loptu, svi stoje itd. Kada povedem 2-0 molim se u sebi da što prije zabijem treći gol ako je ikako moguće. Ako nije, muka do kraja.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
sexytoiletpaper kaže...

 To ti se samo cini, netko je na redditu objavio malo istrazivanje sa rezultatima i slikama iz tekmi gdje je ustanovio da pobjeduje 80% utakmica koje vodi 2-0 i da je to otprilike slicno sa stvarnim nogometom. Ali da je cinjenica da AI voli postati totalni kreten neke utakmice i cesto i tvoje poteze voli krivo "protumaciti" to je.

Kurcina, opet o fifi pricam.

Meni se prečesto događa kad povedem 2-0 da izgubim i to ne može biti slučajno nikako.

Pogotovo kad povedem protiv protivnika koji do tada nisu golu prišli i onda mi takvi okrenu rezultat i pobijede me.

Samo, mene to više ne jebe kao prije zato jer mi uopće nije problem stisnuti istovremeno ALT i TAB :)

Ponekad to napravim i kod neriješenog rezultata, a par puta sam to napravio čak i kad sam vodio.

Puno je jednostavnije od lupanja po svemu oko sebe, a bogami i bolje utječe na živce.

 

Imam negdje video gdje sam vodio s 2 razlike i u dva napada me protivnik rušio bez prekršaja, a jedan od prekršaja je bio u njegovom šesnaestercu.

Neki dan vodim 2-0 i pošaljem dubinsku loptu na Ronalda koji ju fino prima i prolazi protivničkog zadnjeg igrača i kad ga je već prošao, ovaj mu postavi nogu, Ronaldo padne i nikom ništa HAHAHAHAHA - nisam siguran, al moguće da sam i tada stisnuo ALT + TAB :)

 

Što se FIFE 19 tiče, kupujem 100%, čak se malo i veselim novom slaganju ekipa i grindanju.

A što ću kad sam mazohist :)

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
FIFA 18

Ja uopce vise nemam osjecaj veselja kao nekad kad sam ocekivao novi nastavak.

Mogu slobodno reci da me ta igra dosta sjebala, psihicki. 

Kako je uopce ne igram vec mjesecima aktivno kao nekad puno bolje mi je. 

To je prestrasno koju tonu nervoze ta igra moze proizvesti u doslovno 20 minuta.

Odigram tu i tamo sa prijateljima, nasmijemo se cijeloj toj parodiji i fliperu od igre, ugasimo i bok.

Jedino sto me jos vuce je slaganje ekipe i market. Ako budem kupovao 19 onda ce to biti upravo radi marketa.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 18
sexytoiletpaper kaže...
ruya kaže...

Napisem ovde poruku i dobijem mrvicu volje za fifom, odigrao kvalifikacije za wl prve tri tekme laganica i rage quit sve tri, finale vodim 5:1 do 80 minuta i lik za 10 minuta mi zabije 3 gola i jedva zavrsi 5:4 e sad ako je to normalno ja ga ebem. 

 Eh, dok god ti ovdje pises i komentiras, kupit ces novu igru, isto kao i ostatak nas, pa cemo mjesec dana pricati kako je bolja od prosle i kako bi ovo mogla biti dobra fifa. I onda ce krenuti standardna sranja i grist cemo se sto smo ju uzeli.

 Hahha a ima istine nmg reci, ipak je to igra koju igramo cele nase zivote ali ja stvarno nemam nameru da je kupujem vise. Miim da sam izgustirao fifinu nerealnost. Mesto da bude neki vid zabave ono sve kontra, samo nam pogorsava zdravstveno stanje. A pisem ovde vise iz navike, praticu ja vas i u sl temi fife 19. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
FIFA 18

Ovdje nitko ne smije izgbit odma je igra kriva, nedo bog gol dobit. Nitko ovdje ne igra igru po cijele dane ko ovi kaj vise po turnirima da im se greske svedu na minimum. Jednostavn otreba prihvatit da koliko god igrali i dalje nismo ni blizu tom rangu. Naravno, na greskama umjesto da se uci, krivi se igra i tako u krug. Shebano za citat. 

 

 

Vukovarac, ako imas PS, dodaj me pa možemo odigrat - NuclearDisaster5 mi je nick pa dodaj. 

 

 

Leskinho - ne znam zasto mi je to ime kluba i nick poznat, dobio po tamburi u Div1 sad. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Ovdje nitko ne smije izgbit odma je igra kriva, nedo bog gol dobit. Nitko ovdje ne igra igru po cijele dane ko ovi kaj vise po turnirima da im se greske svedu na minimum. Jednostavn otreba prihvatit da koliko god igrali i dalje nismo ni blizu tom rangu. Naravno, na greskama umjesto da se uci, krivi se igra i tako u krug. Shebano za citat. 

 

 

Vukovarac, ako imas PS, dodaj me pa možemo odigrat - NuclearDisaster5 mi je nick pa dodaj. 

 

 

Leskinho - ne znam zasto mi je to ime kluba i nick poznat, dobio po tamburi u Div1 sad. 

 Ma nije stvar u porazu već na koji način padaju. Pa pogle kako sam lika dobio 3-2 i kako sam prije toga izgubio 3-2. O tome se radi. Danas strgam lika i izgubim . Na krilu mu izbijem loptu i ona ide po cijelom mom šesnajstercu paralerno s golom a da nikoga ne takne i dođe do njegovog igrača koji stoji sam kao duh na 11 m i zabije. Pa ja bih plakao. Doslovce u nekim napadaim izbijam loptu liku iz nogu po 7 ili 8 puta i svaki put mu se vrati. Meni se tako nešto nije dogodilo od kako igram. Možda ima veze stil igre? Ne znam ali takve stvari te ubijaju. Uglavnom kako rekoh strgam lika i izgubim da bi mi već sljedeću tekmu igra sve vratila.

 

To kaj je igra radila liku bilo je grozno za gledati. Jadan, izdržao je do 4-0 i onda je izašao van. Pogodio je bar 5 stativa, obranio sam mu penal. S 3 metra nije zabio iz 4/5 mrtvaca. S druge strane meni sve ulazilo. Tri gola sam mu zabio s 25 m i jednog s peterca. Taj ga je gol slomio. Napravili su skriptirano sranje koje gotovo svaku tekmu ima svoje prste u samoj tekmi. Meni nije žao izgubiti i reći ti da si bolji ali kada ti ideš samo okomito na gol i rušiš sve moje igrače ispred sebe dok ne zabiješ a s druge strane jebeni ozil zaustavi i na kari nosi mog tots aguera, oprosti ali to nekaj nije u redu. Igra je smeće ali nemamo bolje pa ćemo nastaviti plakati.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice