FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 871.238
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Ma ja je jos uvijek nisam kupio. 

Osim sto me jebe sto je igra smeca jos sam u vecim problema jer ne znam dal da uzmem za PS4 ili Origin.

Stari, igra je smeće a na PC je super smeće. Od marketa pa do svega ostalog. Ako ništa na PS4 su cijene duplo manje a izbor 20 puta veći. O broju samih igrača da ne govorim. Da mi netko da igru besplatno ne bih je igrao na PC.

11 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
C3c1l kaže...

Ma ja je jos uvijek nisam kupio. 

Osim sto me jebe sto je igra smeca jos sam u vecim problema jer ne znam dal da uzmem za PS4 ili Origin.

Stari, igra je smeće a na PC je super smeće. Od marketa pa do svega ostalog. Ako ništa na PS4 su cijene duplo manje a izbor 20 puta veći. O broju samih igrača da ne govorim. Da mi netko da igru besplatno ne bih je igrao na PC.

Ma sve mi je to jasno.

A na kompu ionako nemam vise nikoga da igramo zajedno, svi su presli na konzole tako ako se odlucim kupiti igru eliminirati ću i ja Origin.

Dodaj me ako ces Cecil_HR

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 11:31 (C3c1l).
6 godina
offline
FIFA 19

Jel zna tko u kolko je sati start za ultimate i champ verzije igre?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

PS4 ekipa, jeste uspjeli šta okrenut na Web App? 

 

Kako dobit najviše od toga? Kupit neke potencialno OP gold igrače kojima će cijena sigurno rasti pa prodat 28.09.? Kad će cijene biti najviše?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

Jel zna tko u kolko je sati start za ultimate i champ verzije igre?

 U ponoć

 

blowfish_cro kaže...

PS4 ekipa, jeste uspjeli šta okrenut na Web App? 

 

Kako dobit najviše od toga? Kupit neke potencialno OP gold igrače kojima će cijena sigurno rasti pa prodat 28.09.? Kad će cijene biti najviše?

Uzeo sam dele allia i lacazetta te 20 menađera po 150 coinsa. Trebat će a bit će skuplji ispočetka. Uzeo i jednu hunter karticu i to je to. Nisam se previše zadržavao na marketu jer sam nabadao igru na PC da vidim je li čemu.. Nakon jednog tjedna SB složiš si jako dobru momčad za povremeno igranje tako da ću istu stvar napraviti i na PS4. Neću kao ovih godina previše vremena trošiti na market jer je igra sranje a za povremeno igranje u deset dana bez problema složi se jako lijepa momčad.

6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Jel zna tko u kolko je sati start za ultimate i champ verzije igre?

 U ponoć

 

blowfish_cro kaže...

PS4 ekipa, jeste uspjeli šta okrenut na Web App? 

 

Kako dobit najviše od toga? Kupit neke potencialno OP gold igrače kojima će cijena sigurno rasti pa prodat 28.09.? Kad će cijene biti najviše?

Uzeo sam dele allia i lacazetta te 20 menađera po 150 coinsa. Trebat će a bit će skuplji ispočetka. Uzeo i jednu hunter karticu i to je to. Nisam se previše zadržavao na marketu jer sam nabadao igru na PC da vidim je li čemu.. Nakon jednog tjedna SB složiš si jako dobru momčad za povremeno igranje tako da ću istu stvar napraviti i na PS4. Neću kao ovih godina previše vremena trošiti na market jer je igra sranje a za povremeno igranje u deset dana bez problema složi se jako lijepa momčad.

 Dakle za 12 sati i 25 minuta?

E jesi mi sad sjebao ritam spavanja.

12 godina
offline
FIFA 19

Podsjetite me... Nisam kupio igru, logirao se na postojeci acc u Web app i dobio sam skroz novi squad? To je tako uvijek ili?? 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

 Dakle za 12 sati i 25 minuta?

E jesi mi sad sjebao ritam spavanja.

 Da, meni sada piše do starta 11h 19 min. Nego, tko igra na PC jeste svi dobili isti izbor kao i ja ovih plavih kartica ili svatko dobija neke druge 4 kartice pa izaberi jednu?

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
blowfish_cro kaže...

PS4 ekipa, jeste uspjeli šta okrenut na Web App? 

 

Kako dobit najviše od toga? Kupit neke potencialno OP gold igrače kojima će cijena sigurno rasti pa prodat 28.09.? Kad će cijene biti najviše?

Uzeo sam dele allia i lacazetta te 20 menađera po 150 coinsa. Trebat će a bit će skuplji ispočetka. Uzeo i jednu hunter karticu i to je to. Nisam se previše zadržavao na marketu jer sam nabadao igru na PC da vidim je li čemu.. Nakon jednog tjedna SB složiš si jako dobru momčad za povremeno igranje tako da ću istu stvar napraviti i na PS4. Neću kao ovih godina previše vremena trošiti na market jer je igra sranje a za povremeno igranje u deset dana bez problema složi se jako lijepa momčad.

 Koja je fora s menađerima? Kolko bi trebali rasti? 

Ja sam na oko 70k pa ne znam šta da radim s njima. Definitivno ih NE smijem ostavit, jel? Bolje da kupim nešto jer će svima cijene rasti? 

Samo ne znam kad prodat, 25. ili 28.10.?

10 godina
offline
FIFA 19

Onda mi koji jos ne mozemo pristupit na fut web pusimo kitu jer ce kartice poskupit jos vise dok izadje igra ili ?

Igram na konzoli.

18ku sam slozio neki tim ali nedavno nisam igrao fut jer cekam 19ku da izadje nije mi se dalo pocet,pa sad ni ne mogu pristupit na web app.

Debil sam,nisam znao da se mora slozit ekipa prije 9mj da se more pristupit kasnije na taj web app.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Dakle za 12 sati i 25 minuta?

E jesi mi sad sjebao ritam spavanja.

 Da, meni sada piše do starta 11h 19 min. Nego, tko igra na PC jeste svi dobili isti izbor kao i ja ovih plavih kartica ili svatko dobija neke druge 4 kartice pa izaberi jednu?

 Nisu svi dobili izbor tih kartica. Vidim da ih dosta igraca ima protiv kojih sam igrao online, ali ja nisam nista dobio.

6 godina
offline
Re: FIFA 19
JohnnyBlaze kaže...
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Dakle za 12 sati i 25 minuta?

E jesi mi sad sjebao ritam spavanja.

 Da, meni sada piše do starta 11h 19 min. Nego, tko igra na PC jeste svi dobili isti izbor kao i ja ovih plavih kartica ili svatko dobija neke druge 4 kartice pa izaberi jednu?

 Nisu svi dobili izbor tih kartica. Vidim da ih dosta igraca ima protiv kojih sam igrao online, ali ja nisam nista dobio.

 Jesi kupio Champions ili Ultimate verziju igrice? Ako jesi, onda pravo na EA support i reci "ljucam i ocu svoje!"

Ako si uzeo standard onda neces ni dobiti jer je samo za Champ i Ult verziju.

11 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...
JohnnyBlaze kaže...
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Dakle za 12 sati i 25 minuta?

E jesi mi sad sjebao ritam spavanja.

 Da, meni sada piše do starta 11h 19 min. Nego, tko igra na PC jeste svi dobili isti izbor kao i ja ovih plavih kartica ili svatko dobija neke druge 4 kartice pa izaberi jednu?

 Nisu svi dobili izbor tih kartica. Vidim da ih dosta igraca ima protiv kojih sam igrao online, ali ja nisam nista dobio.

 Jesi kupio Champions ili Ultimate verziju igrice? Ako jesi, onda pravo na EA support i reci "ljucam i ocu svoje!"

Ako si uzeo standard onda neces ni dobiti jer je samo za Champ i Ult verziju.

moze mi netko objasniti te plave kartice? 

kako se one dobiju? i kakve to ima veze sa verzijom koju kupis?

6 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
sexytoiletpaper kaže...
JohnnyBlaze kaže...
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Dakle za 12 sati i 25 minuta?

E jesi mi sad sjebao ritam spavanja.

 Da, meni sada piše do starta 11h 19 min. Nego, tko igra na PC jeste svi dobili isti izbor kao i ja ovih plavih kartica ili svatko dobija neke druge 4 kartice pa izaberi jednu?

 Nisu svi dobili izbor tih kartica. Vidim da ih dosta igraca ima protiv kojih sam igrao online, ali ja nisam nista dobio.

 Jesi kupio Champions ili Ultimate verziju igrice? Ako jesi, onda pravo na EA support i reci "ljucam i ocu svoje!"

Ako si uzeo standard onda neces ni dobiti jer je samo za Champ i Ult verziju.

moze mi netko objasniti te plave kartice? 

kako se one dobiju? i kakve to ima veze sa verzijom koju kupis?

 

Dobijes jednu sa Champ i Ult verzijom u onim "player pick"ovima ali zasto su plave, sto se na njima mijenja i kako ih kasnije dobivamo nemam pojma. Malo sam guglao ali nisam nasao nikakve informacije. Na futheadu spekuliraju da bi mogle biti kao WC kartice pa dobivati upgradeove kako prolaze runde ili kao OTW za LP.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 13:51 (sexytoiletpaper).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

 Koja je fora s menađerima? Kolko bi trebali rasti? 


Ma ja sam ih uzeo za sebe jer će biti sigurno skuplji. S njima dobijaš plus 50% na svaki contracts. Nije nebitno. Tim više što sam ih platio samo 3000 coinsa. Još mi nedostaje par da imam full 50%. Na rarae contracts od 28 tekmi imaš 42.

 

Samo bih ti dodao da sam na tvom mjestu ja bih još prije koji dan pokupovao za sve dele allia. Prošle godine je bio 83 i u ovo vrijeme je vrijedio oko 12k coinsa. Kada je igra izašla otišao je na 48k coinsa. Ove godine je kartica jača i bolja i ne vidim razlog da mu cijena ne poraste slično. Naravno, uvijek može market čudno reagirati ali kartica iz EPL, solidni statsi, dobra nacija, nema razloga da ne košta bar kao prošle godine. Ista stvar je s debmeleom ili alissonom.

 

Sada su relativno jeftini. Prošle godine lošija kartica dembelea je bila oko 35k coinsa a sada stvarno izgleda dobro. Alisson mi isto izgleda kao kartica koja će otići bar na 20k coinsa kada igra izađe. Pa i lacazette. Nemaš u EPL solidnog napadača s takvim statsima i da ima 4* lošiju nogu i skill. Kupio sam ga za 7500 coinsa. Mora mu cijena otići bar na 20k jer nemaš previše opcija za tako malo novca s takvim statsima.

 

Trebao si novce potrošiti još u petak ako si mislio zaraditi. Danas će ti sve skočiti a za tri dana ode sve u nebesa. U petak si mogao allia i dembelea uzeti za 9k coinsa a alisson je bio 8200k. Bilo me frka prebaciti coinse s jednog acc na drugi a imao sam coinsa za sva tri. Računam da sam ih mogao dobiti za 26k coinsa a prodati za 100k coinsa ako sve bude kao prošle godine.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 14:05 (movie).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Dakle za 12 sati i 25 minuta?

E jesi mi sad sjebao ritam spavanja.

 Da, meni sada piše do starta 11h 19 min. Nego, tko igra na PC jeste svi dobili isti izbor kao i ja ovih plavih kartica ili svatko dobija neke druge 4 kartice pa izaberi jednu?

 Ja nisam nista dobio. Otkud ti ti igraci?

15 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

 Ja nisam nista dobio. Otkud ti ti igraci?

To je s PC. Uzeo sam mjesec dana origin access a u toj kombinaciji dobiješ najjaču verziju igre u kojoj idu dva packa tjedno i po izlasku taj pack euro lige pa si izabereš jednog igrača.  Pošto igram s talijanima izabrao sam si brozovića. E sad me interesira je li svi dobijemo istu ponudu ili je to random?

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Kad tocno izlazi fifa 19 champions edition, odma u ponoc 25. ili u neki odredeni sat?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
deathlegend kaže...

Kad tocno izlazi fifa 19 champions edition, odma u ponoc 25. ili u neki odredeni sat?

 Aj pročitaj par postova iznad. Nije atomska fizika.

11 godina
offline
FIFA 19

Procitao sam za te plave kartice.

Sa ove dvije jace verzije igre dobijes pravo odabira izmedju tih par igraca iz lige prvaka od ratinga 80-83.

Znaci kurcina, i da kupim tu verziju vjerojatno bi dobio nekoga iz Spartaka Moskve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ako sam igru kupio na US accountu, da li cu na HR accountu moci igrati od ponoci, ili tek sutra poslije podne, kada je ponoc u US?

 

Odnosno da li je i champions edition worldwide release kao demo?

KoRaa
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Ma ja je jos uvijek nisam kupio. 

Osim sto me jebe sto je igra smeca jos sam u vecim problema jer ne znam dal da uzmem za PS4 ili Origin.

Ja kontam da uzmem origin premier access na godinu dana za 99€.

FIFU bih ovih dana svakako kupio, a vrlo vjerojatno ću uzeti i BF5.

Te dvije igre da kupujem na key sajtovima bi me izašle svaka po 45€što je ukupno 90€.

S tim da preko premium accessa dobiješ deluxe pizdarije i ostale pogodnosti.

Zato mi se ovaj deal čini OK.

+ 145 ostalih igara koje mogu igrati - doduše one me ne zanimaju, ali nikad ne znaš.

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
blowfish_cro kaže...

 Koja je fora s menađerima? Kolko bi trebali rasti? 


Ma ja sam ih uzeo za sebe jer će biti sigurno skuplji. S njima dobijaš plus 50% na svaki contracts. Nije nebitno. Tim više što sam ih platio samo 3000 coinsa. Još mi nedostaje par da imam full 50%. Na rarae contracts od 28 tekmi imaš 42.

 

Samo bih ti dodao da sam na tvom mjestu ja bih još prije koji dan pokupovao za sve dele allia. Prošle godine je bio 83 i u ovo vrijeme je vrijedio oko 12k coinsa. Kada je igra izašla otišao je na 48k coinsa. Ove godine je kartica jača i bolja i ne vidim razlog da mu cijena ne poraste slično. Naravno, uvijek može market čudno reagirati ali kartica iz EPL, solidni statsi, dobra nacija, nema razloga da ne košta bar kao prošle godine. Ista stvar je s debmeleom ili alissonom.

 

Sada su relativno jeftini. Prošle godine lošija kartica dembelea je bila oko 35k coinsa a sada stvarno izgleda dobro. Alisson mi isto izgleda kao kartica koja će otići bar na 20k coinsa kada igra izađe. Pa i lacazette. Nemaš u EPL solidnog napadača s takvim statsima i da ima 4* lošiju nogu i skill. Kupio sam ga za 7500 coinsa. Mora mu cijena otići bar na 20k jer nemaš previše opcija za tako malo novca s takvim statsima.

 

Trebao si novce potrošiti još u petak ako si mislio zaraditi. Danas će ti sve skočiti a za tri dana ode sve u nebesa. U petak si mogao allia i dembelea uzeti za 9k coinsa a alisson je bio 8200k. Bilo me frka prebaciti coinse s jednog acc na drugi a imao sam coinsa za sva tri. Računam da sam ih mogao dobiti za 26k coinsa a prodati za 100k coinsa ako sve bude kao prošle godine.

 Tnx, dosta onda s trejdanjem. 

Uzeo sam sad po jednog Lacazetta, Allija, Özila i Rakitića. Uzeo sam i Frasera onog IF za discard vrijednost, nadam se da bi mogao malo porast. Sve skupa oko 70k, trebalo bi se barem nešto dići. 

9 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
blowfish_cro kaže...

 Koja je fora s menađerima? Kolko bi trebali rasti? 


Ma ja sam ih uzeo za sebe jer će biti sigurno skuplji. S njima dobijaš plus 50% na svaki contracts. Nije nebitno. Tim više što sam ih platio samo 3000 coinsa. Još mi nedostaje par da imam full 50%. Na rarae contracts od 28 tekmi imaš 42.

 

Samo bih ti dodao da sam na tvom mjestu ja bih još prije koji dan pokupovao za sve dele allia. Prošle godine je bio 83 i u ovo vrijeme je vrijedio oko 12k coinsa. Kada je igra izašla otišao je na 48k coinsa. Ove godine je kartica jača i bolja i ne vidim razlog da mu cijena ne poraste slično. Naravno, uvijek može market čudno reagirati ali kartica iz EPL, solidni statsi, dobra nacija, nema razloga da ne košta bar kao prošle godine. Ista stvar je s debmeleom ili alissonom.

 

Sada su relativno jeftini. Prošle godine lošija kartica dembelea je bila oko 35k coinsa a sada stvarno izgleda dobro. Alisson mi isto izgleda kao kartica koja će otići bar na 20k coinsa kada igra izađe. Pa i lacazette. Nemaš u EPL solidnog napadača s takvim statsima i da ima 4* lošiju nogu i skill. Kupio sam ga za 7500 coinsa. Mora mu cijena otići bar na 20k jer nemaš previše opcija za tako malo novca s takvim statsima.

 

Trebao si novce potrošiti još u petak ako si mislio zaraditi. Danas će ti sve skočiti a za tri dana ode sve u nebesa. U petak si mogao allia i dembelea uzeti za 9k coinsa a alisson je bio 8200k. Bilo me frka prebaciti coinse s jednog acc na drugi a imao sam coinsa za sva tri. Računam da sam ih mogao dobiti za 26k coinsa a prodati za 100k coinsa ako sve bude kao prošle godine.

 Kakav ti se cini mkhitaryan sa  5wf ,uzea sam ih 6 sve za 10 500 . Mislis da bi mogle ici do 20,25k sad na xboxu je 20k

12 godina
offline
FIFA 19

Riješio neki SBC i uletio Mertens.

K'o šaka na oko jer sam taman planirao upgrade na ST poziciji raditi kod Talijana :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

POzdrav. Šime sjecam se da svake godine ti preko VPN igras ranije? jeli to moguce i ove godine? i kad?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
orim0909 kaže...

POzdrav. Šime sjecam se da svake godine ti preko VPN igras ranije? jeli to moguce i ove godine? i kad?

A nije kada igra nije službeno startala. Kako bi je onda igrao ranije? Prije je bilo da u americi starta 25.09. a u europi 28.09. Onda je logično da možeš prevariti putem VPN pa zaigrati kao amerikanac. Zadnje dvije godine igra starta 25.09. u cijelom svijetu istovremeno ako imaš jednu od dvije potrebne verzije igre.

 

Inače ovaj lik mi je odličan. uvije me nasmije..

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 19:56 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 19
MaciStyle kaže...

 Kakav ti se cini mkhitaryan sa  5wf ,uzea sam ih 6 sve za 10 500 . Mislis da bi mogle ici do 20,25k sad na xboxu je 20k

Ne znam ali vidim da mu cijena baš i ne raste. Još se vrti oko 10k coinsa a alli je već došao do 19k coinsa i stalno raste. Po meni, više bi zaradio da si uzeo tri allia nego na ovih 6 mkhitaryana. Vidjet ćemo... I dembele je dogurao do 19k coinsa a bio je prije dva dana 10k coinsa. Po meni to su dvije kartice koje će se najviše tražiti u samom početku igre tko igra s EPL. Krivo mi je kao psu što nisam uspio uzeti dembelea. Ode on preko 30k već sutra ujutro..

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.9.2018 20:04 (movie).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
orim0909 kaže...1

POzdrav. Šime sjecam se da svake godine ti preko VPN igras ranije? jeli to moguce i ove godine? i kad?

A nije kada igra nije službeno startala. Kako bi je onda igrao ranije? Prije je bilo da u americi starta 25.09. a u europi 28.09. Onda je logično da možeš prevariti putem VPN pa zaigrati kao amerikanac. Zadnje dvije godine igra starta 25.09. u cijelom svijetu istovremeno ako imaš jednu od dvije potrebne verzije igre.

 

Inače ovaj lik mi je odličan. uvije me nasmije..

 U krivu je u vezi samo jedne stvari. Fifa 19 je definitivno bolja od fife 18. Fifa 18 je bio jedno posebno smece koje zelim sto prije zaboraviti.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jel zna netko zašto kada idem kupit igru preko origina nemam nikakav gumb BUY

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice