FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 872.051
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Udarac po podu vam je sada tipka za udarac+R1+L1

 Užas.

6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
The_K kaže...

Udarac po podu vam je sada tipka za udarac+R1+L1

 Užas.

 svasta je ali uzas nije. U 18ici je double tap ponekad jednostavno ostao neregistriran i onda si se cohao po glavi i gledao koji kurac.

ovak ce barem biti konzistentno dok ti jedan od gumbova ne ode u kurac.

takoder, svi znamo da ce u FUTu Pace i dalje biti kralj i mozes ga jebat.

12 godina
offline
FIFA 19

Fakat je uzas kaj su otezali igru. Da... 

 

 

Vidim po komentarima da je vecina ekipe pozitivna oko dema. Sporiji gameplay, lijepe kretnje igraca, fluidno sve... nadamo se da ce tako ostat. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Fakat je uzas kaj su otezali igru. Da... 

 

 

Vidim po komentarima da je vecina ekipe pozitivna oko dema. Sporiji gameplay, lijepe kretnje igraca, fluidno sve... nadamo se da ce tako ostat. 

 To nije otežavanje igre. Ako su već željeli otežati igru neka onda maknu da se odbijanac i dalje odbija jedinom napadaču u mojih 16 m. Neka pozicioniranje igrača bude s logikom te neka se golma ne baca po travi dok mu lopta ulazi pod prečku. Fakat smiješno izgleda.

12 godina
offline
FIFA 19

PC verzija...u postavkama mi je stavljen Lock to 60FPS, ali in-game animacije idu samo do 30FPSa. Ako ukljucim V-sync vidi se input lag...ima li koje drugo rjesenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 19

Nemam misljenje o ovim demu 😂. Zezam se, odigrao par utakmica na wc omer 1-1-1,pa nemam pojma sve mi se cini da je manji ping pong nego u 18, nekako mi gamrplay vise vuce na 17 koja mi se svidjala. Odbrana, pa nemam pojma nisam primetio da je nesto olaksano sem onog drugog kursora ali opet znam lepo ispasti u odbrani. Sve u svemu nisam vise ni ocekivao, sto se grafike tice face igraca su daleko realisticnije uradjene a i mreza se lepse talasa kad se da gol. Eto to su neki moji prvi dojmovi. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Fakat je uzas kaj su otezali igru. Da... 

 

 

Vidim po komentarima da je vecina ekipe pozitivna oko dema. Sporiji gameplay, lijepe kretnje igraca, fluidno sve... nadamo se da ce tako ostat. 

 To nije otežavanje igre. Ako su već željeli otežati igru neka onda maknu da se odbijanac i dalje odbija jedinom napadaču u mojih 16 m. Neka pozicioniranje igrača bude s logikom te neka se golma ne baca po travi dok mu lopta ulazi pod prečku. Fakat smiješno izgleda.

 Ne, to je otezavanje igre i uvodenje nekog skill gapa... 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
online
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Ne, to je otezavanje igre i uvodenje nekog skill gapa... 

 Svrha svake igre je da komande budu što jednostavnije i efikasnije prilagođene krajnjem korisniku, a ako igru želiš otežati onda to radiš unutar same igre a to ne vidim da su napravili. Debilana koje su bile prije i sada su prisutne. Mogao si reći da prilikom udarca moram napraviti tri čučnja kako bi mi se otežalo pucanje a u obrani izmoiliti tri oče naša kako bi bolje igrao obranu. No to nema veze s mozgom kao niti ovo što ti pričaš.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 21:57 (movie).
15 godina
online
FIFA 19

Dinamo! Na linku se bolje vidi, veća je slika.

 

https://gyazo.com/04b350be466a33bf8bde39f85a06f94d

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.9.2018 22:40 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Po meni je tu par igraca trebalo ipak bit gold (orsic, theophile, pa cak i hajra)
14 godina
offline
Re: FIFA 19
nidjoPro kaže...
Po meni je tu par igraca trebalo ipak bit gold (orsic, theophile, pa cak i hajra)

 nabrojanima su spustili ocjenu samo zato jer su došli u dinamo

nemam za potpis
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Meni ovo djeluje kao dobro ispolirana i utegnuta FIFA 18 i vjerovatno najbolja fifa do sada. Moja glavna zamjerka je brzina gameplaya i ping-pong efekt tj., točnost dodavanja s obzirom na situaciju i položaj tijela.

 

Veliki plus za taktičke postavke i preglednost istih, jer taj dio su odradili za 10. 

 

Teško je bilo i očekivati revoluciju s obzirom na prodajne rezultate, ali s ovakvim pristupom od strane EA i njihovog viđenja nogometa, bojim se da ja i slični meni nismo ciljana publika.

 

Želim svima sreću u narednoj sezoni i mnogo dobrih packova i što bolji rating kroz divizije i WL. 

 

Mene čeka uživanje u drugačijem pristupu nogometu, jer bilo bi šteta to propustiti, jer kako je krenulo legendarni PES odbrojava svoje zadnje trzaje. 

The Commissioner of Football
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
TheMaverick kaže...

Meni ovo djeluje kao dobro ispolirana i utegnuta FIFA 18 i vjerovatno najbolja fifa do sada. Moja glavna zamjerka je brzina gameplaya i ping-pong efekt tj., točnost dodavanja s obzirom na situaciju i položaj tijela.

 

Veliki plus za taktičke postavke i preglednost istih, jer taj dio su odradili za 10. 

 

Teško je bilo i očekivati revoluciju s obzirom na prodajne rezultate, ali s ovakvim pristupom od strane EA i njihovog viđenja nogometa, bojim se da ja i slični meni nismo ciljana publika.

 

Želim svima sreću u narednoj sezoni i mnogo dobrih packova i što bolji rating kroz divizije i WL. 

 

Mene čeka uživanje u drugačijem pristupu nogometu, jer bilo bi šteta to propustiti, jer kako je krenulo legendarni PES odbrojava svoje zadnje trzaje. 

 Na kojoj si ti to tezini igrao? Legendary AI ne da ne dopusta ping pong nego stisne onaj tren kad izgubis loptu i nema ping-ponga vise.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kakav ping pong? Meni baš djeluje kontra. Kao da su dodavanja dosta realnija i teža. Nema više flipera, ne možeš samo sa nekim lijevim bočnim ispucavati duge lopte preko terena, ne možeš odigravat beskonačne duple paseve od svog šesnaesterca do protivničkog i slično. Dosta ovise o statsima igrača - tipa, Kroos ili Modrić imaju puno veće šanse pogodit neku dijagonalu od 30 metara nego Marcelo. Ne kažem da nije moguće i sa igračima slabijih statsa odigrati dobar pas, ali je sama šansa za pogrešku puno veća. Puno lakše se gube lopte ako se igra taj neki pass-and-move i mislim da će dosta igrača morati mijenjati stil. 


Ista stvar i sa pucanjem. Moram priznati da još nisam uspio u svladat onaj timed finishing, nisam se ni koncentrirao previše na to, ali generalno se baš osjeti razlika u pucanju između recimo Aguera i Fernandinha. Obrane su puno bolje i kompaktnije postavljene i ne odlutaju široko tako da mislim da će biti puno manje golova iz daljine i flipera u šesnaestercu, a konačno će ona klasična krila i igra po bokovima biti iskoristiva taktika. Navodno ćeš moći i puno detaljnije odredit instrukcije igračima, tipa da bokovi rade križanja, da zadnji vezni ostane centralno i slično. Nisam previše petljao po taktici, ali na prvu djeluje puno detaljnije nego prošle godine. 

Oni 50:50 dueli su odlični, ali im je ime retardirano jer sugerira da će svaki duel biti random, a ustvari znači da će duel dobiti igrač koji je bolje pozicioniran te ima bolje ocjene kao što su fizikalije i agresivnost. U igri se to itekako osjeti. Mislim da je jedna od deset situacija iznenađujuća, za razliku od Fife 18 gdje je Mertens ladno dobivao duele protiv Koulibalyja i slično. 

AI mi isto djeluje dosta drugačiji. Neću reć bolji jer će se to tek vidjet na većem uzorku, ali igrao sam prošle godine nešto Squad Battlesa i tamo je AI djelovao užasno jednolično i isto u svakoj tekmi i na svakoj razini težine, uz razliku preciznosti dodavanja, brzine odigravanja i slično. Ovdje mi se čini kao da više razumiju igru i pokušavaju se prilagoditi tvojoj taktici. Igrao sam na world class i imao približno jednak omjer pobjeda i poraza. Isto tako, protivničke ekipe su postavljene jako blisko onome što u stvarnosti igramo. Kad sam igrao protiv Cityja, igrali su presing od početka, a u napadu sa dosta križanja i stvaranja prostora za Sterlinga i Sane. Ovaj dvojac se uz to dosta oslanjao na dribling i brzinu, bez da ubacuju kao debili na Aguera koji je metar i šumska jagoda. United ili Juve, s druge strane, dosta duboko i strpljivo, a u napadu direktno uz duge lopte na Lukakua kao target mana.

Sa demom sam jako zadovoljan, al treba ovo uzeti s dozom rezerve jer svi znamo o kakvom se studiju radi. Izgleda dosta sporije, ali opet fluidno pa igra djeluje puno realnije. Animacije su genijalne, ima ih hrpa novih i stvarno djeluje raznovrsno u skokovima, duelima, primanju lopte, dodavanjima...  Prošlih godina demo je isto djelovao puno bolje nego igra od godine prije, da bi tjedan dana nakon izlaska izbacili patch koji mijenja gameplay i igru prilagođava klincima i pojednostavljuje na razinu prethodne. Dao bih se zaklet da to rade kako bi svaki demo izgledao kao ogroman napredak i natjerao ljude da kupe. 

 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Legendary težina kao i uvijek i jednostavno ti passovi mi prolaze kao i inače jer imam uigranu šemu u svojoj formaciji. AI također igra brze kratke passove kao u malom nogometu (Man Citiy).

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Kakav ping pong? Meni baš djeluje kontra.

 Evo, igrao sam jutros desetak tekmi na legendary i nakon što zabijem gol AI me tako stisne i tako sve odigrava od prve super precizno i brzo da mi se zavrti u glavi. Sve iz prvog dodirao. Ne rade to cijelo vrijeme, samo u pojedinim trenucima. Skužio sam da obično ping pong krene nakon što im zabijem gol. Slože tako akciju ili dvije a onda se sve vrati opet u normalu. Meni se osobno čini da je teren manji jer cijelo vrijeme svi igrači su na hrpi a nigdje praznog prostora. Ovako kako igra sada izgleda obrambenim igračima niti ne treba veći pace od 70 jer jednostavno nema prostora za pobjeći.

 

Dodavanja me sada podsjećaju na pes. Lopta kao da je na nekom koncu. Prolaze dodavanja koja nikada prije nisu prolazila. Jednostavno mi se to ne sviđa. Otežali su pucanje po golu i to je ok. Sada od 12 udaraca u okvir imam 4. Od pet zicera zabijem dva. Igra je vidno sporija i to je dobro. No čudno mi je recimo kada s ronaldom prodam fintu i gurnem si loptu u for i svi ostanu iza mene kako me opet uhvate do 16?. Kako ako su leđima okrenuti golu i ako stoje a ja licem trčim prema golu, prodam im fintu i nastavim trčati? Znači, obrambeni se okrene, počne trčati i stigne me iako ima 30% manji pace od moga i nije bio u sprintu kao je već je stao leđima okrenut golu. Dok se on okrene, počne trčati, postigne punu brzinu, ima manji pace od mene, to izgleda sve nema veze jer me stigne bez beda.

 

Golmani su opet karina iako je netko rekao da mu izgledaju bolji. OK, obrane oni nešto ali opet su tu dječje bolesti da ih sad ne nabrajam. U pojedinim situacijama izgledaju tragično. Primjetio sam da mi više ne pali onaj visoki centaršut na drugu stativu koji je bio OP u fifi 18. Stisnem L1 i nabac a lopta preleti golmana i moj igrač na drugoj stativi se samo nakloni i zabije. Sada kada to napravbim ništa se ne dogodi osim običnog centaršuta? Kaj toga više nema ili su i to promijenili na gamepadu? Daleko od toga da je igra loša. Kao i svaka nova igra traži privikavanje, upoznavanje, razumijevanje. Pitanje je sada koliko od nas svatko ima volje i želje za tim. I naravno, pitanje svih pitanja je kakvu  ćemo igru imati nakon prvog patcha? Sumnjam da će biti ovakva.

8 godina
offline
FIFA 19

Kad izlazi fut app za telefon 20.9. Ili ranije? 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
ruya kaže...

Kad izlazi fut app za telefon 20.9. Ili ranije? 

 Da, 19.09. izlazi Web App, a dan kasnije i  Companion za mob. 

Kako sam znao da ćeš kupit igru još kad si ti bio uvjeren da nećeš 

15 godina
online
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
ruya kaže...

Kad izlazi fut app za telefon 20.9. Ili ranije? 

 Da, 19.09. izlazi Web App, a dan kasnije i  Companion za mob. 

Kako sam znao da ćeš kupit igru još kad si ti bio uvjeren da nećeš 

 Sjebala ga zvezda što se kvalificirala u LP

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Ma to je samo opravdanje, uzeo bi on svejedno 

15 godina
online
FIFA 19

Baš malo gledam na futheadu stopere. Dakle, svi imaju balance i agility oko 50? Pa kaj je moguće da su svi tako šlampavi? Sa staminom su također velika većina jako kratki.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
ruya kaže...

Kad izlazi fut app za telefon 20.9. Ili ranije? 

 Da, 19.09. izlazi Web App, a dan kasnije i  Companion za mob. 

Kako sam znao da ćeš kupit igru još kad si ti bio uvjeren da nećeš 

 Hahahaha a razmisljam sta da radim kad zavrsim sad sa poslom, mora se nesto igrati xd. Pes cemo isprobati onu besplatnu verziju a fifa... jbg Nesto razmisljam od ove prosle gora ne moze biti.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
blowfish_cro kaže...
ruya kaže...

Kad izlazi fut app za telefon 20.9. Ili ranije? 

 Da, 19.09. izlazi Web App, a dan kasnije i  Companion za mob. 

Kako sam znao da ćeš kupit igru još kad si ti bio uvjeren da nećeš 

 Sjebala ga zvezda što se kvalificirala u LP

 E a nmg ja nigde naci sluzbenu informaciju da je Zvezda in game bas sam guglao ali bez nekih rezultata. Mnogo bih voleo da bude u igri ali nisam siguran, ne znam.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
online
Re: FIFA 19
ruya kaže...

 E a nmg ja nigde naci sluzbenu informaciju da je Zvezda in game bas sam guglao ali bez nekih rezultata. Mnogo bih voleo da bude u igri ali nisam siguran, ne znam.

 Izgleda da je nema. Gledam na futheadu i ima kartica igrača dinama, no nema niti jedne kartice igrača zvezde????

8 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
ruya kaže...

 E a nmg ja nigde naci sluzbenu informaciju da je Zvezda in game bas sam guglao ali bez nekih rezultata. Mnogo bih voleo da bude u igri ali nisam siguran, ne znam.

 Izgleda da je nema. Gledam na futheadu i ima kartica igrača dinama, no nema niti jedne kartice igrača zvezde????

 Pa da, ni ja nikakvu sluzbenu informaciju nisam mogao naci u vezi toga. A nista ako bude bude ako ne nikom nista ostace stari grb od Regensburga xd

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
online
Re: FIFA 19

Kaj Dinamov smrdi? Šalim se 

 

Ljudi se masovno žale da je FIFA pre spora. Jel to moguće? Tješe ih ovi iz Berlina da je finalna verzija brža. Jel moguće da je fakat brzina na razini PES-a?

8 godina
offline
Re: FIFA 19
plavi08 kaže...

Kaj Dinamov smrdi? Šalim se 

 

Ljudi se masovno žale da je FIFA pre spora. Jel to moguće? Tješe ih ovi iz Berlina da je finalna verzija brža. Jel moguće da je fakat brzina na razini PES-a?

 Ma fifin demo je uvek sporiji od finalne verzije. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
plavi08 kaže...

Kaj Dinamov smrdi? Šalim se 

 

Ljudi se masovno žale da je FIFA pre spora. Jel to moguće? Tješe ih ovi iz Berlina da je finalna verzija brža. Jel moguće da je fakat brzina na razini PES-a?

 

U odnosu na PES ,Fifa je turbofolk. Onaj tko se zali da je fifa spora, odmah ga treba na Sibir poslat.

The Commissioner of Football
14 godina
offline
Re: FIFA 19
plavi08 kaže...

Kaj Dinamov smrdi? Šalim se 

 

Ljudi se masovno žale da je FIFA pre spora. Jel to moguće? Tješe ih ovi iz Berlina da je finalna verzija brža. Jel moguće da je fakat brzina na razini PES-a?

 znači opet će sve unakaziti u finalnoj verziji

nemam za potpis
10 godina
offline
FIFA 19

Tako to bude svake godine u demu izbace donekle pristojan gameplay onda u finalnoj verzije stave nebalansiran bučkuriš

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice