FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.052
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
FIFA 19

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Aj da čujem onu staru mantru kako je ovo rana verzija igre ali do izlaka igre ispravit će sve pogreške i neće si golman u finaloj verziji igre sam gurati loptu u mrežu kao u ovom traileru. Iskreno, gameplay mi izgleda više manje isto. Opet s jednim igračem grabiš kroz nekoliko igrača, opet ti se lopta stalno vraća u noge i opet na drugoj stativi stoji sam protivnički igrač. Sve već viđeno.  Kao i uvijek do sada igraju dvojca koji baš i nisu neki igrači tako da je teško donijeti neki realan zaključak.

 

Jedino na čemu su ozbiljnije poradili je grafika. Možda bih trebao par puta pogledati trailer pa sam sebe ubijediti kako je konačno to ono pravo i odmah prednaručiti igru. Evo, ultimate je s popustom na PS4 samo 674 kn. Stvarno jako povoljno tko želi smršaviti jer u godinu dana ova igra te više pojede nego svakodnevni odlazak u teretanu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.6.2018 15:57 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

PES u E3 traileru pokazao da ima francusku prvu i drugu ligu?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

PES u E3 traileru pokazao da ima francusku prvu i drugu ligu?

 

 Izgledaju lijepo ovi novi skillevi, kretnje igraca mi izgledaju prirodnije nego u fifi

11 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
movie kaže...

PES u E3 traileru pokazao da ima francusku prvu i drugu ligu?

 

 Izgledaju lijepo ovi novi skillevi, kretnje igraca mi izgledaju prirodnije nego u fifi

 Po ovome svemu slab napredak i u pesu i na fifi.

13 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

PES u E3 traileru pokazao da ima francusku prvu i drugu ligu?

 

 Ma s njima nikad ne znaš. Najave neku ligu i onda ispadne da nemaju pravo na pol klubova iz te lige.

 

 

 

 

Najzabavnije mi je što je je*eni David Beckham glavno lice.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
FIFA 19

10 THINGS TO KNOW ABOUT FIFA 19!!! (EA PLAY IMPRESSIONS)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Menu

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
soul_eclipse kaže...

Menu

 Hahhaha a skontaj u UT sekciji grb koji ja koristim ovde na forumu i u futu 😂😀💪

Svako prolece na Zvezdu mirise...
6 godina
offline
FIFA 19

I, cemu se nadate iz nove fife?

Osobno, moraju promijeniti sustav koji WL koristi. U savrsenom svijetu WL bi trajala cijeli tjedan i isforsirali bi svima iste igrace da bude stvarno natjecateljski. Ali poznavajuci EA, samo da dodaju vise vremena WL bi bio sok.

Nadam se da kontre vise nece biti mama svih strategija. Koliko je lagano samo se zaletiti prema golu sa nekom jebenom karticom 5 puta po tekmi i zabiti 3 puta. Tzv "skill based" "esport" u kojem je najbolja strategija igrati gore nego Mourinho dok je pas igra ala Barcelona i sl jednostavno beskorisna sa 8 igraca u bunkeru.

Promjena sustava dodavanja i generalnog ciljanja bi bila prekrasna. Nedavno igrao par tekmi kickoffa sa frendom i isli smo nakon tekme gledati replayeve. Koliko je tu bilo teskog sranja je nesto nevjerojatno. Neke lopte koje je jedan od nas dodavao nisu bile ni blizu onoga sto bi se smatrale preciznim ali su isle savrseno tocno dok druge, primarno threaded through pass je ciljan na jednu stranu igraca a na kraju je zavrsio defakto golmanu u rukama.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

I, cemu se nadate iz nove fife?

Osobno, moraju promijeniti sustav koji WL koristi. U savrsenom svijetu WL bi trajala cijeli tjedan i isforsirali bi svima iste igrace da bude stvarno natjecateljski. Ali poznavajuci EA, samo da dodaju vise vremena WL bi bio sok.

Nadam se da kontre vise nece biti mama svih strategija. Koliko je lagano samo se zaletiti prema golu sa nekom jebenom karticom 5 puta po tekmi i zabiti 3 puta. Tzv "skill based" "esport" u kojem je najbolja strategija igrati gore nego Mourinho dok je pas igra ala Barcelona i sl jednostavno beskorisna sa 8 igraca u bunkeru.

Promjena sustava dodavanja i generalnog ciljanja bi bila prekrasna. Nedavno igrao par tekmi kickoffa sa frendom i isli smo nakon tekme gledati replayeve. Koliko je tu bilo teskog sranja je nesto nevjerojatno. Neke lopte koje je jedan od nas dodavao nisu bile ni blizu onoga sto bi se smatrale preciznim ali su isle savrseno tocno dok druge, primarno threaded through pass je ciljan na jednu stranu igraca a na kraju je zavrsio defakto golmanu u rukama.

U tom slučaju trebalo bi ukinuti kvalifikacije i igrati cijeli tjedan ali onda se gubi smisao WL kako su je zamislili. Kako ćeš igrati cijeli tjedan WL i kvalifikacije istovremeno? Možda da idu na smanjenje broja utakmica ili da dodaju još jedan dan za odigravanje WL. Što se tiče izjednačavanja momčadi svim natjecateljima po meni je to bezve i gubi se smisao futa. Svi slažemo momčadi s kojima onda nebi mogli igrati? Koja je svrha toga? Uzmi šimu koji se kasnije uključio u igru ove godije i jako brzo je složio jako dobru momčad i to samo igrajući uz pokoji sretni pack. Nikada nije bilo lakše doći do jako dobre momčadi i nikada igrači nisu bili jeftiniji nego ove godine. Stoga restrikcije takve vrste nemaju nekog smisla. Tim potezom izgubili bi velik broj igrač. Ja prvi ne bi igrao ako bi mi netko diktirao s kojim igračima mogu igrati. To onda više nije fut.

6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

I, cemu se nadate iz nove fife?

Osobno, moraju promijeniti sustav koji WL koristi. U savrsenom svijetu WL bi trajala cijeli tjedan i isforsirali bi svima iste igrace da bude stvarno natjecateljski. Ali poznavajuci EA, samo da dodaju vise vremena WL bi bio sok.

Nadam se da kontre vise nece biti mama svih strategija. Koliko je lagano samo se zaletiti prema golu sa nekom jebenom karticom 5 puta po tekmi i zabiti 3 puta. Tzv "skill based" "esport" u kojem je najbolja strategija igrati gore nego Mourinho dok je pas igra ala Barcelona i sl jednostavno beskorisna sa 8 igraca u bunkeru.

Promjena sustava dodavanja i generalnog ciljanja bi bila prekrasna. Nedavno igrao par tekmi kickoffa sa frendom i isli smo nakon tekme gledati replayeve. Koliko je tu bilo teskog sranja je nesto nevjerojatno. Neke lopte koje je jedan od nas dodavao nisu bile ni blizu onoga sto bi se smatrale preciznim ali su isle savrseno tocno dok druge, primarno threaded through pass je ciljan na jednu stranu igraca a na kraju je zavrsio defakto golmanu u rukama.

U tom slučaju trebalo bi ukinuti kvalifikacije i igrati cijeli tjedan ali onda se gubi smisao WL kako su je zamislili. Kako ćeš igrati cijeli tjedan WL i kvalifikacije istovremeno? Možda da idu na smanjenje broja utakmica ili da dodaju još jedan dan za odigravanje WL. Što se tiče izjednačavanja momčadi svim natjecateljima po meni je to bezve i gubi se smisao futa. Svi slažemo momčadi s kojima onda nebi mogli igrati? Koja je svrha toga? Uzmi šimu koji se kasnije uključio u igru ove godije i jako brzo je složio jako dobru momčad i to samo igrajući uz pokoji sretni pack. Nikada nije bilo lakše doći do jako dobre momčadi i nikada igrači nisu bili jeftiniji nego ove godine. Stoga restrikcije takve vrste nemaju nekog smisla. Tim potezom izgubili bi velik broj igrač. Ja prvi ne bi igrao ako bi mi netko diktirao s kojim igračima mogu igrati. To onda više nije fut.

 Pricamo o Competitive Futu. O WL u ovom slucaju. Ne znam koliko si je ove godine igrao, ali i Sime je ispizdio kada je vidio da se generalno igra nogomet na PTB + Kontre sa hrpom ikona i igracima visoke cijene.

Ako hoces igrati kompetitivno onda teren mora biti jednak koliko god to moze biti.

Ne mozes mi reci da je ekipa prepuna ikona korektan protivnik nekome tko nije bacio hrpu para u igru ili potrosio pola zivota na marketu, na kojem i dalje vrijedi pravilo da postoji ogranicena kolicina coinsa tako da htio ili ne, matematicki ne mogu svi imati momcadi pune ikona.

Ono sto bi se napravilo da jednostavnim restrikcijama (overall mora biti max ovakav ili slicno) je da bi se svima dala jednaka sansa. To je druga stvar sto EA racuna na P2W kao fenomenalni prodavac FPa pa nebi nikada takvo nesto napravili.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...

 ovo je nazalost tuzno koliko smece ja ovaj gameplay...da oni jednostavno nakon 25god pravljenja fife (ili koliko vec) nemogu jebeno kretenja lopte i igraca napravit da izgleda realisticno,pa u pm....

12 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

I, cemu se nadate iz nove fife?

Osobno, moraju promijeniti sustav koji WL koristi. U savrsenom svijetu WL bi trajala cijeli tjedan i isforsirali bi svima iste igrace da bude stvarno natjecateljski. Ali poznavajuci EA, samo da dodaju vise vremena WL bi bio sok.

Nadam se da kontre vise nece biti mama svih strategija. Koliko je lagano samo se zaletiti prema golu sa nekom jebenom karticom 5 puta po tekmi i zabiti 3 puta. Tzv "skill based" "esport" u kojem je najbolja strategija igrati gore nego Mourinho dok je pas igra ala Barcelona i sl jednostavno beskorisna sa 8 igraca u bunkeru.

Promjena sustava dodavanja i generalnog ciljanja bi bila prekrasna. Nedavno igrao par tekmi kickoffa sa frendom i isli smo nakon tekme gledati replayeve. Koliko je tu bilo teskog sranja je nesto nevjerojatno. Neke lopte koje je jedan od nas dodavao nisu bile ni blizu onoga sto bi se smatrale preciznim ali su isle savrseno tocno dok druge, primarno threaded through pass je ciljan na jednu stranu igraca a na kraju je zavrsio defakto golmanu u rukama.

U tom slučaju trebalo bi ukinuti kvalifikacije i igrati cijeli tjedan ali onda se gubi smisao WL kako su je zamislili. Kako ćeš igrati cijeli tjedan WL i kvalifikacije istovremeno? Možda da idu na smanjenje broja utakmica ili da dodaju još jedan dan za odigravanje WL. Što se tiče izjednačavanja momčadi svim natjecateljima po meni je to bezve i gubi se smisao futa. Svi slažemo momčadi s kojima onda nebi mogli igrati? Koja je svrha toga? Uzmi šimu koji se kasnije uključio u igru ove godije i jako brzo je složio jako dobru momčad i to samo igrajući uz pokoji sretni pack. Nikada nije bilo lakše doći do jako dobre momčadi i nikada igrači nisu bili jeftiniji nego ove godine. Stoga restrikcije takve vrste nemaju nekog smisla. Tim potezom izgubili bi velik broj igrač. Ja prvi ne bi igrao ako bi mi netko diktirao s kojim igračima mogu igrati. To onda više nije fut.

 Pricamo o Competitive Futu. O WL u ovom slucaju. Ne znam koliko si je ove godine igrao, ali i Sime je ispizdio kada je vidio da se generalno igra nogomet na PTB + Kontre sa hrpom ikona i igracima visoke cijene.

Ako hoces igrati kompetitivno onda teren mora biti jednak koliko god to moze biti.

Ne mozes mi reci da je ekipa prepuna ikona korektan protivnik nekome tko nije bacio hrpu para u igru ili potrosio pola zivota na marketu, na kojem i dalje vrijedi pravilo da postoji ogranicena kolicina coinsa tako da htio ili ne, matematicki ne mogu svi imati momcadi pune ikona.

Ono sto bi se napravilo da jednostavnim restrikcijama (overall mora biti max ovakav ili slicno) je da bi se svima dala jednaka sansa. To je druga stvar sto EA racuna na P2W kao fenomenalni prodavac FPa pa nebi nikada takvo nesto napravili.

 U potpunosti se slazem sa tobom, ali tu nastaje jedan veliki problem. To je da vise nemas cilj sloziti najjaci tim koji imas, nego jednostavno cekat WL i peglat sa onim sta ti daju. Tu je caka, jer WL je njihova zlatna koka i tu ide lova za FP. Oni da hoce, samo neka sloze restrikciju na 1-2 ikone, 2-3 IFa i tako dalje. No, opet se gubi smisao nagrada. 

Jednaka sansa nikad nece bit svakome. Iz kojeg razloga konsntano gledamo jedno te iste igrace na zavrsnicama turnira ? Likovi na pocetku od sponzora dobiju lovu za FP. Otvore ogromne kolicine paketica i vec na pocetku imaju ogromnu prednost nad svima. Daleko od toga da ti decki nemaju skill. Al brat, bratu... ja od kad imam zadnju liniju Nesta - Ferdinand, primam maksimalno jedan gol po tekmi... a do njih mi je trebalo 6mj grindanja. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

 Pricamo o Competitive Futu. O WL u ovom slucaju. Ne znam koliko si je ove godine igrao, ali i Sime je ispizdio kada je vidio da se generalno igra nogomet na PTB + Kontre sa hrpom ikona i igracima visoke cijene.

Ako hoces igrati kompetitivno onda teren mora biti jednak koliko god to moze biti.

Ne mozes mi reci da je ekipa prepuna ikona korektan protivnik nekome tko nije bacio hrpu para u igru ili potrosio pola zivota na marketu, na kojem i dalje vrijedi pravilo da postoji ogranicena kolicina coinsa tako da htio ili ne, matematicki ne mogu svi imati momcadi pune ikona.

Ono sto bi se napravilo da jednostavnim restrikcijama (overall mora biti max ovakav ili slicno) je da bi se svima dala jednaka sansa. To je druga stvar sto EA racuna na P2W kao fenomenalni prodavac FPa pa nebi nikada takvo nesto napravili.

Je, pričamo o futu i bilo kakve restrikcije unutar tog moda uništavaju smisao tog moda. Bez obzira na kartice neki ljudi će igrati uvijek isto. Ja igru shvaćam kao zabavu i nikada neću igrati bunker. Neki igru shvaćaju kao pitanje života i smrti i uvijek će crpiti sve mogućnosti destrukcije igre. To je tako. Mi tu ne možemo ništa. U principu me nikada ne interesira kakva je momčad s druge strane. Puno važnije je tko tom momčadi upravlja. Koliko puta sam dobio po piksi od smiješne momčadi kojom igra stvarno odličan igrač. Odigrao sam par puta WL ali je uglavnom izbjegavam jer mi igranje vikendom ne odgovara. Gle, jednake šanse nemaju momčadi niti u RL kada recimo dinamo izvuče barcu. To je nogomet.

 

FUT te tjera ili da trošiš novce ili da visiš na marketu dok se ne onesvijestiš ili da igraš do besvjesti, iako je ovaj zadnji način uglavnom sizifov posao. No to su neki od načina kako poboljšati momčad. Ako ćemo iskreno, sve je to suludo. FUT ljude tjera do krajnjih granica, mi izlazimo iz okvira normalnih ljudi. Odem sa ženom na more, ležim u hotelu i ne mogu ići van jer će u 19 h novi totw pa moram bar sat vremena vrijebati dobru priliku. Je li to normalno? Konačno sam ove godine počeo sve to zanemarivati a vjerujem da ću sljedeću sezonu biti još veći promatrač. Ostala mi još koja godina života i nema smisla potrošiti je s ovim sranjem od igre. Pitaš, što očekujemo od igre? Ja baš ništa. Očekujem kontinuitet, dakle sve isto osim broja na naslovnici i nešto bolju grafiku. I da, očekujem da konačno do kraja progledam i popišam se po ovoj odvratnoj igri.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Pricamo o Competitive Futu. O WL u ovom slucaju. Ne znam koliko si je ove godine igrao, ali i Sime je ispizdio kada je vidio da se generalno igra nogomet na PTB + Kontre sa hrpom ikona i igracima visoke cijene.

Ako hoces igrati kompetitivno onda teren mora biti jednak koliko god to moze biti.

Ne mozes mi reci da je ekipa prepuna ikona korektan protivnik nekome tko nije bacio hrpu para u igru ili potrosio pola zivota na marketu, na kojem i dalje vrijedi pravilo da postoji ogranicena kolicina coinsa tako da htio ili ne, matematicki ne mogu svi imati momcadi pune ikona.

Ono sto bi se napravilo da jednostavnim restrikcijama (overall mora biti max ovakav ili slicno) je da bi se svima dala jednaka sansa. To je druga stvar sto EA racuna na P2W kao fenomenalni prodavac FPa pa nebi nikada takvo nesto napravili.

Je, pričamo o futu i bilo kakve restrikcije unutar tog moda uništavaju smisao tog moda. Bez obzira na kartice neki ljudi će igrati uvijek isto. Ja igru shvaćam kao zabavu i nikada neću igrati bunker. Neki igru shvaćaju kao pitanje života i smrti i uvijek će crpiti sve mogućnosti destrukcije igre. To je tako. Mi tu ne možemo ništa. U principu me nikada ne interesira kakva je momčad s druge strane. Puno važnije je tko tom momčadi upravlja. Koliko puta sam dobio po piksi od smiješne momčadi kojom igra stvarno odličan igrač. Odigrao sam par puta WL ali je uglavnom izbjegavam jer mi igranje vikendom ne odgovara. Gle, jednake šanse nemaju momčadi niti u RL kada recimo dinamo izvuče barcu. To je nogomet.

 

FUT te tjera ili da trošiš novce ili da visiš na marketu dok se ne onesvijestiš ili da igraš do besvjesti, iako je ovaj zadnji način uglavnom sizifov posao. No to su neki od načina kako poboljšati momčad. Ako ćemo iskreno, sve je to suludo. FUT ljude tjera do krajnjih granica, mi izlazimo iz okvira normalnih ljudi. Odem sa ženom na more, ležim u hotelu i ne mogu ići van jer će u 19 h novi totw pa moram bar sat vremena vrijebati dobru priliku. Je li to normalno? Konačno sam ove godine počeo sve to zanemarivati a vjerujem da ću sljedeću sezonu biti još veći promatrač. Ostala mi još koja godina života i nema smisla potrošiti je s ovim sranjem od igre. Pitaš, što očekujemo od igre? Ja baš ništa. Očekujem kontinuitet, dakle sve isto osim broja na naslovnici i nešto bolju grafiku. I da, očekujem da konačno do kraja progledam i popišam se po ovoj odvratnoj igri.

 Potpuno se slazem s tobom. Koliko sam puta znao naletit na gold team, a momak sa druge strane igra stvarno dobru FIFAu. Dok sam znao naletit na full icon tim, pa mi tamo odmah po ulasku u igru slaze taktiku, trpa 10 igraca u svojih 16m, koji magicnim potezom u dva pasa stizu pred moj gol ( njih 7 ). Cak bi pregrmio i to da im stamina do kraja poluvremena bude nula. Ali ne, oni i dalje peglaju isto svih 90min. Ja gledam svoju statistiku poslije utakmica. To je minimalno 200-250 paseva. Sa druge strane zna bit niti punih 50... a izgubim 2,3 razlike :D 

 

Drugi bold: Brate movie, nemoj mi takve pizdarije pisat.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
offline
FIFA 19

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Pricamo o Competitive Futu. O WL u ovom slucaju. Ne znam koliko si je ove godine igrao, ali i Sime je ispizdio kada je vidio da se generalno igra nogomet na PTB + Kontre sa hrpom ikona i igracima visoke cijene.

Ako hoces igrati kompetitivno onda teren mora biti jednak koliko god to moze biti.

Ne mozes mi reci da je ekipa prepuna ikona korektan protivnik nekome tko nije bacio hrpu para u igru ili potrosio pola zivota na marketu, na kojem i dalje vrijedi pravilo da postoji ogranicena kolicina coinsa tako da htio ili ne, matematicki ne mogu svi imati momcadi pune ikona.

Ono sto bi se napravilo da jednostavnim restrikcijama (overall mora biti max ovakav ili slicno) je da bi se svima dala jednaka sansa. To je druga stvar sto EA racuna na P2W kao fenomenalni prodavac FPa pa nebi nikada takvo nesto napravili.

Je, pričamo o futu i bilo kakve restrikcije unutar tog moda uništavaju smisao tog moda. Bez obzira na kartice neki ljudi će igrati uvijek isto. Ja igru shvaćam kao zabavu i nikada neću igrati bunker. Neki igru shvaćaju kao pitanje života i smrti i uvijek će crpiti sve mogućnosti destrukcije igre. To je tako. Mi tu ne možemo ništa. U principu me nikada ne interesira kakva je momčad s druge strane. Puno važnije je tko tom momčadi upravlja. Koliko puta sam dobio po piksi od smiješne momčadi kojom igra stvarno odličan igrač. Odigrao sam par puta WL ali je uglavnom izbjegavam jer mi igranje vikendom ne odgovara. Gle, jednake šanse nemaju momčadi niti u RL kada recimo dinamo izvuče barcu. To je nogomet.

 

FUT te tjera ili da trošiš novce ili da visiš na marketu dok se ne onesvijestiš ili da igraš do besvjesti, iako je ovaj zadnji način uglavnom sizifov posao. No to su neki od načina kako poboljšati momčad. Ako ćemo iskreno, sve je to suludo. FUT ljude tjera do krajnjih granica, mi izlazimo iz okvira normalnih ljudi. Odem sa ženom na more, ležim u hotelu i ne mogu ići van jer će u 19 h novi totw pa moram bar sat vremena vrijebati dobru priliku. Je li to normalno? Konačno sam ove godine počeo sve to zanemarivati a vjerujem da ću sljedeću sezonu biti još veći promatrač. Ostala mi još koja godina života i nema smisla potrošiti je s ovim sranjem od igre. Pitaš, što očekujemo od igre? Ja baš ništa. Očekujem kontinuitet, dakle sve isto osim broja na naslovnici i nešto bolju grafiku. I da, očekujem da konačno do kraja progledam i popišam se po ovoj odvratnoj igri.

 Potpuno se slazem s tobom. Koliko sam puta znao naletit na gold team, a momak sa druge strane igra stvarno dobru FIFAu. Dok sam znao naletit na full icon tim, pa mi tamo odmah po ulasku u igru slaze taktiku, trpa 10 igraca u svojih 16m, koji magicnim potezom u dva pasa stizu pred moj gol ( njih 7 ). Cak bi pregrmio i to da im stamina do kraja poluvremena bude nula. Ali ne, oni i dalje peglaju isto svih 90min. Ja gledam svoju statistiku poslije utakmica. To je minimalno 200-250 paseva. Sa druge strane zna bit niti punih 50... a izgubim 2,3 razlike :D 

 

Drugi bold: Brate movie, nemoj mi takve pizdarije pisat.

 Gle, nema rasprave da postoje jebacki igraci. Takoder treba uzeti u obzir da skill definitivno daje razliku.

Npr, prosli tjedan sam odigrao par tekmi sa frendom da vidimo koliku bi razliku tim mogao raditi. On igra u D5 na kompu, ja sam D1 na PS4.

Inzistirao je covjek da igramo sa zenama. Inace imamo pravilo da random zensku ekipu uzmemo i slozimo cim zgodniju momcad, bitnije nego kvaliteta igraca, ali smo ovaj puta zatomili potrebu biti seksisti i odlucili igrati normalno. Ja sam igrao sa Mexicom (3.5) on sa SADom (4.5). Prvu tekmu je on igrao ultra-meta playstyle sa bitno kvalitetnijim igracicama. Sto znaci 4-1-2-1-2 (2) Coutner + UltraD. Ja sam igrao svoju preferiranu formaciju 4-2-3-1 s CAMovima. Zavrsilo je 2-2. Dosao sam ja njemu pun kurac puta pred 16terac ali ga je bilo nemoguce probiti zbog najezde igracica u istome dok je on na kontre sa brzim igracicama probijao ko iz picke i generalno je to bila 3v2 situacija na njegovu stranu.

Drugu tekmu smo okrenuli pa sam ja igrao sa 4-1-2-1-2 (idalje Mexico) sa CA (bez ultraD) a on je igrao svoju preferiranu 4-3-2-1 (SAD). Dobio sam ga 4-0.

Sve u svemu izvukli smo da je boljeg igraca veoma lako potpuno izignorirati ako imas kvalitetniju momcad i igras najtoksicniju mogucu metu.

Sad, tko hoce moze slobodno nastaviti trubiti da "igrac sa vecim skillom uvijek pobjeduje" i slicno, ali stvarnost je takva da bolji igrac moze bez problema izgubiti ako ima slabiju momcad ili/i ako igra nesto sto nije 4-1-2-1-2 na kontre i sa Airbusom na golu a ako protivnik igra upravo to.

A svi koji igraju WL znaju dobro da tako igra dobrih 85%+ igraca te barem njih 75% ima tim koji zahtjeva da se daju kolicine para koje bi normalnoj osobi kupile iducih 10 Fifa.

12 godina
offline
FIFA 19

Sve si reko. Igraš meta taktiku + viera, petit, gullit vezna linija... U 95 posto slučajeva ćeš dobit tekmu. Jasno ko amen.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...


A svi koji igraju WL znaju dobro da tako igra dobrih 85%+ igraca te barem njih 75% ima tim koji zahtjeva da se daju kolicine para koje bi normalnoj osobi kupile iducih 10 Fifa.

 

Ja to tvrdim vec ohoho vremena, bio sam ismijavan i slicno.

Bio sam doma onih par dana kad je bio turnir u Amsterdamu, pa ljudi moji ono je kurac a ne dobar igrac.

Sa onakvom ekipom je samo pitanje vremena kad ces puknut u glavi, cim postanes brzoplet ili te uhvati nervoza ti si izgubio tekmu.

Svi su imali identicne ekipe, svi igraju identicno, svi ali ama bas svi napadaju identicno jer svi imaju R9 u spici sa kikijem/ronladhinom/messiem po bokovima.

Ja da sudjelujem u takvom turniru i da izgubim kao onaj jedan svicarac pa brijem da bi porazbijao pola studija.

Niti malo nisam bio odusevljen sa niti jednim likom koji je tamo bio.

Osobno bi ja te turnire organizirao na drugi nacin a ne da im das otvoren racun i da mi oni biraju igraca koje ce imati.

Daj jedi govna.

 

8 godina
offline
FIFA 19

Pa ja sam igrao jednom protiv Benedikta Salzera u wl i to negde u januaru tad sam imao skroz prosecnu ekipu, dok je on naravno i tad imao top tim sa najboljim mogucim karticama. Izgubio jesam, mogu reci da nije nista narucito bio bolji na terenu, odnos snaga na terenu negde 55-45 za njega. Mislim da sam bas tu wl najbolje odigrao i skupio 27 pobeda, tako malo mi falilo za elite. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.6.2018 14:59 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 19

Pozdrav!

 

Napravio sam prednarudzbu za fifu za ps4.

Igrat cu fifu sad online prvi put pa me zanimaju neke prve stvari koje moram u ultimate teamu napraviti, na sto obratiti paznju da mogu sto bolju ekipu od pocetka imat?

Svaki savjet je dobrodosao. Hvala!

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Pozdrav!

 

Napravio sam prednarudzbu za fifu za ps4.

Igrat cu fifu sad online prvi put pa me zanimaju neke prve stvari koje moram u ultimate teamu napraviti, na sto obratiti paznju da mogu sto bolju ekipu od pocetka imat?

Svaki savjet je dobrodosao. Hvala!

 Do 9mj ima vremena da prodes FIFA 18 temu uzduz i poprijeko. Tako da navali. 

 

Ono kaj moras napravit je odabrat ligu koju mislis sastavljat i samo igrat. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Do 9mj ima vremena da prodes FIFA 18 temu uzduz i poprijeko. Tako da navali. 

 

Ono kaj moras napravit je odabrat ligu koju mislis sastavljat i samo igrat. 

 Uz igru i višenje na marketu je pod moraš ako želiš imati što bolju momčad a da ne trošiš novce

8 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Do 9mj ima vremena da prodes FIFA 18 temu uzduz i poprijeko. Tako da navali. 

 

Ono kaj moras napravit je odabrat ligu koju mislis sastavljat i samo igrat. 

 Uz igru i višenje na marketu je pod moraš ako želiš imati što bolju momčad a da ne trošiš novce

 Bas tako, mada i opet ti nista ne znaci bolja ekipa i ulozen sav trud. Evo recimo moj primer kad sam imao obicne op gold kartice znaci Jesus, Salah, Ibra itd imao sam bolje rezultate nego kasnije sa Ronaldom, Mesijem itd. Tako da ne znam, toliko se trudimo preko cele godine da sklopimo najbolji tim i onda opet ne napredujes jer je igra skriptovano smece i unapred se zna ko ce da pobedi. Cesto su moje kartice sa 90+ rejtingom se ponasale na terenu kao srebrne. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Pozdrav!

 

Napravio sam prednarudzbu za fifu za ps4.

Igrat cu fifu sad online prvi put pa me zanimaju neke prve stvari koje moram u ultimate teamu napraviti, na sto obratiti paznju da mogu sto bolju ekipu od pocetka imat?

Svaki savjet je dobrodosao. Hvala!

 Videces na pocetku kad udjes u FUT dobices instrukcije kako sve funkcionise, dosta je sve jednostavno, treba da sklapas ekipu da ima sto bolji chemistry. Dakle npr igrace iz jedne lige ili nacionalnosti, videces vec dosta je jednostavno. Najbolje trazi na youtube tutorijale za pocetnike tamo ti je sve lepo objasnjeno. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
11 godina
offline
Re: FIFA 19

Znaci, single player mogu recimo od 10 do 7 divizije doci negdje  sa broncanim igracima, isto tako multiplayer u 9?

Kovačić
12 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Znaci, single player mogu recimo od 10 do 7 divizije doci negdje  sa broncanim igracima, isto tako multiplayer u 9?

 Neces ni morat sa broncanima igrat. Da se sastaviti Gold - Silver tim bez problem. Pogotovo kad krenes rjesavat pocetne objectivse pa ces dobivati paketice, golde. Nemas brige. Samo uleti u igru i ako ti je prava FIFA, bez frustracija i samo igraj i igraj... 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
11 godina
offline
FIFA 19

Ma igrao sam tu i tamo sa prijateljevim timom i znam odigrati i kupiti malo.

Vidio sam na tim tutorialima da ljudikoriste neki katalog gdje pokupuju dresove, lopte i tako to i to prodavaju da si nakupe coine. Isto tako, imaju neku stvar da dobivaju po 1000 coina nakon svake utakmice i onda kaonaprave team za 15-20k coinsa da je chemistry 100, a overall rating izmedju 75-80 i onda tako igraju.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Ma igrao sam tu i tamo sa prijateljevim timom i znam odigrati i kupiti malo.

Vidio sam na tim tutorialima da ljudikoriste neki katalog gdje pokupuju dresove, lopte i tako to i to prodavaju da si nakupe coine. Isto tako, imaju neku stvar da dobivaju po 1000 coina nakon svake utakmice i onda kaonaprave team za 15-20k coinsa da je chemistry 100, a overall rating izmedju 75-80 i onda tako igraju.

 Imas i toga, ali posto nemas aktivan FIFA accoount poput nas ovdje, onda nisi stigo kroz sezone igranja FIFAe tamo jos od 12-13 ( sta se mene tice ) skupljat te bodove, pa na pocetku igre odmah sve te boostere pokupovat. Za onoga koji ce moc igrati tri dana prije igru ( champions ili ultimate edition ) i pokupovat te boostere, taj ce bit u ogromnoj prednosti moram priznat... napokon sam i ja uzeo bolju ediciju, pa cu vidit kak ce se to odvijat tada. Fino nece biti faksa, pa ce bit vremena grindat 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.6.2018 21:32 (SimeKZ).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice